• Grand Prix Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Duże zmiany w męskich kategoriach. Wszystkie Panie na podium.

(0 głosów)
Napisał 
on 02/11/2013

Najstarsi, siedemdziesięcioparoletni biegacze nie odpuszczają - Kazimierz Leśniewski ma po Tucholi 12 sekund przewagi nad drugim Stefanem Lewandowskim.

Wśród sześćdziesięciolatków niezagrożenie lideruje Marek Czuk z Jade Toruń, jednak na dalszych miejscach trwa zacięta walka i nieustająca rotacja. Na drugie miejsce z piątego awansował Janusz Pilichowski z Sokoła, ale zarówno Antoni Sikora ze Żnina, jak i Janusz Lenc z Kolejarza na pewno nie odpuszczą do końca.

W kategorii M50+ niezmiennie lider Marek Jendryka jest klasyfikowany w generalce więc lideruje Jan Bodnar z MON Team-u. Dalej też bez zmian Grzegorz Wojciechowski z SiR Mogilno i Jarosław Palma.

Wśród 40 latków na pierwsze nagradzane miejsce, poza nagradzanymi w kategorii Open, awansował 5-ty w kategorii Jarosław Jagieła z Kolejarza. Dalej bez zmian Logistyk Włodzimierz Dębski i Jacek Paczkowski z SiR Mogilno.

W kategorii M30+ pierwsze nagradzane miejsce utrzymał 4-ty Piotr Nielek z Tucholanki. Dalsze miejsca niezmiennie zajmują Tomasz Biesiada z 4RUN Team i Krzysztof Gregrowski z TKKF Toruń.

W Kategorii najmłodszych M18+ zanotowaliśmy największe zmiany obok kategorii M60+. Na pierwszym nagradzanym miejscu znalazł się 8-my w kategorii Łukasz Kochański z BBL Toruń. Piotr Horodyński z Kolejarza i Piotr Bucław z 4RUN Team. 

Wśród Pań zmieniło się niewiele w poszczególnych kategoriach. Ważną informacją jest fakt, że wszystkie panie, które ukończą cykl zdobędą nagrody finansowe. Najlepsze w kategorii Open - pozostałe w kategoriach wiekowych.

Aktualnie na nagradzanych w kategoriach pozycjach znajdują się - Ula Karwińska z Żarłoków w K18+, Emilia Urbańska, Beata Suchomska i Dorota Sowa w K30+, Honorata Nędzusiak, Mariola Raszlińska i Dorota Chylińska w K40+ oraz w k50+ Halina Giolda z Kolejarza.

Galeria

Zdrowo Zabiegani

Facebook GP

    

Nadleśnictwo Gniewkowo