• Grand Prix Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Grand Prix oświadczenie

(0 głosów)
Napisane przez 
on 18/05/2020
Wirtualne Grand Prix Wirtualne Grand Prix

Drodzy Biegacze uczestnicy corocznego cyklu Grand Prix Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Biegach Długodystansowych! Dziękujemy za Waszą cierpliwość w ostatnich tygodniach, a także okazane przez wielu z Was wsparcie w tej trudnej dla nas wszystkich sytuacji, z jaką mamy do czynienia, od dwóch miesięcy, w związku z pandemią COVID-19. Mamy nadzieję, że pozostajecie przy naszym cyklu w dobrym zdrowiu i w dobrej kondycji biegowej. Chcielibyśmy Was zapewnić, że IX Grand Prix 2020 w tym trudnym roku odbędzie się wirtualnie.

Przez ostatni miesiąc pracowaliśmy nad sposobem przeprowadzenia cyklu czy ma się odbyć i w jakiej formie. Prowadziliśmy szerokie konsultacje dotyczące biegów w poszczególnych miastach oraz firmą od pomiaru czasu. W dyskusję zaangażowani byli nie tylko organizatorzy całego cyklu Grand Prix, ale także przedstawiciele biegaczy, organizatorzy i sponsorzy biegów.

Wszystkie szczegóły, co do nowych terminów oraz regulaminu wirtualnych biegów będziemy podawać na bieżąco.

Nowy regulamin cyklu Grand Prix już niebawem.

Bardzo prosimy o zapisywanie się do wirtualnych biegów  zaliczanych do IX cyklu Grand Prix 2020.

W przypadku jakichkolwiek pytań, jesteśmy do Waszej dyspozycji pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pozdrawiamy, życząc Wam dużo zdrowia

Stowarzyszenie Zdrowo Zabiegani

Galeria

Zdrowo Zabiegani

Facebook GP

    

Nadleśnictwo Gniewkowo