• Grand Prix Województwa Kujawsko-Pomorskiego

BLUE RUN 2019 w Grand Prix Wojwództwa Kujawsko-Pomorskiego

(0 głosów)
Napisał 
on 06/05/2019

Za Nami już pierwsza odsłona tegorocznego cyklu Toyota Jaworski Four Colours Grand Prix Inowrocławia na 5 i 10 kilometrów - Green Run, która odbyła się 6 kwietnia 2019. Green Run zgromadził na starcie rekordową liczbę biegaczy na obu dystansach - 722 uczestników ukończył zawody w Inowrocławiu.

Z roku na rok przybywa uczestników Cyklu, którego inicjatorem i pomysłodawcą jest Waldemar Kwiatkowski - nauczyciel, trener lekkiej atletyki i animator sportu w Inowrocławiu.
30 czerwca 2019 w Inowrocławiu odbędzie się druga odsłona tegorocznych zmagań w Cyklu Toyota Jaworski Four Colours. BLUE RUN - taką nazwę nosi drugi z biegów, na który serdecznie zapraszamy. Zgodnie z zapowiedziami organizatorów w tym roku nastąpiły zmiany w porównaniu do zeszłorocznego cyklu i po pierwszej odsłonie przyszedł czas na drugą, w której prezentujemy już Wam zmiany.
A jakie zmiany Was czekają:
Po pierwsze i najważniejsze to zmiana trasy biegów.
Dotychczas biegacze biegali na 5 kilometrów jedną a na 10 kilometrów dwie pętle 5-cio kilometrowe.
W Blue Run biegacze biegający:
- 5 kilometrów - biegają 1 pętle 5-cio kilometrową ze startem i metą na Stadionie Miejskim im. Inowrocławskich Olimpijczyków.
- 10 Kilometrów - biegają 1 pętlę 10-cio kilometrową ze startem i metą na Stadionie Miejskim im. Inowrocławskich Olimpijczyków.
Wyszliśmy na przeciw oczekiwaniom biegaczy i 10 kilometrów będzie jednym dystansem niedzielonym na 2 pętle. Zmiana ta dotyczy 2 z czterech biegów całego Cyklu. Krótko mówiąc w całym cyklu będzie się to przedstawiało następująco:
 - GREEN RUN - 10 kilometrów - 2 pętle 5-cio kilometrowe,
 - BLUE RUN - 10 kilometrów - 1 pętla 10-cio kilometrowa,
 - ORANGE RUN - 10 kilometrów - 1 pętla 10-cio kilometrowa,
 - RED RUN - 10 kilometrów - 2 - pętle 5-cio kilometrowe.
Mamy nadzieję, że zachęci to biegaczy biegających 10 kilometrów do większego uczestnictwa w Naszym Cyklu. Zmieniamy się pod wpływem i dla biegaczy, wsłuchując się w ich sugestie. Zależy Nam na tym, aby Toyota Jaworski Four Colours Grand Prix Inowrocławia była imprezą rodzinną i przyjazną dla biegaczy zarówno tych zaczynających przygodę z bieganiem jak i tych, którzy chcą bić swoje rekordy życiowe.
Kolejną nowością to jest brak limitów czasowych zarówno na 5 jak i na 10 kilometrów. Często zadawaliście Nam pytania czy są takie limity. Informujemy iż w Naszym cyklu nie ma takich limitów, bieganie ma sprawiać przyjemność i dlatego czekamy na każdego biegacza na mecie i każdy jest sklasyfikowany, jeśli pojawi się na mecie biegu i nie ważne, w jakim czasie.
Jeśli chodzi o BLUE RUN to pragniemy poinformować, iż w tym roku właśnie bieg na 10 kilometrów będzie zaliczany również do Grand Prix Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Biegach Długodystansowych. Mamy nadzieję, że spełnimy Wasze oczekiwania i dla tych, którzy pierwszy raz odwiedzą Inowrocław na imprezie biegowej będzie to pierwsza, ale nie ostatnia wizyta i będą wracali do Nas z przyjemnoscią na kolejne odsłony cyklu.
Szczegóły i wizualizacje tras przedstawimy niebawem jak i również kolejne niespodzianki, które będą czekały na Was podczas BLUE RUN Toyota Jaworski Four Colours Grand Prix Inowrocławia 2019.
Zapisy internetowe poprzez www.sts-timing.pl, www.maratonypolskie.pl, poprzez naszego fanpaga: Toyota Jaworski Four Colours Grand Prix Inowrocławia na 5 i 10 km. Zapisać można się również w biurze MKS Inowrocław na Stadionie Miejskim im. Inowrocławskich Olimpijczyków pod Trybuną Główną w poniedziałek, środa - w godzinach 17.30 - 20.00 oraz czwartek i piątek w godzinach 17.00 - 19.00. Zachęcamy do zapisów.
Patronat nad imprezą, jak co roku objął Prezydent Miasta Inowrocławia Pan Ryszard Brejza.

 

Galeria

Zdrowo Zabiegani

Facebook GP

    

Nadleśnictwo Gniewkowo