• Grand Prix Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Konkurs dla zawodników III Biegu Wiosennego

(0 głosów)
Napisał 
on 13/03/2018

Mamy dla Was konkurs pt. „Biegacz vs. samochód, jak bezpiecznie trenować?”

Zbliża się wiosna, dni robią się coraz cieplejsze i dłuższe - aż chce się na nowo biegać :) Kto nie lubi biegania na łonie przyrody w towarzystwie szumiących drzew ? :)

Jednak nie zawsze mamy okazję biegać po parku, a do lasu mamy zbyt daleko. Czasami musimy pokonać kilometry asfaltową drogą, aby dobrze przygotować się do maratonu. Nawet jeśli leśnych duktów mamy koło siebie pod dostatkiem, często, aby do nich dotrzeć musimy skorzystać z jezdni lub skrzyżowania. Przy stale zwiększającym się ruchu kołowym trzeba bardzo uważać, aby nie zostać potrąconym przez przejeżdżający samochód.

Prześlijcie nam w kliku zdaniach jaki zasadami się kierujecie, aby zwiększyć swoje bezpieczeństwo na drodze podczas treningu.

 

Czekają na Was nagrody, które otrzymają autorzy najciekawszych i najbardziej oryginalnych odpowiedzi. Termin nadsyłania odpowiedzi: 21 marca 2018 r (środa), godz. 20:00 na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z podaniem imienia i nazwiska oraz roku urodzenia. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród nastąpi podczas dekoracji zawodników po Biegu Wiosennym 23 marca 2018 r. o godz. 12:30-13:30.
Konkurs przeznaczony jest dla zawodników III Biegu Wiosennego

Partnerem merytorycznym konkursu jest Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Toruniu WORD Toruń

fot. https://pixabay.com/

Galeria

Zdrowo Zabiegani

Facebook GP

    

Nadleśnictwo Gniewkowo