• Grand Prix Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Zmiany w czołówce przed ostatnim biegiem

(0 głosów)
Napisał 
on 01/11/2017

Najlepszy biegacz tegorocznego cyklu Zbigniew Kledzik jest już raczej nie do dogonienia, ale o drugą pozycję trwa nadal zacięta walka. Kamil Poczwardowski wyprzedził obecnie czwartego Bartosza Wiligalskiego i zbliżył się bardzo do drugiego Damiana Kłopotka. O piątą lokatę bój toczy nadal Bartosz Kryske z Maciejem Tomaszewskim.

Klaudiusz Walendziak skrócił w Tucholi istotnie dystans do siódmego Piotra Wiśniewskiego, który zajął miejsce Łukasza Zimmera (ukończył tylko 5 biegów). O dziewiątą lokatę rywalizują Zbigniew Górczyński, Łukasz Kalata i Wojciech Świderek. Kwestia dwunastego miejsca rozegra się za to najpewniej pomiędzy Piotrem Sztolcmanem i Jarosławem Jagiełą (sekunda różnicy!), a o czternastą pozycję, dzięki dobrym biegom w Tucholi, rywalizują wciąż z Witoldem Orcholskim: Grzegorz Maczyński, Marcin Gralak i Rafał Mokrzycki.

Marcin jest w tej chwili liderem kategorii 30+ przed Michałem Sengerem i ostro rywalizującymi Robertem Kmieciakiem oraz Sewerynem Kaczmarczykiem. Rafał lideruje kategorii 40+ przed biegnącymi bardzo równo Wojciechem Sową i Rafałem Pokorą a goni ich Tomasz Kubiak. Wśród najmłodszych 18+ zwycięzcą zapewne będzie Radosław Lewandowski przed Patrykiem Hołtynem i Zbigniewem Roszakiem, Adam Bielec ma już sporo straty. Wśród pięćdziesięciolatków najlepszy jest Grzegorz Maczyński, ale jeśli wywalczy pierwszą piętnastkę to zwycięstwo w kategorii pozostawi Adamowi Olszewskiemu. Na podium powinni jeszcze stanąć Krzysztof Góralski i Tomasz Projs - a goni ich Franciszek Trzciński. W kategorii 60+ niezawodny jest Marek Czuk, który wyprzedza Janka Bodnara oraz Janusza Stolarskiego, a za nimi biegnie Piotr Ślósarek. Wśród najstarszych Kazimierz Leśniewski wyprzedza o minutę i trzy lata Edmunda Dłoniaka :)

Szczegóły tutaj

Galeria

Zdrowo Zabiegani

Facebook GP

    

Nadleśnictwo Gniewkowo