b5f656ae72a9bbad9f437cf92bfe04d0.jpg
9a3fb700a57a3ab66836aaa3a796cda4.jpg
26ea477dd1af49e952367772dcf9222b.jpg
d1d3bff037e761f93f7f1ddd793d5be3.jpg
Klasyfikacje archiwalne

Klasyfikacja 2013,2018,2019

(0 głosów)
Napisał 
on 24/04/2019

ROK 2021 

 

1 Orcholski Witold 1971 OpenM 1 T.S.Opatrunki Toruń 00:37:51 00:37:10 00:36:51 00:37:17
2 Maćkowski Maciej 1988 OpenM 2 Żninski Klub Biegacza 1992 00:35:21 00:38:22 00:38:30 00:37:24
3 KALATA Łukasz 1986 OpenM 3 Runcross Rozgarty 00:37:20 00:37:32 00:38:39 00:37:50
4 Lipiński Krzysztof 1979 OpenM 4 Parkrun Toruń 00:40:40 00:39:12 00:40:07 00:40:00
5 Łuczak Radosław 1979 OpenM 5 Parkrun Toruń 00:41:18 00:41:19 00:41:58 00:41:32
6 Nowakowski Jerzy 1977 OpenM 6 00:41:17 00:43:07 00:42:27 00:42:17
7 Malicka-Zacniewska Agata 1988 OpenK 1 RCR Rozgarty 00:42:22 00:42:08 00:42:28 00:42:19
8 Rok-Szpala Sylwia 1981 OpenK 2 Parkrun Toruń 00:41:20 00:43:20 00:43:25 00:42:42
9 Pastuszak Rafał 1978 OpenM 7 Start Team Wąbrzeźno 00:44:23 00:43:37 00:43:54 00:43:58
10 Borczyński Grzegorz 1977 OpenM 8 BSPK TEAM 00:44:59 00:44:04 00:45:46 00:44:56
11 Wiśniewski Damian 1987 OpenM 9 Kujawsko-Pomorskie 00:44:36 00:45:05 00:45:26 00:45:02
12 Gerc Rafał 1982 OpenM 10 Gin Team 00:44:59 00:44:21 00:45:48 00:45:03
13 Chmurzyński Józef 1968 M50 1 00:45:48 00:45:23 00:45:28 00:45:33
14 Tyjas Magdalena 1990 OpenK 3 00:45:21 00:45:32 00:45:51 00:45:35
15 Sójkowski Łukasz 1992 M18 1 BSPK TEAM 00:48:34 00:44:49 00:44:55 00:46:06
16 Fiszer Jakub 1977 M40 1 Runcross Rozgarty 00:46:02 00:46:51 00:46:41 00:46:31
17 Keler Krzysztof 1994 M18 2 BBL Inowroclaw 00:50:02 00:44:19 00:45:29 00:46:37
18 Wąż Sławomir 1972 M40 2 Runcross Rozgarty 00:53:03 00:45:40 00:47:38 00:48:47
19 Rochmiński Bogdan 1974 M40 3 Broken Careers 00:48:19 00:49:47 00:49:19 00:49:08
20 Olszewski Rafał 1981 M40 4 T. G. SOKÓŁ GNIEWKOWO 00:50:17 00:50:09 00:50:07 00:50:11
21 Kręc Aleksander 1971 M50 2 00:50:45 00:48:43 00:52:25 00:50:38
22 Janiszewski Dariusz 1973 M40 5 Runcross Rozgarty 00:52:38 00:51:24 00:49:44 00:51:15
23 Biernat Magdalena 1981 OpenK 4 TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 00:50:51 00:49:56 00:53:15 00:51:21
24 Ziółkowski Mieczysław 1965 M50 3 00:50:19 00:54:01 00:54:12 00:52:51
25 Piwek Adrian 1992 M18 3 00:53:46 00:56:19 00:51:22 00:53:49
26 Lewandowski Władysław 1954 M60 1 TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 00:54:39 00:57:40 00:50:01 00:54:07
27 Polak Paweł 1992 M18 4 00:53:49 00:54:55 00:56:57 00:55:14
28 Dziarkowska Edyta 1982 OpenK 5 Runcross Rozgarty 00:53:57 00:58:39 00:55:23 00:56:00
29 Olszewska Beata 1983 OpenK 6 00:56:56 00:55:10 00:58:25 00:56:50
30 Dębski Jan 1952 M60 2 Sołtys Sucharzewo 00:57:29 00:56:09 00:58:09 00:57:16
31 Dłoniak Edmund 1945 M70 1 T.G SOKÓŁ GNIEWKOWO 00:56:42 00:58:32 00:57:37 00:57:37
32 Olszewska Ewa 1979 OpenK 7 T. G. SOKÓŁ GNIEWKOWO 01:05:19 01:04:06 01:01:13 01:03:33
33 ANGIEL WŁADYSŁAW 1937 M70 2 TKKF Kolejarz Bydgoszcz 01:16:55 01:17:08 01:09:50 01:14:38
34 GOLA Grzegorz 1971 M50 4 TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 01:12:42 01:19:40 01:15:01 01:15:48
35 Ratajczyk Przemysław 1993 M18 5 TKKF Kolejarz Bydgoszcz 00:33:46 00:34:21 00:34:03
36 JARANOWSKI ANDRZEJ 1993 M18 6 GKS FABIANKI 00:34:52 00:35:01 00:34:57
37 BRZOZOWSKI SZYMON 1981 M40 6 GKS FABIANKI 00:34:55 00:35:08 00:35:01
38 Dzięgiel-Poślada Andżelika 1989 OpenK 8 Gminny Klub Sportowy Fabianki 00:35:48 00:36:17 00:36:02
39 CIESIELSKI MACIEJ 1994 M18 7 #1512WINGEDHEARTS 00:35:50 00:36:33 00:36:11
40 Gapiński Łukasz 1983 M30 1 Start Team Wąbrzeźno 00:36:22 00:36:51 00:36:37
41 Gregor Błażej 1986 M30 2 1 BLWL 00:36:24 00:37:08 00:36:46
42 KUNECKI DARIUSZ 1984 M30 3 WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK 00:37:00 00:36:44 00:36:52
43 Retecki Krzysztof 1974 M40 7 LKS Bogmar / GINTER-ekotechnika / Presto 00:36:55 00:37:31 00:37:13
44 KUŁAKOWSKI KRZYSZTOF 1985 M30 4 00:37:15 00:37:16 00:37:16
45 ŚLUSARSKI PRZEMYSŁAW 1984 M30 5 00:37:32 00:38:00 00:37:46
46 Białek Dawid 1989 M30 6 Trawers NAKŁO 00:36:14 00:41:23 00:38:49
47 Kasprzyk Piotr 1969 M50 5 TEAM Podgórz Toruń 00:38:44 00:39:13 00:38:59
48 Hołtyn Patryk 1988 M30 7 TKKF Kolejarz Bydgoszcz 00:38:28 00:40:20 00:39:24
49 ZIENTARA MARCIN 1984 M30 8 BSPK TEAM 00:39:46 00:39:16 00:39:31
50 POKORA RAFAŁ 1970 M50 6 GKS FABIANKI 00:39:10 00:40:16 00:39:43
51 Kmieciak Robert 1981 M40 8 T.S. OPATRUNKI TORUŃ 00:39:50 00:40:24 00:40:07
52 Jagieła Jarosław 1972 M40 9 TKKF Kolejarz Bydgoszcz 00:40:23 00:40:55 00:40:39
53 Samerek Dariusz 1979 M40 10 Runcross Rozgarty 00:40:39 00:41:38 00:41:09
54 SZARWIŃSKI MARIUSZ 1987 M30 9 00:41:15 00:42:41 00:41:58
55 MOTOFA MARCIN 1982 M30 10 START TEAM WĄBRZEŹNO 00:42:06 00:42:33 00:42:20
56 JABŁOŃSKI JAROSŁAW 1975 M40 11 GKS FABIANKI 00:41:38 00:43:40 00:42:39
57 NAWROCKI DARIUSZ 1976 M40 12 ŁABISZYN RUNNERS 00:43:03 00:43:00 00:43:01
58 TOMASZEWSKI WOJCIECH 1964 M50 7 RUNCROSS ROZGARTY 00:41:12 00:44:52 00:43:02
59 Maciaszek Krzysztof 1980 M40 13 Kujawsko-Pomorskie 00:43:10 00:43:18 00:43:14
60 Czuk Marek 1953 M60 3 00:44:55 00:42:21 00:43:38
61 MALINOWSKI MICHAŁ 1978 M40 14 RUN CROSS ROZGARTY 00:44:12 00:43:28 00:43:50
62 Frączyk Jarosław 1976 M40 15 Parkrun Toruń 00:44:28 00:44:15 00:44:22
63 TRYCZAK ANDRZEJ 1973 M40 16 START TEAM WĄBRZEŹNO 00:44:22 00:44:46 00:44:34
64 BARTOSZ MAREK 1979 M40 17 GKS FABIANKI 00:42:06 00:48:43 00:45:24
65 NamieśniK KrzysztoF 1974 M40 18 QszysieKN 00:44:49 00:46:04 00:45:27
66 ŁEPEK TERESA 1993 OpenK 9 START TEAM WĄBRZEŹNO 00:45:21 00:45:42 00:45:32
67 Butowski Krzysztof 1981 M40 19 00:45:28 00:46:26 00:45:57
68 Olszewski Adam 1963 M50 8 KB LECH RYPIN 00:47:26 00:45:22 00:46:24
69 Gralak Marcin 1978 M40 20 T.G.''SOKÓŁ'' GNIEWKOWO 00:43:20 00:49:42 00:46:31
70 Kubiak Tomasz 1975 M40 21 TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 00:43:40 00:49:43 00:46:42
71 Stawarska Elżbieta 1977 OpenK 10 Runcross Rozgarty 00:46:11 00:47:32 00:46:52
72 SZYMANKIEWICZ MARCIN 1985 M30 11 00:47:05 00:46:45 00:46:55
73 SIMSON IRENEUSZ 1979 M40 22 START TEAM WĄBRZEŹNO 00:46:39 00:47:21 00:47:00
74 Rzęsiewicz Jolanta 1968 K50 1 KB LECH RYPIN 00:46:31 00:47:35 00:47:03
75 Mandosik Michał 1982 M30 12 TEAMOCHAL 00:49:17 00:44:56 00:47:07
76 Dobak Stefan 1946 M70 3 KB Szamotuły 00:46:52 00:48:59 00:47:56
77 KRUSZYNA ADAM 1966 M50 9 00:48:47 00:47:42 00:48:15
78 Stempniak Krzysztof 1971 M50 10 00:49:08 00:47:30 00:48:19
79 PRYKANOWSKI MARCIN 1978 M40 23 KUJAWSKO-POMORSKIE 00:49:08 00:49:13 00:49:11
80 Sobaszkiewicz Rafał 1972 M40 24 Runcross Rozgarty 00:49:22 00:49:18 00:49:20
81 DOBRUCHOWSKA EMILIA 1966 K50 2 T.G.''SOKÓŁ''GNIEWKOWO 00:49:35 00:49:24 00:49:30
82 BIEGAŁA AGNIESZKA 1982 K30 1 ATLETIC CLUB INOWROCŁAW 00:49:25 00:50:20 00:49:53
83 MIGDALSKI PIOTR 1984 M30 13 00:49:25 00:51:13 00:50:19
84 Tarczyńska Marta 1984 K30 2 TKKF Kolejarz Bydgoszcz 00:50:20 00:51:16 00:50:48
85 KOCZĄB MARTA 1998 K18 1 00:50:05 00:52:19 00:51:12
86 Danielek Piotr 1976 M40 25 RunŻółwik 00:52:20 00:50:27 00:51:24
87 Szynkiewicz Marek 1979 M40 26 Runcross Rozgarty 00:49:20 00:53:30 00:51:25
88 Żabiński Radosław 1986 M30 14 WKB Mararończyk Włocławek 00:52:54 00:51:48 00:52:21
89 TKACZUK JOLANTA 1964 K50 3 TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 00:51:25 00:53:26 00:52:26
90 Szmatuła Elżbieta 1994 K18 2 00:52:20 00:53:07 00:52:44
91 WIŚNIEWSKA DANIELA 1981 K40 1 PARKRUN TORUŃ 00:52:24 00:53:49 00:53:07
92 KRZEMIŃSKI TOMASZ 1985 M30 15 ZABIEGANE BORY MAŁSZYCKIE 00:54:17 00:52:31 00:53:24
93 Nadrajkowska Joanna 1984 K30 3 00:55:41 00:51:54 00:53:48
94 Sowiński Edmund 1942 M70 4 TKKF PŁOCK 00:54:52 00:54:26 00:54:39
95 FALKOWSKI MARIUSZ 1976 M40 27 WĄBRZEŹNO 00:54:04 00:56:00 00:55:02
96 Szadkowska Anna 1957 K60 1 BBL Inowrocław 00:54:50 00:55:47 00:55:19
97 KAMIŃSKI STEFAN 1947 M70 5 00:55:45 00:56:29 00:56:07
98 Paszkiet Witold 1954 M60 4 TKKF Kolejarz Bydgoszcz 00:56:42 00:55:44 00:56:13
99 Grapatyn Piotr 1976 M40 28 Bydgoszcz na Start 00:55:32 00:57:57 00:56:45
100 Berebecki Roman 1951 M70 6 KB LECH RYPIN 00:57:31 00:56:22 00:56:57
101 Gordon Michał 1978 M40 29 Runcross Rozgarty 00:58:10 00:56:59 00:57:35
102 MALINOWSKA JOANNA 1979 K40 2 RUN CROSS ROZGARTY 00:59:22 00:58:49 00:59:06
103 Piontek Elżbieta 1957 K60 2 01:00:50 00:59:41 01:00:16
104 CIESIELSKA RENATA 1972 K40 3 #1512WINGEDHEARTS 01:07:43 01:01:35 01:04:39
105 LENC JANUSZ 1953 M60 5 TKKF Kolejarz Bydgoszcz 01:05:46 01:03:50 01:04:48
106 Gerka Krzysztof 1957 M60 6 KB LECH RYPIN 01:03:39 01:06:42 01:05:10
107 GOMULAK JAN 1948 M70 7 MARATOŃCZYK 01:03:51 01:08:36 01:06:14
108 Graczykowska Anna 1986 K30 4 BBKTS 01:09:45 01:05:11 01:07:28
109 AWIŻEŃ ANTONI 1948 M70 8 TKKF Kolejarz Bydgoszcz 01:40:54 01:21:09 01:31:02
110 KLAYBOR Dawid 1990 M30 16 GKS FABIANKI 00:32:18 00:32:18
111 Kośmieja Marcin 1985 M30 17 TKKF Kolejarz Bydgoszcz 00:33:41 00:33:41
112 TOMASZEWSKI MACIEJ EMANUEL 1988 M30 18 00:34:25 00:34:25
113 MALINOWSKI PAWEŁ 1988 M30 19 K2 RUNNING TEAM 00:34:46 00:34:46
114 Tomaszewski Maciej 1988 M30 20 Run Cross Rozgarty 00:34:48 00:34:48
115 Kledzik Zbigniew 1991 M30 21 Idealnie Niedoskonali 00:35:08 00:35:08
116 TOMASZEWSKI MILOSZ 1988 M30 22 RUNCROSS ROZGARTY 00:35:21 00:35:21
117 Palicki Marcin 1992 M18 8 00:35:54 00:35:54
118 WASZAK Sebastian 1988 M30 23 #BrothersTeam 00:35:57 00:35:57
119 CHMIELARZ Sebastian 1987 M30 24 CHMIELARZ TEAM 00:36:03 00:36:03
120 GLUGLA Mariusz 1978 M40 30 Runners Świecie 00:36:09 00:36:09
121 BRODA SZYMON 1994 M18 9 ABIC JABŁONOWO POMORSKIE 00:36:33 00:36:33
122 ŁUKASZEWSKI SEBASTIAN 1979 M40 31 SZWLA Stargard 00:36:35 00:36:35
123 CHMIELARZ Krzysztof 1992 M18 10 CHMIELARZ TEAM 00:36:49 00:36:49
124 ŁACEK ZBIGNIEW 1973 M40 32 12 WBOT/K.D. 00:36:50 00:36:50
125 Rodzewicz Piotr 1979 M40 33 Serpol Team Mieścisko 00:37:27 00:37:27
126 Senger Michał 1981 M40 34 Pałuki Running Team 00:37:28 00:37:28
127 PŁOTKA Michał 1996 M18 11 Radziejów 00:37:47 00:37:47
128 RUMIŃSKI Arek 1991 M30 25 RunCross Rozgarty 00:37:53 00:37:53
129 SZYMAŃSKI Marcin 1985 M30 26 WKB Maratończyk Włocławek 00:38:06 00:38:06
130 URBAŃCZYK Jerzy 1964 M50 11 KB Maraton Turek 00:38:11 00:38:11
131 RUMIŃSKI ARKADIUSZ 1991 M30 27 RCR TORUŃ 00:38:50 00:38:50
132 SZCZEPAŃSKI MATEUSZ 1994 M18 12 START TEAM WĄBRZEŹNO 00:38:50 00:38:50
133 KUCZEK Piotr 1978 M40 35 KS Zryw 00:38:52 00:38:52
134 PIASECKI Krzysztof 1988 M30 28 WKB Maratończyk Włocławek 00:38:57 00:38:57
135 DARUL Damian 1980 M40 36 KB Maraton Turek 00:38:57 00:38:57
136 PRZYBYLSKI PATRYK 1979 M40 37 00:38:59 00:38:59
137 NOWAKOWSKI Marcin 1982 M30 29 Sierpc 00:38:59 00:38:59
138 SZPARŁO ŁUKASZ 1982 M30 30 00:39:03 00:39:03
139 BOCIAN Marek 1963 M50 12 KB Geotermia Uniejów 00:39:05 00:39:05
140 LENC Sebastian 1978 M40 38 TKKF Kolejarz Bydgoszcz 00:39:15 00:39:15
141 BALICKI SZYMON 2003 M18 13 BIEGOHOLICY 00:39:34 00:39:34
142 TOMASZEWSKI Miłosz 1988 M30 31 Runcross Rozgarty 00:39:36 00:39:36
143 LUTOWSKI Wojciech 1985 M30 32 Bydgoszcz 00:39:46 00:39:46
144 Niedbalski Przemysław 1972 M40 39 Pałuki Running Team 00:39:47 00:39:47
145 Grzechowiak Arkadiusz 1997 M18 14 HERNIK TEAM 00:39:58 00:39:58
146 Kułakowski Artur 1977 M40 40 00:40:07 00:40:07
147 TORBA ADRIAN 1989 M30 33 00:40:07 00:40:07
148 NOWODWORSKI Dominik 1986 M30 34 Bytoń 00:40:07 00:40:07
149 WĘSIORA MARIUSZ 1969 M50 13 00:40:08 00:40:08
150 JÓŹWIAK Artur 1974 M40 41 Mogilno Team 00:40:11 00:40:11
151 KACZMAREK DAMIAN 1975 M40 42 RUNCROSS ROZGARTY 00:40:19 00:40:19
152 Kolasa Dawid 1984 M30 35 00:40:22 00:40:22
153 KRUPA PIOTR 1981 M40 43 SĄSIEDZI TEAM 00:40:31 00:40:31
154 KOCHAŃSKI TOMASZ 1986 M30 36 PARKRUN GRUDZIĄDZ 00:40:40 00:40:40
155 TOMCZYK Agata 1989 K30 5 Bydgoszcz Team 00:40:47 00:40:47
156 Krzywdziński Dominik 2003 M18 15 UKB Szubin 00:40:54 00:40:54
157 REPCZYŃSKI Tomasz 1990 M30 37 Trispace/Trek 00:40:55 00:40:55
158 KRAJEWSKI TOMASZ 1988 M30 38 00:40:57 00:40:57
159 ŚWIERCZYŃSKI Julian 2001 M18 16 KS ZRYW Radziejów 00:40:59 00:40:59
160 Kujach Agnieszka 1990 K30 6 TKKF Kolejarz Bydgoszcz 00:41:03 00:41:03
161 JAGIEŁŁO Konrad 1980 M40 44 Run Team Milejów 00:41:06 00:41:06
162 Jedrzejek Lukasz 1980 M40 45 DFDS Polska Running Team 00:41:21 00:41:21
163 SPYCHALSKI Zbigniew 1962 M50 14 TKKF Kolejarz Bydgoszcz 00:41:24 00:41:24
164 ZIELINSKI MAREK 1970 M50 15 RUNCROSS ROZGARTY 00:41:30 00:41:30
165 Romaniszyn Piotr 1985 M30 39 00:41:31 00:41:31
166 KOZŁOWSKI ZBIGNIEW 1984 M30 40 BIEGOHOLICY 00:41:32 00:41:32
167 Staszak Ziemowit 1988 M30 41 00:41:43 00:41:43
168 ZACHARENKO MARCIN 1976 M40 46 CARSEKT FINANSE 00:41:51 00:41:51
169 SZYMANKIEWICZ MAREK 1984 M30 42 00:41:55 00:41:55
170 MACIŃSKI WALDEMAR 1982 M30 43 00:42:11 00:42:11
171 BRAUN Zbigniew 1982 M30 44 WKB MARATOŃCZYK 00:42:12 00:42:12
172 Popławski Krzysztof 1980 M40 47 SPWL Poznań 00:42:26 00:42:26
173 Zieliński Marek 1987 M30 45 Zabiegani Łubianka 00:42:42 00:42:42
174 PIOTROWSKI DAMIAN 1998 M18 17 OSP KRZEWIE 00:42:43 00:42:43
175 MATERN Andrzej 1973 M40 48 PGB Sportowa Paczka 00:42:44 00:42:44
176 ZIÓŁKOWSKI MARIUSZ 1972 M40 49 BIEGOHOLICY 00:42:54 00:42:54
177 Winowiecki Paweł 1988 M30 46 00:42:59 00:42:59
178 Szyszka Radosław 1982 M30 47 00:43:02 00:43:02
179 Moskaliuk Ivan 1991 M30 48 00:43:06 00:43:06
180 NOWAKOWSKI Dariusz 1975 M40 50 Toruń 00:43:10 00:43:10
181 KOPCZYŃSKI PIOTR 1996 M18 18 00:43:11 00:43:11
182 PERKOWSKI RAFAŁ 1983 M30 49 GKS FABIANKI 00:43:18 00:43:18
183 GĄSIOROWSKI Grzegorz 1974 M40 51 WKB Maratończyk Włocławek 00:43:20 00:43:20
184 MACIŃSKI Waldek 1982 M30 50 Bydgoszcz 00:43:22 00:43:22
185 WUJEK MAGDALENA 1983 K30 7 00:43:32 00:43:32
186 NOWICKI Jarosław 1981 M40 52 GKS FABIANKI 00:43:35 00:43:35
187 CZAJKOWSKI Tomasz 1980 M40 53 Talarkowo 00:43:35 00:43:35
188 LEWANDOWSKI Radosław 1991 M30 51 T.S. Opatrunki Toruń 00:43:39 00:43:39
189 KASPRZAK Mateusz 1996 M18 19 Olimpijska Akademia Biegania Piotra Kędzi 00:43:41 00:43:41
190 LISZEWSKI ŁUKASZ 1986 M30 52 FIGHT CLUB RYPIN 00:43:46 00:43:46
191 Kata Marcin 1988 M30 53 00:43:49 00:43:49
192 Szczygieł Daniel 1997 M18 20 00:43:56 00:43:56
193 Abramowski Damian 1991 M30 54 00:44:06 00:44:06
194 Białkowski Kacper 1991 M30 55 00:44:12 00:44:12
195 TOMASZEWSKI Krzysztof 1967 M50 16 KB Maraton Turek 00:44:13 00:44:13
196 KULIGOWSKI Daniel 1991 M30 56 KS ZRYW Radziejów 00:44:15 00:44:15
197 Kubarski Julian 1971 M50 17 TKKF Kolejarz Bydgoszcz 00:44:16 00:44:16
198 Urbanowski Wojciech 1975 M40 54 Pałuckie Towarzystwo Wioślarzy 00:44:18 00:44:18
199 ALFUT GRZEGORZ, 1961 M60 7 VELO SIERPC 00:44:25 00:44:25
200 Dubiela Halina 1962 K50 4 TKKF Kolejarz Bydgoszcz 00:44:26 00:44:26
201 MAŁKOWSKI IWO 1989 M30 57 ANTIDOTUM 00:44:43 00:44:43
202 Rybok Weronika 1995 K18 3 00:44:44 00:44:44
203 KLIMEK Magdalena 1980 K40 4 Włocławek 00:44:56 00:44:56
204 NIEZNALSKI KRZYSZTOF 1989 M30 58 OIRP POZNAŃ 00:44:57 00:44:57
205 Skorliński Marcin 1971 M50 18 Echo Ziemi Kostrzyńskiej 00:44:59 00:44:59
206 Grecman Anna 1979 K40 5 Inowrocławski Klub Sportowy Karate 00:45:00 00:45:00
207 Maćkowska Katarzyna 1992 K18 4 Żninski Klub Biegacza 1992 00:45:02 00:45:02
208 GOLĘDZINOWSKA Marzena 1985 K30 8 PlanBieganie.pl/#TeamArturKozłowski 00:45:09 00:45:09
209 URBAŃCZYK MARCIN 1991 M30 59 BIEGOHOLICY 00:45:13 00:45:13
210 HAŃSKA Izabela 1990 K30 9 Inowrocław 00:45:15 00:45:15
211 MATUSZAK Krzysztof 1962 M50 19 KB Maraton Turek 00:45:24 00:45:24
212 Pawlak Wojciech 1973 M40 55 00:45:29 00:45:29
213 KARAŚ MAREK 1961 M60 8 TORUŃ 00:45:38 00:45:38
214 SZPULECKI Łukasz 1989 M30 60 Zmasakrowani 00:45:39 00:45:39
215 MAJRZAK Aneta 1992 K18 5 T. S. Opatrunki Toruń 00:45:40 00:45:40
216 Jarmuż ADAM 1982 M30 61 AJ TEAM 00:45:41 00:45:41
217 LUBISZEWSKA KAROLINA 1984 K30 10 BIEGOHOLICY 00:45:41 00:45:41
218 Gliwka Artur 1980 M40 56 Gliwek 00:45:42 00:45:42
219 TARNOWSKA Nika 1982 K30 11 Runcross Rozgarty 00:45:42 00:45:42
220 NAWROCKI Marcin 1980 M40 57 Mogilno Team 00:45:46 00:45:46
221 Antosik Patryk 1994 M18 21 Biegacze KCYNIA TEAM! Run is a DREAM! 00:45:49 00:45:49
222 CZYŻEWSKA HONORATA 1979 K40 6 00:45:54 00:45:54
223 JAGIEŁŁO Joanna 1980 K40 7 Run Team Milejów 00:46:00 00:46:00
224 Leśniewski Wiesław 1992 M18 22 00:46:06 00:46:06
225 Piniarski Michał 1981 M40 58 Mogilno Team 00:46:09 00:46:09
226 Knast Sławek 1986 M30 62 MKL Tlen Mogilno 00:46:09 00:46:09
227 GOTFRYD Robert 1966 M50 20 Łódź 00:46:18 00:46:18
228 Nowakowski Grzegorz 1984 M30 63 00:46:21 00:46:21
229 Baczyński Leszek 1964 M50 21 Biegający Górnik Wapno 00:46:27 00:46:27
230 JELIŃSKA NATALIA 1991 K30 12 00:46:31 00:46:31
231 GLUBIAK TOMASZ 1965 M50 22 CROMMET.PL 00:46:34 00:46:34
232 RACZYŃSKI PIOTR 1990 M30 64 00:46:35 00:46:35
233 SZYMAŃSKI JAROSŁAW 1979 M40 59 00:46:36 00:46:36
234 DĄBROWSKI LESZEK 1977 M40 60 START TEAM WĄBRZEŹNO 00:46:36 00:46:36
235 Tomczak Zbigniew 1954 M60 9 Altom Gniezno 00:46:51 00:46:51
236 Janczyszyn Eryk 1981 M40 61 Skra Paterek 00:47:00 00:47:00
237 Milejczak Artur 1990 M30 65 00:47:06 00:47:06
238 Citkowicz Adam 1990 M30 66 00:47:08 00:47:08
239 MOTYKA ZDZISŁAW 1961 M60 10 ALFUT GRZEGORZ FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA 'MOTOPOL' 00:47:10 00:47:10
240 PRĄTNICKI WIESŁAW 1963 M50 23 ANWILTEAM 00:47:10 00:47:10
241 GRABARSKA Magdalena 1986 K30 13 Runcross Rozgarty 00:47:14 00:47:14
242 PODKÓWKA ZBIGNIEW 1960 M60 11 00:47:23 00:47:23
243 Olczak Piotr 1993 M18 23 00:47:24 00:47:24
244 JETTER Piotr 1971 M50 24 UKS Cyprianka 00:47:38 00:47:38
245 Kujawa Tomasz 1969 M50 25 00:47:41 00:47:41
246 Sawiński Łukasz 1991 M30 67 00:47:44 00:47:44
247 LECH Marek 1981 M40 62 WHM Team 00:47:49 00:47:49
248 JASIŃSKI Sylwester 1991 M30 68 WKB Maratończyk Włocławek 00:47:54 00:47:54
249 Luzak Magdalena 1991 K30 14 00:47:58 00:47:58
250 Roszak Zbigniew 1988 M30 69 Wataha Łączy Nas Bieganie 00:48:08 00:48:08
251 SYLWESTRUK MARTA 1985 K30 15 00:48:12 00:48:12
252 SZCZĘSNY MARCIN 1975 M40 63 TRI POWER TEAM KONIN 00:48:22 00:48:22
253 NIESTRAWKI JACEK 1981 M40 64 00:48:25 00:48:25
254 Kozłowski Tomasz 1988 M30 70 00:48:39 00:48:39
255 Staszak Mariusz 1964 M50 26 gRUNwald team 00:48:40 00:48:40
256 MAGDZIARZ Michał 1980 M40 65 Gdynia 00:48:40 00:48:40
257 ADAMCZEWSKA AGNIESZKA 1975 K40 8 IRON HOUSE 00:48:44 00:48:44
258 ŚRUBAS Paweł 1979 M40 66 KS Zryw 00:48:44 00:48:44
259 Milewski Artur 1986 M30 71 00:48:47 00:48:47
260 MANDOSIK Jerzy 1953 M60 12 Teamochal 00:48:50 00:48:50
261 Popielarz Robert 1969 M50 27 #Wkurw_Team 00:48:51 00:48:51
262 KRUSZYNA Robert 1978 M40 67 Dziemionna 00:48:54 00:48:54
263 SZCZEPANIAK Dariusz 1979 M40 68 Świątniki 00:48:56 00:48:56
264 WALCZAK Łukasz 1993 M18 24 Skulsk 00:49:07 00:49:07
265 POPIELA Maksymilian 1977 M40 69 SGB BANK 00:49:13 00:49:13
266 Sikora Antoni 1949 M70 9 Żninski Klub Biegacza 1992 00:49:30 00:49:30
267 FUŁAT Karol 1966 M50 28 TKKF Kolejarz Bydgoszcz 00:49:44 00:49:44
268 Baczyński Ryszard 1965 M50 29 00:49:45 00:49:45
269 Maśliński Mirosław 1965 M50 30 00:49:53 00:49:53
270 CIEŚLAK MONIKA 1986 K30 16 00:49:56 00:49:56
271 Markowska Anna 1980 K40 9 SP 8 Grudziądz 00:49:57 00:49:57
272 DULSKI Tadeusz 1969 M50 31 SP 8 Grudziądz 00:49:57 00:49:57
273 Hernet Andrzej 1963 M50 32 Żninski Klub Biegacza 1992 00:49:59 00:49:59
274 Paś Michał 1977 M40 70 00:50:00 00:50:00
275 BOGACIUK Magdalena 1984 K30 17 Ciechocinek 00:50:00 00:50:00
276 BORKOWSKI Michał 1991 M30 72 Łabiszyn Runners 00:50:01 00:50:01
277 Szulc Rafał 1984 M30 73 00:50:07 00:50:07
278 Gorąca Edyta 1987 K30 18 00:50:17 00:50:17
279 Zbroja Milena 1990 K30 19 00:50:25 00:50:25
280 MIGDALSKI Paweł 1980 M40 71 Aleksandrów Kujawski 00:50:31 00:50:31
281 BRZUSKIEWICZ SŁAWOMIR 1967 M50 33 ARTCOP 00:50:45 00:50:45
282 GRĄZIEL MICHALINA 1982 K30 20 00:50:46 00:50:46
283 HRYCZ PAWEŁ 1974 M40 72 #BOPKDMW 00:50:47 00:50:47
284 PRĄDZYŃSKI KAROL 1989 M30 74 FIGHT CLUB RYPIN 00:50:52 00:50:52
285 CHAŁUPCZAK Magda 1981 K40 10 Ciechocinek 00:50:53 00:50:53
286 Stachowiak Sławomir 1977 M40 73 TEAM RUN GOŁAŃCZ 00:50:56 00:50:56
287 Budziak Jakub 1999 M18 25 00:50:58 00:50:58
288 Obiała Krzysztof 1982 M30 75 00:50:58 00:50:58
289 Frelich Michał 1990 M30 76 00:51:00 00:51:00
290 Baczyński Andrzej 1972 M40 74 00:51:05 00:51:05
291 WITT Patrycja 1995 K18 6 Piotrków Kujawski 00:51:05 00:51:05
292 Nowak Łukasz 1982 M30 77 TEAM RUN GOŁAŃCZ 00:51:08 00:51:08
293 Brzykcy Artur 1995 M18 26 Biegacze KCYNIA TEAM! Run is a DREAM! 00:51:13 00:51:13
294 Luzak Mirosław 1961 M60 13 MWiK Bydgoszcz 00:51:14 00:51:14
295 KOZIELSKI VEL KOZIAK Ryszard 1958 M60 14 ŁódźRunCrew/JAKOteam 00:51:16 00:51:16
296 SIKORSKI Sławomir 1968 M50 34 Służewo 00:51:17 00:51:17
297 Maciejewski Maciej 1977 M40 75 Biegacze KCYNIA TEAM ! Run is a DREAM ! 00:51:24 00:51:24
298 TOKARSKA Aneta 1975 K40 11 Piotrków Kujawski 00:51:25 00:51:25
299 HEROK Michał 1983 M30 78 Gdynia 00:51:25 00:51:25
300 Barwiński Leszek 1973 M40 76 Runcross Rozgarty 00:51:28 00:51:28
301 Ciaciuch Agnieszka 1996 K18 7 Biegacze KCYNIA TEAM! Run is a DREAM! 00:51:39 00:51:39
302 GRZESZCZAK KAMILA 1986 K30 21 BARBELL SQUAD INOWROCLAW 00:51:39 00:51:39
303 LECHOWSKA AGNIESZKIA 1976 K40 12 00:51:50 00:51:50
304 Kunikowski Łukasz 1994 M18 27 Pałuki Running Team 00:52:02 00:52:02
305 Szczęsny Michał 1993 M18 28 00:52:13 00:52:13
306 Ferykowski Marcin 1980 M40 77 00:52:18 00:52:18
307 Wiśniewska Anna 1991 K30 22 00:52:20 00:52:20
308 MARCISZEWSKI Łukasz 1985 M30 79 BSPK TEAM 00:52:20 00:52:20
309 LIZIK WALDEMAR TOMASZ 1972 M40 78 TRI POWER TEAM KONIN 00:52:22 00:52:22
310 PRZYBYLSKA DANUTA 1985 K30 23 TRI POWER TEAM KONIN 00:52:22 00:52:22
311 KRUSZYNA Renata 1984 K30 24 Dziemionna 00:52:32 00:52:32
312 Ciesielska Agnieszka 1981 K40 13 LZS Skra Paterek 00:52:35 00:52:35
313 PROWADZISZ JUSTYNA 1979 K40 14 00:52:37 00:52:37
314 BRATEK Andrzej 1959 M60 15 TKKF Kolejarz Bydgoszcz 00:52:52 00:52:52
315 ORŁOWSKA Maria 1983 K30 25 Topólka 00:52:58 00:52:58
316 JUDYCKI Marcin 1988 M30 80 BSPK TEAM 00:53:04 00:53:04
317 Ostrowski Jerzy 1959 M60 16 00:53:12 00:53:12
318 Ślósarek Piotr, Leszek 1956 M60 17 Studio Nieruchomości Toruń 00:53:15 00:53:15
319 Grobelna Angelika 1975 K40 15 Bydgoszcz na Start 00:54:03 00:54:03
320 ŚLÓSAREK Piotr 1956 M60 18 Studio Nieruchomości Toruń 00:54:03 00:54:03
321 HORYD Justyna 1978 K40 16 Ekonstal 00:54:11 00:54:11
322 DYCZKO ADAM 1967 M50 35 00:54:12 00:54:12
323 Hałas Ewa 1980 K40 17 Biegacze KCYNIA TEAM! Run is a DREAM! 00:54:23 00:54:23
324 KRÓL KRZYSZTOF 1987 M30 81 00:54:23 00:54:23
325 Niedbalska Anna 1970 K50 5 00:54:28 00:54:28
326 HORYT JUSTYNA 1978 K40 18 00:54:30 00:54:30
327 GRUSZECZKA PATRYK 1985 M30 82 PARKRUN GRUDZIĄDZ 00:54:35 00:54:35
328 MĘTEL Laura 1992 K18 8 Łabiszyn Runners 00:54:35 00:54:35
329 Kuś Sławomir 1980 M40 79 DSV 00:54:37 00:54:37
330 Cichoń Marek 1980 M40 80 VINPLAN INOWROCŁAW 00:54:37 00:54:37
331 GRABOWSKI Cezary 1978 M40 81 Toruń 00:54:53 00:54:53
332 LEWANDOWSKI Jacek 1984 M30 83 Zarębowo 00:55:02 00:55:02
333 JAROSZEWSKI Michał 1959 M60 19 Aleksandrów Kujawski 00:55:19 00:55:19
334 Krygier Mirosława 1965 K50 6 00:55:21 00:55:21
335 Mróz Violetta 1976 K40 19 00:55:21 00:55:21
336 SIARKOWSKI Tadeusz 1982 M30 84 Zgniły Głuszynek 00:55:28 00:55:28
337 ZIELIŃSKA AGNIESZKA 1991 K30 26 00:55:29 00:55:29
338 LEWANDOWSKA DOROTA 1977 K40 20 00:55:44 00:55:44
339 Hejza Marek 1961 M60 20 00:55:54 00:55:54
340 KUCZEK Monika 1980 K40 21 KS Zryw 00:55:58 00:55:58
341 Maciejewski Zbigniew 1966 M50 36 TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 00:56:01 00:56:01
342 Popkowski Michał 1992 M18 29 Pałuki Running Team 00:56:19 00:56:19
343 BŁASZAK Sławomir 1980 M40 82 Polkrys 00:56:24 00:56:24
344 Szymczak Elwira 1995 K18 9 00:56:25 00:56:25
345 PRZEKWAS Beata 1981 K40 22 Ciechocinek 00:56:25 00:56:25
346 Charyton-Szynkiewicz Aneta 1979 K40 23 Runcross Rozgarty 00:56:27 00:56:27
347 JOACHIMIAK Kinga 1987 K30 27 Mrocza 00:56:34 00:56:34
348 SYNAKIEWICZ Tomasz 1981 M40 83 SGB Bank 00:56:34 00:56:34
349 Wierzchosławska Renata 1967 K50 7 Żninski Klub Biegacza 1992 00:56:37 00:56:37
350 KRUCZKOWSKI Jarosław 1964 M50 37 POLKRYS TEAM 00:56:54 00:56:54
351 SZYNKIEWICZ Aneta 1979 K40 24 Runcross Rozgarty 00:57:01 00:57:01
352 Felcyn Anna 1978 K40 25 00:57:09 00:57:09
353 Braciszewski Andrzej 1965 M50 38 00:57:10 00:57:10
354 PIOTROWICZ Ireneusz 1960 M60 21 Piotrków Kujawski 00:57:24 00:57:24
355 CISKI Przemysław 1984 M30 85 kujawsko-pomorskie 00:57:39 00:57:39
356 OSTROWSKI SZYMON 1991 M30 86 TEAMZABIEGANEDNI 00:57:50 00:57:50
357 ZABIEGŁO ANNA 1991 K30 28 TEAMZABIEGANEDNI 00:57:50 00:57:50
358 Klimczak Justyna 1982 K30 29 00:57:55 00:57:55
359 Porazińska Viktoria 1976 K40 26 Bydgoszcz na Start 00:58:06 00:58:06
360 Butowski Michał 1973 M40 84 Bydgoszcz na Start 00:58:06 00:58:06
361 KAMYSZEK EWA 1964 K50 8 00:58:27 00:58:27
362 WALKOWIAK KRZYSZTOF 1990 M30 87 00:59:06 00:59:06
363 SALITA LECH 1960 M60 22 Altom Gniezno 00:59:16 00:59:16
364 PETRYKOWSKA Katarzyna 1992 K18 10 Radziejów 01:00:06 01:00:06
365 Glazik Jan 1985 M30 88 01:00:33 01:00:33
366 STACHOWIAK Miroslaw 1963 M50 39 Nbs-Sgb 01:00:38 01:00:38
367 Chabecka Anna 1979 K40 27 01:01:18 01:01:18
368 Grzechnik Paulina 1982 K30 30 BBL SZUBIN 01:01:56 01:01:56
369 GRABARSKI MIROSŁAW 1963 M50 40 01:02:02 01:02:02
370 Kruzel Paweł 1968 M50 41 01:02:14 01:02:14
371 KWASIGROCH Krzysztof 1965 M50 42 TKKF Kolejarz Bydgoszcz 01:02:17 01:02:17
372 Mężykowski Krzysztof 1973 M40 85 BBL SZUBIN 01:02:25 01:02:25
373 Hołda Jerzy 1951 M70 10 nie zrzeszony 01:02:28 01:02:28
374 ROSIŃSKA Anna 1992 K18 11 Szewce 01:03:45 01:03:45
375 POLAWSKI MARCIN 1976 M40 86 KECZUP Team 01:04:11 01:04:11
376 GOŁASZEWSKA Jolanta 1970 K50 9 Runcross  Rozgarty 01:04:30 01:04:30
377 CIESIELSKI JAN 1972 M40 87 #1512WINGEDHEARTS 01:07:43 01:07:43
378 SEROKOS Anna 1986 K30 31 Świesz 01:08:08 01:08:08
379 RYCHŁOWSKI Marcin 1976 M40 88 BSPK TEAM 01:08:23 01:08:23
380 KASIERSKA Ewa 1948 K70 1 WKB META LUBLINIEC/1 Marathon Club Polska 01:20:21 01:20:21

L.p.Nazwisko ImięrokKatMsc. Kat.TeamCzas1Czas2Czas3wynik średni

 

 

 

ROK 2019

 

KLASYFIKACJA MĘŻCZYZN GRAND PRIX WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO 2019

 

Miejsce nazwisko imię miasto klub Rok urodzenia plec kat. Wiek. Mijesce w kat. Wiek Żnin Janowiec Świecie Kowalewo Brześć Lisewo Unisław Blue Run Rypin Lubiewo Lipno Tuchola Gniewkowo Ile startów średnia
1 KLAYBOR DAWID ŻAGAŃ 34 BKPANC ŻAGAŃ 1990 M M18       00:32:27   00:33:47 00:32:54 00:32:07   00:33:12 00:30:28     00:32:14 7 00:32:27
2 KLEDZIK ZBIGNIEW CHOMIĄŻA SZLACHECKA Idealnie Niedoskonali 1991 M M18   00:33:54 00:33:23   00:32:59     00:32:05 00:33:33   00:32:03   00:32:55 00:33:38 8 00:32:56
3 ŚWIDEREK WOJCIECH TORUŃ T.S. OPATRUNKI TORUŃ 1982 M M30       00:34:16 00:33:28 00:33:57   00:32:31 00:34:40 00:35:56 00:33:38 00:35:18   00:43:13 9 00:33:58
4 JARANOWSKI ANDRZEJ BRODNICA GKS FABIANKI 1993 M M18   00:34:17 00:34:31 00:34:44     00:34:59   00:36:39   00:32:30 00:34:37 00:33:00 00:34:19 9 00:33:59
5 SZPECIŃSKI PRZEMEK RYMAŃ Gmina Rymań 1995 M M18   00:34:34       00:34:17   00:33:26 00:36:37 00:36:09 00:32:48 00:34:47 00:34:14 00:34:56 9 00:34:08
6 PIERNIKOWSKI DAMIAN LUBANIE GKS FABIANKI 1988 M M30   00:35:31 00:35:35 00:36:19 00:35:08 00:34:44 00:34:52 00:34:21         00:36:55 00:36:08 9 00:35:11
7 TOMASZEWSKI MACIEJ TORUN KM TRUCHCIK ŁUBIANKA 1988 M M30   00:34:04     00:34:28 00:34:07 00:39:31 00:33:50   00:35:36   00:36:31     7 00:35:26
8 WILIGALSKI BARTOSZ PIGŻA T.S. OPATRUNKI TORUŃ 1989 M M30   00:35:55   00:36:00   00:35:26 00:36:00 00:35:49 00:38:44   00:34:16 00:35:42 00:36:22   9 00:35:35
9 CHMIELARZ SEBASTIAN TORUŃ CHMIELARZ TEAM 1987 M M30     00:35:40   00:35:55     00:34:30 00:36:56   00:34:05   00:35:46 00:36:29 7 00:35:37
10 CHOJNICKI DAMIAN GŁOGOWO GKS FABIANKI 1997 M M18   00:34:45 00:35:48         00:36:04 00:37:19 00:38:22   00:35:30 00:34:30 00:35:48 8 00:35:40
11 RATAJCZYK PRZEMYSŁAW ZAKRZEWO TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1993 M M18   00:36:32     00:35:35 00:36:32   00:34:46       00:37:35 00:35:26 00:34:53 7 00:35:54
12 MIKA OSKAR BYDGOSZCZ Bydgoskie Okonie 1979 M M40   00:35:51 00:36:09 00:36:43 00:36:44           00:35:08   00:37:26 00:38:19 7 00:36:37
13 MAĆKOWSKI MACIEJ ŻNIN PAŁUKI RUNNING TEAM 1988 M M30               00:36:32 00:37:33 00:38:43 00:35:12 00:37:29 00:36:03 00:35:43 7 00:36:45
14 ORCHOLSKI WITOLD TORUŃ T.S. OPATRUNKI TORUŃ 1971 M M40     00:42:53 00:39:42 00:38:44 00:39:03 00:38:55 00:37:27 00:37:21   00:34:56 00:37:12 00:35:34 00:36:24 11 00:36:48
15 DZIEDZIC PIOTR INOWROCŁAW TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 1975 M M40   00:38:33 00:37:42       00:37:56 00:35:38 00:43:02   00:35:18 00:37:58 00:36:10 00:37:13 9 00:36:50

 

 

 

Klasyfikacja wiekowa   M18  
M-ce Nazwisko imię Miejscowość Czas
1 TREPKOWSKI MATEUSZ DOBRZEJEWICE 00:36:53
2 JERECZEK MICHAŁ TORUŃ 00:37:02
3 CHMIELARZ KRZYSZTOF KRUSZWICA 00:37:15
       
       
Klasyfikacja wiekowa   M30  
M-ce Nazwisko imię Miejscowość Czas
1 GAPIŃSKI ŁUKASZ WĄBRZEŹNO 00:37:46
2 TRZCIŃSKI MARIUSZ WŁOCŁAWEK 00:38:08
3 ŁAZ KAMIL BYDGOSZCZ 00:38:23
       
       
Klasyfikacja wiekowa   M40  
M-ce Nazwisko imię Miejscowość Czas
1 MOKRZYCKI RAFAŁ INOWROCŁAW 00:37:13
2 JAGIEŁA JAROSŁAW BYDGOSZCZ 00:37:56
3 KUBIAK TOMASZ INOWROCŁAW 00:39:54
       
       
Klasyfikacja wiekowa   M50  
M-ce Nazwisko imię Miejscowość Czas
1 DUDEK MARIUSZ WĄBRZEŹNO 00:38:15
2 KASPRZYK PIOTR TORUŃ 00:39:00
3 PIERZCHAŁA SŁAWOMIR GOLUB-DOBRZYŃ 00:41:36
       
       
Klasyfikacja wiekowa   M60  
M-ce Nazwisko imię Miejscowość Czas
1 JAWORSKI MAREK TORUŃ 00:39:27
2 BODNAR JAN TORUŃ 00:45:13
3 BEREBECKI ROMAN RYPIN 00:48:04
       
       
Klasyfikacja wiekowa   M70+  
M-ce Nazwisko imię Miejscowość Czas
1 KAMIŃSKI STEFAN TORUŃ 00:50:28
2 DŁONIAK EDMUND GNIEWKOWO 00:55:03
3 BŁASZCZAK STANISŁAW SKĘPE 01:02:20

 

Klasyfikacja po 13 biegach Gniewkowo - szczegóły tutaj

 

Klasyfikacja po 12 biegach Tuchola  tutaj

 

Klasyfikacja po 11 biegach Lipno  tutaj

 

Klasyfikacja po 10 biegach Lubiewo  tutaj

 

Klasyfikacja po 9 biegach Rypin  tutaj

 

Klasyfikacja po 8 biegach Inowrocław -  tutaj

 

Klasyfikacja po 7 biegach Unisław  tutaj

 

Klasyfikacja po 6 biegach Lisewo  tutaj

 

Klasyfikacja po 5 biegach Brześć Kujawski  tutaj

 

Klasyfikacja po 4 biegach Kowalewo Pomorskie tutaj

 

Klasyfikacja po 3 biegach Świecie tutaj

 

Klasyfikacja po 2 biegach Janowiec Wlkp  tutaj

 

 

 

 

KLASYFIKACJA KOBIET GRAND PRIX WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO 2019

 

Miejsce nazwisko imię miasto klub Rok urodzenia plec kat. Wiek. Miejsce w kat. Żnin Janowiec Świecie Kowalewo Brześć Lisewo Unisław Blue Run Rypin Lubiewo Lipno Tuchola Gniewkowo Ile startów średnia
1 ARSENIUK ANNA   T.S. OPATRUNKI TORUN 1981 K K30           00:39:27 00:38:03 00:37:15 00:39:04 00:40:18 00:36:34 00:38:53 00:38:56 00:39:08 9 00:38:16
2 SZWEDA MIROSŁAWA TORUŃ DRUŻYNA SZPIKU 1986 K K30       00:40:32 00:39:30   00:40:16 00:38:08 00:41:43 00:41:11     00:38:44 00:39:58 8 00:39:45
3 PĘKAŁA ALEKSANDRA BYDGOSZCZ RUN PASJA 1984 K K30     00:40:36 00:42:37   00:41:12 00:41:21     00:46:30   00:42:44   00:42:57 7 00:42:33
4 WOŹNIAKOWSKA AGATA BYDGOSZCZ Bydgoskie Okonie 1984 K K30   00:43:24   00:44:11 00:43:01 00:43:35 00:43:20   00:44:25 00:44:25   00:43:10   00:43:11 9 00:43:24
5 ROK-SZPALA SYLWIA LUBICZ GÓRNY PARKRUN TORUŃ 1981 K K30   00:44:55   00:44:42 00:43:47 00:44:03     00:45:28 00:45:25 00:41:41   00:43:06 00:44:00 9 00:43:45
6 LEWANDOWSKA MARLENA TORUŃ Podgórz Toruń 1973 K K40   00:44:43 00:44:42 00:44:59 00:44:10   00:45:44     00:47:12 00:41:57     00:43:50 8 00:44:18
7 STAWARSKA ELŻBIETA TORUŃ MARMEL Toruń 1977 K K40   00:45:53 00:44:22 00:45:27   00:45:34         00:41:58 00:46:00   00:44:39 7 00:44:50
8 DUBIELA HALINA TCZEW TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1962 K K50     00:44:16 00:44:49         00:47:08   00:42:43 00:46:43 00:47:43 00:44:39 7 00:45:26
9 ZIELIŃSKA IWONA WŁOCŁAWEK WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK 1968 K K50     00:46:35 00:47:04   00:47:14 00:47:43 00:45:47 00:48:49 00:47:42 00:43:08     00:44:12 9 00:45:57
10 KARWASZ PAULINA LUBIEWO CHMIELARZ TEAM 1992 K K18       00:48:15 00:46:24   00:47:34 00:46:44 00:48:20   00:44:06   00:44:54 00:44:58 8 00:46:08

 

 

 

Klasyfikacja wiekowa   K18  
M-ce Nazwisko imię Miejscowość Czas
1 BŁASZKOWSKA ANETA OBROWO 00:46:53
2 LUZAK MAGDALENA BYDGOSZCZ 00:48:21
3 DYCZKO ALICJA BRĄCHNOWO 00:50:23
       
       
Klasyfikacja wiekowa   K30  
M-ce Nazwisko imię Miejscowość Czas
1 MACIEJEWSKA KAMILA BARCIN 00:46:23
2 NOWACKA ANNA BOBROWNIKI 00:48:14
3 WRÓBLEWSKA DAGMARA BYDGOSZCZ 00:49:25
       
       
Klasyfikacja wiekowa   K40  
M-ce Nazwisko imię Miejscowość Czas
1 GAŁUSZKA DOROTA GRUDZIĄDZ 00:46:11
2 SCHWEDA JUSTYNA TORUŃ 00:48:52
3 BŁAŻEJAK KRZYSZTOFA BYDGOSZCZ 00:49:21
       
       
Klasyfikacja wiekowa   K50  
M-ce Nazwisko imię Miejscowość Czas
1 PODBIELSKA ALINA TORUŃ 00:47:38
2 LEWANDOWSKA MAŁGORZATA LIPIE 00:53:00
3 WIENCONEK IWONA TORUŃ 01:00:24
       
       
Klasyfikacja wiekowa   K60  
M-ce Nazwisko imię Miejscowość Czas
1 SZADKOWSKA ANNA INOWROCŁAW 00:55:05
2 STOLARSKA DANUTA WŁOCŁAWEK 01:01:15
3      

 

Klasyfikacja po 13 biegach Gniewkowo - szczegóły tutaj

 

Klasyfikacja po 12 biegach Tuchola tutaj

 

Klasyfikacja po 11 biegach Lipno tutaj

 

Klasyfikacja po 10 biegach Lubiewo tutaj

 

Klasyfikacja po 9 biegach Rypin tutaj

 

Klasyfikacja po 8 biegach Inowrocław tutaj

 

Klasyfikacja po 7 biegach Unisław  tutaj

 

Klasyfikacja po 6 biegach Lisewo  tutaj

 

Klasyfikacja po 5 biegach Brześć Kujawski  tutaj

 

Klasyfikacja po 4 biegach Kowalewo Pomorskie  tutaj

 

Klasyfikacja po 3 biegach Świecie  tutaj

 

Klasyfikacja po 2 biegach Janowiec Wlkp   tutaj

 

 KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA GRAND PRIX WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO 2019

Miejsce nazwisko imię DRUŻYNA średnia suma
1 ŚWIDEREK WOJCIECH T.S. OPATRUNKI TORUN 00:33:58 00:36:10
  WILIGALSKI BARTOSZ T.S. OPATRUNKI TORUN 00:35:35  
  ORCHOLSKI WITOLD T.S. OPATRUNKI TORUN 00:36:48  
  ARSENIUK ANNA T.S. OPATRUNKI TORUN 00:38:16  
  KMIECIAK ROBERT T.S. OPATRUNKI TORUN 00:40:04  
  GÓRALSKI KRZYSZTOF T.S. OPATRUNKI TORUN 00:42:39  
  CHMURZYŃSKI JÓZEF T.S. OPATRUNKI TORUN 00:44:02  
  BŁASZKOWSKA ANETA T.S. OPATRUNKI TORUN 00:46:53  
  PODBIELSKA ALINA T.S. OPATRUNKI TORUN 00:47:38  
  BUTRYM ADAM T.S. OPATRUNKI TORUN 00:57:20  
  TYBUSZEWSKI JANUSZ T.S. OPATRUNKI TORUŃ 01:03:57  
2 KLAYBOR DAWID GKS FABIANKI 00:32:27 00:37:28
  JARANOWSKI ANDRZEJ GKS FABIANKI 00:33:59  
  PIERNIKOWSKI DAMIAN GKS FABIANKI 00:35:11  
  CHOJNICKI DAMIAN GKS FABIANKI 00:35:40  
  SZTOLCMAN PIOTR GKS FABIANKI 00:37:50  
  TRZCIŃSKI MARIUSZ GKS FABIANKI 00:38:08  
  BARTOSZ MAREK GKS FABIANKI 00:41:27  
  NOWICKI JAROSŁAW GKS FABIANKI 00:42:24  
  NOWACKA ANNA GKS FABIANKI 00:48:14  
  WITCZAK OLA GKS FABIANKI 00:52:11  
3 RATAJCZYK PRZEMYSŁAW TKKF Kolejarz Bydgoszcz 00:35:54 00:38:10
  JAGIEŁA JAROSŁAW TKKF Kolejarz Bydgoszcz 00:37:56  
  HOŁTYN PATRYK TKKF Kolejarz Bydgoszcz 00:39:03  
  SZWEDA MIROSŁAWA TKKF Kolejarz Bydgoszcz 00:39:45  
  KUBARSKI JULIAN TKKF Kolejarz Bydgoszcz 00:42:15  
  DUBIELA HALINA TKKF Kolejarz Bydgoszcz 00:45:26  
  WRÓBLEWSKA DAGMARA TKKF Kolejarz Bydgoszcz 00:49:25  
  BRATEK ANDRZEJ TKKF Kolejarz Bydgoszcz 00:50:43  
  KLAWIKOWSKA JULITA TKKF Kolejarz Bydgoszcz 00:51:27  
  LENC JANUSZ TKKF Kolejarz Bydgoszcz 00:56:28  
4 KLEDZIK ZBIGNIEW PAŁUKI RUNNING TEAM 00:32:56 00:38:41
  MAĆKOWSKI MACIEJ PAŁUKI RUNNING TEAM 00:36:45  
  SENGER MICHAŁ PAŁUKI RUNNING TEAM 00:38:39  
  OLSZEWSKI KRZYSZTOF PAŁUKI RUNNING TEAM 00:38:48  
  MACIEJEWSKA KAMILA PAŁUKI RUNNING TEAM 00:46:23  
5 MIKA OSKAR Bydgoskie Okonie 00:36:37 00:39:09
  TUCZYŃSKI SYLWESTER Bydgoskie Okonie 00:38:08  
  ŁAZ KAMIL Bydgoskie Okonie 00:38:23  
  WOŹNIAKOWSKA AGATA Bydgoskie Okonie 00:43:24  
6 DZIEDZIC PIOTR TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 00:36:50 00:40:58
  MOKRZYCKI RAFAŁ TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 00:37:13  
  KUBIAK TOMASZ TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 00:39:54  
  TOMASIK PIOTR TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 00:41:46  
  OLSZEWSKI RAFAŁ TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 00:47:17  
  GRALAK MARCIN TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 00:47:31  
  MACIEJEWSKI ZBIGNIEW TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 00:49:24  
  BIERNAT MAGDALENA TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 00:49:52  
  POSADZY KAROL TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 00:51:57  
  LEWANDOWSKA MAŁGORZATA TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 00:53:00  
  DŁONIAK EDMUND TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 00:55:03  
  OLSZEWSKA EWA TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 00:59:47  
  GOLA GRZEGORZ TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 01:06:12  
7 KOZŁOWSKI ZBIGNIEW BIEGOHOLICY / MARMEL TORUŃ 00:38:55 00:40:59
  DRAPIEWSKI MIROSŁAW BIEGOHOLICY / MARMEL TORUŃ 00:39:42  
  SAMEREK DARIUSZ BIEGOHOLICY / MARMEL TORUŃ 00:40:29  
  STAWARSKA ELŻBIETA BIEGOHOLICY / MARMEL TORUŃ 00:44:50  
8 TOMASZEWSKI MACIEJ PARKRUN TORUŃ 00:35:26 00:41:46
  FRĄCZYK JAROSŁAW PARKRUN TORUŃ 00:42:26  
  ROK-SZPALA SYLWIA PARKRUN TORUŃ 00:43:45  
  KUNICKI TOMASZ PARKRUN TORUŃ 00:45:23  
  KUNICKI KAMIL PARKRUN TORUŃ 00:46:43  
  SŁUNIECKI TOMASZ PARKRUN TORUŃ 00:47:14  
  DZIEŁAK ANDRZEJ PARKRUN TORUŃ 00:49:54  
  RATOWSKI RAFAŁ PARKRUN TORUŃ 00:50:18  
  FRĄCZYK ANNA PARKRUN TORUŃ 00:52:46  
  WIŚNIEWSKA DANIELA PARKRUN TORUŃ 00:53:10  
  LUBOCKA PATRYCJA PARKRUN TORUŃ 01:25:35  
9 CHMIELARZ SEBASTIAN CHMIELARZ TEAM 00:35:37 00:42:40
  CHMIELARZ KRZYSZTOF CHMIELARZ TEAM 00:37:15  
  KARWASZ PAULINA CHMIELARZ TEAM 00:46:08  
  CHMIELARZ JUSTYNA CHMIELARZ TEAM 00:51:40  
  ULOWSKA KATARZYNA CHMIELARZ TEAM 00:52:49  
10 NADOLNY PIOTR Kujawsko-Pomorskie 00:43:11 00:46:59
  MACIASZEK KRZYSZTOF Kujawsko-Pomorskie 00:46:03  
  SOBKOWIAK OLGIERD Kujawsko-Pomorskie 00:47:05  
  PRYKANOWSKI MARCIN Kujawsko-Pomorskie 00:49:38  
  DĄBROWSKA KAROLINA Kujawsko-Pomorskie 00:51:34  
  WIERSKI JAROSŁAW Kujawsko-Pomorskie 00:57:07  

Klasyfikacja po 13 biegach - KLIKNIJ

Klasyfikacja po 12 biegach - KLIKNIJ

Klasyfikacja po 11 biegach - KLIKNIJ

Klasyfikacja po 10 biegach LUBIEWO - KLIKNIJ

Klasyfikacja po 9 biegach RYPIN - KLIKNIJ

Klasyfikacja po 8 biegach INOWROCŁAW - KLIKNIJ

Klasyfikacji po 7 biegach UNISŁAW - KLIKNIJ

Klasyfikacji po 6 biegach LISEWO - KLIKNIJ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ROK 2018

Klasyfikacja Mężczyzn Open po XXIV Biegu im. Rodziny Milewskich - 3 listopada 2018

Msc

IP GP

Nazwisko Imię

Miejscowość

Klub

Ilość startów

Srednia

1

299

NARTOWSKI KAMIL

TORUŃ

12WOG

7

00:32:58

2

264

ŚWIDEREK WOJCIECH

TORUŃ

T.S. OPATRUNKI TORUŃ

9

00:34:24

3

46

WILIGALSKI BARTOSZ

PIGŻA

KM TRUCHCIK ŁUBIANKA

10

00:34:33

4

345

MYSERA CEZARY

SIERPC

GKS FABIANKI

8

00:34:38

5

25

CHOJNICKI DAMIAN

GŁOGOWO

BYDGOSKIE OKONIE

9

00:34:43

6

95

WOJDYŁO MARIUSZ

BRODNICA

BRODNICA BIEGA

9

00:35:16

7

388

CHMIELARZ SEBASTIAN

KRUSZWICA

CHMIELARZ TEAM KRUSZWICA

8

00:35:45

8

 

MOTOCZYŃSKI WOJCIECH

BYDGOSZCZ

TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ

7

00:35:53

9

78

TUCZYŃSKI SYLWESTER LEON

BYDGOSZCZ

BYDGOSKIE OKONIE

9

00:36:38

10

72

JAGODZIŃSKI MATEUSZ

BYDGOSZCZ

BYDGOSKIE OKONIE

10

00:36:43

11

105

GRALAK MARCIN

INOWROCŁAW

T.G "SOKÓŁ" GNIEWKOWO

12

00:37:01

12

243

CIESIELSKI MACIEJ

TORUŃ

PARKRUN TORUŃ

7

00:37:06

13

275

MOKRZYCKI RAFAŁ

INOWROCŁAW

T.G "SOKÓŁ" GNIEWKOWO

8

00:37:20

14

491

WIŚNIEWSKI PIOTR

PŁOMIANY

GKS FABIANKI

7

00:37:39

15

277

HOŁTYN PATRYK

RADZIEJÓW

TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ

7

00:37:47

 KATEGORIE WIEKOWE

 

Msc Open IP GP Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat wiek. Miejsce w kategorii wiekowej
3 46 WILIGALSKI BARTOSZ PIGŻA KM TRUCHCIK ŁUBIANKA M18 1
4 345 MYSERA CEZARY SIERPC GKS FABIANKI M18 2
5 25 CHOJNICKI DAMIAN GŁOGOWO BYDGOSKIE OKONIE M18 3
9 78 TUCZYŃSKI SYLWESTER LEON BYDGOSZCZ BYDGOSKIE OKONIE M18 4
10 72 JAGODZIŃSKI MATEUSZ BYDGOSZCZ BYDGOSKIE OKONIE M18 5
12 243 CIESIELSKI MACIEJ TORUŃ PARKRUN TORUŃ M18 6
21 12 DĄBROWSKI PAWEŁ GRUDZIĄDZ   M18 7
22   TUCHOLSKI BARTŁOMIEJ BYDGOSZCZ BYDGOSKIE OKONIE M18 8
35 314 BIELEC ADAM SKĘPE WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK M18 9
             
1 299 NARTOWSKI KAMIL TORUŃ 12WOG M30 1
2 264 ŚWIDEREK WOJCIECH TORUŃ T.S. OPATRUNKI TORUŃ M30 2
6 95 WOJDYŁO MARIUSZ BRODNICA BRODNICA BIEGA M30 3
7 388 CHMIELARZ SEBASTIAN KRUSZWICA CHMIELARZ TEAM KRUSZWICA M30 4
8   MOTOCZYŃSKI WOJCIECH BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ M30 5
14 491 WIŚNIEWSKI PIOTR PŁOMIANY GKS FABIANKI M30 6
15 277 HOŁTYN PATRYK RADZIEJÓW TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ M30 7
16 87 SZYMAŃSKI MICHAŁ TORUŃ KM TRUCHCIK ŁUBIANKA M30 8
23 405 ŚLIWIŃSKI PAWEŁ LIPNO GKS FABIANKI M30 9
27 487 SENGER MICHAŁ GĄSAWA SOKÓŁ GĄSAWA M30 10
             
11 105 GRALAK MARCIN INOWROCŁAW T.G "SOKÓŁ" GNIEWKOWO M40 1
13 275 MOKRZYCKI RAFAŁ INOWROCŁAW T.G "SOKÓŁ" GNIEWKOWO M40 2
17   ŁOPUSZYŃSKI RAFAŁ TORUŃ 12WOG M40 3
19 293 JAGIEŁA JAROSŁAW BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ M40 4
20 288 KUBIAK TOMASZ INOWROCŁAW T.G "SOKÓŁ" GNIEWKOWO M40 5
             
18 292 MACZYŃSKI GRZEGORZ BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ M50 1
41 274 OLSZEWSKI ADAM NOWY KOBRZYNIEC KB LECH RYPIN M50 2
46 207 MARCINKOWSKI PAWEŁ GRĘBOCIN VIVA-TORUŃ M50 3
             
43   CZUK MAREK TORUŃ   M60 1
62 56 NADRAJKOWSKI ADAM INOWROCŁAW   M60 2
64   BODNAR JAN TORUŃ   M60 3
             
114 192 KAMIŃSKI STEFAN TORUŃ REKREACJA TORUŃ M70 1
124 19 DŁONIAK EDMUND GNIEWKOWO T.G "SOKÓŁ" GNIEWKOWO M70 2
130 131 PROKOPOWICZ NIŁ WŁOCŁAWEK WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK M70 3

 

Klasyfikacja 2018 - szczegóły tutaj

Poprzednie klasyfikacje w 2018 roku:

Bieg w Tucholi tutaj

Bieg we Włocławku tutaj

Bieg w Rypinie  tutaj

Bieg w Lipnie tutaj 

Bieg w Kruszwicy Tutaj

Bieg w Lisewie tutaj

Bieg w Żninie tutaj

 

Klasyfikacja Open Kobiet po XXIV Biegu im. Rodziny Milewskich - 3 listopada 2018

 

Msc

IP GP

Nazwisko Imię

Miejscowość

Klub

Ilość startów

Srednia

1

 

DZIĘGIEL ANDŻELIKA

TORUŃ

GKS FABIANKI

7

00:36:10

2

167

ARSENIUK ANNA

GÓRSK, ZŁAWIEŚ WIELKA

T.S. OPATRUNKI TORUŃ

7

00:38:23

3

394

WOŹNIAKOWSKA AGATA

BYDGOSZCZ

BYDGOSKIE OKONIE

7

00:42:44

4

98

MALICKA-ZACNIEWSKA AGATA

TORUŃ

ANIRO RUN TEAM

8

00:43:11

5

184

GURNA JOLANTA

BYDGOSZCZ

TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ

8

00:44:04

6

92

STAWARSKA ELŻBIETA

TORUŃ

AKPB MARMEL TORUŃ

7

00:45:21

7

 

DUBIELA HALINA

TCZEW

TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ

7

00:45:35

8

 

GAŁUSZKA DOROTA

GRUDZIĄDZ

AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ

8

00:46:39

9

463

ZIELIŃSKA IWONA

WŁOCŁAWEK

WKB MARATOÑCZYK

9

00:47:04

10

189

PODBIELSKA ALINA

TORUŃ

KM UMK TORUŃ

9

00:47:25

 

 KATEGORIE WIEKOWE

 

Msc OPEN IP GP Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat wiek. Miejsce w kategorii wiekowej
1   DZIĘGIEL ANDŻELIKA TORUŃ GKS FABIANKI K18 1
11 9 ŁEPEK TERESA PŁUŻNICA   K18 2
16 236 LUZAK MAGDALENA BYDGOSZCZ STAFF ENEA BYDGOSZCZ TRIATHLON K18 3
20 346 TOMASIK JUSTYNA TORUŃ T.G "SOKÓŁ" GNIEWKOWO K18 4
             
2 167 ARSENIUK ANNA GÓRSK, ZŁAWIEŚ WIELKA T.S. OPATRUNKI TORUŃ K30 1
3 394 WOŹNIAKOWSKA AGATA BYDGOSZCZ BYDGOSKIE OKONIE K30 2
4 98 MALICKA-ZACNIEWSKA AGATA TORUŃ ANIRO RUN TEAM K30 3
8   GAŁUSZKA DOROTA GRUDZIĄDZ AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ K30 4
12   CHOJNACKA KAROLINA TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE.PL K30 5
13 397 KUCHNICKA KATARZYNA RYPIN KB LECH RYPIN K30 6
14   WRÓBLEWSKA DAGMARA BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ K30 7
             
6 92 STAWARSKA ELŻBIETA TORUŃ AKPB MARMEL TORUŃ K40 1
10 189 PODBIELSKA ALINA TORUŃ KM UMK TORUŃ K40 2
15 23 MĄCZEWSKA MARZENA GRUDZIĄDZ V RUNNER K40 3
17 102 WIECZOREK JUSTYNA INOWROCŁAW BBL INOWROCŁAW K40 4
25 312 BARTOSZ MARIOLA KIKÓŁ   K40 5
             
5 184 GURNA JOLANTA BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ K50 1
7   DUBIELA HALINA TCZEW TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ K50 2
9 463 ZIELIŃSKA IWONA WŁOCŁAWEK WKB MARATOÑCZYK K50 3
22 334 PILARSKA ANNA TORUŃ   K50 4
27 73 DOBRUCHOWSKA EMILIA INOWROCŁAW T.G "SOKÓŁ" GNIEWKOWO K50 5
37   JABŁOŃSKA MAŁGORZATA GRUDZIĄDZ DRUŻYNA SZPIKU K50 6
             
35 245 SZADKOWSKA ANNA INOWROCŁAW   K60 1
39 43 STOLARSKA DANUTA WŁOCŁAWEK ANETA TEAM K60 2

 

Klasyfikacja 2018 szczegóły tutaj

Poprzednie klasyfikacje w 2018 roku:

 Bieg w Tucholi tutaj

 Bieg we Włocławku  tutaj

 Bieg w Lipnie tutaj

 Bieg w Rypinie tutaj

 Bieg w Kruszwicy Tutaj

 Bieg w Lisewie tutaj

 Bieg w Żninie tutaj

 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA PO 12 BIEGACH

Msc IP GP Nazwisko Imię Klub Srednia Srednia zespołu
4 345 MYSERA CEZARY GKS FABIANKI 00:34:38  
14 491 WIŚNIEWSKI PIOTR GKS FABIANKI 00:37:39 I MSC
23 405 ŚLIWIŃSKI PAWEŁ GKS FABIANKI 00:38:48  
31   TRZCIŃSKI MARIUSZ GKS FABIANKI 00:40:04  
47 328 NOWICKI JAROSŁAW GKS FABIANKI 00:41:47  
1   DZIĘGIEL ANDŻELIKA GKS FABIANKI 00:36:10 00:36:49
26 158 WITCZAK OLA GKS FABIANKI 00:51:49  
           
5 25 CHOJNICKI DAMIAN BYDGOSKIE OKONIE 00:34:43  
9 78 TUCZYŃSKI SYLWESTER LEON BYDGOSKIE OKONIE 00:36:38 II MSC
10 72 JAGODZIŃSKI MATEUSZ BYDGOSKIE OKONIE 00:36:43  
22   TUCHOLSKI BARTŁOMIEJ BYDGOSKIE OKONIE 00:38:38  
32 145 DURCZAK JERZY BYDGOSKIE OKONIE 00:40:27  
129 84 WOJTYSIAK SZYMON BYDGOSKIE OKONIE 00:57:21  
3 394 WOŹNIAKOWSKA AGATA BYDGOSKIE OKONIE 00:42:44 00:37:42
           
2 264 ŚWIDEREK WOJCIECH T.S. OPATRUNKI TORUŃ 00:34:24 III MSC
24 182 SZYMANDERA PAWEŁ T.S. OPATRUNKI TORUŃ 00:39:01  
28 171 ORCHOLSKI WITOLD T.S. OPATRUNKI TORUŃ 00:39:37  
30 270 KMIECIAK ROBERT T.S. OPATRUNKI TORUŃ 00:39:50  
50 176 GÓRALSKI KRZYSZTOF T.S. OPATRUNKI TORUŃ 00:42:13  
53 178 SADOWSKI JAROSŁAW T.S. OPATRUNKI TORUŃ 00:42:35  
55 204 CHMURZYŃSKI JÓZEF T.S. OPATRUNKI TORUŃ 00:43:07  
123   TYBUSZEWSKI JANUSZ T.S. OPATRUNKI TORUŃ 00:53:34  
2 167 ARSENIUK ANNA T.S. OPATRUNKI TORUŃ 00:38:23 00:37:51
           
8   MOTOCZYŃSKI WOJCIECH TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 00:35:53  
15 277 HOŁTYN PATRYK TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 00:37:47  
18 292 MACZYŃSKI GRZEGORZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 00:38:04  
19 293 JAGIEŁA JAROSŁAW TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 00:38:07 IV MSC
36   KUBARSKI JULIAN TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 00:41:11  
122 241 BRATEK ANDRZEJ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 00:53:25  
5 184 GURNA JOLANTA TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 00:44:04  
7   DUBIELA HALINA TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 00:45:35  
14   WRÓBLEWSKA DAGMARA TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 00:48:03 00:38:57
           
3 46 WILIGALSKI BARTOSZ KM TRUCHCIK ŁUBIANKA 00:34:33  
16 87 SZYMAŃSKI MICHAŁ KM TRUCHCIK ŁUBIANKA 00:37:53 V MSC
25 258 SOWA WOJCIECH KM TRUCHCIK ŁUBIANKA 00:39:09  
80 323 KRAJEWSKI LESZEK KM TRUCHCIK ŁUBIANKA 00:47:24  
23 179 KRZYWDZIŃSKA AGATA KM TRUCHCIK ŁUBIANKA 00:51:12 00:40:42
           
11 105 GRALAK MARCIN T.G "SOKÓŁ" GNIEWKOWO 00:37:01  
13 275 MOKRZYCKI RAFAŁ T.G "SOKÓŁ" GNIEWKOWO 00:37:20  
20 288 KUBIAK TOMASZ T.G "SOKÓŁ" GNIEWKOWO 00:38:15 VI MSC
49 488 MARCHEWKA MAREK T.G "SOKÓŁ" GNIEWKOWO 00:41:54  
51 285 TOMASIK PIOTR T.G "SOKÓŁ" GNIEWKOWO 00:42:24  
69 48 OLSZEWSKI RAFAŁ T.G "SOKÓŁ" GNIEWKOWO 00:45:17  
98 234 MACIEJEWSKI ZBIGNIEW T.G "SOKÓŁ" GNIEWKOWO 00:49:12  
107   POSADZY KAROL T.G "SOKÓŁ" GNIEWKOWO 00:50:44  
124 19 DŁONIAK EDMUND T.G "SOKÓŁ" GNIEWKOWO 00:54:29  
20 346 TOMASIK JUSTYNA T.G "SOKÓŁ" GNIEWKOWO 00:50:41  
27 73 DOBRUCHOWSKA EMILIA T.G "SOKÓŁ" GNIEWKOWO 00:52:21  
36 49 OLSZEWSKA EWA T.G "SOKÓŁ" GNIEWKOWO 00:55:49 00:40:49
           
35 314 BIELEC ADAM WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK 00:41:03  
40 417 GABRYELSKI MARCIN WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK 00:41:20 VII MSC
45 442 PASTERNAK MARCIN WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK 00:41:44  
56   STRZELECKI KONRAD WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK 00:43:11  
72   BIŃCZARSKI PATRYK WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK 00:45:37  
130 131 PROKOPOWICZ NIŁ WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK 00:57:59  
9 463 ZIELIŃSKA IWONA WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK 00:47:04 00:42:48
           
12 243 CIESIELSKI MACIEJ PARKRUN TORUŃ 00:37:06  
58 60 FRĄCZYK JAROSŁAW PARKRUN TORUŃ 00:44:02 VIII MSC
71 76 DZIEŁAK ANDRZEJ PARKRUN TORUŃ 00:45:27  
77 36 DĄDELSKI MARIUSZ PARKRUN TORUŃ 00:47:07  
97 61 KUNICKI TOMASZ PARKRUN TORUŃ 00:49:06  
109 79 KUNICKI KAMIL PARKRUN TORUŃ 00:50:49  
112 244 MAJEWSKI ZDZISŁAW PARKRUN TORUŃ 00:51:22  
117 267 CIESIELSKI JAN PARKRUN TORUŃ 00:52:34  
127 153 BUTRYM ADAM PARKRUN TORUŃ 00:56:45  
24 62 KACZOROWSKA ANNA PARKRUN TORUŃ 00:51:27  
29 136 STANISZEWSKA JOANNA PARKRUN TORUŃ 00:53:31 00:44:31

 

Szczegóły klasyfikacji Kliknij

Klasyfikacja drużynowa po 11 biegach KLIKNIJ

Klasyfikacja drużynowa po 10 biegach KLIKNIJ

Klasyfikacja drużynowa po 9 biegach KLIKNIJ

Klasyfikacja drużynowa po 8 biegach KLIKNIJ

Klasyfikacja drużynowa po 6 biegach KLIKNIJ

 

 

ROK 2013

Klasyfikacja Drużynowa 2013

Klasyfikacja Open Kobiety 2013

Kategoria K18 2013

Kategoria K30 2013

Kategoria K40 2013

Kategoria K50 2013

Klasyfikacja Open Mężczyźni 2013

Kategoria M18 2013

Kategoria M30 2013

Kategoria M40 2013

Kategoria M50 2013

Kategoria M60 2013

Kategoria M70 2013

 

 

 

 

 

 

 

c    

Nadleśnictwo Gniewkowo