b5f656ae72a9bbad9f437cf92bfe04d0.jpg
9a3fb700a57a3ab66836aaa3a796cda4.jpg
26ea477dd1af49e952367772dcf9222b.jpg
d1d3bff037e761f93f7f1ddd793d5be3.jpg
Klasyfikacja Mężczyzn OPEN

Klasyfikacja Mężczyzn

(0 głosów)
Napisał 
on 26/07/2018

KLASYFIKACJA MĘŻCZYZN GRAND PRIX WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO 2019

Miejsce nazwisko imię miasto klub Rok urodzenia plec kat. Wiek. Mijesce w kat. Wiek Żnin Janowiec Świecie Kowalewo Brześć Lisewo Unisław Blue Run Rypin Lubiewo Lipno Tuchola Gniewkowo Ile startów średnia
1 KLAYBOR DAWID ŻAGAŃ 34 BKPANC ŻAGAŃ 1990 M M18       00:32:27   00:33:47 00:32:54 00:32:07   00:33:12 00:30:28     00:32:14 7 00:32:27
2 KLEDZIK ZBIGNIEW CHOMIĄŻA SZLACHECKA Idealnie Niedoskonali 1991 M M18   00:33:54 00:33:23   00:32:59     00:32:05 00:33:33   00:32:03   00:32:55 00:33:38 8 00:32:56
3 ŚWIDEREK WOJCIECH TORUŃ T.S. OPATRUNKI TORUŃ 1982 M M30       00:34:16 00:33:28 00:33:57   00:32:31 00:34:40 00:35:56 00:33:38 00:35:18   00:43:13 9 00:33:58
4 JARANOWSKI ANDRZEJ BRODNICA GKS FABIANKI 1993 M M18   00:34:17 00:34:31 00:34:44     00:34:59   00:36:39   00:32:30 00:34:37 00:33:00 00:34:19 9 00:33:59
5 SZPECIŃSKI PRZEMEK RYMAŃ Gmina Rymań 1995 M M18   00:34:34       00:34:17   00:33:26 00:36:37 00:36:09 00:32:48 00:34:47 00:34:14 00:34:56 9 00:34:08
6 PIERNIKOWSKI DAMIAN LUBANIE GKS FABIANKI 1988 M M30   00:35:31 00:35:35 00:36:19 00:35:08 00:34:44 00:34:52 00:34:21         00:36:55 00:36:08 9 00:35:11
7 TOMASZEWSKI MACIEJ TORUN KM TRUCHCIK ŁUBIANKA 1988 M M30   00:34:04     00:34:28 00:34:07 00:39:31 00:33:50   00:35:36   00:36:31     7 00:35:26
8 WILIGALSKI BARTOSZ PIGŻA T.S. OPATRUNKI TORUŃ 1989 M M30   00:35:55   00:36:00   00:35:26 00:36:00 00:35:49 00:38:44   00:34:16 00:35:42 00:36:22   9 00:35:35
9 CHMIELARZ SEBASTIAN TORUŃ CHMIELARZ TEAM 1987 M M30     00:35:40   00:35:55     00:34:30 00:36:56   00:34:05   00:35:46 00:36:29 7 00:35:37
10 CHOJNICKI DAMIAN GŁOGOWO GKS FABIANKI 1997 M M18   00:34:45 00:35:48         00:36:04 00:37:19 00:38:22   00:35:30 00:34:30 00:35:48 8 00:35:40
11 RATAJCZYK PRZEMYSŁAW ZAKRZEWO TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1993 M M18   00:36:32     00:35:35 00:36:32   00:34:46       00:37:35 00:35:26 00:34:53 7 00:35:54
12 MIKA OSKAR BYDGOSZCZ Bydgoskie Okonie 1979 M M40   00:35:51 00:36:09 00:36:43 00:36:44           00:35:08   00:37:26 00:38:19 7 00:36:37
13 MAĆKOWSKI MACIEJ ŻNIN PAŁUKI RUNNING TEAM 1988 M M30               00:36:32 00:37:33 00:38:43 00:35:12 00:37:29 00:36:03 00:35:43 7 00:36:45
14 ORCHOLSKI WITOLD TORUŃ T.S. OPATRUNKI TORUŃ 1971 M M40     00:42:53 00:39:42 00:38:44 00:39:03 00:38:55 00:37:27 00:37:21   00:34:56 00:37:12 00:35:34 00:36:24 11 00:36:48
15 DZIEDZIC PIOTR INOWROCŁAW TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 1975 M M40   00:38:33 00:37:42       00:37:56 00:35:38 00:43:02   00:35:18 00:37:58 00:36:10 00:37:13 9 00:36:50

 

Klasyfikacja wiekowa   M18  
M-ce Nazwisko imię Miejscowość Czas
1 TREPKOWSKI MATEUSZ DOBRZEJEWICE 00:36:53
2 JERECZEK MICHAŁ TORUŃ 00:37:02
3 CHMIELARZ KRZYSZTOF KRUSZWICA 00:37:15
       
       
Klasyfikacja wiekowa   M30  
M-ce Nazwisko imię Miejscowość Czas
1 GAPIŃSKI ŁUKASZ WĄBRZEŹNO 00:37:46
2 TRZCIŃSKI MARIUSZ WŁOCŁAWEK 00:38:08
3 ŁAZ KAMIL BYDGOSZCZ 00:38:23
       
       
Klasyfikacja wiekowa   M40  
M-ce Nazwisko imię Miejscowość Czas
1 MOKRZYCKI RAFAŁ INOWROCŁAW 00:37:13
2 JAGIEŁA JAROSŁAW BYDGOSZCZ 00:37:56
3 KUBIAK TOMASZ INOWROCŁAW 00:39:54
       
       
Klasyfikacja wiekowa   M50  
M-ce Nazwisko imię Miejscowość Czas
1 DUDEK MARIUSZ WĄBRZEŹNO 00:38:15
2 KASPRZYK PIOTR TORUŃ 00:39:00
3 PIERZCHAŁA SŁAWOMIR GOLUB-DOBRZYŃ 00:41:36
       
       
Klasyfikacja wiekowa   M60  
M-ce Nazwisko imię Miejscowość Czas
1 JAWORSKI MAREK TORUŃ 00:39:27
2 BODNAR JAN TORUŃ 00:45:13
3 BEREBECKI ROMAN RYPIN 00:48:04
       
       
Klasyfikacja wiekowa   M70+  
M-ce Nazwisko imię Miejscowość Czas
1 KAMIŃSKI STEFAN TORUŃ 00:50:28
2 DŁONIAK EDMUND GNIEWKOWO 00:55:03
3 BŁASZCZAK STANISŁAW SKĘPE 01:02:20

Klasyfikacja po 13 biegach Gniewkowo - szczegóły tutaj

Klasyfikacja po 12 biegach Tuchola  tutaj

Klasyfikacja po 11 biegach Lipno  tutaj

Klasyfikacja po 10 biegach Lubiewo  tutaj

Klasyfikacja po 9 biegach Rypin  tutaj

Klasyfikacja po 8 biegach Inowrocław -  tutaj

Klasyfikacja po 7 biegach Unisław  tutaj

Klasyfikacja po 6 biegach Lisewo  tutaj

Klasyfikacja po 5 biegach Brześć Kujawski  tutaj

Klasyfikacja po 4 biegach Kowalewo Pomorskie tutaj

Klasyfikacja po 3 biegach Świecie tutaj

Klasyfikacja po 2 biegach Janowiec Wlkp  tutaj

    

Nadleśnictwo Gniewkowo