b5f656ae72a9bbad9f437cf92bfe04d0.jpg
9a3fb700a57a3ab66836aaa3a796cda4.jpg
26ea477dd1af49e952367772dcf9222b.jpg
d1d3bff037e761f93f7f1ddd793d5be3.jpg
Klasyfikacja Kobiet OPEN

Klasyfikacja Kobiet

(0 głosów)
Napisał 
on 26/07/2018

Klasyfikacja Open Kobiet po V Lipnowskim Biegu Ulicznym

Msc. ID GP nazwisko imię miasto klub kat. Wiek. Żnin Janowiec Świecie Kowalewo Brześć Lisewo Unisław Blue Run Rypin Lubiewo Lipno Ile startów średnia
1 167 ARSENIUK ANNA   T.S. OPATRUNKI TORUN K30         00:39:27 00:38:03 00:37:15 00:39:04 00:40:18 00:36:34 00:38:53 7 00:38:30
2 771 SZWEDA MIROSŁAWA TORUŃ DRUŻYNA SZPIKU K30     00:40:32 00:39:30   00:40:16 00:38:08 00:41:43 00:41:11     6 00:40:13
3 700 PĘKAŁA ALEKSANDRA BYDGOSZCZ RUN PASJA K30   00:40:36 00:42:37   00:41:12 00:41:21     00:46:30   00:42:44 6 00:42:30
4 394 WOŹNIAKOWSKA AGATA BYDGOSZCZ Bydgoskie Okonie K30 00:43:24   00:44:11 00:43:01 00:43:35 00:43:20   00:44:25 00:44:25   00:43:10 8 00:43:35
5 208 ROK-SZPALA SYLWIA LUBICZ GÓRNY PARKRUN TORUŃ K30 00:44:55   00:44:42 00:43:47 00:44:03     00:45:28 00:45:25 00:41:41   7 00:44:17
6 594 LEWANDOWSKA MARLENA TORUŃ Podgórz Toruń K40 00:44:43 00:44:42 00:44:59 00:44:10   00:45:44     00:47:12 00:41:57   7 00:44:46
7 92 STAWARSKA ELŻBIETA TORUŃ MARMEL Toruń K40 00:45:53 00:44:22 00:45:27   00:45:34         00:41:58 00:46:00 6 00:44:52
8 278 DUBIELA HALINA TCZEW TKKF Kolejarz Bydgoszcz K50   00:44:16 00:44:49         00:47:08   00:42:43 00:46:43 5 00:45:07
9 495 GAŁUSZKA DOROTA GRUDZIĄDZ Wtorkowy Trening K40 00:46:48   00:46:41   00:46:30 00:46:24 00:45:24   00:46:49     6 00:46:26
10   MACIEJEWSKA KAMILA BARCIN Ślimakibarcin/Natur House K30 00:44:25           00:48:23   00:48:39 00:44:26 00:46:22 5 00:46:27

Klasyfikacja po 11 biegach Lipno szczegóły - tutaj

Klasyfikacja po 10 biegach Lubiewo tutaj

Klasyfikacja po 9 biegach Rypin tutaj

Klasyfikacja po 8 biegach Inowrocław tutaj

Klasyfikacja po 7 biegach Unisław  tutaj

Klasyfikacja po 6 biegach Lisewo  tutaj

Klasyfikacja po 5 biegach Brześć Kujawski  tutaj

Klasyfikacja po 4 biegach Kowalewo Pomorskie  tutaj

Klasyfikacja po 3 biegach Świecie  tutaj

Klasyfikacja po 2 biegach Janowiec Wlkp   tutaj

 

 

    

Nadleśnictwo Gniewkowo