b5f656ae72a9bbad9f437cf92bfe04d0.jpg
9a3fb700a57a3ab66836aaa3a796cda4.jpg
26ea477dd1af49e952367772dcf9222b.jpg
d1d3bff037e761f93f7f1ddd793d5be3.jpg
Klasyfikacja Kobiet OPEN

Klasyfikacja Kobiet

(0 głosów)
Napisał 
on 26/07/2018

KLASYFIKACJA KOBIET GRAND PRIX WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO 2019

Miejsce nazwisko imię miasto klub Rok urodzenia plec kat. Wiek. Miejsce w kat. Żnin Janowiec Świecie Kowalewo Brześć Lisewo Unisław Blue Run Rypin Lubiewo Lipno Tuchola Gniewkowo Ile startów średnia
1 ARSENIUK ANNA   T.S. OPATRUNKI TORUN 1981 K K30           00:39:27 00:38:03 00:37:15 00:39:04 00:40:18 00:36:34 00:38:53 00:38:56 00:39:08 9 00:38:16
2 SZWEDA MIROSŁAWA TORUŃ DRUŻYNA SZPIKU 1986 K K30       00:40:32 00:39:30   00:40:16 00:38:08 00:41:43 00:41:11     00:38:44 00:39:58 8 00:39:45
3 PĘKAŁA ALEKSANDRA BYDGOSZCZ RUN PASJA 1984 K K30     00:40:36 00:42:37   00:41:12 00:41:21     00:46:30   00:42:44   00:42:57 7 00:42:33
4 WOŹNIAKOWSKA AGATA BYDGOSZCZ Bydgoskie Okonie 1984 K K30   00:43:24   00:44:11 00:43:01 00:43:35 00:43:20   00:44:25 00:44:25   00:43:10   00:43:11 9 00:43:24
5 ROK-SZPALA SYLWIA LUBICZ GÓRNY PARKRUN TORUŃ 1981 K K30   00:44:55   00:44:42 00:43:47 00:44:03     00:45:28 00:45:25 00:41:41   00:43:06 00:44:00 9 00:43:45
6 LEWANDOWSKA MARLENA TORUŃ Podgórz Toruń 1973 K K40   00:44:43 00:44:42 00:44:59 00:44:10   00:45:44     00:47:12 00:41:57     00:43:50 8 00:44:18
7 STAWARSKA ELŻBIETA TORUŃ MARMEL Toruń 1977 K K40   00:45:53 00:44:22 00:45:27   00:45:34         00:41:58 00:46:00   00:44:39 7 00:44:50
8 DUBIELA HALINA TCZEW TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1962 K K50     00:44:16 00:44:49         00:47:08   00:42:43 00:46:43 00:47:43 00:44:39 7 00:45:26
9 ZIELIŃSKA IWONA WŁOCŁAWEK WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK 1968 K K50     00:46:35 00:47:04   00:47:14 00:47:43 00:45:47 00:48:49 00:47:42 00:43:08     00:44:12 9 00:45:57
10 KARWASZ PAULINA LUBIEWO CHMIELARZ TEAM 1992 K K18       00:48:15 00:46:24   00:47:34 00:46:44 00:48:20   00:44:06   00:44:54 00:44:58 8 00:46:08

 

Klasyfikacja wiekowa   K18  
M-ce Nazwisko imię Miejscowość Czas
1 BŁASZKOWSKA ANETA OBROWO 00:46:53
2 LUZAK MAGDALENA BYDGOSZCZ 00:48:21
3 DYCZKO ALICJA BRĄCHNOWO 00:50:23
       
       
Klasyfikacja wiekowa   K30  
M-ce Nazwisko imię Miejscowość Czas
1 MACIEJEWSKA KAMILA BARCIN 00:46:23
2 NOWACKA ANNA BOBROWNIKI 00:48:14
3 WRÓBLEWSKA DAGMARA BYDGOSZCZ 00:49:25
       
       
Klasyfikacja wiekowa   K40  
M-ce Nazwisko imię Miejscowość Czas
1 GAŁUSZKA DOROTA GRUDZIĄDZ 00:46:11
2 SCHWEDA JUSTYNA TORUŃ 00:48:52
3 BŁAŻEJAK KRZYSZTOFA BYDGOSZCZ 00:49:21
       
       
Klasyfikacja wiekowa   K50  
M-ce Nazwisko imię Miejscowość Czas
1 PODBIELSKA ALINA TORUŃ 00:47:38
2 LEWANDOWSKA MAŁGORZATA LIPIE 00:53:00
3 WIENCONEK IWONA TORUŃ 01:00:24
       
       
Klasyfikacja wiekowa   K60  
M-ce Nazwisko imię Miejscowość Czas
1 SZADKOWSKA ANNA INOWROCŁAW 00:55:05
2 STOLARSKA DANUTA WŁOCŁAWEK 01:01:15
3      

Klasyfikacja po 13 biegach Gniewkowo - szczegóły tutaj

Klasyfikacja po 12 biegach Tuchola tutaj

Klasyfikacja po 11 biegach Lipno tutaj

Klasyfikacja po 10 biegach Lubiewo tutaj

Klasyfikacja po 9 biegach Rypin tutaj

Klasyfikacja po 8 biegach Inowrocław tutaj

Klasyfikacja po 7 biegach Unisław  tutaj

Klasyfikacja po 6 biegach Lisewo  tutaj

Klasyfikacja po 5 biegach Brześć Kujawski  tutaj

Klasyfikacja po 4 biegach Kowalewo Pomorskie  tutaj

Klasyfikacja po 3 biegach Świecie  tutaj

Klasyfikacja po 2 biegach Janowiec Wlkp   tutaj

 

 

    

Nadleśnictwo Gniewkowo