b5f656ae72a9bbad9f437cf92bfe04d0.jpg
9a3fb700a57a3ab66836aaa3a796cda4.jpg
26ea477dd1af49e952367772dcf9222b.jpg
d1d3bff037e761f93f7f1ddd793d5be3.jpg
Klasyfikacja Ecoruner 2019

Ecoruner 2019

(0 głosów)
Napisał 
on 03/09/2019

 Klasyfikacja końcowa Ecoruner 2019 

 

LP INIĘ I NAZWISKO UNISŁAW INOWROCŁAW RYPIN LUBIEWO LIPNO TUCHOLA SUMA msc w klasyfikacji GP
1 TOMASZ KUBIAK 4 4 4 4 4 4 24 34
2 PIOTR TOMASIK 4 4 4 4 4 4 24 42
3 JERZY NOWAKOWSKI 4 4 4 4 4 4 24 47
4 ROBERT KMIECIAK 4 4 4 4 4 3 23 36
5 PIOTR JETTER 4 4 4 4 2 4 22 80
6 ALINA PODBIELSKA   4 4 4 4 4 20 14
7 ROBERT PIWOŃSKI   4 4 4 4 4 20 87
8 EDMUND DŁONIAK 4 4 4   4 4 20 109
9 GRZEGORZ GOLA 4 4 4   4 4 20 117
10 WITOLD ORCHOLSKI 4 4 4     4 16  16
11 EWA OLSZEWSKA 4 4 4     4 16  37
12 RAFAŁ OLSZEWSKI   4   4 4   16  75
13 ZBIGNIEW ROSZAK 4 4 4     4 16  
14 MACIEJ POPEK 3 4 4     4 15  
15 RADOSŁAW LEWANDOWSKI 4 4   4     12  
16 WOJCIECH ŚWIDEREK     4 4 4   12  
17 PATRYK HOŁTYN 4   4     3 11  
18 JÓZEF CHMURZYŃSKI 4 4         8  
19 BŁASZKOWSKA ANETA   4     4   8  
20 KRZYSZTOF GÓRALSKI     4   4   8  
21 BARTOSZ WILIGALSKI       4   4 8  
22 MAŁGORZATA LEWANDOWSKA 4 2         6  
23 BARTŁOMIEJ ZAWIASIŃSKI 2     4     6  
24 PIOTR KASPRZYK 4 1         5  
25 KRZYSZTOF BIAŁOUS 4           4  
26 DOROTA GAŁUSZKA 4           4  
27 ZBIGNIEW MACIEJEWSKI 4           4  
28 MAGDALENA PAWLAK 4           4  
29 DANUTA STOLARSKA 4           4  
30 JANUSZ STOLARSKI 4           4  
31 MAGDALENA BIERNAT 4           4  
32 STEFAN KAMIŃSKI 4           4  
33 KAROL POSADZY   4         4  
34 BARTOSZ TKACZUK   4         4  
35 MAREK MARCHEWKA   4         4  
36 RAFAŁ MOKRZYCKI     4       4  
37 JAROSŁAW SADOWSKI     4       4  
38 JERZY RUDNIK       4     4  
39 ANTONI AWIZEŃ       4     4  
40 KRZYSZTOF GORALSKI       4     4  
41 ADAM BUTRUM         4   4  
42 JERZY FRYDRYCH         4   4  
43 PIOTR WIERZBOWSKI         4   4  
44 DAMIAN CHOJNACKI         4   4  

45

MAREK MELAK         4   4  
46 GRAŻYNA TOBOLSKA 3           3  
47 ALICJA DYCZKO 3           3  
48 KRZYSZTOF BUKOWSKI   3         3  

 

Uwaga: Zawodnicy którzy uzyskali te same ilości punktów o kolejności miejsc w konkursie decyduje pozycja w cyklu Grand Prix, a w drugiej kolejności miejsce w ostatnim biegu cyklu. 

    

Nadleśnictwo Gniewkowo