b5f656ae72a9bbad9f437cf92bfe04d0.jpg
9a3fb700a57a3ab66836aaa3a796cda4.jpg
26ea477dd1af49e952367772dcf9222b.jpg
d1d3bff037e761f93f7f1ddd793d5be3.jpg
Klasyfikacja drużynowa

Klasyfikacja drużynowa

(0 głosów)
Napisał 
on 30/07/2018

 Klasyfikacja drużynowa 2019

ID GP nazwisko imię DRUŻYNA średnia średnia2 Msc.
264 ŚWIDEREK WOJCIECH T.S. OPATRUNKI TORUN 00:33:58 00:36:26  
678 WILIGALSKI BARTOSZ T.S. OPATRUNKI TORUN 00:35:35    
171 ORCHOLSKI WITOLD T.S. OPATRUNKI TORUN 00:37:39    
167 ARSENIUK ANNA T.S. OPATRUNKI TORUN 00:38:30    
270 KMIECIAK ROBERT T.S. OPATRUNKI TORUN 00:41:05   I
176 GÓRALSKI KRZYSZTOF T.S. OPATRUNKI TORUN 00:42:49    
204 CHMURZYŃSKI JÓZEF T.S. OPATRUNKI TORUN 00:44:03    
685 BŁASZKOWSKA ANETA T.S. OPATRUNKI TORUN 00:47:05    
189 PODBIELSKA ALINA T.S. OPATRUNKI TORUN 00:48:00    
153 BUTRYM ADAM T.S. OPATRUNKI TORUN 00:58:05    
  KLAYBOR DAWID GKS FABIANKI 00:32:29 00:37:46  
592 JARANOWSKI ANDRZEJ GKS FABIANKI 00:34:36    
59 PIERNIKOWSKI DAMIAN GKS FABIANKI 00:35:12    
25 CHOJNICKI DAMIAN GKS FABIANKI 00:36:18    
69 TRZCIŃSKI MARIUSZ GKS FABIANKI 00:37:59   II
512 SZTOLCMAN PIOTR GKS FABIANKI 00:38:29    
382 BARTOSZ MAREK GKS FABIANKI 00:41:34    
328 NOWICKI JAROSŁAW GKS FABIANKI 00:42:31    
44 NOWACKA ANNA GKS FABIANKI 00:48:45    
158 WITCZAK OLA GKS FABIANKI 00:52:42    
661 RATAJCZYK PRZEMYSŁAW TKKF Kolejarz Bydgoszcz 00:36:12 00:38:33  
293 JAGIEŁA JAROSŁAW TKKF Kolejarz Bydgoszcz 00:38:22    
277 HOŁTYN PATRYK TKKF Kolejarz Bydgoszcz 00:39:24    
771 SZWEDA MIROSŁAWA TKKF Kolejarz Bydgoszcz 00:40:13    
664 KUBARSKI JULIAN TKKF Kolejarz Bydgoszcz 00:42:33    
278 DUBIELA HALINA TKKF Kolejarz Bydgoszcz 00:45:07   III
519 WRÓBLEWSKA DAGMARA TKKF Kolejarz Bydgoszcz 00:49:25    
531 BRATEK ANDRZEJ TKKF Kolejarz Bydgoszcz 00:50:58    
747 KLAWIKOWSKA JULITA TKKF Kolejarz Bydgoszcz 00:55:31    
  LENC JANUSZ TKKF Kolejarz Bydgoszcz 00:56:35    
502 KLEDZIK ZBIGNIEW PAŁUKI RUNNING TEAM 00:32:59 00:38:51  
  MAĆKOWSKI MACIEJ PAŁUKI RUNNING TEAM 00:37:05    
  OLSZEWSKI KRZYSZTOF PAŁUKI RUNNING TEAM 00:38:53   IV
487 SENGER MICHAŁ PAŁUKI RUNNING TEAM 00:39:12    
  MACIEJEWSKA KAMILA PAŁUKI RUNNING TEAM 00:46:27    
675 MIKA OSKAR Bydgoskie Okonie 00:36:07 00:39:52  
329 ŁAZ KAMIL Bydgoskie Okonie 00:39:30   V
78 TUCZYŃSKI SYLWESTER Bydgoskie Okonie 00:40:17    
394 WOŹNIAKOWSKA AGATA Bydgoskie Okonie 00:43:35    
395 KOZŁOWSKI ZBIGNIEW BIEGOHOLICY / MARMEL TORUŃ 00:39:24 00:41:10  
155 DRAPIEWSKI MIROSŁAW BIEGOHOLICY / MARMEL TORUŃ 00:39:49    
712 SAMEREK DARIUSZ BIEGOHOLICY / MARMEL TORUŃ 00:40:36   VI
92 STAWARSKA ELŻBIETA BIEGOHOLICY / MARMEL TORUŃ 00:44:52    
674 TOMASZEWSKI MACIEJ PARKRUN TORUŃ 00:35:26 00:41:25  
606 OSIŃSKI MICHAŁ PARKRUN TORUŃ 00:42:47    
60 FRĄCZYK JAROSŁAW PARKRUN TORUŃ 00:43:09    
208 ROK-SZPALA SYLWIA PARKRUN TORUŃ 00:44:17    
61 KUNICKI TOMASZ PARKRUN TORUŃ 00:45:54   VII
33 SŁUNIECKI TOMASZ PARKRUN TORUŃ 00:47:39    
79 KUNICKI KAMIL PARKRUN TORUŃ 00:48:36    
76 DZIEŁAK ANDRZEJ PARKRUN TORUŃ 00:49:26    
343 RATOWSKI RAFAŁ PARKRUN TORUŃ 00:50:25    
734 FRĄCZYK ANNA PARKRUN TORUŃ 00:52:46    
621 WIŚNIEWSKA DANIELA PARKRUN TORUŃ 00:53:13    
220 LUBOCKA PATRYCJA PARKRUN TORUŃ 01:23:59    
275 MOKRZYCKI RAFAŁ TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 00:37:33 00:41:37  
713 DZIEDZIC PIOTR TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 00:38:01    
288 KUBIAK TOMASZ TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 00:40:15    
285 TOMASIK PIOTR TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 00:41:52    
48 OLSZEWSKI RAFAŁ TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 00:47:29   VIII
105 GRALAK MARCIN TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 00:47:31    
234 MACIEJEWSKI ZBIGNIEW TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 00:50:16    
10 BIERNAT MAGDALENA TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 00:50:37    
34 POSADZY KAROL TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 00:52:22    
31 LEWANDOWSKA MAŁGORZATA TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 00:54:03    
19 DŁONIAK EDMUND TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 00:56:13    
18 GOLA GRZEGORZ TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 01:06:14    
388 CHMIELARZ SEBASTIAN CHMIELARZ TEAM 00:35:25 00:42:56  
636 CHMIELARZ KRZYSZTOF CHMIELARZ TEAM 00:37:27    
161 KARWASZ PAULINA CHMIELARZ TEAM 00:46:54   IX
403 CHMIELARZ JUSTYNA CHMIELARZ TEAM 00:51:56    
602 ULOWSKA KATARZYNA CHMIELARZ TEAM 00:53:52    
320 PILARSKI KRZYSZTOF Kujawsko-Pomorskie 00:42:27 00:44:29  
440 NADOLNY PIOTR Kujawsko-Pomorskie 00:43:22    
253 KŁODZIŃSKI KAROL Kujawsko-Pomorskie 00:43:49    
317 MACIASZEK KRZYSZTOF Kujawsko-Pomorskie 00:47:31    
219 SOBKOWIAK OLGIERD Kujawsko-Pomorskie 00:47:47   X
254 CHOJNACKA KAROLINA Kujawsko-Pomorskie 00:48:17    
  PRYKANOWSKI MARCIN Kujawsko-Pomorskie 00:51:27    
200 DĄBROWSKA KAROLINA Kujawsko-Pomorskie 00:51:34    
199 WIERSKI JAROSŁAW Kujawsko-Pomorskie 00:57:07    

Klasyfikacja po 11 biegach - KLIKNIJ

Klasyfikacja po 10 biegach LUBIEWO -  KLIKNIJ

Klasyfikacja po 9 biegach RYPIN - KLIKNIJ

Klasyfikacja po 8 biegach INOWROCŁAW - KLIKNIJ

Klasyfikacji po 7 biegach UNISŁAW - KLIKNIJ

Klasyfikacji po 6 biegach LISEWO - KLIKNIJ

 

 

Zdrowo Zabiegani

Facebook GP

    

Nadleśnictwo Gniewkowo