b5f656ae72a9bbad9f437cf92bfe04d0.jpg
9a3fb700a57a3ab66836aaa3a796cda4.jpg
26ea477dd1af49e952367772dcf9222b.jpg
d1d3bff037e761f93f7f1ddd793d5be3.jpg
Aktualności
Marcin Gralak

Przedstawiamy klasyfikację rodzinną w ramach Grand Prix Województwa Kujawsko-Pomorskiego po sześciu rozegranych biegach.

TS Opatrunki Toruń 

Skład drużyny: Anna Arseniuk - kapitan, Ewa Kowalska, Wojciech Świderek, Paweł Szymandera, Krzysztof Góralski, Radosław Lewandowski, Jarosław Sadowski, Robert Kmieciak, Józef Chmurzyński, Witold Orcholski, Janusz Tybuszewski

Foto: Krzysztof Lewandowski

 
 

Znany jest już termin finałowego biegu VII Grand Prix.

XXVI Bieg im. Rodziny Milewskich odbędzie się w sobotę 3 listopada 2018.

Tym samy ruszają zapisy na stronie STS Timing  www.zapisy.sts-timing.pl/375/, oraz można zapoznać się z regulaminem KLIKNIJ .

Termin: 3 listopada 2018 r

Miejsce: Gniewkowo

Biuro Zawodów: Szkoła Podstawowa nr.1 w Gniewkowie, ul. Dworcowa 11

Godzina: 12:00

Dystans: 10 km

Trasa: www.planetagor.pl/places/application/TrialPage.php?ID=18523 

Zgłoszenia: www. zapisy.sts-timing.pl/375/

opłaty do dnia 30.09. 2018 - opłata 30 zł

* opłaty do dnia 28.10. 2018 – opłata 40 zł

Limit zawodników: 400

Regulamin: KLIKNIJ

Kontakt: Artur Woźniak tel. 791-927-213

              e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Parkrun Toruń

Skład drużyny: Edyta Dziarkowska, Anna Kaczorowska, Aleksandra Kot, Patrycja Lubocka, Krystyna Ludwik, Sylwia Rok – Szpala, Joanna Staniszewska, Kornel Beszczyński, Adam Butrym, Jan Ciesielski, Maciej Ciesielski, Mariusz Dądelski, Andrzej Dziełak, Jakub Fiszer, Jarosław Frączyk – kapitan, Jarosław Kruczkowski, Kamil Kunicki, Tomasz Kunicki, Krzysztof Lipiński, Robert Lubiszewski, Łukasz  Majewski, Zdzisław Majewski, Rafał Ratowski, Michał Rutkowicz, Mariusz Śliwiński, Jerzy Łoński

foto: Maciej Ciesielski


 

 

Klasyfikacja drużynowa 2019

ID GP nazwisko imię średnia średnia2
264 ŚWIDEREK WOJCIECH 00:33:46 00:36:56
678 WILIGALSKI BARTOSZ 00:36:19  
167 ARSENIUK ANNA 00:38:27  
171 ORCHOLSKI WITOLD 00:39:09  
270 KMIECIAK ROBERT 00:40:58  
176 GÓRALSKI KRZYSZTOF 00:43:07  
178 SADOWSKI JAROSŁAW 00:43:54  
204 CHMURZYŃSKI JÓZEF 00:44:03  
182 SZYMANDERA PAWEŁ 00:45:25  
  LEWANDOWSKI RADOSŁAW 00:47:07  
685 BŁASZKOWSKA ANETA 00:47:46  
189 PODBIELSKA ALINA 00:48:52  
153 BUTRYM ADAM 00:58:04  
  KLAYBOR DAWID 00:32:48 00:37:30
592 JARANOWSKI ANDRZEJ 00:35:02  
59 PIERNIKOWSKI DAMIAN 00:35:12  
362 POCZWARDOWSKI KAMIL 00:35:27  
25 CHOJNICKI DAMIAN 00:35:59  
69 TRZCIŃSKI MARIUSZ 00:38:19  
512 SZTOLCMAN PIOTR 00:39:15  
328 NOWICKI JAROSŁAW 00:41:56  
44 NOWACKA ANNA 00:46:54  
158 WITCZAK OLA 00:54:03  
661 RATAJCZYK PRZEMYSŁAW 00:35:51 00:38:20
293 JAGIEŁA JAROSŁAW 00:38:27  
277 HOŁTYN PATRYK 00:38:58  
771 SZWEDA MIROSŁAWA 00:40:01  
664 KUBARSKI JULIAN 00:43:23  
278 DUBIELA HALINA 00:45:24  
519 WRÓBLEWSKA DAGMARA 00:49:53  
531 BRATEK ANDRZEJ 00:50:58  
582 GACKOWSKA BEATA 00:52:11  
747 KLAWIKOWSKA JULITA 00:55:40  
  KLAWIKOWSKI DAWID 00:56:19  
  LENC JANUSZ 00:58:04  
502 KLEDZIK ZBIGNIEW 00:33:10 00:39:03
  PIETRYSZYN EMIL 00:37:10  
  OLSZEWSKI KRZYSZTOF 00:39:26  
487 SENGER MICHAŁ 00:39:48  
737 KUŚNIEREK BARTOSZ 00:39:53  
  MACIEJEWSKA KAMILA 00:46:24  
675 MIKA OSKAR 00:36:21 00:40:02
329 ŁAZ KAMIL 00:38:44  
78 TUCZYŃSKI SYLWESTER 00:41:22  
394 WOŹNIAKOWSKA AGATA 00:43:39  
388 CHMIELARZ SEBASTIAN 00:35:45 00:40:05
636 CHMIELARZ KRZYSZTOF 00:37:36  
612 FLOREK PAWEŁ 00:39:30  
601 WILK ŁUKASZ 00:40:01  
161 KARWASZ PAULINA 00:47:27  
403 CHMIELARZ JUSTYNA 00:51:43  
602 ULOWSKA KATARZYNA 00:54:51  
395 KOZŁOWSKI ZBIGNIEW 00:39:02 00:41:07
155 DRAPIEWSKI MIROSŁAW 00:39:14  
712 SAMEREK DARIUSZ 00:40:50  
92 STAWARSKA ELŻBIETA 00:45:19  
674 TOMASZEWSKI MACIEJ 00:35:12 00:41:17
606 OSIŃSKI MICHAŁ 00:42:12  
60 FRĄCZYK JAROSŁAW 00:43:09  
208 ROK-SZPALA SYLWIA 00:44:35  
61 KUNICKI TOMASZ 00:45:54  
76 DZIEŁAK ANDRZEJ 00:48:09  
33 SŁUNIECKI TOMASZ 00:48:09  
79 KUNICKI KAMIL 00:48:36  
343 RATOWSKI RAFAŁ 00:51:17  
734 FRĄCZYK ANNA 00:52:46  
621 WIŚNIEWSKA DANIELA 00:53:08  
220 LUBOCKA PATRYCJA 01:24:33  
275 MOKRZYCKI RAFAŁ 00:37:51 00:41:44
713 DZIEDZIC PIOTR 00:38:34  
288 KUBIAK TOMASZ 00:40:19  
285 TOMASIK PIOTR 00:42:07  
48 OLSZEWSKI RAFAŁ 00:46:24  
105 GRALAK MARCIN 00:47:31  
  BANASZAK ADAM 00:50:10  
88 DOBRUCHOWSKA EMILIA 00:50:10  
10 BIERNAT MAGDALENA 00:50:37  
234 MACIEJEWSKI ZBIGNIEW 00:50:56  
34 POSADZY KAROL 00:52:22  
31 LEWANDOWSKA MAŁGORZATA 00:54:54  
19 DŁONIAK EDMUND 00:57:26  
49 OLSZEWSKA EWA 00:59:10  
18 GOLA GRZEGORZ 01:06:14  
238 PRZYBYLSKI PATRYK 00:42:15 00:44:04
320 PILARSKI KRZYSZTOF 00:42:23  
440 NADOLNY PIOTR 00:43:21  
253 KŁODZIŃSKI KAROL 00:43:58  
  RUTKOWSKI MICHAŁ 00:44:30  
626 WIŚNIEWSKI DAMIAN 00:45:15  
723 JASIŃSKI MAREK 00:46:22  
317 MACIASZEK KRZYSZTOF 00:46:29  
254 CHOJNACKA KAROLINA 00:48:16  
219 SOBKOWIAK OLGIERD 00:48:29  
200 DĄBROWSKA KAROLINA 00:50:52  
  PRYKANOWSKI MARCIN 00:53:09  
175 CISKI PRZEMYSŁAW 00:56:12  
199 WIERSKI JAROSŁAW 00:56:25  
649 KUNECKI DARIUSZ 00:42:58 00:45:27
115 STRZELECKI KONRAD 00:43:47  
463 ZIELIŃSKA IWONA 00:47:12  
417 GABRYELSKI MARCIN 00:47:49  
21 WIDZISZ KRZYSZTOF 00:48:20  
640 MATCZAK ANNA 00:48:21  
654 KANDERSKI SŁAWOMIR 00:56:08  

Klasyfikacja po 8 biegach INOWROCŁAW - KLIKNIJ

Klasyfikacji po 7 biegach UNISŁAW - KLIKNIJ

Klasyfikacji po 6 biegach LISEWO - KLIKNIJ

 

 

Swój akces w rywalizacji drużynowej w roku 2018 zgłosiło jedenaście drużyn. Na chwilę obecną jednakże zapisy regulaminowe udało się spełnić 8 drużynom w mistrzostwach naszego województwa.

Po VI Biegu zaliczanym do klasyfikacji Grand Prix nastąpiły niewielkie kosmetyczne zmiany. Jeżeli chodzi o rywalizację Pań to awansowała na 10 miejsce Teresa Łepek z Płużnicy w zamian za Katarzynę Kuchnicką z Rypina.Pozostała 9 Pań zachowała "status quo". Natomiast wśród Panów 3 pierwsze  miejsca bez zmian, nastąpiły przetasowania od miejsca 4 do 8 chociaż różnice są niewielkie sekundowe pomiędzy zawodnikami - rywalizacja nabiera rumieńców.

Klasyfikacja Mężczyzn Open po Blue Run Toyota Jaworski Four Colours Inowrocław

Msc ID GP nazwisko imię miasto klub DRUŻYNA kat. Wiek. Żnin Janowiec Świecie Kowalewo Brześć Lisewo Unisław Blue Run Ile startów średnia
1   KLAYBOR DAWID ŻAGAŃ 34 BKPANC ŻAGAŃ GKS FABIANKI M18     00:32:27   00:33:47 00:32:54 00:32:07   4 00:32:48
2 502 KLEDZIK ZBIGNIEW CHOMIĄŻA SZLACHECKA Idealnie Niedoskonali PAŁUKI RUNNING TEAM M18 00:33:54 00:33:23   00:32:59     00:32:05 00:33:33 5 00:33:10
3 264 ŚWIDEREK WOJCIECH TORUŃ T.S. OPATRUNKI TORUŃ T.S. OPATRUNKI TORUN M30     00:34:16 00:33:28 00:33:57   00:32:31 00:34:40 5 00:33:46
4 722 BAHINSKYI OLEKSANDR BYDGOSZCZ     M40 00:34:29     00:33:11         2 00:33:50
5 542 SZPECIŃSKI PRZEMEK RYMAŃ Gmina Rymań   M18 00:34:34       00:34:17   00:33:26 00:36:37 4 00:34:43
6 592 JARANOWSKI ANDRZEJ BRODNICA GKS FABIANKI GKS FABIANKI M18 00:34:17 00:34:31 00:34:44     00:34:59   00:36:39 5 00:35:02
7 674 TOMASZEWSKI MACIEJ TORUN KM TRUCHCIK ŁUBIANKA PARKRUN TORUŃ M30 00:34:04     00:34:28 00:34:07 00:39:31 00:33:50   5 00:35:12
8 59 PIERNIKOWSKI DAMIAN LUBANIE GKS FABIANKI GKS FABIANKI M30 00:35:31 00:35:35 00:36:19 00:35:08 00:34:44 00:34:52 00:34:21   7 00:35:12
9 362 POCZWARDOWSKI KAMIL SZCZUTOWO GKS FABIANKI GKS FABIANKI M30 00:35:32   00:35:22           2 00:35:27
10 388 CHMIELARZ SEBASTIAN TORUŃ CHMIELARZ TEAM CHMIELARZ TEAM M30   00:35:40   00:35:55     00:34:30 00:36:56 4 00:35:45
11 661 RATAJCZYK PRZEMYSŁAW ZAKRZEWO TKKF Kolejarz Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz M18 00:36:32     00:35:35 00:36:32   00:34:46   4 00:35:51
12 25 CHOJNICKI DAMIAN GŁOGOWO GKS FABIANKI GKS FABIANKI M18 00:34:45 00:35:48         00:36:04 00:37:19 4 00:35:59
13 345 MYSERA CEZARY PIASKI GKS FABIANKI   M18       00:35:32   00:36:42     2 00:36:07
14   KOWALCZYK ANDRZEJ ŁEKNO LKS Pałuki Łekno   M30 00:36:28 00:35:53             2 00:36:10
15 678 WILIGALSKI BARTOSZ PIGŻA T.S. OPATRUNKI TORUŃ T.S. OPATRUNKI TORUN M30 00:35:55   00:36:00   00:35:26 00:36:00 00:35:49 00:38:44 6 00:36:19

 Klasyfikacja po 8 biegach Inowrocław - szczegóły tutaj

Klasyfikacja po 7 biegach Unisław  tutaj

Klasyfikacja po 6 biegach Lisewo  tutaj

Klasyfikacja po 5 biegach Brześć Kujawski  tutaj

Klasyfikacja po 4 biegach Kowalewo Pomorskie tutaj

Klasyfikacja po 3 biegach Świecie tutaj

Klasyfikacja po 2 biegach Janowiec Wlkp  tutaj

Klasyfikacja Open Kobiet po Blue Run Toyota Jaworski Four Colours Inowrocław.

 

Msc ID GP nazwisko imię miasto klub DRUŻYNA kat. Wiek. Żnin Janowiec Świecie Kowalewo Brześć Lisewo Unisław Blue Run Ile startów średnia
1 167 ARSENIUK ANNA   T.S. OPATRUNKI TORUN T.S. OPATRUNKI TORUN K30         00:39:27 00:38:03 00:37:15 00:39:04 4 00:38:27
2 771 SZWEDA MIROSŁAWA TORUŃ DRUŻYNA SZPIKU TKKF Kolejarz Bydgoszcz K30     00:40:32 00:39:30   00:40:16 00:38:08 00:41:43 5 00:40:01
3 700 PĘKAŁA ALEKSANDRA BYDGOSZCZ RUN PASJA   K30   00:40:36 00:42:37   00:41:12 00:41:21     4 00:41:26
4 394 WOŹNIAKOWSKA AGATA BYDGOSZCZ Bydgoskie Okonie Bydgoskie Okonie K30 00:43:24   00:44:11 00:43:01 00:43:35 00:43:20   00:44:25 6 00:43:39
5 208 ROK-SZPALA SYLWIA LUBICZ GÓRNY PARKRUN TORUŃ PARKRUN TORUŃ K30 00:44:55   00:44:42 00:43:47 00:44:03     00:45:28 5 00:44:35
6   PALACZ WIOLETTA BYDGOSZCZ     K40 00:45:08           00:44:25   2 00:44:46
7 594 LEWANDOWSKA MARLENA TORUŃ Podgórz Toruń   K40 00:44:43 00:44:42 00:44:59 00:44:10   00:45:44     5 00:44:51
8   MICHALIK JOANNA BYDGOSZCZ Arun   K30 00:44:58           00:44:49   2 00:44:53
9 92 STAWARSKA ELŻBIETA TORUŃ MARMEL Toruń BIEGOHOLICY / MARMEL TORUŃ K40 00:45:53 00:44:22 00:45:27   00:45:34       4 00:45:19
10 278 DUBIELA HALINA TCZEW TKKF Kolejarz Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz K50   00:44:16 00:44:49         00:47:08 3 00:45:24

 

Klasyfikacja po 8 biegach Inowrocław szczegóły - tutaj

Klasyfikacja po 7 biegach Unisław  tutaj

Klasyfikacja po 6 biegach Lisewo  tutaj

Klasyfikacja po 5 biegach Brześć Kujawski  tutaj

Klasyfikacja po 4 biegach Kowalewo Pomorskie  tutaj

Klasyfikacja po 3 biegach Świecie  tutaj

Klasyfikacja po 2 biegach Janowiec Wlkp   tutaj

 

Zdrowo Zabiegani

Facebook GP

    

Nadleśnictwo Gniewkowo