b5f656ae72a9bbad9f437cf92bfe04d0.jpg
9a3fb700a57a3ab66836aaa3a796cda4.jpg
26ea477dd1af49e952367772dcf9222b.jpg
d1d3bff037e761f93f7f1ddd793d5be3.jpg
Aktualności
Marcin Gralak

Trwają zgłoszenia zawodników na organizowany XVI Półmaraton Unisławski oraz bieg towarzyszący na dystansie 10 km - Dziesiątkę Unisławską w dniu 22 czerwca 2019 r. 

Termin: 22 czerwca 2019

Miejsce: Unisław

Godzina: Start honorowy: ul. Spokojna, godz. 10:00

Trasy: posiadają atest PZLA

Trasa Półmaratonu Unisławskiego (21.097,5 m) prowadzi po terenie gminy Unisław i Kijewo Królewskie poprzez miejscowości Unisław (start), Stablewice, Bągart, Szymborno, Płutowo, Bruki Kokocka, Bruki Unisławskie, Unisław (meta).

Trasa Dziesiątki Unisławskiej (10.000 m) prowadzi przez miemetąscowości Unisław (start), Stablewice, Gołoty, Unisław (meta).
 

Biuro zawodów: Hala Widowiskowa-Sportowa przy ulicy Spokojnej 16 w Unisławiu, w godzinach od 7:00 do 9:15 

Dystans: 10 km i 21,097 km

Zapisy: KLIK

Lista startowa: KLIK

Zgłoszenia: można dokonywać za pomocą formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie internetowej do dnia 18 czerwca 2019 r., jeżeli limit zawodników zgłoszonych do udziału w biegu nie zostanie wyczerpany.

Opłaty:

Dystans

Wysokości opłaty startowej
uzależniona jest od terminu zgłoszenia do biegów
oraz dokonania opłaty

do 30 kwietnia 2019

od 01 maja do 22 maja
2019

od 23 maja
do 18 czerwca
2019

w dniu  biegu
- 22 czerwca 2019

XVI Półmaraton Unisławski
i Dziesiątka Unisławska

30 zł

40 zł

50 zł

100 zł

 

Osoby które ukończyły cykl Grand Prix Województwa Kujawsko – Pomorskiego w roku 2018 lub 2017 mają prawo do zniżki 5 zł w opłacie startowej, osoby, które ukończyły 2 ostatnie cykle 2017 i 2018 mają prawo do zniżki 10 zł.

Limit zawodników: 250 osób Półmaraton oraz 350 osób na dystansie 10 km

Regulaminy:  KLIK 10 km

                      KLIK 21,097 km

Wyniki biegu:

Strona wwwhttp://unislaw.pl

Kontakt:

Informacje dotyczące biegu można uzyskać telefonicznie pod nr tel. 56 68 68 721 w godzinach pracy urzędu.

Osobą  do kontaktu w sprawach biegu jest Marek Chojnacki.

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

ROK 2018

Klasyfikacja Mężczyzn Open po XXIV Biegu im. Rodziny Milewskich - 3 listopada 2018

Msc

IP GP

Nazwisko Imię

Miejscowość

Klub

Ilość startów

Srednia

1

299

NARTOWSKI KAMIL

TORUŃ

12WOG

7

00:32:58

2

264

ŚWIDEREK WOJCIECH

TORUŃ

T.S. OPATRUNKI TORUŃ

9

00:34:24

3

46

WILIGALSKI BARTOSZ

PIGŻA

KM TRUCHCIK ŁUBIANKA

10

00:34:33

4

345

MYSERA CEZARY

SIERPC

GKS FABIANKI

8

00:34:38

5

25

CHOJNICKI DAMIAN

GŁOGOWO

BYDGOSKIE OKONIE

9

00:34:43

6

95

WOJDYŁO MARIUSZ

BRODNICA

BRODNICA BIEGA

9

00:35:16

7

388

CHMIELARZ SEBASTIAN

KRUSZWICA

CHMIELARZ TEAM KRUSZWICA

8

00:35:45

8

 

MOTOCZYŃSKI WOJCIECH

BYDGOSZCZ

TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ

7

00:35:53

9

78

TUCZYŃSKI SYLWESTER LEON

BYDGOSZCZ

BYDGOSKIE OKONIE

9

00:36:38

10

72

JAGODZIŃSKI MATEUSZ

BYDGOSZCZ

BYDGOSKIE OKONIE

10

00:36:43

11

105

GRALAK MARCIN

INOWROCŁAW

T.G "SOKÓŁ" GNIEWKOWO

12

00:37:01

12

243

CIESIELSKI MACIEJ

TORUŃ

PARKRUN TORUŃ

7

00:37:06

13

275

MOKRZYCKI RAFAŁ

INOWROCŁAW

T.G "SOKÓŁ" GNIEWKOWO

8

00:37:20

14

491

WIŚNIEWSKI PIOTR

PŁOMIANY

GKS FABIANKI

7

00:37:39

15

277

HOŁTYN PATRYK

RADZIEJÓW

TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ

7

00:37:47

 KATEGORIE WIEKOWE

 

Msc Open IP GP Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat wiek. Miejsce w kategorii wiekowej
3 46 WILIGALSKI BARTOSZ PIGŻA KM TRUCHCIK ŁUBIANKA M18 1
4 345 MYSERA CEZARY SIERPC GKS FABIANKI M18 2
5 25 CHOJNICKI DAMIAN GŁOGOWO BYDGOSKIE OKONIE M18 3
9 78 TUCZYŃSKI SYLWESTER LEON BYDGOSZCZ BYDGOSKIE OKONIE M18 4
10 72 JAGODZIŃSKI MATEUSZ BYDGOSZCZ BYDGOSKIE OKONIE M18 5
12 243 CIESIELSKI MACIEJ TORUŃ PARKRUN TORUŃ M18 6
21 12 DĄBROWSKI PAWEŁ GRUDZIĄDZ   M18 7
22   TUCHOLSKI BARTŁOMIEJ BYDGOSZCZ BYDGOSKIE OKONIE M18 8
35 314 BIELEC ADAM SKĘPE WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK M18 9
             
1 299 NARTOWSKI KAMIL TORUŃ 12WOG M30 1
2 264 ŚWIDEREK WOJCIECH TORUŃ T.S. OPATRUNKI TORUŃ M30 2
6 95 WOJDYŁO MARIUSZ BRODNICA BRODNICA BIEGA M30 3
7 388 CHMIELARZ SEBASTIAN KRUSZWICA CHMIELARZ TEAM KRUSZWICA M30 4
8   MOTOCZYŃSKI WOJCIECH BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ M30 5
14 491 WIŚNIEWSKI PIOTR PŁOMIANY GKS FABIANKI M30 6
15 277 HOŁTYN PATRYK RADZIEJÓW TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ M30 7
16 87 SZYMAŃSKI MICHAŁ TORUŃ KM TRUCHCIK ŁUBIANKA M30 8
23 405 ŚLIWIŃSKI PAWEŁ LIPNO GKS FABIANKI M30 9
27 487 SENGER MICHAŁ GĄSAWA SOKÓŁ GĄSAWA M30 10
             
11 105 GRALAK MARCIN INOWROCŁAW T.G "SOKÓŁ" GNIEWKOWO M40 1
13 275 MOKRZYCKI RAFAŁ INOWROCŁAW T.G "SOKÓŁ" GNIEWKOWO M40 2
17   ŁOPUSZYŃSKI RAFAŁ TORUŃ 12WOG M40 3
19 293 JAGIEŁA JAROSŁAW BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ M40 4
20 288 KUBIAK TOMASZ INOWROCŁAW T.G "SOKÓŁ" GNIEWKOWO M40 5
             
18 292 MACZYŃSKI GRZEGORZ BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ M50 1
41 274 OLSZEWSKI ADAM NOWY KOBRZYNIEC KB LECH RYPIN M50 2
46 207 MARCINKOWSKI PAWEŁ GRĘBOCIN VIVA-TORUŃ M50 3
             
43   CZUK MAREK TORUŃ   M60 1
62 56 NADRAJKOWSKI ADAM INOWROCŁAW   M60 2
64   BODNAR JAN TORUŃ   M60 3
             
114 192 KAMIŃSKI STEFAN TORUŃ REKREACJA TORUŃ M70 1
124 19 DŁONIAK EDMUND GNIEWKOWO T.G "SOKÓŁ" GNIEWKOWO M70 2
130 131 PROKOPOWICZ NIŁ WŁOCŁAWEK WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK M70 3

 

Klasyfikacja 2018 - szczegóły tutaj

Poprzednie klasyfikacje w 2018 roku:

Bieg w Tucholi tutaj

Bieg we Włocławku tutaj

Bieg w Rypinie  tutaj

Bieg w Lipnie tutaj 

Bieg w Kruszwicy Tutaj

Bieg w Lisewie tutaj

Bieg w Żninie tutaj

 

Klasyfikacja Open Kobiet po XXIV Biegu im. Rodziny Milewskich - 3 listopada 2018

 

Msc

IP GP

Nazwisko Imię

Miejscowość

Klub

Ilość startów

Srednia

1

 

DZIĘGIEL ANDŻELIKA

TORUŃ

GKS FABIANKI

7

00:36:10

2

167

ARSENIUK ANNA

GÓRSK, ZŁAWIEŚ WIELKA

T.S. OPATRUNKI TORUŃ

7

00:38:23

3

394

WOŹNIAKOWSKA AGATA

BYDGOSZCZ

BYDGOSKIE OKONIE

7

00:42:44

4

98

MALICKA-ZACNIEWSKA AGATA

TORUŃ

ANIRO RUN TEAM

8

00:43:11

5

184

GURNA JOLANTA

BYDGOSZCZ

TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ

8

00:44:04

6

92

STAWARSKA ELŻBIETA

TORUŃ

AKPB MARMEL TORUŃ

7

00:45:21

7

 

DUBIELA HALINA

TCZEW

TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ

7

00:45:35

8

 

GAŁUSZKA DOROTA

GRUDZIĄDZ

AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ

8

00:46:39

9

463

ZIELIŃSKA IWONA

WŁOCŁAWEK

WKB MARATOÑCZYK

9

00:47:04

10

189

PODBIELSKA ALINA

TORUŃ

KM UMK TORUŃ

9

00:47:25

 

 KATEGORIE WIEKOWE

 

Msc OPEN IP GP Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat wiek. Miejsce w kategorii wiekowej
1   DZIĘGIEL ANDŻELIKA TORUŃ GKS FABIANKI K18 1
11 9 ŁEPEK TERESA PŁUŻNICA   K18 2
16 236 LUZAK MAGDALENA BYDGOSZCZ STAFF ENEA BYDGOSZCZ TRIATHLON K18 3
20 346 TOMASIK JUSTYNA TORUŃ T.G "SOKÓŁ" GNIEWKOWO K18 4
             
2 167 ARSENIUK ANNA GÓRSK, ZŁAWIEŚ WIELKA T.S. OPATRUNKI TORUŃ K30 1
3 394 WOŹNIAKOWSKA AGATA BYDGOSZCZ BYDGOSKIE OKONIE K30 2
4 98 MALICKA-ZACNIEWSKA AGATA TORUŃ ANIRO RUN TEAM K30 3
8   GAŁUSZKA DOROTA GRUDZIĄDZ AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ K30 4
12   CHOJNACKA KAROLINA TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE.PL K30 5
13 397 KUCHNICKA KATARZYNA RYPIN KB LECH RYPIN K30 6
14   WRÓBLEWSKA DAGMARA BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ K30 7
             
6 92 STAWARSKA ELŻBIETA TORUŃ AKPB MARMEL TORUŃ K40 1
10 189 PODBIELSKA ALINA TORUŃ KM UMK TORUŃ K40 2
15 23 MĄCZEWSKA MARZENA GRUDZIĄDZ V RUNNER K40 3
17 102 WIECZOREK JUSTYNA INOWROCŁAW BBL INOWROCŁAW K40 4
25 312 BARTOSZ MARIOLA KIKÓŁ   K40 5
             
5 184 GURNA JOLANTA BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ K50 1
7   DUBIELA HALINA TCZEW TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ K50 2
9 463 ZIELIŃSKA IWONA WŁOCŁAWEK WKB MARATOÑCZYK K50 3
22 334 PILARSKA ANNA TORUŃ   K50 4
27 73 DOBRUCHOWSKA EMILIA INOWROCŁAW T.G "SOKÓŁ" GNIEWKOWO K50 5
37   JABŁOŃSKA MAŁGORZATA GRUDZIĄDZ DRUŻYNA SZPIKU K50 6
             
35 245 SZADKOWSKA ANNA INOWROCŁAW   K60 1
39 43 STOLARSKA DANUTA WŁOCŁAWEK ANETA TEAM K60 2

 

Klasyfikacja 2018 szczegóły tutaj

Poprzednie klasyfikacje w 2018 roku:

 Bieg w Tucholi tutaj

 Bieg we Włocławku  tutaj

 Bieg w Lipnie tutaj

 Bieg w Rypinie tutaj

 Bieg w Kruszwicy Tutaj

 Bieg w Lisewie tutaj

 Bieg w Żninie tutaj

 

ROK 2013

Klasyfikacja Drużynowa 2013

Klasyfikacja Open Kobiety 2013

Kategoria K18 2013

Kategoria K30 2013

Kategoria K40 2013

Kategoria K50 2013

Klasyfikacja Open Mężczyźni 2013

Kategoria M18 2013

Kategoria M30 2013

Kategoria M40 2013

Kategoria M50 2013

Kategoria M60 2013

Kategoria M70 2013

 

 

 

 

 

 

 

Termin: 1 czerwca 2019

Miejsce: Lisewo

Godzina: godz. 16.00, start: Stadion Ludowego Klubu Sportowego „VICTORIA ul. Toruńska 15 w Lisewie , meta: Stadion Miejski

Trasa: posiada atest PZLA

Biuro zawodów: w Hali Sportowej, przy ul. Toruńskiej 16 (Zespół Szkolno - Przedszkolny w Lisewie) 

Dystans: 10 km

Zapisy: KLIK

Lista startowa: KLIK

Zgłoszenia:  Elektroniczne zgłoszenia można przesyłać  do dnia 30.05.2019 r. lub do momentu osiągnięcia limitu zgłoszeń.

Opłata startowa:

- do dnia 30 kwietnia 2019 - 30,00 zł

- od dnia 1 maja 2019 do 30 maja 2019 - 40,00 zł

Opłata startowa wpłacana na miejscu – 60,00 zł

Osoby które ukończyły cykl Grand Prix Województwa Kujawsko – Pomorskiego w roku 2018 lub 2017 mają prawo do zniżki 5 zł w opłacie startowej, osoby, które ukończyły 2 ostatnie cykle 2017 i 2018 mają prawo do zniżki 10 zł.

Limit zawodników: 400

RegulaminKLIK

Wyniki bieguKLIK

Strona wwwhttp://www.bieg.lisewo.com/ 

Kontakt: 

Bartosz Jaworski - Dyrektor Biegu: +48 513 155 554 mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Michał Lewandowski (Koordynator biegu) – tel. 603 562 820;  mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

Dołącz do wydarzenia na Facebook , aby być na bieżąco z informacjami dotyczącymi biegu.

Termin: 25 maja 2019

Miejsce: Lubraniec - Brześć Kujawski

Godzina: godz. 18.00, Stadion Miejski w Lubrańcu, meta: Stadion Miejski w Brześciu Kujawskim

Trasa: nie posiada atestu PZLA

Biuro zawodów: Stadion Miejski w Brześciu Kujawskim, ul. Traugutta 29

Dystans: 10 km

Zapisy: KLIK

Lista startowa: KLIK

Zgłoszenia: online zostaną zawieszone w dniu 23 maja 2019 roku o godz. 24.00. Po tym terminie zgłoszenia będą możliwe w Biurze Zawodów w dniu Biegu, pod warunkiem dostępności miejsc.

Opłata startowa:

– 30 zł – wpłata na konto bankowe Organizatora dokonywana do 17 maja 2019
– 40 zł – wpłata na konto bankowe Organizatora dokonywana do 24 maja 2019 (osoby dokonujące opłaty do 2 dni przed biegiem proszone są o przesłanie potwierdzenia przelewu mailem lub o okazanie w Biurze Zawodów)
– 50 zł – wpłata gotówkowa w Biurze Zawodów w dniu Biegu
– zwolnieni z opłaty są goście zaproszeni przez Organizatora oraz osoby powyżej 70. roku życia

Limit zawodników: 300

RegulaminKLIK

Wyniki bieguKLIK

Strona www: http://memorial.brzesckujawski.pl/

Kontakt: 

Gminny Klub Sportowy „Łokietek”
ul. Traugutta 25
87-880 Brześć Kujawski
Telefon: +48 501 116 615
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dołącz do wydarzenia na Facebook, aby być na bieżąco z informacjami dotyczącymi biegu.

Jak poinformował Michał Gronowski organizator VI Biegu Rycerskiego zapisy ruszyły i w niecały tydzień, na liście zapisów mają już prawie 400 osób, w tym 260 już opłacony, zachęcamy do rejestracji i dokonywania opłaty , aby mieć pewność w uczestnictwa.

Podobnie jak w roku ubiegłym pozostają numery ID dla biegaczek i biegaczy. Osoby które już miały nadane numery w edycji ubiegłorocznej nie muszą po raz kolejny generować numeru na tegoroczną edycję.

Termin: 18 maja 2019

Miejsce: Kowalewo Pomorskie

Godzina: 11.00 Stadion Centrum Sportu i Rekreacji

Trasa: posiada atest PZLA, 

Biuro zawodów: Szkoła Podstawowa– ul. Jana Pawła II

Dystans: 10 km

Zapisy:  KLIK

Lista startowa: KLIK

Zgłoszenia: do 16 maja

Opłata startowa:

Pakiet bez koszulki: - styczeń/luty: 25zł - marzec do 5 maja: 35zł - 6 maj do 16 maja: 40zł 

Pakiet z koszulką: - styczeń/luty: 40zł - marzec do 5 maja: 50zł

W dniu biegów opłata startowa w biurze zawodów wynosi 60zł. Możliwa tylko pod warunkiem, że nie zostanie przekroczony limit uczestników biegów

Limit zawodników: 300

Regulamin:KLIK

Wyniki biegu:KLIK

Strona www: https://dychakowalewska.pl/ 

Kontakt: 

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

telefonicznie: kom. +48 604 633 419 Bogdan Oskwarek – Dyrektor biegu

Dołącz do wydarzenia na Facebook, aby być na bieżąco z informacjami dotyczącymi biegu.
 

 

Termin: 27 kwietnia 2019

Miejsce: Janowiec Wielkopolski 

Godzina: 17.00 Plac Wolności godz. 17.00.

Trasa: posiada atest PZLA, 

Start Honorowy – Plac Wolności godz. 17.00.

Start Ostry godz. 17.10 – ul. 3-go Maja – budynek nr 29 (ok. 300 m od biura zawodów i ok. 500 m od Startu Honorowego). 

Biuro zawodów: Szkoła Podstawowa ul. Szkolna 8 w Janowcu Wlkp  14:30-16:30

Dystans: 10 km

Zapisy:  KLIK

Lista startowa: KLIK

Zgłoszenia: do 21 kwietnia 2019 

Opłata startowa

Od dniaDo dniaKwota
2019-01-14 2019-02-28 40 PLN
2019-03-01 2019-03-31 60 PLN
2019-04-01 2019-04-21 80 PLN

Zniżka dla zawodników cyklu Grand Prix kuj-pom 2017, 2018

Od dniaDo dniaKwota
2019-01-14 2019-02-28 30 PLN
2019-03-01 2019-03-31 50 PLN
2019-04-01 2019-04-21 70 PLN

Zniżka dla zawodników cyklu Grand Prix kuj-pom 2018

Od dniaDo dniaKwota
2019-01-14 2019-02-28 35 PLN
2019-03-01 2019-03-31 55 PLN
2019-04-01 2019-04-21 75 PLN

Limit zawodników: 500

Regulamin :KLIK

Wyniki bieguKLIK

Strona www : http://biegihopfera.pl 

Kontakt: UKS „DRAGON”     

ul. Szkolna 8, 88-430 Janowiec Wielkopolski               

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Leszek Stachowiak – koordynator biegu,   e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
 

 

Dołącz do wydarzenia na Facebook, aby być na bieżąco z informacjami dotyczącymi biegu.

Termin: 31 marca 2019

Miejsce: Żnin

Godzina: 12.15 Plac Wolności w Żninie, 

Trasa: nie posiada atestu PZLA,

Biuro zawodów: od 8.00 – 12.00 w Liceum Ogólnokształcącym im. Braci Śniadeckich w Żninie ul. Sienkiewicza 1.

Dystans: Bieg uliczny na 10 km( zaliczany do Grand Prix Woj. Kujawsko Pomorskiego), bieg uliczny na 2,5 km , bieg uliczny 5 km ,marsz Nordic Walking na 5km.

Zapisy:KLIK 

Lista startowa:KLIK

Zgłoszenia: do 31 marca 2019 

Opłata startowa

Wpisowe dla uczestników biegu na 2,5km, 5 km, 10 km i nordic walking 5 km :

- do 10.03.2019 (piątek) wynosi 40 zł na konto Żnińskiego Klubu Biegacza ,,1992’’

- po terminie 10.03.2019 wynosi 50 zł na konto Żnińskiego Klubu Biegacza,,1992’’

- w dniu biegu opłata wynosi 60 zł płatne w biurze zawodów

 XXVI Biegi Żnińskie(dystans 10km) zaliczane są do w Grand Prix Województwa Kujawsko Pomorskiego w biegach w związku z tym:

Osoby które ukończyły cykl Grand Prix Województwa Kujawsko –Pomorskiego w roku 2018 roku mają prawo do zniżki 5 zł, osoby, które ukończyły 2 ostatnie cykle 2017 i 2018  mają prawo do zniżki 10 zł.

Limit zawodników: 500

RegulaminKLIK

Wyniki bieguKLIK

Strona wwwhttps://www.facebook.com/Żniński-Klub-Biegacza-1992-233393846753429/ 

Kontakt:  Żniński Klub Biegacza ,,1992’’ (Stanisław Goclik Tel: 664-716-642, Wojciech Goclik tel: 732-700-671) 

Zdrowo Zabiegani

Facebook GP

    

Nadleśnictwo Gniewkowo