b5f656ae72a9bbad9f437cf92bfe04d0.jpg
9a3fb700a57a3ab66836aaa3a796cda4.jpg
26ea477dd1af49e952367772dcf9222b.jpg
d1d3bff037e761f93f7f1ddd793d5be3.jpg
Aktualności
Marcin Gralak

Już po raz drugi biegacze z naszego regionu będą mogli pobiec w II Biegu Buraka w Złotnikach Kujawskich.

Taki oto  medal otrzymają uczestnicy IV Lipnowskiego Biegu Ulicznego,  który odbędzie się dnia 23 września 2018r.
Przypominamy, że zapisy na stronie www.sts-timing.pl do 20 sierpnia obowiązuje niższa opłata startowa.

WKB Maratończyk Włocławek

Włocławski Klub Biegacza Maratończyk powstał w 2009 roku, choć jego korzenie sięgają roku 2001 jako nieformalnej grupy biegowej OLDBOYS Włocławek. W klubie obecnie zrzeszonych jest około 50 zawodników w przedziale wiekowym od 17 do 72 lat. Członkiem stowarzyszenia może zostać każdy, niezależnie od tego czy biega od wielu lat, czy dopiero zaczyna swoją przygodę z bieżnią. Grupa nie tylko wspólnie startuje w licznych imprezach na terenie całego kraju ale również organizuje wiele biegów oraz wspiera innych organizatorów we Włocławku i okolicach.

Skład drużyny

  • Konrad Strzelecki - kapitan drużyny
  • Marcin Gabryelski
  • Justyna Sztypka
  • Konrad Sztypka
  • Iwona Zielińska
  • Patryk Bińczarski
  • Marcin Chmielewski
  • Andrzej Chmielewski
  • Łukasz Dzierżawski
  • Marcin Pasternak
  • Anna Strzelecka
  • Adam Bielec
  • Michał Kubiak
  • Mirosław Szwed
  • Anna Matczak

Przedstawiamy klasyfikację rodzinną w ramach Grand Prix Województwa Kujawsko-Pomorskiego po sześciu rozegranych biegach.

TS Opatrunki Toruń 

Skład drużyny: Anna Arseniuk - kapitan, Ewa Kowalska, Wojciech Świderek, Paweł Szymandera, Krzysztof Góralski, Radosław Lewandowski, Jarosław Sadowski, Robert Kmieciak, Józef Chmurzyński, Witold Orcholski, Janusz Tybuszewski

Foto: Krzysztof Lewandowski

 
 

Znany jest już termin finałowego biegu VII Grand Prix.

XXVI Bieg im. Rodziny Milewskich odbędzie się w sobotę 3 listopada 2018.

Tym samy ruszają zapisy na stronie STS Timing  www.zapisy.sts-timing.pl/375/, oraz można zapoznać się z regulaminem KLIKNIJ .

Termin: 3 listopada 2018 r

Miejsce: Gniewkowo

Biuro Zawodów: Szkoła Podstawowa nr.1 w Gniewkowie, ul. Dworcowa 11

Godzina: 12:00

Dystans: 10 km

Trasa: www.planetagor.pl/places/application/TrialPage.php?ID=18523 

Zgłoszenia: www. zapisy.sts-timing.pl/375/

opłaty do dnia 30.09. 2018 - opłata 30 zł

* opłaty do dnia 28.10. 2018 – opłata 40 zł

Limit zawodników: 400

Regulamin: KLIKNIJ

Kontakt: Artur Woźniak tel. 791-927-213

              e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Parkrun Toruń

Skład drużyny: Edyta Dziarkowska, Anna Kaczorowska, Aleksandra Kot, Patrycja Lubocka, Krystyna Ludwik, Sylwia Rok – Szpala, Joanna Staniszewska, Kornel Beszczyński, Adam Butrym, Jan Ciesielski, Maciej Ciesielski, Mariusz Dądelski, Andrzej Dziełak, Jakub Fiszer, Jarosław Frączyk – kapitan, Jarosław Kruczkowski, Kamil Kunicki, Tomasz Kunicki, Krzysztof Lipiński, Robert Lubiszewski, Łukasz  Majewski, Zdzisław Majewski, Rafał Ratowski, Michał Rutkowicz, Mariusz Śliwiński, Jerzy Łoński

foto: Maciej Ciesielski


 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA PO 12 BIEGACH

Msc IP GP Nazwisko Imię Klub Srednia Srednia zespołu
4 345 MYSERA CEZARY GKS FABIANKI 00:34:38  
14 491 WIŚNIEWSKI PIOTR GKS FABIANKI 00:37:39 I MSC
23 405 ŚLIWIŃSKI PAWEŁ GKS FABIANKI 00:38:48  
31   TRZCIŃSKI MARIUSZ GKS FABIANKI 00:40:04  
47 328 NOWICKI JAROSŁAW GKS FABIANKI 00:41:47  
1   DZIĘGIEL ANDŻELIKA GKS FABIANKI 00:36:10 00:36:49
26 158 WITCZAK OLA GKS FABIANKI 00:51:49  
           
5 25 CHOJNICKI DAMIAN BYDGOSKIE OKONIE 00:34:43  
9 78 TUCZYŃSKI SYLWESTER LEON BYDGOSKIE OKONIE 00:36:38 II MSC
10 72 JAGODZIŃSKI MATEUSZ BYDGOSKIE OKONIE 00:36:43  
22   TUCHOLSKI BARTŁOMIEJ BYDGOSKIE OKONIE 00:38:38  
32 145 DURCZAK JERZY BYDGOSKIE OKONIE 00:40:27  
129 84 WOJTYSIAK SZYMON BYDGOSKIE OKONIE 00:57:21  
3 394 WOŹNIAKOWSKA AGATA BYDGOSKIE OKONIE 00:42:44 00:37:42
           
2 264 ŚWIDEREK WOJCIECH T.S. OPATRUNKI TORUŃ 00:34:24 III MSC
24 182 SZYMANDERA PAWEŁ T.S. OPATRUNKI TORUŃ 00:39:01  
28 171 ORCHOLSKI WITOLD T.S. OPATRUNKI TORUŃ 00:39:37  
30 270 KMIECIAK ROBERT T.S. OPATRUNKI TORUŃ 00:39:50  
50 176 GÓRALSKI KRZYSZTOF T.S. OPATRUNKI TORUŃ 00:42:13  
53 178 SADOWSKI JAROSŁAW T.S. OPATRUNKI TORUŃ 00:42:35  
55 204 CHMURZYŃSKI JÓZEF T.S. OPATRUNKI TORUŃ 00:43:07  
123   TYBUSZEWSKI JANUSZ T.S. OPATRUNKI TORUŃ 00:53:34  
2 167 ARSENIUK ANNA T.S. OPATRUNKI TORUŃ 00:38:23 00:37:51
           
8   MOTOCZYŃSKI WOJCIECH TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 00:35:53  
15 277 HOŁTYN PATRYK TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 00:37:47  
18 292 MACZYŃSKI GRZEGORZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 00:38:04  
19 293 JAGIEŁA JAROSŁAW TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 00:38:07 IV MSC
36   KUBARSKI JULIAN TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 00:41:11  
122 241 BRATEK ANDRZEJ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 00:53:25  
5 184 GURNA JOLANTA TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 00:44:04  
7   DUBIELA HALINA TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 00:45:35  
14   WRÓBLEWSKA DAGMARA TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 00:48:03 00:38:57
           
3 46 WILIGALSKI BARTOSZ KM TRUCHCIK ŁUBIANKA 00:34:33  
16 87 SZYMAŃSKI MICHAŁ KM TRUCHCIK ŁUBIANKA 00:37:53 V MSC
25 258 SOWA WOJCIECH KM TRUCHCIK ŁUBIANKA 00:39:09  
80 323 KRAJEWSKI LESZEK KM TRUCHCIK ŁUBIANKA 00:47:24  
23 179 KRZYWDZIŃSKA AGATA KM TRUCHCIK ŁUBIANKA 00:51:12 00:40:42
           
11 105 GRALAK MARCIN T.G "SOKÓŁ" GNIEWKOWO 00:37:01  
13 275 MOKRZYCKI RAFAŁ T.G "SOKÓŁ" GNIEWKOWO 00:37:20  
20 288 KUBIAK TOMASZ T.G "SOKÓŁ" GNIEWKOWO 00:38:15 VI MSC
49 488 MARCHEWKA MAREK T.G "SOKÓŁ" GNIEWKOWO 00:41:54  
51 285 TOMASIK PIOTR T.G "SOKÓŁ" GNIEWKOWO 00:42:24  
69 48 OLSZEWSKI RAFAŁ T.G "SOKÓŁ" GNIEWKOWO 00:45:17  
98 234 MACIEJEWSKI ZBIGNIEW T.G "SOKÓŁ" GNIEWKOWO 00:49:12  
107   POSADZY KAROL T.G "SOKÓŁ" GNIEWKOWO 00:50:44  
124 19 DŁONIAK EDMUND T.G "SOKÓŁ" GNIEWKOWO 00:54:29  
20 346 TOMASIK JUSTYNA T.G "SOKÓŁ" GNIEWKOWO 00:50:41  
27 73 DOBRUCHOWSKA EMILIA T.G "SOKÓŁ" GNIEWKOWO 00:52:21  
36 49 OLSZEWSKA EWA T.G "SOKÓŁ" GNIEWKOWO 00:55:49 00:40:49
           
35 314 BIELEC ADAM WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK 00:41:03  
40 417 GABRYELSKI MARCIN WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK 00:41:20 VII MSC
45 442 PASTERNAK MARCIN WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK 00:41:44  
56   STRZELECKI KONRAD WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK 00:43:11  
72   BIŃCZARSKI PATRYK WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK 00:45:37  
130 131 PROKOPOWICZ NIŁ WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK 00:57:59  
9 463 ZIELIŃSKA IWONA WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK 00:47:04 00:42:48
           
12 243 CIESIELSKI MACIEJ PARKRUN TORUŃ 00:37:06  
58 60 FRĄCZYK JAROSŁAW PARKRUN TORUŃ 00:44:02 VIII MSC
71 76 DZIEŁAK ANDRZEJ PARKRUN TORUŃ 00:45:27  
77 36 DĄDELSKI MARIUSZ PARKRUN TORUŃ 00:47:07  
97 61 KUNICKI TOMASZ PARKRUN TORUŃ 00:49:06  
109 79 KUNICKI KAMIL PARKRUN TORUŃ 00:50:49  
112 244 MAJEWSKI ZDZISŁAW PARKRUN TORUŃ 00:51:22  
117 267 CIESIELSKI JAN PARKRUN TORUŃ 00:52:34  
127 153 BUTRYM ADAM PARKRUN TORUŃ 00:56:45  
24 62 KACZOROWSKA ANNA PARKRUN TORUŃ 00:51:27  
29 136 STANISZEWSKA JOANNA PARKRUN TORUŃ 00:53:31 00:44:31

 

Szczegóły klasyfikacji Kliknij

Klasyfikacja drużynowa po 11 biegach KLIKNIJ

Klasyfikacja drużynowa po 10 biegach KLIKNIJ

Klasyfikacja drużynowa po 9 biegach KLIKNIJ

Klasyfikacja drużynowa po 8 biegach KLIKNIJ

Klasyfikacja drużynowa po 6 biegach KLIKNIJ

Swój akces w rywalizacji drużynowej w roku 2018 zgłosiło jedenaście drużyn. Na chwilę obecną jednakże zapisy regulaminowe udało się spełnić 8 drużynom w mistrzostwach naszego województwa.

Zdrowo Zabiegani

Facebook GP

 

 

Nadleśnictwo Gniewkowo