b5f656ae72a9bbad9f437cf92bfe04d0.jpg
9a3fb700a57a3ab66836aaa3a796cda4.jpg
26ea477dd1af49e952367772dcf9222b.jpg
d1d3bff037e761f93f7f1ddd793d5be3.jpg
Aktualności
kasia

Rok 2018

 

 

Bieg Rycerski, 12 maja, Świecie zobacz galerię cz.1

Galeria organizatora - zobacz

Galeria Spójnia Photo - zobacz

Galeria TG Sokół Gniewkowo - zobacz

 

 

Inauguracja Grand Prix Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Bieg Wiosenny, 24 marca, Barbarka-Toruń 

zobacz galerię

 

Rok 2017

Finał Grand Prix Województwa Kujawsko - Pomorskiego 2017

Bieg im. Rodziny Milewskich, 05 listopada 2017 r., Gniewkowo cz. 1, cz. 2, cz. 3

 

 

VIII Bieg św. Huberta, 28 października 2017 r., Tuchola KLIK

 

 

III Lipnowski Bieg Uliczny, 01 październik 2017 r., Lipno KLIK

 

 

 Bieg Szlakiem Trzech Wież nad Borami, 16 wrzesień 2017 r., Lubiewo KLIK 

 

 

 Wąbrzeska Dziesiątka, 2 września 2017., Wąbrzeźno KLIK

 

 Bieg Nowalijkowy, 9 lipca 2017r., Kruszwica cz. 1, cz. 2, cz. 3

 

Bieg Buraka, 17 czerwca 2017r., Złotniki Kujawskie KLIK i KLIK

 

Lisewski Bieg Jaszczurczy, 10 czerwca 2017r. Galeria KLIK

 

Bieg im. Tomasza Hopfera, 29 kwietnia 2017r. Galeria KLIK

 

Bieg Wiosenny, Inauguracja Grand Prix Województwa Kujawsko-Pomorskiego, 9 kwietnia 2017r. Galeria KLIK

 

 

Gotowi do startu po najbardziej buraczanych ścieżkach w województwie? Podajemy kilka szczegółów informacyjnych.

Bieg zaczyna się o godz. 10:00

Biuro zawodów otwarte jest od 8:00 do 9:30

Czy jeszcze można się zapisać?

Prezentujemy medal wręczany każdemu uczestnikowi, który ukończy bieg. Pozostało nie wiele czasu, bo już tylko do jutra potrwają zapisy na Bieg Buraka ;)

 

Klasyfikacja Open po Biegach Żnińskich - 8 kwietnia 2018

 

Miejsce Nazwisko i imię Średnia
1 NARTOWSKI KAMIL 00:33:54
2 MYSERA CEZARY 00:34:03
3 WILIGALSKI BARTOSZ 00:34:54
4 KLEDZIK ZBIGNIEW 00:34:54
5 WOJDYŁO MARIUSZ 00:34:59
6 ORCHOLSKI WITOLD 00:35:21
7 MOTOCZYŃSKI WOJCIECH 00:36:08
8 ŚWIDEREK WOJCIECH 00:36:09
9 CHMIELARZ SEBASTIAN 00:36:10
10 GÓRNY MACIEJ 00:36:15
11 CHOJNICKI DAMIAN 00:36:25
12 JAGODZIŃSKI MATEUSZ 00:36:50
13 DZIĘGIELEWSKI PAWEŁ 00:37:07
14 BANDOCH MARIUSZ 00:37:10
15 KLUSZCZYŃSKI ROBERT 00:37:11
16 POZNAŃSKI MARTIN 00:37:19
17 GRYCKIEWICZ SZYMON 00:37:31
18 TUCZYŃSKI SYLWESTER LEON 00:37:38
19 GRALAK MARCIN 00:37:39
20 ŚLIWIŃSKI PAWEŁ 00:37:40
21 WIŚNIEWSKI PIOTR 00:37:40
22 ZIÓŁKOWSKI MARIUSZ 00:38:03
23 CZAJKOWSKI PIOTR 00:38:07
24 POKORA RAFAŁ 00:38:14
25 DĄBROWSKI PAWEŁ 00:38:18
26 FOREMSKI SŁAWOMIR 00:38:19
27 MOKRZYCKI RAFAŁ 00:38:21
28 MACZYŃSKI GRZEGORZ 00:38:34
29 JAGIEŁA JAROSŁAW 00:38:37
30 ŁOPUSZYŃSKI RAFAŁ 00:38:44
31 CIESIELSKI MACIEJ 00:38:44
32 SZYMAŃSKI MICHAŁ 00:38:45
33 SIKUT ARKADIUSZ 00:38:48
34 HOŁTYN PATRYK 00:38:57
35 RADTKA TOMASZ 00:38:57
36 SOWA WOJCIECH 00:39:07
37 KMITTA LESZEK 00:39:09
38 PLUCIŃSKI MICHAŁ 00:39:19
39 RONOWSKI MATEUSZ 00:39:23
40 DROGORÓB MARCIN 00:39:26
41 RADTKA ARTUR 00:39:34
42 SZYMANDERA PAWEŁ 00:39:39
43 KUBACKI BARTOSZ 00:39:55
44 KMIECIAK ROBERT 00:40:01
45 BIAŁEK DAWID 00:40:06
46 CHOLEWIŃSKI DARIUSZ 00:40:08
47 PRZYBYLSKI PATRYK 00:40:09
48 FRANKOWSKI JAROSŁAW 00:40:10
49 TUCHOLSKI BARTŁOMIEJ 00:40:16
50 CHMURZYŃSKI TOMASZ 00:40:16
51 STADNIK TOMASZ 00:40:18
52 KUBIAK TOMASZ 00:40:25
53 KRYSZTOFIAK SLAWOMIR 00:40:32
54 BOROWSKI ADAM 00:40:33
55 KOZŁOWSKI ZBIGNIEW 00:40:41
56 TRZCIŃSKI MARIUSZ 00:40:44
57 SMOLIŃSKI KAMIL 00:40:55
58 WOJCIECHOWSKI MIROSŁAW 00:40:57
59 LEWANDOWSKI TOMASZ 00:41:03
60 DYJACH ROBERT 00:41:06
61 NOWICKI JAROSŁAW 00:41:08
62 JANKIEWICZ MACIEJ 00:41:09
63 DURCZAK JERZY 00:41:11
64 MARCINKOWSKI PAWEŁ 00:41:15
65 BĄK OSKAR 00:41:22
66 CHUPKA KONRAD 00:41:24
67 SZTOLLMAN PIOTR 00:41:25
68 TARASKA MARCIN 00:41:25
69 BUKOWIŃSKI MICHAŁ 00:41:27
70 BARCZAK PAWEŁ 00:41:29
71 KOSTAŃSKI ADAM 00:41:31
72 BARTOSZ MAREK 00:41:32
73 KUBARSKI JULIAN 00:41:33
74 NOWAKOWSKI DARIUSZ 00:41:38
75 KUŚNIEREK BARTOSZ 00:41:38
76 BIELEC ADAM 00:41:40
77 SZYCHOWSKI JAROSŁAW 00:41:41
78 GABRYELSKI MARCIN 00:41:45
79 LEWANDOWSKI RADOSŁAW 00:41:47
80 PASTERNAK MARCIN 00:41:52
81 CZUK MAREK 00:41:59
82 KUREK PRZEMEK 00:42:00
83 BIAŁECKI JAKUB 00:42:03
84 BANACH TOMASZ 00:42:05
85 SZTUWE DAWID 00:42:19
86 OLSZEWSKI ADAM 00:42:23
87 JEŻEWSKI ŁUKASZ 00:42:28
88 PIOTROWSKI DAMIAN 00:42:32
89 GÓRALSKI KRZYSZTOF 00:42:34
90 CIERNIAK JAROSŁAW 00:42:34
91 GRZECHOWIAK ARKADIUSZ 00:42:36
92 DOBOSZ MACIEJ 00:42:37
93 NOWAKOWSKI JERZY 00:42:37
94 CHMURZYŃSKI JÓZEF 00:42:38
95 PERKOWSKI RAFAŁ 00:42:39
96 OLSZEWSKI RAFAŁ 00:42:45
97 MARCHEWKA MAREK 00:42:55
98 STRZELECKI MICHAŁ 00:42:58
99 TRZCIŃSKI FRANCISZEK 00:43:03
100 WAJER MICHAŁ 00:43:06
101 TUŁAZA JAN 00:43:08
102 BOMBICKI MIŁOSZ 00:43:10
103 KRZYWDZIŃSKI DOMINIK 00:43:17
104 PLUCIŃSKI JAKUB 00:43:19
105 SADOWSKI JAROSŁAW 00:43:22
106 NIEDBALSKI PRZEMYSŁAW 00:43:24
107 FRĄCZYK JAROSŁAW 00:43:29
108 CHORAZAK SŁAWEK 00:43:32
109 PIERZCHAŁA SŁAWOMIR 00:43:36
110 WILIŃSKI PAWEŁ 00:43:37
111 JANOWSKI PIOTR 00:43:39
112 ŁUKASZEWSKI JAROSŁAW 00:43:40
113 ŻUCHOWSKI JÓZEF 00:43:52
114 JEŻOWSKI GRZEGORZ 00:44:02
115 MUZYK PRZEMYSŁAW 00:44:03
116 GRALIK JĘDRZEJ 00:44:03
117 LEWANDOWSKI JAN 00:44:05
118 JUREK PIOTR 00:44:06
119 BUDNIK BARTOSZ 00:44:07
120 WIERZBOWSKI PIOTR 00:44:09
121 ZIEMIŃSKI MACIEJ 00:44:09
122 ANTONI 00:44:13
123 ZADYLAK JAKUB 00:44:15
124 STRZELECKI DAWID 00:44:16
125 BODNAR JAN 00:44:25
126 LEWANDOWSKI MIROSŁAW 00:44:26
127 JANOWSKI ADAM 00:44:30
128 JABŁOŃSKI JAROSŁAW 00:44:30
129 URBANIAK WOJCIECH 00:44:36
130 DZIEŁAK ANDRZEJ 00:44:38
131 OSIŃSKI KAROL 00:44:38
132 KOWALSKI KRZYSZTOF 00:44:42
133 RUTKOWSKI MICHAŁ 00:44:45
134 WITEK KAROL 00:44:50
135 WĘGIELEWSKI SZYMON 00:44:50
136 TOMASIK PIOTR 00:44:52
137 HELSZTAJN ROBERT 00:44:53
138 PRZYBYSZ ARTUR 00:44:55
139 LIPIŃSKI KRZYSZTOF 00:45:02
140 SIEMIENIECKI DARIUSZ 00:45:13
141 KOZIŃSKI MAREK 00:45:14
142 HOŁDA PAWEŁ 00:45:15
143 PILARSKI KRZYSZTOF 00:45:15
144 STECKIEWICZ EDMUND 00:45:19
145 ZAJĄC LESZEK 00:45:24
146 PIKULIK JAROSŁAW 00:45:32
147 HENDRZAK SYLWESTER 00:45:33
148 GRZYWIŃSKI GRZEGORZ 00:45:35
149 PIZARSKI KRZYSZTOF 00:45:36
150 RUMIŃSKI PIOTR 00:45:37
151 DRAPIEWSKI MIROSŁAW 00:45:38
152 GUMUŁA MARIUSZ 00:45:39
153 PALUSZKIEWICZ ŁUKASZ 00:45:46
154 PALIGA ANTONI 00:45:54
155 RAJEWICZ KRZYSZTOF 00:45:56
156 WŁODZIMIERZ STENBOROWSKI 00:45:58
157 RASZTUBOWICZ DANIEL 00:45:58
158 SUPERCZYNSKI ANDRZEJ 00:46:00
159 KRYSIŃSKI ŁUKASZ 00:46:01
160 PALIGA MATEUSZ 00:46:05
161 MACIASZEK KRZYSZTOF 00:46:05
162 BARANOWICZ SZYMON 00:46:09
163 CISKI PRZEMYSŁAW 00:46:11
164 BIŃCZARSKI PATYK 00:46:13
165 ANZEL JERZY 00:46:14
166 MARCZYŃSKI PAWEŁ 00:46:15
167 MAŚLIŃSKI MIROSŁAW 00:46:18
168 FISZER JAKUB 00:46:19
169 ZIĘBA ŁUKASZ 00:46:23
170 BOGDAN WACŁAW 00:46:29
171 SADOWSKI KACPER 00:46:29
172 MŁECKI TOMSZ 00:46:33
173 NOWAK JAROSŁAW 00:46:36
174 GREGOR BŁAŻEJ 00:46:39
175 WROBEL MATEUSZ 00:46:43
176 BUTOWSKI KRZYSZTOF 00:46:45
177 PROJS TOMASZ 00:46:47
178 KACZYŃSKI RAFAŁ 00:46:48
179 PINIARSKI PAWEŁ 00:46:48
180 KALISZ ANDRZEJ 00:46:50
181 DOMINIAK ARKADIUSZ 00:46:57
182 KUBIAK RAFAŁ 00:46:57
183 CHOJNACKI JACEK 00:47:05
184 CZESZEWSKI RAFAŁ 00:47:06
185 WELCHOWSKI RAFAŁ 00:47:07
186 KIJEWSKI ADRIAN 00:47:09
187 KANARKOWSKI TOMASZ 00:47:14
188 MILEWSKI BENEDYKT 00:47:19
189 GRZESZKIEWICZ ANDRZEJ 00:47:20
190 CHMIEL DAMIAN 00:47:20
191 KUNICKI TOMASZ 00:47:22
192 POCHYLSKI TOMASZ 00:47:22
193 DĄDELSKI MARIUSZ 00:47:23
194 PASZKOWSKI JANUSZ 00:47:29
195 KANARKOWSKI STANISŁAW 00:47:29
196 JONATOWSKI GRZEGORZ 00:47:30
197 WILIŃSKI GRZEGORZ 00:47:31
198 KONARSKI KRZYSZTOF 00:47:31
199 JESKA TOMASZ 00:47:32
200 ZIÓŁKOWSKI MARIUSZ 00:47:33
201 KŁODZIŃSKI KAROL 00:47:33
202 MACIEJEWSKI ZBIGNIEW 00:47:34
203 PUSZCZ SŁAWEK 00:47:43
204 KOTLAREK BARTOSZ 00:47:47
205 LUZAK MIROSŁAW 00:47:50
206 KRZYŻANOWSKI ROBERT 00:47:54
207 CZERWIŃSKI MICHAŁ 00:47:57
208 ROSZAK ZBIGNIEW 00:47:58
209 BOJAKOWSKI TOMASZ 00:47:59
210 GOŁAŚ PRZEMYSŁAW 00:47:59
211 GRALIK KACPER 00:48:03
212 KOSIŁO MARCIN 00:48:03
213 DYCZKO ADAM 00:48:08
214 ŁOŃSKI JERZY 00:48:11
215 STENBOROWSKI WŁODZIMIERZ 00:48:12
216 LIPIŃSKI ARTUR 00:48:13
217 PALMA MIROSŁAW 00:48:15
218 NARLOCH TOMASZ 00:48:15
219 POPEK MACIEJ 00:48:16
220 SADECKI ŁUKASZ 00:48:16
221 ZIELIŃSKI ROBERT 00:48:16
222 BACHORSKI MICHAŁ 00:48:17
223 WALENSIAK KAMIL 00:48:17
224 FILIPIAK JAKUB 00:48:18
225 NADRAJKOWSKI ADAM 00:48:20
226 ŚWIĄTEK MAREK 00:48:22
227 SYPNIEWSKI HUBERT 00:48:26
228 SOBKOWIAK OLGIERD 00:48:27
229 PRZYBYŁ MACIEJ 00:48:29
230 ZDUNOWSKI MACIEJ 00:48:32
231 GRZYWIŃSKI WOJCIECH 00:48:33
232 SŁUNIECKI TOMASZ 00:48:35
233 KLATECKI ADAM 00:48:43
234 KRAJEWSKI LESZEK 00:48:44
235 KRAJEWSKI LEZSEK 00:48:44
236 GOŁĘBIEWSKI PIOTR 00:48:44
237 POL PIOTR 00:48:45
238 BELTER SŁAWOMIR 00:48:45
239 NADOLNY PIOTR 00:48:46
240 SKWARSKI MAREK 00:48:47
241 KABACIŃSKI PAWEŁ 00:48:48
242 CISKI ZBIGNIEW 00:48:52
243 GROSKOP GRZEGORZ 00:48:55
244 GRZECHOWIAK TOMASZ 00:48:56
245 LIS JANUSZ 00:48:58
246 URBAŃSKI MARCIN 00:48:59
247 FALKOWSKI MICHAŁ 00:49:01
248 CICHOWICZ MARCIN 00:49:07
249 PIASECKI ARTUR 00:49:09
250 ZASADA KRYSTIAN 00:49:15
251 KRUSZYNA ROBERT 00:49:16
252 SNARSKI KRZYSZTOF 00:49:16
253 PIWOŃSKI ROBERT 00:49:18
254 BINASZEWSKI ADAM 00:49:22
255 HERNET ANDRZEJ 00:49:28
256 KRYGER STANISŁAW 00:49:29
257 ŚWIERCZYŃSKI RAFAŁ 00:49:30
258 KACZMAREK ROBERT 00:49:30
259 BANASZAK ADAM 00:49:30
260 JETTER PIOTR 00:49:33
261 KULS MICHAŁ 00:49:35
262 JAKUBOWSKI JANUSZ 00:49:38
263 LADA PRZEMYSŁAW 00:49:38
264 JAROSŁAW MAZERSKI 00:49:38
265 MAZERSKI JAROSŁAW 00:49:38
266 BORUCZENKO ARKADIUSZ 00:49:40
267 MIERZWA DAMIAN 00:49:44
268 STERNAL TOMASZ 00:49:44
269 SZYMAŃSKI MARCIN 00:49:48
270 POCHEŁ MICHAŁ 00:49:48
271 RYBARCZYK BARTOSZ 00:49:48
272 REPKA MAREK 00:49:52
273 BURCZYŃSKI MARCIN 00:49:53
274 BRZÓSKIEWICZ RAFAŁ 00:49:58
275 RUMIŃSKI ARKADIUSZ 00:49:59
276 ŻYŁKOWSKI JAROSŁAW 00:50:01
277 DUDKOWIAK ŁUKASZ 00:50:04
278 SKRZYPIŃSKI MAREK 00:50:05
279 PINIARSKI MICHAŁ 00:50:05
280 GORDON ROMAN 00:50:07
281 GRZYWIŃSKI WOJTEK 00:50:07
282 NIEWOLSKI MARCIN 00:50:07
283 BEREBECKI ROMAN 00:50:09
284 RYBICKI ARTUR 00:50:09
285 MRÓWCZYŃSKI SZYMON 00:50:11
286 PANFILAK ŁUKASZ 00:50:12
287 ZIÓŁKOWSKI MIECZYSŁAW 00:50:17
288 RATOWSKI RAFAŁ 00:50:18
289 POSADZY KAROL 00:50:20
290 STOLARSKI JANUSZ 00:50:20
291 MICHNA MARCIN 00:50:20
292 RZĄD SZYMON 00:50:23
293 DUDKOWIAK MICHAŁ 00:50:24
294 FLEJTER ARTUR 00:50:24
295 FLEJTER RADOSŁAW 00:50:27
296 WIELIŃSKI MICHAŁ 00:50:28
297 KRZEMKOWSKI PIOTR 00:50:35
298 SYPNIEWSKI MAREK 00:50:38
299 MRÓWCZYŃSKI TOMASZ 00:50:38
300 SMOTER PRZEMYSŁAW 00:50:39
301 PAWŁOWSKI SŁAWEK 00:50:41
302 ADAMSKI ADAM 00:50:45
303 PILARSKI SZYMON 00:50:46
304 SZULC ANDRZEJ 00:50:51
305 ŻYTOWIECKI DAWID 00:50:55
306 SIUDA SEBASTIAN 00:51:09
307 TELEJKO ŁUKASZ 00:51:10
308 WIŚNIEWSKI DARIUSZ 00:51:11
309 PIDRZKOWSKI ALEKSANDER 00:51:17
310 KANIA DARIUSZ 00:51:24
311 MODRZYŃSKI PAWEŁ 00:51:26
312 WRÓBEL MATEUSZ 00:51:26
313 SZAFKOWSKI ARKADIUSZ 00:51:27
314 MĄKA ARKADIUSZ 00:51:28
315 ABCZYŃSKI ROBERT 00:51:30
316 LEWANDOWSKI WŁADYSŁAW 00:51:34
317 JANIK ROMAN 00:51:34
318 RUTKOWSKI KRZYSZTOF 00:51:38
319 TOMICKI TOMASZ 00:51:39
320 ZAWIASIŃSKI BARTŁOMIEJ 00:51:41
321 ZAWIASIŃSKI BARTLOMIEJ 00:51:41
322 RUDNICKI KAROL 00:51:47
323 JAKUBOWSKI PAWEŁ 00:51:49
324 NIECIECKI WOJTEK 00:51:56
325 WIĘCŁAWSKI DANIEL 00:51:57
326 TUREK MICHAŁ 00:51:59
327 PILARSKI MAREK 00:52:01
328 SZCZUBLEWSKI MARCIN 00:52:03
329 NIEWOLAK DAWID 00:52:08
330 GRZYWIŃSKI BARTOSZ 00:52:09
331 PRĄDZYŃSKI PIOTR 00:52:10
332 MAŁKOWSKI SEBASTIAN 00:52:12
333 PIOTROWSKI MACIEJ 00:52:22
334 ARACH PRZEMYSŁAW 00:52:23
335 MAJEWSKI ZDZISŁAW 00:52:31
336 GRABOWIECKI SŁAWOMIR 00:52:36
337 WACHOWIAK PATRYK 00:52:37
338 PALACZ MICHAŁ 00:52:38
339 WOJTYŁA PAWEŁ 00:52:39
340 KLAWIKOWSKI DAWID 00:52:42
341 OLEJNIK MATEUSZ 00:52:43
342 KUNICKI KAMIL 00:52:45
343 GODZIUK ROMAN 00:52:51
344 WILK ANDRZEJ 00:52:56
345 KOWALSKI MACIEJ 00:53:00
346 PAŚ MICHAŁ 00:53:01
347 PISKORSKI PIOTR 00:53:04
348 BRZÓSKIEWICZ PRZEMYSŁAW 00:53:07
349 BRZÓSKIEWICZ PRZEMEK 00:53:07
350 BŁOŃSKI DARIUSZ 00:53:08
351 SUDZIŃSKI MARCIN 00:53:09
352 KUCHARSKI JACEK 00:53:17
353 OSIECKI GRZEGORZ 00:53:19
354 TOKARZ KRZYSZTOF 00:53:19
355 STANKOWSKI WIESŁAW 00:53:22
356 MILO ADAM 00:53:25
357 RASMUS REMIGIUSZ 00:53:27
358 JEGIERSKI DARIUSZ 00:53:30
359 KOWAL KRZYSZTOF 00:53:34
360 ZĘBIK MIROSŁAW 00:53:34
361 SKOCZYŃSKI EUGENIUSZ 00:53:39
362 GILEWSKI BŁAŻEJ 00:53:42
363 SÓJKOWSKI DARIUSZ 00:53:46
364 MAKOWSKI PIOTR 00:53:54
365 ŚWIDERSKI MIKOŁAJ 00:53:55
366 RATAJCZAK PAWEŁ 00:53:59
367 SZARY RADOSŁAW 00:54:04
368 POPIOŁEK LESZEK 00:54:05
369 PODSIEDLIK ZBIGNIEW 00:54:09
370 KATULSKI RADOSŁAW 00:54:15
371 KASPRZYK ANDRZEJ 00:54:18
372 PIOTROWSKI TOMASZ 00:54:20
373 KRAWACZYŃSKI TOMASZ 00:54:22
374 MARCINKOWSKI ADAM 00:54:29
375 SIKORA ANTONI 00:54:36
376 KAMIŃSKI STEFAN 00:54:37
377 BRATEK ANDRZEJ 00:54:50
378 WINIARSKI ŁUKASZ 00:54:51
379 BIEL MAREK 00:54:52
380 DĘBSKI JAN 00:55:01
381 RENC PATRYK 00:55:01
382 TYBUSZEWSKI JANUSZ 00:55:02
383 POPKOWSKI MICHAŁ 00:55:11
384 GRZYWACZ MARCIN 00:55:15
385 MACIEJEWSKI RAFAŁ 00:55:20
386 PRYKANOWSKI MARCIN 00:55:22
387 CHOJNICKI GRZEGORZ 00:55:24
388 ŁUKASZCZYK ŁUKASZ 00:55:38
389 KOWALCZYK RAFAŁ 00:55:45
390 MUSZYŃSKI ROBERT 00:55:52
391 PRZYBYŁ BARTŁOMIEJ 00:55:54
392 JASIŃSKI MAREK 00:55:58
393 JANKOWSKI DARIUSZ 00:56:00
394 MAJEWS WIESŁAW 00:56:01
395 KASZUBSKI MARCIN 00:56:03
396 TARNOWSKI MATEUSZ 00:56:12
397 WASTOWSKI DAWID 00:56:19
398 CZERWIŃSKI ARTUR 00:56:19
399 ZMARZŁY MATEUSZ 00:56:24
400 BESZCZYŃSKI KORNEL 00:56:27
401 RÓŻYCKI IRENEUSZ 00:56:29
402 TUCHOLSKI MIKOŁAJ 00:56:31
403 BUTRYM ADAM 00:56:35
404 MAJEWSKI JAN 00:56:37
405 GUŹDZIOŁ JAREK 00:56:38
406 SENGER MICHAŁ 00:56:38
407 KIEDRZYŃSKI ARKADIUSZ 00:56:38
408 MORAWSKI PIOTR 00:56:43
409 LIZAK KAROL 00:56:45
410 DOMBER ROBERT 00:56:46
411 OŻÓG ANDRZEJ 00:56:53
412 KRAJEWSKI ADAM 00:56:53
413 BARTOSZYŃSKI MARCIN 00:56:54
414 SAWIŃSKI ŁUKASZ 00:56:54
415 KUŚ SŁAWOMIR 00:56:57
416 CICHOŃ MAREK 00:56:57
417 MALAK JACEK 00:57:07
418 WIECZOREK KAMIL 00:57:08
419 MARCINKOWSKI ALEKSANDER 00:57:14
420 BRZOZOWSKI JAROSŁAW 00:57:19
421 PODOLSKI MARIUSZ 00:57:23
422 BŁAŻEJEWSKI DARIUSZ 00:57:26
423 SKIBICKI MARCIN 00:57:26
424 MAZUREK ŁUKASZ 00:57:27
425 SIEKIERKA ZBIGNIEW 00:57:29
426 WIERSKI JAROSŁAW 00:57:55
427 MAJDAN ADAM 00:58:08
428 ZAKASZEWSKI TOMASZ 00:58:10
429 GIERACH KRZYSZTOF 00:58:12
430 WOJTYSIAK SZYMON 00:58:19
431 KORYTOWSKI ROBERT 00:58:24
432 WEGNER ROMAN 00:58:28
433 BORUSIEWICZ MARCIN 00:58:36
434 PROKOPOWICZ NIŁ 00:58:40
435 CIESIELSKI JAN 00:58:41
436 OŻÓG PIOTR 00:58:42
437 JABŁOŃSKI PATRYK 00:58:46
438 LIPIŃSKI MAREK 00:58:57
439 SENGER PIOTR 00:58:59
440 KŁOS DARIUSZ 00:59:08
441 BRZOZOWSKI PIOTR 00:59:15
442 KOTLAREK MARIUSZ 00:59:17
443 SALITA LECH 00:59:22
444 WILGÓRSKI MAREK 00:59:23
445 KRZEMIŃSKI ARKADIUSZ 00:59:27
446 DŁONIAK EDMUND 00:59:34
447 SZYMONIAK KRZYSZTOF 00:59:40
448 PIECHOCKI MARCIN 00:59:49
449 SZUFRAJDA ROBERT 00:59:57
450 WIDZIŃSKI ADAM 01:00:02
451 MAKUCH MIKOŁAJ 01:00:11
452 HOŁDA JERZY 01:00:14
453 GAJEWSKI EMILIUSZ 01:00:16
454 CZABAN BARTOSZ JAKUB 01:00:23
455 SOSKA JACEK 01:00:33
456 NIZWANTOWSKI RAFAŁ 01:01:01
457 DOBERSZTYN PATRYK 01:01:02
458 PABIANEK KAMIL 01:01:10
459 NAGÓRSKI RYSZARD 01:01:21
460 BŁASZCZAK STANISŁAW 01:01:34
461 MORITZ KAROL 01:01:38
462 BEDNARCZUK ARTUR 01:02:14
463 BIAŁKA PIOTR 01:02:15
464 KRZYŻANOWSKI JAKUB 01:03:00
465 GRAPATYN PIOTR 01:03:21
466 SZWEDO PIOTR 01:03:25
467 LENC JANUSZ 01:03:50
468 SZYMAŃSKI JERZY 01:03:59
469 BOGUSŁAWSKI MARCIN 01:04:05
470 JAWORSKI MARCIN 01:04:10
471 SKAPULA RADEK 01:04:17
472 SZYDŁOWSKI ZENON 01:04:22
473 MELLER WŁADYSŁAW 01:04:39
474 KONRAD ŁUKASZ 01:05:09
475 SKORUPKA RADOSŁAW 01:05:09
476 CIECHAN PIOTR 01:05:21
477 JANIAK KAZIMIERZ 01:05:52
478 KALOTKA KRZYSZTOF 01:05:53
479 WESOŁOWSKI PAWEŁ 01:06:08
480 HACHAJ DAWID 01:06:46
481 FABISZAK MACIEJ 01:06:49
482 PÓŁGĘSEK RAFAŁ 01:07:26
483 GOLA GRZEGORZ 01:08:18
484 KAPELIŃSKI STANISŁAW 01:08:59
485 GOLEC WOJCIECH 01:10:57
486 PRZYBYLSKI ADAM 01:16:13
487 ANGIEL WŁADYSŁAW 01:16:39
488 KUŁAKOWSKI ROBERT 01:17:46
489 KOSIŁO TADEUSZ 01:21:10

 Szczegóły klasyfikacji tutaj

 

Finał Grand Prix 2017:

OPEN

KATEGORIE

 

POPRZEDNIE KLASYFIKACJE w 2017:

Bieg św. Huberta: KLIK

Bieg Uliczny/Półmaraton Lipnowski: KLIK

Bieg Szlakiem Trzech Wież: KLIK

Wąbrzeska Dziesiątka: KLIK

Bieg Nowalijkowy: KLIK

Dziesiątka Unisławska/Półmaraton Unisławski: KLIK

Memoriał im. Czesława Wasielewskiego w Brześciu Kujawskim: KLIK

 

Klasyfikacja Open po Biegach Żnińskich - 8 kwietnia 2018

 

Miejsce Nazwisko i imię Średnia
1 DZIĘGIEL ANDŻELIKA 00:37:27
2 ARSENIUK ANNA 00:38:04
3 RANISZEWSKA MARZENA 00:40:58
4 MALICKA-ZACNIEWSKA AGATA 00:41:38
5 BLACHOWSKA ANNA 00:41:38
6 WOŹNIAKOWSKA AGATA 00:43:02
7 MOLTZAN-MAŁKOWSKA MAGDALENA 00:44:17
8 SZCZUTKOWSKA JUSTYNA 00:44:28
9 GURNA JOLANTA 00:44:43
10 LEWANDOWSKA MARLENA 00:44:57
11 HENECZKOWSKA ANNA 00:45:19
12 NAGÓRSKA ELŻBIETA 00:46:30
13 KUCHNICKA KATARZYNA 00:47:26
14 PAWLIK KATARZYNA 00:47:48
15 STAWARSKA ELŻBIETA 00:48:04
16 ŁEPEK TERESA 00:48:36
17 MACIEJEWSKA KAMILA 00:48:40
18 ZIELIŃSKA IWONA 00:48:50
19 CHOJNACKA KAROLINA 00:49:00
20 GAŁUSZKA DOROTA 00:49:03
21 GŁOWSKA MAGDALENA 00:49:29
22 PODBIELSKA ALINA 00:49:47
23 ŻYWIECKA KINGA 00:49:49
24 DĄBROWSKA KAROLINA 00:50:05
25 CHODUKIEWICZ MONIKA 00:50:12
26 ORŁOWSKA KLAUDIA 00:50:18
27 CHMIELARZ JUSTYNA 00:50:48
28 PILAKOWSKA ANGELIKA 00:50:52
29 KRZYWDZIŃSKA AGATA 00:50:56
30 BARTOSZ MARIOLA 00:51:34
31 LUBISZEWSKA KAROLINA 00:51:47
32 BŁAŻEJAK KRZYSZTOFA 00:51:52
33 DĄDELSKA BEATA 00:51:59
34 BIERNAT MAGDALENA 00:52:15
35 LEWANDOWSKA MAŁGORZATA 00:52:19
36 WITCZAK OLA 00:52:33
37 KRAJEWSKA LUCYNA 00:52:37
38 WIECZOREK JUSTYNA 00:52:39
39 PILARSKA ANNA 00:52:45
40 KACZOROWSKA ANNA 00:52:52
41 TOMASIK JUSTYNA 00:52:54
42 LUZAK MAGDALENA 00:52:58
43 DOBRUCHOWSKA EMILIA 00:53:16
44 MĄCZEWSKA MARZENA 00:53:17
45 PILECKA KATARZYNA 00:53:19
46 BARAŃSKA BEATA 00:53:30
47 ŻOŁNOWSKA MONIKA 00:53:45
48 WRONA PAULINA 00:54:00
49 KANTORSKA-WIELGOSZ KINGA 00:54:02
50 ZIELIŃSKA BARBARA 00:54:14
51 GOŁASZEWSKA JOLANTA 00:54:25
52 BUDZICH MAGDALENA 00:54:35
53 MĄDRA LIDIA 00:54:35
54 HOFFMANN-GUIT KAROLINA 00:54:49
55 CABAŃSKA KATARZYNA 00:54:51
56 MARKOWSKA KATARZYNA 00:54:57
57 EHLERT SONIA 00:55:03
58 OSTROWSKA MONIKA 00:55:13
59 MACIEJEWSKA KAROLINA 00:55:21
60 STERNAL ELŻBIETA 00:55:23
61 NIEDBALSKA ANNA 00:55:25
62 STANISZEWSKA JOANNA 00:55:26
63 SARNOWSKA MAGDA 00:55:30
64 LIPIŃSKA MAŁGORZATA 00:55:31
65 WEJMAN MONIKA 00:55:38
66 SZMECHTIG-GAUDEN EWA 00:55:44
67 BOROWIEC WIOLETA 00:55:48
68 RUMINSKA KATARZYNA 00:55:57
69 JEŻEWSKA EDYTA 00:56:11
70 MAZIARZ JOANNA 00:56:12
71 MAZUR-HAPKA MONIKA 00:56:20
72 TUCHOLSKA HELENA 00:56:31
73 KOSTECKA JUSTYNA 00:56:54
74 GRZYWIŃSKA ANNA 00:56:58
75 MACIUCH DOBOSZ URSZULA 00:57:01
76 CISKA DARIA 00:57:04
77 REPKA ANNA 00:57:05
78 KUBIAK MAŁGORZATA 00:57:10
79 KOT ALEKSANDRA 00:57:15
80 JABŁOŃSKA MAŁGORZATA 00:57:21
81 ZDROJKOWSKA JOANNA 00:57:28
82 BARWIKOWSKA BOGUSLAWA 00:57:29
83 GOŁAŚ BEATA 00:57:29
84 NALEWALSKA JUSTYNA 00:57:36
85 SZYMBORSKA MILENA 00:57:42
86 STOLARSKA DANUTA 00:57:46
87 SADOWSKA-CHORĄŻAK ANETA 00:57:50
88 STACHOWIAK KAMILA 00:58:12
89 CZAJKA JOANNA 00:58:17
90 SZADKOWSKA ANNA 00:58:25
91 CIECHOWSKA ALICJA 00:58:26
92 POR AGATA 00:58:26
93 CZYŻEWSKA ANNA 00:58:37
94 GŁOWSKA HALINA 00:59:05
95 DUDZIC PAULINA 00:59:16
96 KOZLOWSKA MARTA 00:59:18
97 KOZŁOWSKA MARTA 00:59:18
98 SZNIANIA AGATA 00:59:23
99 PELA OLIWIA 00:59:26
100 OLSZEWSKA EWA 00:59:26
101 ULATOWSKA DARIA 00:59:49
102 SEMPOŁOWICZ ANETA 00:59:50
103 SZUFRAJDA WERONIKA 00:59:57
104 APCZYNSKA MARTA 01:00:05
105 BABALSKA JOANNA 01:00:05
106 KRUSZYNA RENATA 01:00:07
107 WIECZOREK IWONA 01:00:15
108 HAUS KATARZYNA 01:00:29
109 DZIARKOWSKA EDYTA 01:00:33
110 CHRZANOWSKA CECYLIA 01:00:36
111 KONDRAT ALEKSANDRA 01:00:52
112 JELEŃ AGNIESZKA 01:01:08
113 KOSTECKA MARIOLA 01:01:09
114 TOMKIEWICZ MARTYNA 01:01:51
115 SOSKA JOANNA 01:01:51
116 ZIEMIŃSKA AGATA 01:02:00
117 CHOJNACKA PAULINA 01:02:01
118 BEDNARCZUK MAŁGORZATA 01:02:12
119 STAWICKA EWELINA 01:02:12
120 PODSIEDLIK ZUZANNA 01:02:14
121 SERGER JESSICA 01:02:21
122 GZUBICKA JUSTYNA 01:02:50
123 BRYWCZYŃSKA JUSTYNA 01:02:53
124 DZIĘGIELEWSKA GRAŻYNA 01:02:59
125 ZWIEWKA PAULINA 01:03:21
126 TYCZYŃSKA MAŁGORZATA 01:03:28
127 ŁEPEK MAŁGORZATA 01:03:42
128 SZATANIK SŁAWOMIRA 01:03:50
129 SEEGER JESSICA 01:04:10
130 RUDNIK DAGMARA 01:04:17
131 KACZMAREK MONIKA 01:04:54
132 RUAPR- ZAWADZKA MONIKA 01:05:15
133 MORITZ MONICA 01:05:21
134 WASILEWSKA LUIZA 01:05:32
135 WESOŁOWSKA AGNIESZKA 01:06:08
136 ŚLEDŹ - ACHENBACH MAGDALENA 01:06:25
137 SZYDŁOWSKA JUSTYNA 01:06:34
138 CENTKOWSKA EWELINA 01:07:16
139 GOŁKOWSKA MARLENA 01:07:18
140 GRACZYKOWSKA ANNA 01:07:56
141 PRZYBYLSKA NATALIA 01:08:07
142 ULANDOWSKA-MONARCHA PATRYCJA 01:09:04
143 BRAC-WALCZYK MAŁGORZATA 01:09:05
144 GRZECHOWIAK AGNIESZKA 01:10:11
145 TOBOLSKA GRAŻYNA 01:12:56
146 PAŚ KATARZYNA 01:14:27
147 SUDOŁ KAROLINA 01:16:36
148 PIÓRKOWSKA AGNIESZKA 01:17:34
149 ANDRZEJCZAK NATALIA 01:20:41

 

Szczegóły klasyfikacji tutaj

 

 

 

Klasyfikacja Grand Prix 2017

OPEN: KLIK

KATEGORIE: KLIK

 

POPRZEDNIE KLASYFIKACJE:

Bieg św. Huberta, Tuchola: KLIK

Bieg Szlakiem Trzech Wież, Lubiewo: KLIK

Wąbrzeska Dziesiątka: KLIK

Bieg Nowalijkowy, Kruszwica: KLIK

Dziesiątka Unisławska/Półmaraton Unisławski: KLIK

Memoriał im. Czesława Wasielewskiego, Brześć Kujawski: KLIK

Prezentujemy trasę Biegu Buraka.

Start biegu jest oddalony o około 400 m od biura zawodów.
Meta będzie na miękkiej trawie stadionu, tam też zapraszamy na rozgrzewkę ;-)
Tylko 1,5 km trasy biegu prowadzić będzie duktem śródpolnym. Pozostała cześć z 10km trasy to nawierzchnia asfaltowa.

A oto szczegółowa mapa trasy dla zainteresowanych ;)

 

Regulamin

Zapisz się tutaj

Dołącz do wydarzenia na Facebooku i bądź na bieżąco!

Już w najbliższą sobotę w Lisewie odbędzie się trzecia edycja Biegu Jaszczurczego. Osoby, które chcą skorzystać z możliwości elektronicznego zapisu mają czas do jutra.  Pozostało już nie wiele miejsc a pełne zgłoszenie zawodnika do biegu następuje w momencie uiszczenia opłaty startowej. Wobec tego nie zwlekajcie:)

Start i meta biegu znajdować się będą na stadionie sportowym w Lisewie przy ul. Toruńskie 13. Uczestnicy biegu rywalizować będą na odcinku 10 km, którego trasa prowadzić będzie ulicami Lisewa m.in. obok gotyckiego kościoła z XIII w. oraz ulicą Mikołaja z Ryńska jak również poprzez okoliczne wsie. Na trasie umieszczone będę dwa punkty nawadniające, aby zawodnicy mogli uzupełnić potrzebne w dalszym etapie bieg płyny.

Lisewski Bieg Jaszczurczy cieszy się wieloma pozytywnymi opiniami osób, które do tej pory miały przyjemność uczestniczenia w poprzednich edycjach biegu.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do wspólnego uczestnictwa w III Biegu Jaszczurczym.  

Glukoza to najważniejsze źródło energii dla czerwonych krwinek, mięśni szkieletowych, mózgu, serca i innych tkanek. Z jednego grama uzyskujemy ok. 4 kcal.

Energetycznego powera dodadzą nam produkty Polskiego Cukru - cukier biały oraz cukier brązowy, które znajdziecie w pakietach startowych Bieg Buraka, 17 czerwca !

Polski Cukier i nogi same Cię poniosą.

Zdrowo zabiegani nie mogą obejść się bez warzyw i owoców dlatego też Fundacja Marwit Smak Zdrowia ufundowała dla wszystkich zawodników Biegu Buraka, który odbędzie się 17 czerwca pyszne soki Marwit, które znajdziecie w pakiecie startowym.

Fundacja Marwit Smak Zdrowia działa w zakresie promocji zdrowia i zdrowego stylu życia, edukacji żywieniowej oraz propagowania aktywności fizycznej. http://fundacjamarwit.pl/

Regulamin

Zapisz się tutaj

Dołącz do wydarzenia na Facebooku i bądź na bieżąco! 

Czwarta edycja upamiętniająca biegacza Czesława Wasilewskiego już za nami. Pomimo słonecznego i gorącego dnia daliśmy radę! Poraz kolejny w niesamowitej atmosferze mogliśmy doświadczyć wielu, nie tylko sportowych emocji, którzych dostarczyli nam biegacze. Jako pierwszy do mety dobiegł Klaybor Dawid z Żagania, który ukończył bieg z czasem 33:06 sekund, tuż za nim na mecie pojawili się Poczwardowski Kamil ze GKS FABIANKI z czasem 34:31 oraz Wiligalski Bartosz z KM Truchnik Łubianka uzyskując 34:42. Wśród pań całe podium zajęły biegaczki cyklu GP. Wygrała Angelika Dzięgiel z GKS Fabianki 37:55 przed Anną Arseniuk z TS Opatrunki Toruń i Pauliną Surmacewicz z KM Truchnik Łubianka. Podsumowując podium w ponad 80% należało do biegaczy z cyklu Grand Prix.

Zdrowo Zabiegani

Facebook GP

    

Nadleśnictwo Gniewkowo