b5f656ae72a9bbad9f437cf92bfe04d0.jpg
9a3fb700a57a3ab66836aaa3a796cda4.jpg
26ea477dd1af49e952367772dcf9222b.jpg
d1d3bff037e761f93f7f1ddd793d5be3.jpg
Aktualności
Uncategorised

Uncategorised (109)

Bieg Rycerski

Napisał on 22/01/2019

Termin: 11 maja 2019

Miejsce: Świecie

Godzina: 11.00 Zamek Krzyżacki w Świeciu

Trasa: posiada atest PZLA, Start biegu odbędzie się przy Zamku w Świeciu na ulicy Zamkowej

Biuro zawodów: 08:00-10:30

Dystans: 10 km

Zapisy: KLIK

Lista startowa: KLIK

Zgłoszenia: do 5 maja 2019 godz. 23:59 

Opłata startowa

Wysokość wpisowego
• 17-02 do 31-03 - 40 zł
• 01-04 do 30-04 - 45 zł
• 01-05 do 05-05 - 50 zł
- Osoby powyżej 70 roku życia są zwolnione z opłaty startowej , wymagane jest dokonanie zgłoszenie i poinformowania organizatora.

• Osoby uprawnione do zniżki za udział w Grand Prix Województwa Kujawsko-Pomorskiego dokonują płatności w kwocie:

a. do dnia 31-03-2019 - (35 zł – obowiązek bycia sklasyfikowanym w cyklu w jednym roku)
lub (30 zł - obowiązek bycia sklasyfikowanym w cyklu w ostatnich dwóch latach)
b. od 1-04 do dnia 30-04-2019 - (40 zł – obowiązek bycia sklasyfikowanym w cyklu w
jednym roku) lub (35 zł - obowiązek bycia sklasyfikowanym w cyklu w ostatnich dwóch
latach)
c. od 1-05 do dnia 05-05-2019 - (45 zł – obowiązek bycia sklasyfikowanym w cyklu w
jednym roku) lub (40 zł - obowiązek bycia sklasyfikowanym w cyklu w ostatnich dwóch
latach)

Limit zawodników: 850

RegulaminKLIK

Wyniki bieguKLIK

Strona www : http://biegrycerski.pl/

Kontakt: Michał tel. 600 853 847

 

Dołącz do wydarzenia na Facebooku, aby być na bieżąco z informacjami dotyczącymi biegu.

 

 

 

Regulamin 2020

Napisał on 18/01/2019

REGULAMIN WIRTUALNEGO IX CYKLU GRAND PRIX WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO w 2020r.

   Organizatorzy:

Stowarzyszenie Zdrowo Zabiegani, Sejmik Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Departament Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego, Towarzystwo Gimnastyczne „SOKÓŁ”.  
 
   Miejsca i terminy biegów zaliczanych do Grand Prix Województwa Kujawsko-Pomorskiego:
1) 07.06.2020  Run Toruń 10 km  
2) 21.06.2020  V Bieg o Puchar Prezesa Banku Spółdzielczego w Piotrkowie Kujawskim 10 km
3) 04.07.2020  XIII Ekologiczny Bieg Szlakiem Trzech Wież nad Borami w Lubiewie 15 km
4) 23.08.2020  IX Półmaraton Uzdrowisko Ciechocinek 21,095  km i 10 km
5) 06.09.2020  VI Lipnowski Bieg Uliczny  10 km
6) 12.09.2020 XV Rypiński Bieg Po Zdrowie Doliną Rypienicy  10 km
7) 19.09.2020  VII Memoriał im. Czesława Wasielewskiego w Brześciu Kujawskim 10 km
8) 24.10.2020  XI Bieg im Św. Huberta w Tucholi  15 km
9) 08.11.2020  XXVI Bieg im Rodziny Milewskich w Gniewkowie, Finał IX Cyklu Grand Prix


Dla Wirtualnego IX Cyklu Grand Prix nie będzie prowadzona żadna klasyfikacja.


W biegach przeprowadzanych wirtualnie nie obowiązuje 10 zł i 5 zł zniżki
W biegach przeprowadzanych tradycyjnie zniżka obowiązuje jak poniżej:
Zawodnicy, którzy ukończyli cykl Grand Prix Województwa Kujawsko – Pomorskiego w roku 2019 lub w roku 2018 mają prawo do zniżki 5 zł, zawodnicy, którzy ukończyli 2 ostatnie cykle 2018 i 2019 mają prawo do zniżki 10 zł w  biegach zaliczanych do cyklu 2020
Z przyczyn niezależnych od organizatorów GP, istnieje możliwość, iż podane terminy biegów ulegną zmianie.
W przypadku nałożenia się terminów lub odwołania jakiegoś biegu, pozostałe przepisy regulaminu obowiązują bez zmian.   

                                            
Klasyfikacja :
Uczestnicy będą rejestrować się na specjalnie przygotowanej dla naszego cyklu  platformie elektronicznej, gdzie będą zobowiązani do udokumentowania faktycznego przebiegnięcia określonego dystansu zdjęciami (z trasy – start-meta,  zegarka gps , smartfonu z przebiegniętym czasem i dystansem itp.). To będzie podstawą do przekazania im dyplomu ukończenia, pamiątek oraz innych nagród przewidzianych regulaminem danego biegu i cyklu.

 Organizatorzy cyklu na podstawie uzyskanych informacji od organizatorów poszczególnych biegów  o ukończeniu przez zawodnika w sposób wirtualny danego biegu sumował będzie ilość startów i to będzie podstawą do przyznania nagród za ukończenie całego cyklu . Obowiązkowa ilości startów na zaliczenie Wirtualnego  Cyklu Grand Prix w Biegach to 6 dowolnych biegów w tym mogą być biegi tradycyjne (o ile takie się odbędą).

Zawodnicy, którzy będą sklasyfikowani w tegorocznym cyklu, będą mieli zniżkę w opłatach startowych w cyklu Grand Prix 2021 .
Ranking uczestników wirtualnego cyklu sukcesywnie będzie zamieszczany na www.zdrowozabiegani.pl i www.facebook.com/grandprix.kuj.pom
Uczestnicy wyrażają zgodę na umieszczenie na tych stronach imienia, nazwiska, roku urodzenia bądź kategorii wiekowej oraz nazwy drużyny dla potrzeb tworzenia rankingów. W Grand Prix Województwa Kujawsko-Pomorskiego będą klasyfikowani zawodnicy i zawodniczki posiadający polskie obywatelstwo. Zawodnicy dokonują jednorazowej rejestracji pod adresem https://zapisy.sts-timing.pl/255 aby uzyskać swój indywidualny numer ID. Indywidualny numer ID będzie niezbędny przy zapisach do biegów zaliczanych do cyklu GP.  

Informacje końcowe    

Uczestnicy wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb wewnętrznych organizatora oraz na wykorzystanie ich wizerunku w celu promocji Grand Prix Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz dokumentowania zawodów. Organizator zastrzega sobie, a także podmiotom powiązanym, prawo do nieodpłatnego wykorzystania wszelkich zdjęć, materiałów filmowych, wywiadów i nagrań przedstawiających uczestników, które mogą być bezpłatnie umieszczane na wybranych nośnikach elektronicznych, katalogach oraz mediach: telewizja, radio, gazety, magazyny, strony internetowe na potrzeby reklamowe i promocyjne. Jednocześnie Uczestnik zgadza się na możliwość zmian, modyfikacji i skrótów związanych z użyciem imienia, wizerunku, podobizny czy głosu. Uczestnik oświadcza, że Organizator nie jest i nie będzie zobligowany do uiszczenia jakichkolwiek opłat związanych z działaniami opisanymi w niniejszym punkcie, udzielając tym samym nieograniczonej licencji na używanie wypowiedzi, informacji, bez powiadomienia w celu reklamy i promocji Grand Prix Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Termin zgłaszania nieprawidłowości w klasyfikacji mija 7 dni od dnia jej opublikowania. Zgłaszana nieprawidłowość dotyczyć może wyłącznie biegu, o którego wynik klasyfikacja została zaktualizowana.

W sprawach spornych i nieuregulowanych przepisami niniejszego regulaminu, ostateczny głos rozstrzygający należy do organizatorów.

WKB Maratończyk Włocławek

Włocławski Klub Biegacza Maratończyk powstał w 2009 roku, choć jego korzenie sięgają roku 2001 jako nieformalnej grupy biegowej OLDBOYS Włocławek. W klubie obecnie zrzeszonych jest około 50 zawodników w przedziale wiekowym od 17 do 72 lat. Członkiem stowarzyszenia może zostać każdy, niezależnie od tego czy biega od wielu lat, czy dopiero zaczyna swoją przygodę z bieżnią. Grupa nie tylko wspólnie startuje w licznych imprezach na terenie całego kraju ale również organizuje wiele biegów oraz wspiera innych organizatorów we Włocławku i okolicach.

Skład drużyny

  • Konrad Strzelecki - kapitan drużyny
  • Marcin Gabryelski
  • Justyna Sztypka
  • Konrad Sztypka
  • Iwona Zielińska
  • Patryk Bińczarski
  • Marcin Chmielewski
  • Andrzej Chmielewski
  • Łukasz Dzierżawski
  • Marcin Pasternak
  • Anna Strzelecka
  • Adam Bielec
  • Michał Kubiak
  • Mirosław Szwed
  • Anna Matczak

TS Opatrunki Toruń

Napisał on 07/08/2018

TS Opatrunki Toruń 

Skład drużyny: Anna Arseniuk - kapitan, Ewa Kowalska, Wojciech Świderek, Paweł Szymandera, Krzysztof Góralski, Radosław Lewandowski, Jarosław Sadowski, Robert Kmieciak, Józef Chmurzyński, Witold Orcholski, Janusz Tybuszewski

Foto: Krzysztof Lewandowski

 
 

Termin: 3 listopada 2018 r

Miejsce: Gniewkowo

Biuro Zawodów: Szkoła Podstawowa nr.1 w Gniewkowie, ul. Dworcowa 11

Godzina: 12:00

Dystans: 10 km

Trasa: www.planetagor.pl/places/application/TrialPage.php?ID=18523 

Zgłoszenia: www. zapisy.sts-timing.pl/375/

opłaty do dnia 30.09. 2018 - opłata 30 zł

* opłaty do dnia 28.10. 2018 – opłata 40 zł

Limit zawodników: 400

Regulamin: KLIKNIJ

Kontakt: Artur Woźniak tel. 791-927-213

              e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Parkrun Toruń

Napisał on 01/08/2018

Parkrun Toruń

Skład drużyny: Edyta Dziarkowska, Anna Kaczorowska, Aleksandra Kot, Patrycja Lubocka, Krystyna Ludwik, Sylwia Rok – Szpala, Joanna Staniszewska, Kornel Beszczyński, Adam Butrym, Jan Ciesielski, Maciej Ciesielski, Mariusz Dądelski, Andrzej Dziełak, Jakub Fiszer, Jarosław Frączyk – kapitan, Jarosław Kruczkowski, Kamil Kunicki, Tomasz Kunicki, Krzysztof Lipiński, Robert Lubiszewski, Łukasz  Majewski, Zdzisław Majewski, Rafał Ratowski, Michał Rutkowicz, Mariusz Śliwiński, Jerzy Łoński

foto: Maciej Ciesielski


 

 KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA GRAND PRIX WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO 2019

Miejsce nazwisko imię DRUŻYNA średnia suma
1 ŚWIDEREK WOJCIECH T.S. OPATRUNKI TORUN 00:33:58 00:36:10
  WILIGALSKI BARTOSZ T.S. OPATRUNKI TORUN 00:35:35  
  ORCHOLSKI WITOLD T.S. OPATRUNKI TORUN 00:36:48  
  ARSENIUK ANNA T.S. OPATRUNKI TORUN 00:38:16  
  KMIECIAK ROBERT T.S. OPATRUNKI TORUN 00:40:04  
  GÓRALSKI KRZYSZTOF T.S. OPATRUNKI TORUN 00:42:39  
  CHMURZYŃSKI JÓZEF T.S. OPATRUNKI TORUN 00:44:02  
  BŁASZKOWSKA ANETA T.S. OPATRUNKI TORUN 00:46:53  
  PODBIELSKA ALINA T.S. OPATRUNKI TORUN 00:47:38  
  BUTRYM ADAM T.S. OPATRUNKI TORUN 00:57:20  
  TYBUSZEWSKI JANUSZ T.S. OPATRUNKI TORUŃ 01:03:57  
2 KLAYBOR DAWID GKS FABIANKI 00:32:27 00:37:28
  JARANOWSKI ANDRZEJ GKS FABIANKI 00:33:59  
  PIERNIKOWSKI DAMIAN GKS FABIANKI 00:35:11  
  CHOJNICKI DAMIAN GKS FABIANKI 00:35:40  
  SZTOLCMAN PIOTR GKS FABIANKI 00:37:50  
  TRZCIŃSKI MARIUSZ GKS FABIANKI 00:38:08  
  BARTOSZ MAREK GKS FABIANKI 00:41:27  
  NOWICKI JAROSŁAW GKS FABIANKI 00:42:24  
  NOWACKA ANNA GKS FABIANKI 00:48:14  
  WITCZAK OLA GKS FABIANKI 00:52:11  
3 RATAJCZYK PRZEMYSŁAW TKKF Kolejarz Bydgoszcz 00:35:54 00:38:10
  JAGIEŁA JAROSŁAW TKKF Kolejarz Bydgoszcz 00:37:56  
  HOŁTYN PATRYK TKKF Kolejarz Bydgoszcz 00:39:03  
  SZWEDA MIROSŁAWA TKKF Kolejarz Bydgoszcz 00:39:45  
  KUBARSKI JULIAN TKKF Kolejarz Bydgoszcz 00:42:15  
  DUBIELA HALINA TKKF Kolejarz Bydgoszcz 00:45:26  
  WRÓBLEWSKA DAGMARA TKKF Kolejarz Bydgoszcz 00:49:25  
  BRATEK ANDRZEJ TKKF Kolejarz Bydgoszcz 00:50:43  
  KLAWIKOWSKA JULITA TKKF Kolejarz Bydgoszcz 00:51:27  
  LENC JANUSZ TKKF Kolejarz Bydgoszcz 00:56:28  
4 KLEDZIK ZBIGNIEW PAŁUKI RUNNING TEAM 00:32:56 00:38:41
  MAĆKOWSKI MACIEJ PAŁUKI RUNNING TEAM 00:36:45  
  SENGER MICHAŁ PAŁUKI RUNNING TEAM 00:38:39  
  OLSZEWSKI KRZYSZTOF PAŁUKI RUNNING TEAM 00:38:48  
  MACIEJEWSKA KAMILA PAŁUKI RUNNING TEAM 00:46:23  
5 MIKA OSKAR Bydgoskie Okonie 00:36:37 00:39:09
  TUCZYŃSKI SYLWESTER Bydgoskie Okonie 00:38:08  
  ŁAZ KAMIL Bydgoskie Okonie 00:38:23  
  WOŹNIAKOWSKA AGATA Bydgoskie Okonie 00:43:24  
6 DZIEDZIC PIOTR TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 00:36:50 00:40:58
  MOKRZYCKI RAFAŁ TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 00:37:13  
  KUBIAK TOMASZ TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 00:39:54  
  TOMASIK PIOTR TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 00:41:46  
  OLSZEWSKI RAFAŁ TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 00:47:17  
  GRALAK MARCIN TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 00:47:31  
  MACIEJEWSKI ZBIGNIEW TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 00:49:24  
  BIERNAT MAGDALENA TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 00:49:52  
  POSADZY KAROL TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 00:51:57  
  LEWANDOWSKA MAŁGORZATA TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 00:53:00  
  DŁONIAK EDMUND TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 00:55:03  
  OLSZEWSKA EWA TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 00:59:47  
  GOLA GRZEGORZ TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 01:06:12  
7 KOZŁOWSKI ZBIGNIEW BIEGOHOLICY / MARMEL TORUŃ 00:38:55 00:40:59
  DRAPIEWSKI MIROSŁAW BIEGOHOLICY / MARMEL TORUŃ 00:39:42  
  SAMEREK DARIUSZ BIEGOHOLICY / MARMEL TORUŃ 00:40:29  
  STAWARSKA ELŻBIETA BIEGOHOLICY / MARMEL TORUŃ 00:44:50  
8 TOMASZEWSKI MACIEJ PARKRUN TORUŃ 00:35:26 00:41:46
  FRĄCZYK JAROSŁAW PARKRUN TORUŃ 00:42:26  
  ROK-SZPALA SYLWIA PARKRUN TORUŃ 00:43:45  
  KUNICKI TOMASZ PARKRUN TORUŃ 00:45:23  
  KUNICKI KAMIL PARKRUN TORUŃ 00:46:43  
  SŁUNIECKI TOMASZ PARKRUN TORUŃ 00:47:14  
  DZIEŁAK ANDRZEJ PARKRUN TORUŃ 00:49:54  
  RATOWSKI RAFAŁ PARKRUN TORUŃ 00:50:18  
  FRĄCZYK ANNA PARKRUN TORUŃ 00:52:46  
  WIŚNIEWSKA DANIELA PARKRUN TORUŃ 00:53:10  
  LUBOCKA PATRYCJA PARKRUN TORUŃ 01:25:35  
9 CHMIELARZ SEBASTIAN CHMIELARZ TEAM 00:35:37 00:42:40
  CHMIELARZ KRZYSZTOF CHMIELARZ TEAM 00:37:15  
  KARWASZ PAULINA CHMIELARZ TEAM 00:46:08  
  CHMIELARZ JUSTYNA CHMIELARZ TEAM 00:51:40  
  ULOWSKA KATARZYNA CHMIELARZ TEAM 00:52:49  
10 NADOLNY PIOTR Kujawsko-Pomorskie 00:43:11 00:46:59
  MACIASZEK KRZYSZTOF Kujawsko-Pomorskie 00:46:03  
  SOBKOWIAK OLGIERD Kujawsko-Pomorskie 00:47:05  
  PRYKANOWSKI MARCIN Kujawsko-Pomorskie 00:49:38  
  DĄBROWSKA KAROLINA Kujawsko-Pomorskie 00:51:34  
  WIERSKI JAROSŁAW Kujawsko-Pomorskie 00:57:07  

Klasyfikacja po 13 biegach - KLIKNIJ

Klasyfikacja po 12 biegach - KLIKNIJ

Klasyfikacja po 11 biegach - KLIKNIJ

Klasyfikacja po 10 biegach LUBIEWO - KLIKNIJ

Klasyfikacja po 9 biegach RYPIN - KLIKNIJ

Klasyfikacja po 8 biegach INOWROCŁAW - KLIKNIJ

Klasyfikacji po 7 biegach UNISŁAW - KLIKNIJ

Klasyfikacji po 6 biegach LISEWO - KLIKNIJ

 

 

KLASYFIKACJA MĘŻCZYZN GRAND PRIX WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO 2019

Miejsce nazwisko imię miasto klub Rok urodzenia plec kat. Wiek. Mijesce w kat. Wiek Żnin Janowiec Świecie Kowalewo Brześć Lisewo Unisław Blue Run Rypin Lubiewo Lipno Tuchola Gniewkowo Ile startów średnia
1 KLAYBOR DAWID ŻAGAŃ 34 BKPANC ŻAGAŃ 1990 M M18       00:32:27   00:33:47 00:32:54 00:32:07   00:33:12 00:30:28     00:32:14 7 00:32:27
2 KLEDZIK ZBIGNIEW CHOMIĄŻA SZLACHECKA Idealnie Niedoskonali 1991 M M18   00:33:54 00:33:23   00:32:59     00:32:05 00:33:33   00:32:03   00:32:55 00:33:38 8 00:32:56
3 ŚWIDEREK WOJCIECH TORUŃ T.S. OPATRUNKI TORUŃ 1982 M M30       00:34:16 00:33:28 00:33:57   00:32:31 00:34:40 00:35:56 00:33:38 00:35:18   00:43:13 9 00:33:58
4 JARANOWSKI ANDRZEJ BRODNICA GKS FABIANKI 1993 M M18   00:34:17 00:34:31 00:34:44     00:34:59   00:36:39   00:32:30 00:34:37 00:33:00 00:34:19 9 00:33:59
5 SZPECIŃSKI PRZEMEK RYMAŃ Gmina Rymań 1995 M M18   00:34:34       00:34:17   00:33:26 00:36:37 00:36:09 00:32:48 00:34:47 00:34:14 00:34:56 9 00:34:08
6 PIERNIKOWSKI DAMIAN LUBANIE GKS FABIANKI 1988 M M30   00:35:31 00:35:35 00:36:19 00:35:08 00:34:44 00:34:52 00:34:21         00:36:55 00:36:08 9 00:35:11
7 TOMASZEWSKI MACIEJ TORUN KM TRUCHCIK ŁUBIANKA 1988 M M30   00:34:04     00:34:28 00:34:07 00:39:31 00:33:50   00:35:36   00:36:31     7 00:35:26
8 WILIGALSKI BARTOSZ PIGŻA T.S. OPATRUNKI TORUŃ 1989 M M30   00:35:55   00:36:00   00:35:26 00:36:00 00:35:49 00:38:44   00:34:16 00:35:42 00:36:22   9 00:35:35
9 CHMIELARZ SEBASTIAN TORUŃ CHMIELARZ TEAM 1987 M M30     00:35:40   00:35:55     00:34:30 00:36:56   00:34:05   00:35:46 00:36:29 7 00:35:37
10 CHOJNICKI DAMIAN GŁOGOWO GKS FABIANKI 1997 M M18   00:34:45 00:35:48         00:36:04 00:37:19 00:38:22   00:35:30 00:34:30 00:35:48 8 00:35:40
11 RATAJCZYK PRZEMYSŁAW ZAKRZEWO TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1993 M M18   00:36:32     00:35:35 00:36:32   00:34:46       00:37:35 00:35:26 00:34:53 7 00:35:54
12 MIKA OSKAR BYDGOSZCZ Bydgoskie Okonie 1979 M M40   00:35:51 00:36:09 00:36:43 00:36:44           00:35:08   00:37:26 00:38:19 7 00:36:37
13 MAĆKOWSKI MACIEJ ŻNIN PAŁUKI RUNNING TEAM 1988 M M30               00:36:32 00:37:33 00:38:43 00:35:12 00:37:29 00:36:03 00:35:43 7 00:36:45
14 ORCHOLSKI WITOLD TORUŃ T.S. OPATRUNKI TORUŃ 1971 M M40     00:42:53 00:39:42 00:38:44 00:39:03 00:38:55 00:37:27 00:37:21   00:34:56 00:37:12 00:35:34 00:36:24 11 00:36:48
15 DZIEDZIC PIOTR INOWROCŁAW TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 1975 M M40   00:38:33 00:37:42       00:37:56 00:35:38 00:43:02   00:35:18 00:37:58 00:36:10 00:37:13 9 00:36:50

 

Klasyfikacja wiekowa   M18  
M-ce Nazwisko imię Miejscowość Czas
1 TREPKOWSKI MATEUSZ DOBRZEJEWICE 00:36:53
2 JERECZEK MICHAŁ TORUŃ 00:37:02
3 CHMIELARZ KRZYSZTOF KRUSZWICA 00:37:15
       
       
Klasyfikacja wiekowa   M30  
M-ce Nazwisko imię Miejscowość Czas
1 GAPIŃSKI ŁUKASZ WĄBRZEŹNO 00:37:46
2 TRZCIŃSKI MARIUSZ WŁOCŁAWEK 00:38:08
3 ŁAZ KAMIL BYDGOSZCZ 00:38:23
       
       
Klasyfikacja wiekowa   M40  
M-ce Nazwisko imię Miejscowość Czas
1 MOKRZYCKI RAFAŁ INOWROCŁAW 00:37:13
2 JAGIEŁA JAROSŁAW BYDGOSZCZ 00:37:56
3 KUBIAK TOMASZ INOWROCŁAW 00:39:54
       
       
Klasyfikacja wiekowa   M50  
M-ce Nazwisko imię Miejscowość Czas
1 DUDEK MARIUSZ WĄBRZEŹNO 00:38:15
2 KASPRZYK PIOTR TORUŃ 00:39:00
3 PIERZCHAŁA SŁAWOMIR GOLUB-DOBRZYŃ 00:41:36
       
       
Klasyfikacja wiekowa   M60  
M-ce Nazwisko imię Miejscowość Czas
1 JAWORSKI MAREK TORUŃ 00:39:27
2 BODNAR JAN TORUŃ 00:45:13
3 BEREBECKI ROMAN RYPIN 00:48:04
       
       
Klasyfikacja wiekowa   M70+  
M-ce Nazwisko imię Miejscowość Czas
1 KAMIŃSKI STEFAN TORUŃ 00:50:28
2 DŁONIAK EDMUND GNIEWKOWO 00:55:03
3 BŁASZCZAK STANISŁAW SKĘPE 01:02:20

Klasyfikacja po 13 biegach Gniewkowo - szczegóły tutaj

Klasyfikacja po 12 biegach Tuchola  tutaj

Klasyfikacja po 11 biegach Lipno  tutaj

Klasyfikacja po 10 biegach Lubiewo  tutaj

Klasyfikacja po 9 biegach Rypin  tutaj

Klasyfikacja po 8 biegach Inowrocław -  tutaj

Klasyfikacja po 7 biegach Unisław  tutaj

Klasyfikacja po 6 biegach Lisewo  tutaj

Klasyfikacja po 5 biegach Brześć Kujawski  tutaj

Klasyfikacja po 4 biegach Kowalewo Pomorskie tutaj

Klasyfikacja po 3 biegach Świecie tutaj

Klasyfikacja po 2 biegach Janowiec Wlkp  tutaj

Klasyfikacja Kobiet

Napisał on 26/07/2018

KLASYFIKACJA KOBIET GRAND PRIX WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO 2019

Miejsce nazwisko imię miasto klub Rok urodzenia plec kat. Wiek. Miejsce w kat. Żnin Janowiec Świecie Kowalewo Brześć Lisewo Unisław Blue Run Rypin Lubiewo Lipno Tuchola Gniewkowo Ile startów średnia
1 ARSENIUK ANNA   T.S. OPATRUNKI TORUN 1981 K K30           00:39:27 00:38:03 00:37:15 00:39:04 00:40:18 00:36:34 00:38:53 00:38:56 00:39:08 9 00:38:16
2 SZWEDA MIROSŁAWA TORUŃ DRUŻYNA SZPIKU 1986 K K30       00:40:32 00:39:30   00:40:16 00:38:08 00:41:43 00:41:11     00:38:44 00:39:58 8 00:39:45
3 PĘKAŁA ALEKSANDRA BYDGOSZCZ RUN PASJA 1984 K K30     00:40:36 00:42:37   00:41:12 00:41:21     00:46:30   00:42:44   00:42:57 7 00:42:33
4 WOŹNIAKOWSKA AGATA BYDGOSZCZ Bydgoskie Okonie 1984 K K30   00:43:24   00:44:11 00:43:01 00:43:35 00:43:20   00:44:25 00:44:25   00:43:10   00:43:11 9 00:43:24
5 ROK-SZPALA SYLWIA LUBICZ GÓRNY PARKRUN TORUŃ 1981 K K30   00:44:55   00:44:42 00:43:47 00:44:03     00:45:28 00:45:25 00:41:41   00:43:06 00:44:00 9 00:43:45
6 LEWANDOWSKA MARLENA TORUŃ Podgórz Toruń 1973 K K40   00:44:43 00:44:42 00:44:59 00:44:10   00:45:44     00:47:12 00:41:57     00:43:50 8 00:44:18
7 STAWARSKA ELŻBIETA TORUŃ MARMEL Toruń 1977 K K40   00:45:53 00:44:22 00:45:27   00:45:34         00:41:58 00:46:00   00:44:39 7 00:44:50
8 DUBIELA HALINA TCZEW TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1962 K K50     00:44:16 00:44:49         00:47:08   00:42:43 00:46:43 00:47:43 00:44:39 7 00:45:26
9 ZIELIŃSKA IWONA WŁOCŁAWEK WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK 1968 K K50     00:46:35 00:47:04   00:47:14 00:47:43 00:45:47 00:48:49 00:47:42 00:43:08     00:44:12 9 00:45:57
10 KARWASZ PAULINA LUBIEWO CHMIELARZ TEAM 1992 K K18       00:48:15 00:46:24   00:47:34 00:46:44 00:48:20   00:44:06   00:44:54 00:44:58 8 00:46:08

 

Klasyfikacja wiekowa   K18  
M-ce Nazwisko imię Miejscowość Czas
1 BŁASZKOWSKA ANETA OBROWO 00:46:53
2 LUZAK MAGDALENA BYDGOSZCZ 00:48:21
3 DYCZKO ALICJA BRĄCHNOWO 00:50:23
       
       
Klasyfikacja wiekowa   K30  
M-ce Nazwisko imię Miejscowość Czas
1 MACIEJEWSKA KAMILA BARCIN 00:46:23
2 NOWACKA ANNA BOBROWNIKI 00:48:14
3 WRÓBLEWSKA DAGMARA BYDGOSZCZ 00:49:25
       
       
Klasyfikacja wiekowa   K40  
M-ce Nazwisko imię Miejscowość Czas
1 GAŁUSZKA DOROTA GRUDZIĄDZ 00:46:11
2 SCHWEDA JUSTYNA TORUŃ 00:48:52
3 BŁAŻEJAK KRZYSZTOFA BYDGOSZCZ 00:49:21
       
       
Klasyfikacja wiekowa   K50  
M-ce Nazwisko imię Miejscowość Czas
1 PODBIELSKA ALINA TORUŃ 00:47:38
2 LEWANDOWSKA MAŁGORZATA LIPIE 00:53:00
3 WIENCONEK IWONA TORUŃ 01:00:24
       
       
Klasyfikacja wiekowa   K60  
M-ce Nazwisko imię Miejscowość Czas
1 SZADKOWSKA ANNA INOWROCŁAW 00:55:05
2 STOLARSKA DANUTA WŁOCŁAWEK 01:01:15
3      

Klasyfikacja po 13 biegach Gniewkowo - szczegóły tutaj

Klasyfikacja po 12 biegach Tuchola tutaj

Klasyfikacja po 11 biegach Lipno tutaj

Klasyfikacja po 10 biegach Lubiewo tutaj

Klasyfikacja po 9 biegach Rypin tutaj

Klasyfikacja po 8 biegach Inowrocław tutaj

Klasyfikacja po 7 biegach Unisław  tutaj

Klasyfikacja po 6 biegach Lisewo  tutaj

Klasyfikacja po 5 biegach Brześć Kujawski  tutaj

Klasyfikacja po 4 biegach Kowalewo Pomorskie  tutaj

Klasyfikacja po 3 biegach Świecie  tutaj

Klasyfikacja po 2 biegach Janowiec Wlkp   tutaj

 

 

Zdrowo Zabiegani

Facebook GP

    

Nadleśnictwo Gniewkowo