b5f656ae72a9bbad9f437cf92bfe04d0.jpg
9a3fb700a57a3ab66836aaa3a796cda4.jpg
26ea477dd1af49e952367772dcf9222b.jpg
d1d3bff037e761f93f7f1ddd793d5be3.jpg
Aktualności
Uncategorised

Uncategorised (109)

TS Opatrunki Toruń

Napisał on 10/06/2019

T.S. Opatrunki Toruń

Anna Arseniuk – kapitan, Krzysztof Góralski, Robert Kmieciak, Radosław Lewandowski, Wojciech Świderek, Jarosław Sadowski, Bartosz Wiligalski, Paweł Szymandera, Witold Orcholski, Józef Chmurzyński, Janusz Tybuszewski, Ewa (Jolanta) Podbielska, Paweł Pieczyński, Piotr Kumorek, Adam Butrym, Aneta Błaszkowska, Sylwia Rosińska – Ciałowicz, Mariusz Ciałowicz

 

 

 

 

 

 

 

parkrun Toruń

Napisał on 08/06/2019

parkrun Toruń

FRĄCZYK ANNA, KACZOROWSKA Anna, LUBOCKA Patrycja, ROK-SZPALA Sylwia, WIŚNIEWSKA Daniela, CIESIELSKI Jan, CIESIELSKI Maciej, DĄDELSKI Mariusz, DEREZIŃSKI Daniel, DZIEŁAK Andrzej,FISZER Jakub, FRĄCZYK Jarosław, KUNICKI Kamil, KUNICKI Tomasz, LUBISZEWSKI Robert, ŁOŃSKI Jerzy, OSIŃSKI Michał, RATOWSKI Rafał, SŁUNIECKI Tomasz, ŚLIWIŃSKI Mariusz, TOMASZEWSKI Krzysztof,TOMASZEWSKI Maciej

 

Drużyna WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK
 
Kapitan drużyny: Konrad Strzelecki
 
Zawodnicy:
- Konrad Strzelecki
- Dariusz Kunecki
- Marcin Gabryelski
- Anna Matczak
- Sławomir Kanderski
- Iwona Zielińska
- Krzysztof Widzisz
- Sylwester Jasiński
- Robert Kozłowski
 
 
 
 
 
 
      T eam Spirit
      K arol Pytel - Prezes
      K obiety - piękne i ambitne 
      F aceci - młode wilki i stare wygi
 
      K oleżeńscy
   3 O  lat świętujemy
      L enc Janusz - człowiek instytucja
      E energiczni
      J edyni tacy
      A matorscy zawodowcy
      R ozbiegani
      Z wycięzcy
 
      B iegamy, bo lubimy
      Y ellow and green
      D ziadek Angiel - wzór
      G rześ Maczyński - ikona
      O dważni 
      S zybcy
      Z zasadami
      C zarny koń...
      Z espołowi
 

Termin:26 października 2019

Miejsce: Tuchola – Woziwoda – Gołąbek.

Godzina: Start ostry do biegu o godz. 12 00, na trasie Woziwoda – Gołąbek.

Trasa: nie posiada atestu PZLA - nawierzchnia 11 km leśne drogi utwardzone, 3 km nawierzchnia asfaltowa, 1 km nawierzchnia polbrukowa.

Biuro zawodów: Hala Sportowa Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tucholi, ul. Warszawska 17 w godz. 7 30 – 10 30.

Dystans: 15 km

Zapisy: KLIK

Lista startowa: KLIK

Zgłoszenia: do 23 października 2019 23:59

Opłata startowa

2019.04.26 - 2019.07.31

Bieg 15 km 30.00 PLN
Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) 25.00 PLN
Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) 20.00 PLN
Bieg 15 km (osoby które ukończyły wszystkie dotychczasowe edycje Biegu św. Huberta) 0.00 PLN
Bieg 15 km (osoby 70 +) 0.00 PLN

 

2019.08.01 - 2019.09.30

Bieg 15 km 40.00 PLN
Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) 35.00 PLN
Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) 30.00 PLN
Bieg 15 km (osoby które ukończyły wszystkie dotychczasowe edycje Biegu św. Huberta) 0.00 PLN
Bieg 15 km (osoby 70 +) 0.00 PLN

 

2019.10.01 - 2019.10.23

Bieg 15 km 50.00 PLN
Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) 45.00 PLN
Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) 40.00 PLN
Bieg 15 km (osoby które ukończyły wszystkie dotychczasowe edycje Biegu św. Huberta) 0.00 PLN
Bieg 15 km (osoby 70 +) 0.00 PLN

Opłata w miejscu wydarzenia. (Liczba zawodników jest ograniczona do 500 opłaconych)

2019.10.26 - 2019.10.26

Bieg 15 km 100.00 PLN
Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) 95.00 PLN
Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) 90.00 PLN
Bieg 15 km (osoby które ukończyły wszystkie dotychczasowe edycje Biegu św. Huberta) 0.00 PLN
Bieg 15 km (osoby 70 +) 0.00 PLN

Limit zawodników: 500

RegulaminKLIK

Wyniki biegu:

Strona www: www.osirtuchola.pl 

Kontakt: 

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15:00, tel./fax: 52 3345511 mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

DYREKTOR BIEGU: 
Janusz Zawadzinski 
tel. 608 416 763 
e – mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

KIEROWNIK ds. ORGANIZACYJNYCH:
Dariusz Siciński
tel. 508 072 444
e – mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Termin: 7 września 2019

Miejsce: Lubiewo

Godzina: godz. 11:00 ul. Hallera (Szkoła w Lubiewie).

Trasa: nie posiada atestu PZLA, Załącznik trasy KLIK

 Biuro zawodów: 08:00-10:45 Szkoła Podstawowa w Lubiewie

Dystans: 15 km

Zapisy: KLIK

Lista startowa: KLIK

Zgłoszenia: do 4 września 2019 23:59

Opłata startowa

2019.04.24 - 2019.06.30

START (osoby startujące bez zniżek) 40.00 PLN
START (osoby które ukończyły cykl GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 lub 2018 roku) 35.00 PLN
START (osoby które ukończyły 2 cykle GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 i 2018 roku) 30.00 PLN
START (osoby powyżej 70 roku życia) 0.00 PLN
START (osoby niepełnosprawne) 0.00 PLN
START (mieszkańcy Gminy Lubiewo) 0.00 PLN

2019.07.01 - 2019.09.04

START (osoby startujące bez zniżek) 50.00 PLN
START (osoby które ukończyły cykl GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 lub 2018 roku) 45.00 PLN
START (osoby które ukończyły 2 cykle GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 i 2018 roku) 40.00 PLN
START (osoby powyżej 70 roku życia) 0.00 PLN
START (osoby niepełnosprawne) 0.00 PLN
START (mieszkańcy Gminy Lubiewo) 0.00 PLN

2019.09.07 - 2019.09.07

START (osoby startujące bez zniżek) 60.00 PLN
START (osoby które ukończyły cykl GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 lub 2018 roku) 55.00 PLN
START (osoby które ukończyły 2 cykle GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 i 2018 roku) 50.00 PLN
START (osoby powyżej 70 roku życia) 0.00 PLN
START (osoby niepełnosprawne) 0.00 PLN
START (mieszkańcy Gminy Lubiewo) 0.00 PLN

 

Limit zawodników: brak

Regulamin: KLIK

Wyniki bieguKLIK

Strona www: http://lubiewo.pl/bory

Kontakt:
Grzegorz Okonek tel. 601 721 969
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Termin: 30 czerwca 2019

Miejsce: Inowrocław

Godzina: Godz. 17.00 Stadion Miejski im. Inowrocławskich Olimpijczyków w Inowrocławiu ul. Wierzbińskiego 2.

Trasa: nie posiada atestu PZLA,

Biuro zawodów: umiejscowione będzie na Stadionie Miejskim im. Inowrocławskich Olimpijczyków pod trybuną główną stadionu. Odbioru pakietów startowych można dokonać w biurze zawodów mieszczącym się pod Trybuną Główną Stadionu Miejskiego w Inowrocławiu ul. Wierzbińskiego 2.

-  28 czerwca 2019 –piątek w godzinach 17.00 –20.00

-  29 czerwca2019 -sobota w godzinach 10.00 –14.00

-  30 czerwca2019 –niedziela w godzinach 13.00 -16.45

- Wszyscy zawodnicy muszą zostać zweryfikowani w biurze zawodów i posiadać dokument tożsamości.

Dystans: Bieg na 10 km (zaliczany do Grand Prix Woj. Kujawsko Pomorskiego), bieg 5 km oraz Biegi dla Dzieci

Zapisy: KLIK

Lista startowa: KLIK

Zgłoszenia:

  • Terminy zgłoszeń elektronicznych zamykane są w zależności od rodzaju pakietu:

-Pakiet VIP – koniec zapisów elektronicznych w dniu 9.06.2019

-Pakiet Normal – koniec zapisów elektronicznych w dniu 9.06.2019

-Pakiet Standard – koniec zapisów elektronicznych w dniu 9.06.2019

-Pakiet BASE – koniec zapisów elektronicznych w dniu 26.06.2019

-Biegi dla dzieci – koniec zapisów elektronicznych w dniu 26.06.2019.

  • Zapisy w biurze zawodów możliwe TYLKO w piątek i sobotę przed biegiem.
  • W dniu biegu nie prowadzone są zapisy na bieg.

Opłata startowa

Jednorazowa opłata startowa na każdy bieg wynosi:

- Pakiet BASE –numer + chip + gadżety od sponsorów cena 25.00 zł,

- Pakiet Standard -kubek + gadżety od sponsorów cena 30.00 zł,

- Pakiet Normal -koszulka + gadżety od sponsorów cena 40.00zł,

- Pakiet VIP -kubek + koszulka + gadżet i kolekcji limitowanej FCGP 2019+ gadżety od sponsorów cena 70.00zł,

- Opłata za Festiwal Biegów  Dzieci FCGP –10.00zł,

- W Biurze zawodów po zamknięciu zapisów elektronicznych dostępny jest tylko pakiet BASE a cena jego wynosi – 30.00 zł.

Osoby, które ukończyły cykl Grand Prix Województwa Kujawsko-Pomorskiego w roku 2018 lub w roku 2017 mają prawo do zniżki 5 zł, natomiast osoby, które ukończyły 2 ostatnie cykle 2017 i 2018 mają prawo do zniżki 10 zł. (podlegać to będzie weryfikacji organizatora biegu i organizatora cyklu Grand Prix). Zniżka dotyczy tylko dystansu na 10 km i pakietów Standard, Normal i VIP.  Przy pakiecie Base zniżka nie obowiązuje.

Limit zawodników: brak

Regulamin:KLIK

Wyniki biegu:KLIK

Strona wwwhttps://www.facebook.com/FCGPInowroclaw/

Kontakt: Dyrektor IV Four Colours Grand Prix Inowrocław na 5 i 10 km oraz Festiwalu Biegów dla Dzieci: Waldemar Kwiatkowski tel. 733070472

 

Termin: 22 czerwca 2019

Miejsce: Unisław

Godzina: Start honorowy: ul. Spokojna, godz. 10:00

Trasy: posiadają atest PZLA

Trasa Półmaratonu Unisławskiego (21.097,5 m) prowadzi po terenie gminy Unisław i Kijewo Królewskie poprzez miejscowości Unisław (start), Stablewice, Bągart, Szymborno, Płutowo, Bruki Kokocka, Bruki Unisławskie, Unisław (meta).

Trasa Dziesiątki Unisławskiej (10.000 m) prowadzi przez miemetąscowości Unisław (start), Stablewice, Gołoty, Unisław (meta).
 

Biuro zawodów: Hala Widowiskowa-Sportowa przy ulicy Spokojnej 16 w Unisławiu, w godzinach od 7:00 do 9:15 

Dystans: 10 km i 21,097 km

Zapisy: KLIK

Lista startowa: KLIK

Zgłoszenia: można dokonywać za pomocą formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie internetowej do dnia 18 czerwca 2019 r., jeżeli limit zawodników zgłoszonych do udziału w biegu nie zostanie wyczerpany.

Opłaty:

Dystans

Wysokości opłaty startowej
uzależniona jest od terminu zgłoszenia do biegów
oraz dokonania opłaty

do 30 kwietnia 2019

od 01 maja do 22 maja
2019

od 23 maja
do 18 czerwca
2019

w dniu  biegu
- 22 czerwca 2019

XVI Półmaraton Unisławski
i Dziesiątka Unisławska

30 zł

40 zł

50 zł

100 zł

 

Osoby które ukończyły cykl Grand Prix Województwa Kujawsko – Pomorskiego w roku 2018 lub 2017 mają prawo do zniżki 5 zł w opłacie startowej, osoby, które ukończyły 2 ostatnie cykle 2017 i 2018 mają prawo do zniżki 10 zł.

Limit zawodników: 250 osób Półmaraton oraz 350 osób na dystansie 10 km

Regulaminy:  KLIK 10 km

                      KLIK 21,097 km

Wyniki bieguKLIK

Strona wwwhttp://unislaw.pl

Kontakt:

Informacje dotyczące biegu można uzyskać telefonicznie pod nr tel. 56 68 68 721 w godzinach pracy urzędu.

Osobą  do kontaktu w sprawach biegu jest Marek Chojnacki.

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

ROK 2019

KLASYFIKACJA MĘŻCZYZN GRAND PRIX WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO 2019

Miejsce nazwisko imię miasto klub Rok urodzenia plec kat. Wiek. Mijesce w kat. Wiek Żnin Janowiec Świecie Kowalewo Brześć Lisewo Unisław Blue Run Rypin Lubiewo Lipno Tuchola Gniewkowo Ile startów średnia
1 KLAYBOR DAWID ŻAGAŃ 34 BKPANC ŻAGAŃ 1990 M M18       00:32:27   00:33:47 00:32:54 00:32:07   00:33:12 00:30:28     00:32:14 7 00:32:27
2 KLEDZIK ZBIGNIEW CHOMIĄŻA SZLACHECKA Idealnie Niedoskonali 1991 M M18   00:33:54 00:33:23   00:32:59     00:32:05 00:33:33   00:32:03   00:32:55 00:33:38 8 00:32:56
3 ŚWIDEREK WOJCIECH TORUŃ T.S. OPATRUNKI TORUŃ 1982 M M30       00:34:16 00:33:28 00:33:57   00:32:31 00:34:40 00:35:56 00:33:38 00:35:18   00:43:13 9 00:33:58
4 JARANOWSKI ANDRZEJ BRODNICA GKS FABIANKI 1993 M M18   00:34:17 00:34:31 00:34:44     00:34:59   00:36:39   00:32:30 00:34:37 00:33:00 00:34:19 9 00:33:59
5 SZPECIŃSKI PRZEMEK RYMAŃ Gmina Rymań 1995 M M18   00:34:34       00:34:17   00:33:26 00:36:37 00:36:09 00:32:48 00:34:47 00:34:14 00:34:56 9 00:34:08
6 PIERNIKOWSKI DAMIAN LUBANIE GKS FABIANKI 1988 M M30   00:35:31 00:35:35 00:36:19 00:35:08 00:34:44 00:34:52 00:34:21         00:36:55 00:36:08 9 00:35:11
7 TOMASZEWSKI MACIEJ TORUN KM TRUCHCIK ŁUBIANKA 1988 M M30   00:34:04     00:34:28 00:34:07 00:39:31 00:33:50   00:35:36   00:36:31     7 00:35:26
8 WILIGALSKI BARTOSZ PIGŻA T.S. OPATRUNKI TORUŃ 1989 M M30   00:35:55   00:36:00   00:35:26 00:36:00 00:35:49 00:38:44   00:34:16 00:35:42 00:36:22   9 00:35:35
9 CHMIELARZ SEBASTIAN TORUŃ CHMIELARZ TEAM 1987 M M30     00:35:40   00:35:55     00:34:30 00:36:56   00:34:05   00:35:46 00:36:29 7 00:35:37
10 CHOJNICKI DAMIAN GŁOGOWO GKS FABIANKI 1997 M M18   00:34:45 00:35:48         00:36:04 00:37:19 00:38:22   00:35:30 00:34:30 00:35:48 8 00:35:40
11 RATAJCZYK PRZEMYSŁAW ZAKRZEWO TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1993 M M18   00:36:32     00:35:35 00:36:32   00:34:46       00:37:35 00:35:26 00:34:53 7 00:35:54
12 MIKA OSKAR BYDGOSZCZ Bydgoskie Okonie 1979 M M40   00:35:51 00:36:09 00:36:43 00:36:44           00:35:08   00:37:26 00:38:19 7 00:36:37
13 MAĆKOWSKI MACIEJ ŻNIN PAŁUKI RUNNING TEAM 1988 M M30               00:36:32 00:37:33 00:38:43 00:35:12 00:37:29 00:36:03 00:35:43 7 00:36:45
14 ORCHOLSKI WITOLD TORUŃ T.S. OPATRUNKI TORUŃ 1971 M M40     00:42:53 00:39:42 00:38:44 00:39:03 00:38:55 00:37:27 00:37:21   00:34:56 00:37:12 00:35:34 00:36:24 11 00:36:48
15 DZIEDZIC PIOTR INOWROCŁAW TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 1975 M M40   00:38:33 00:37:42       00:37:56 00:35:38 00:43:02   00:35:18 00:37:58 00:36:10 00:37:13 9 00:36:50

 

Klasyfikacja wiekowa   M18  
M-ce Nazwisko imię Miejscowość Czas
1 TREPKOWSKI MATEUSZ DOBRZEJEWICE 00:36:53
2 JERECZEK MICHAŁ TORUŃ 00:37:02
3 CHMIELARZ KRZYSZTOF KRUSZWICA 00:37:15
       
       
Klasyfikacja wiekowa   M30  
M-ce Nazwisko imię Miejscowość Czas
1 GAPIŃSKI ŁUKASZ WĄBRZEŹNO 00:37:46
2 TRZCIŃSKI MARIUSZ WŁOCŁAWEK 00:38:08
3 ŁAZ KAMIL BYDGOSZCZ 00:38:23
       
       
Klasyfikacja wiekowa   M40  
M-ce Nazwisko imię Miejscowość Czas
1 MOKRZYCKI RAFAŁ INOWROCŁAW 00:37:13
2 JAGIEŁA JAROSŁAW BYDGOSZCZ 00:37:56
3 KUBIAK TOMASZ INOWROCŁAW 00:39:54
       
       
Klasyfikacja wiekowa   M50  
M-ce Nazwisko imię Miejscowość Czas
1 DUDEK MARIUSZ WĄBRZEŹNO 00:38:15
2 KASPRZYK PIOTR TORUŃ 00:39:00
3 PIERZCHAŁA SŁAWOMIR GOLUB-DOBRZYŃ 00:41:36
       
       
Klasyfikacja wiekowa   M60  
M-ce Nazwisko imię Miejscowość Czas
1 JAWORSKI MAREK TORUŃ 00:39:27
2 BODNAR JAN TORUŃ 00:45:13
3 BEREBECKI ROMAN RYPIN 00:48:04
       
       
Klasyfikacja wiekowa   M70+  
M-ce Nazwisko imię Miejscowość Czas
1 KAMIŃSKI STEFAN TORUŃ 00:50:28
2 DŁONIAK EDMUND GNIEWKOWO 00:55:03
3 BŁASZCZAK STANISŁAW SKĘPE 01:02:20

Klasyfikacja po 13 biegach Gniewkowo - szczegóły tutaj

Klasyfikacja po 12 biegach Tuchola  tutaj

Klasyfikacja po 11 biegach Lipno  tutaj

Klasyfikacja po 10 biegach Lubiewo  tutaj

Klasyfikacja po 9 biegach Rypin  tutaj

Klasyfikacja po 8 biegach Inowrocław -  tutaj

Klasyfikacja po 7 biegach Unisław  tutaj

Klasyfikacja po 6 biegach Lisewo  tutaj

Klasyfikacja po 5 biegach Brześć Kujawski  tutaj

Klasyfikacja po 4 biegach Kowalewo Pomorskie tutaj

Klasyfikacja po 3 biegach Świecie tutaj

Klasyfikacja po 2 biegach Janowiec Wlkp  tutaj

 

 

KLASYFIKACJA KOBIET GRAND PRIX WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO 2019

 

Miejsce nazwisko imię miasto klub Rok urodzenia plec kat. Wiek. Miejsce w kat. Żnin Janowiec Świecie Kowalewo Brześć Lisewo Unisław Blue Run Rypin Lubiewo Lipno Tuchola Gniewkowo Ile startów średnia
1 ARSENIUK ANNA   T.S. OPATRUNKI TORUN 1981 K K30           00:39:27 00:38:03 00:37:15 00:39:04 00:40:18 00:36:34 00:38:53 00:38:56 00:39:08 9 00:38:16
2 SZWEDA MIROSŁAWA TORUŃ DRUŻYNA SZPIKU 1986 K K30       00:40:32 00:39:30   00:40:16 00:38:08 00:41:43 00:41:11     00:38:44 00:39:58 8 00:39:45
3 PĘKAŁA ALEKSANDRA BYDGOSZCZ RUN PASJA 1984 K K30     00:40:36 00:42:37   00:41:12 00:41:21     00:46:30   00:42:44   00:42:57 7 00:42:33
4 WOŹNIAKOWSKA AGATA BYDGOSZCZ Bydgoskie Okonie 1984 K K30   00:43:24   00:44:11 00:43:01 00:43:35 00:43:20   00:44:25 00:44:25   00:43:10   00:43:11 9 00:43:24
5 ROK-SZPALA SYLWIA LUBICZ GÓRNY PARKRUN TORUŃ 1981 K K30   00:44:55   00:44:42 00:43:47 00:44:03     00:45:28 00:45:25 00:41:41   00:43:06 00:44:00 9 00:43:45
6 LEWANDOWSKA MARLENA TORUŃ Podgórz Toruń 1973 K K40   00:44:43 00:44:42 00:44:59 00:44:10   00:45:44     00:47:12 00:41:57     00:43:50 8 00:44:18
7 STAWARSKA ELŻBIETA TORUŃ MARMEL Toruń 1977 K K40   00:45:53 00:44:22 00:45:27   00:45:34         00:41:58 00:46:00   00:44:39 7 00:44:50
8 DUBIELA HALINA TCZEW TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1962 K K50     00:44:16 00:44:49         00:47:08   00:42:43 00:46:43 00:47:43 00:44:39 7 00:45:26
9 ZIELIŃSKA IWONA WŁOCŁAWEK WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK 1968 K K50     00:46:35 00:47:04   00:47:14 00:47:43 00:45:47 00:48:49 00:47:42 00:43:08     00:44:12 9 00:45:57
10 KARWASZ PAULINA LUBIEWO CHMIELARZ TEAM 1992 K K18       00:48:15 00:46:24   00:47:34 00:46:44 00:48:20   00:44:06   00:44:54 00:44:58 8 00:46:08

 

 

 

Klasyfikacja wiekowa   K18  
M-ce Nazwisko imię Miejscowość Czas
1 BŁASZKOWSKA ANETA OBROWO 00:46:53
2 LUZAK MAGDALENA BYDGOSZCZ 00:48:21
3 DYCZKO ALICJA BRĄCHNOWO 00:50:23
       
       
Klasyfikacja wiekowa   K30  
M-ce Nazwisko imię Miejscowość Czas
1 MACIEJEWSKA KAMILA BARCIN 00:46:23
2 NOWACKA ANNA BOBROWNIKI 00:48:14
3 WRÓBLEWSKA DAGMARA BYDGOSZCZ 00:49:25
       
       
Klasyfikacja wiekowa   K40  
M-ce Nazwisko imię Miejscowość Czas
1 GAŁUSZKA DOROTA GRUDZIĄDZ 00:46:11
2 SCHWEDA JUSTYNA TORUŃ 00:48:52
3 BŁAŻEJAK KRZYSZTOFA BYDGOSZCZ 00:49:21
       
       
Klasyfikacja wiekowa   K50  
M-ce Nazwisko imię Miejscowość Czas
1 PODBIELSKA ALINA TORUŃ 00:47:38
2 LEWANDOWSKA MAŁGORZATA LIPIE 00:53:00
3 WIENCONEK IWONA TORUŃ 01:00:24
       
       
Klasyfikacja wiekowa   K60  
M-ce Nazwisko imię Miejscowość Czas
1 SZADKOWSKA ANNA INOWROCŁAW 00:55:05
2 STOLARSKA DANUTA WŁOCŁAWEK 01:01:15
3      

 

Klasyfikacja po 13 biegach Gniewkowo - szczegóły tutaj

 

Klasyfikacja po 12 biegach Tuchola tutaj

 

Klasyfikacja po 11 biegach Lipno tutaj

 

Klasyfikacja po 10 biegach Lubiewo tutaj

 

Klasyfikacja po 9 biegach Rypin tutaj

 

Klasyfikacja po 8 biegach Inowrocław tutaj

 

Klasyfikacja po 7 biegach Unisław  tutaj

 

Klasyfikacja po 6 biegach Lisewo  tutaj

 

Klasyfikacja po 5 biegach Brześć Kujawski  tutaj

 

Klasyfikacja po 4 biegach Kowalewo Pomorskie  tutaj

 

Klasyfikacja po 3 biegach Świecie  tutaj

 

Klasyfikacja po 2 biegach Janowiec Wlkp   tutaj

 

 KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA GRAND PRIX WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO 2019

Miejsce nazwisko imię DRUŻYNA średnia suma
1 ŚWIDEREK WOJCIECH T.S. OPATRUNKI TORUN 00:33:58 00:36:10
  WILIGALSKI BARTOSZ T.S. OPATRUNKI TORUN 00:35:35  
  ORCHOLSKI WITOLD T.S. OPATRUNKI TORUN 00:36:48  
  ARSENIUK ANNA T.S. OPATRUNKI TORUN 00:38:16  
  KMIECIAK ROBERT T.S. OPATRUNKI TORUN 00:40:04  
  GÓRALSKI KRZYSZTOF T.S. OPATRUNKI TORUN 00:42:39  
  CHMURZYŃSKI JÓZEF T.S. OPATRUNKI TORUN 00:44:02  
  BŁASZKOWSKA ANETA T.S. OPATRUNKI TORUN 00:46:53  
  PODBIELSKA ALINA T.S. OPATRUNKI TORUN 00:47:38  
  BUTRYM ADAM T.S. OPATRUNKI TORUN 00:57:20  
  TYBUSZEWSKI JANUSZ T.S. OPATRUNKI TORUŃ 01:03:57  
2 KLAYBOR DAWID GKS FABIANKI 00:32:27 00:37:28
  JARANOWSKI ANDRZEJ GKS FABIANKI 00:33:59  
  PIERNIKOWSKI DAMIAN GKS FABIANKI 00:35:11  
  CHOJNICKI DAMIAN GKS FABIANKI 00:35:40  
  SZTOLCMAN PIOTR GKS FABIANKI 00:37:50  
  TRZCIŃSKI MARIUSZ GKS FABIANKI 00:38:08  
  BARTOSZ MAREK GKS FABIANKI 00:41:27  
  NOWICKI JAROSŁAW GKS FABIANKI 00:42:24  
  NOWACKA ANNA GKS FABIANKI 00:48:14  
  WITCZAK OLA GKS FABIANKI 00:52:11  
3 RATAJCZYK PRZEMYSŁAW TKKF Kolejarz Bydgoszcz 00:35:54 00:38:10
  JAGIEŁA JAROSŁAW TKKF Kolejarz Bydgoszcz 00:37:56  
  HOŁTYN PATRYK TKKF Kolejarz Bydgoszcz 00:39:03  
  SZWEDA MIROSŁAWA TKKF Kolejarz Bydgoszcz 00:39:45  
  KUBARSKI JULIAN TKKF Kolejarz Bydgoszcz 00:42:15  
  DUBIELA HALINA TKKF Kolejarz Bydgoszcz 00:45:26  
  WRÓBLEWSKA DAGMARA TKKF Kolejarz Bydgoszcz 00:49:25  
  BRATEK ANDRZEJ TKKF Kolejarz Bydgoszcz 00:50:43  
  KLAWIKOWSKA JULITA TKKF Kolejarz Bydgoszcz 00:51:27  
  LENC JANUSZ TKKF Kolejarz Bydgoszcz 00:56:28  
4 KLEDZIK ZBIGNIEW PAŁUKI RUNNING TEAM 00:32:56 00:38:41
  MAĆKOWSKI MACIEJ PAŁUKI RUNNING TEAM 00:36:45  
  SENGER MICHAŁ PAŁUKI RUNNING TEAM 00:38:39  
  OLSZEWSKI KRZYSZTOF PAŁUKI RUNNING TEAM 00:38:48  
  MACIEJEWSKA KAMILA PAŁUKI RUNNING TEAM 00:46:23  
5 MIKA OSKAR Bydgoskie Okonie 00:36:37 00:39:09
  TUCZYŃSKI SYLWESTER Bydgoskie Okonie 00:38:08  
  ŁAZ KAMIL Bydgoskie Okonie 00:38:23  
  WOŹNIAKOWSKA AGATA Bydgoskie Okonie 00:43:24  
6 DZIEDZIC PIOTR TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 00:36:50 00:40:58
  MOKRZYCKI RAFAŁ TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 00:37:13  
  KUBIAK TOMASZ TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 00:39:54  
  TOMASIK PIOTR TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 00:41:46  
  OLSZEWSKI RAFAŁ TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 00:47:17  
  GRALAK MARCIN TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 00:47:31  
  MACIEJEWSKI ZBIGNIEW TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 00:49:24  
  BIERNAT MAGDALENA TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 00:49:52  
  POSADZY KAROL TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 00:51:57  
  LEWANDOWSKA MAŁGORZATA TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 00:53:00  
  DŁONIAK EDMUND TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 00:55:03  
  OLSZEWSKA EWA TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 00:59:47  
  GOLA GRZEGORZ TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 01:06:12  
7 KOZŁOWSKI ZBIGNIEW BIEGOHOLICY / MARMEL TORUŃ 00:38:55 00:40:59
  DRAPIEWSKI MIROSŁAW BIEGOHOLICY / MARMEL TORUŃ 00:39:42  
  SAMEREK DARIUSZ BIEGOHOLICY / MARMEL TORUŃ 00:40:29  
  STAWARSKA ELŻBIETA BIEGOHOLICY / MARMEL TORUŃ 00:44:50  
8 TOMASZEWSKI MACIEJ PARKRUN TORUŃ 00:35:26 00:41:46
  FRĄCZYK JAROSŁAW PARKRUN TORUŃ 00:42:26  
  ROK-SZPALA SYLWIA PARKRUN TORUŃ 00:43:45  
  KUNICKI TOMASZ PARKRUN TORUŃ 00:45:23  
  KUNICKI KAMIL PARKRUN TORUŃ 00:46:43  
  SŁUNIECKI TOMASZ PARKRUN TORUŃ 00:47:14  
  DZIEŁAK ANDRZEJ PARKRUN TORUŃ 00:49:54  
  RATOWSKI RAFAŁ PARKRUN TORUŃ 00:50:18  
  FRĄCZYK ANNA PARKRUN TORUŃ 00:52:46  
  WIŚNIEWSKA DANIELA PARKRUN TORUŃ 00:53:10  
  LUBOCKA PATRYCJA PARKRUN TORUŃ 01:25:35  
9 CHMIELARZ SEBASTIAN CHMIELARZ TEAM 00:35:37 00:42:40
  CHMIELARZ KRZYSZTOF CHMIELARZ TEAM 00:37:15  
  KARWASZ PAULINA CHMIELARZ TEAM 00:46:08  
  CHMIELARZ JUSTYNA CHMIELARZ TEAM 00:51:40  
  ULOWSKA KATARZYNA CHMIELARZ TEAM 00:52:49  
10 NADOLNY PIOTR Kujawsko-Pomorskie 00:43:11 00:46:59
  MACIASZEK KRZYSZTOF Kujawsko-Pomorskie 00:46:03  
  SOBKOWIAK OLGIERD Kujawsko-Pomorskie 00:47:05  
  PRYKANOWSKI MARCIN Kujawsko-Pomorskie 00:49:38  
  DĄBROWSKA KAROLINA Kujawsko-Pomorskie 00:51:34  
  WIERSKI JAROSŁAW Kujawsko-Pomorskie 00:57:07  

Klasyfikacja po 13 biegach - KLIKNIJ

Klasyfikacja po 12 biegach - KLIKNIJ

Klasyfikacja po 11 biegach - KLIKNIJ

Klasyfikacja po 10 biegach LUBIEWO - KLIKNIJ

Klasyfikacja po 9 biegach RYPIN - KLIKNIJ

Klasyfikacja po 8 biegach INOWROCŁAW - KLIKNIJ

Klasyfikacji po 7 biegach UNISŁAW - KLIKNIJ

Klasyfikacji po 6 biegach LISEWO - KLIKNIJ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ROK 2018

Klasyfikacja Mężczyzn Open po XXIV Biegu im. Rodziny Milewskich - 3 listopada 2018

Msc

IP GP

Nazwisko Imię

Miejscowość

Klub

Ilość startów

Srednia

1

299

NARTOWSKI KAMIL

TORUŃ

12WOG

7

00:32:58

2

264

ŚWIDEREK WOJCIECH

TORUŃ

T.S. OPATRUNKI TORUŃ

9

00:34:24

3

46

WILIGALSKI BARTOSZ

PIGŻA

KM TRUCHCIK ŁUBIANKA

10

00:34:33

4

345

MYSERA CEZARY

SIERPC

GKS FABIANKI

8

00:34:38

5

25

CHOJNICKI DAMIAN

GŁOGOWO

BYDGOSKIE OKONIE

9

00:34:43

6

95

WOJDYŁO MARIUSZ

BRODNICA

BRODNICA BIEGA

9

00:35:16

7

388

CHMIELARZ SEBASTIAN

KRUSZWICA

CHMIELARZ TEAM KRUSZWICA

8

00:35:45

8

 

MOTOCZYŃSKI WOJCIECH

BYDGOSZCZ

TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ

7

00:35:53

9

78

TUCZYŃSKI SYLWESTER LEON

BYDGOSZCZ

BYDGOSKIE OKONIE

9

00:36:38

10

72

JAGODZIŃSKI MATEUSZ

BYDGOSZCZ

BYDGOSKIE OKONIE

10

00:36:43

11

105

GRALAK MARCIN

INOWROCŁAW

T.G "SOKÓŁ" GNIEWKOWO

12

00:37:01

12

243

CIESIELSKI MACIEJ

TORUŃ

PARKRUN TORUŃ

7

00:37:06

13

275

MOKRZYCKI RAFAŁ

INOWROCŁAW

T.G "SOKÓŁ" GNIEWKOWO

8

00:37:20

14

491

WIŚNIEWSKI PIOTR

PŁOMIANY

GKS FABIANKI

7

00:37:39

15

277

HOŁTYN PATRYK

RADZIEJÓW

TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ

7

00:37:47

 KATEGORIE WIEKOWE

 

Msc Open IP GP Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat wiek. Miejsce w kategorii wiekowej
3 46 WILIGALSKI BARTOSZ PIGŻA KM TRUCHCIK ŁUBIANKA M18 1
4 345 MYSERA CEZARY SIERPC GKS FABIANKI M18 2
5 25 CHOJNICKI DAMIAN GŁOGOWO BYDGOSKIE OKONIE M18 3
9 78 TUCZYŃSKI SYLWESTER LEON BYDGOSZCZ BYDGOSKIE OKONIE M18 4
10 72 JAGODZIŃSKI MATEUSZ BYDGOSZCZ BYDGOSKIE OKONIE M18 5
12 243 CIESIELSKI MACIEJ TORUŃ PARKRUN TORUŃ M18 6
21 12 DĄBROWSKI PAWEŁ GRUDZIĄDZ   M18 7
22   TUCHOLSKI BARTŁOMIEJ BYDGOSZCZ BYDGOSKIE OKONIE M18 8
35 314 BIELEC ADAM SKĘPE WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK M18 9
             
1 299 NARTOWSKI KAMIL TORUŃ 12WOG M30 1
2 264 ŚWIDEREK WOJCIECH TORUŃ T.S. OPATRUNKI TORUŃ M30 2
6 95 WOJDYŁO MARIUSZ BRODNICA BRODNICA BIEGA M30 3
7 388 CHMIELARZ SEBASTIAN KRUSZWICA CHMIELARZ TEAM KRUSZWICA M30 4
8   MOTOCZYŃSKI WOJCIECH BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ M30 5
14 491 WIŚNIEWSKI PIOTR PŁOMIANY GKS FABIANKI M30 6
15 277 HOŁTYN PATRYK RADZIEJÓW TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ M30 7
16 87 SZYMAŃSKI MICHAŁ TORUŃ KM TRUCHCIK ŁUBIANKA M30 8
23 405 ŚLIWIŃSKI PAWEŁ LIPNO GKS FABIANKI M30 9
27 487 SENGER MICHAŁ GĄSAWA SOKÓŁ GĄSAWA M30 10
             
11 105 GRALAK MARCIN INOWROCŁAW T.G "SOKÓŁ" GNIEWKOWO M40 1
13 275 MOKRZYCKI RAFAŁ INOWROCŁAW T.G "SOKÓŁ" GNIEWKOWO M40 2
17   ŁOPUSZYŃSKI RAFAŁ TORUŃ 12WOG M40 3
19 293 JAGIEŁA JAROSŁAW BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ M40 4
20 288 KUBIAK TOMASZ INOWROCŁAW T.G "SOKÓŁ" GNIEWKOWO M40 5
             
18 292 MACZYŃSKI GRZEGORZ BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ M50 1
41 274 OLSZEWSKI ADAM NOWY KOBRZYNIEC KB LECH RYPIN M50 2
46 207 MARCINKOWSKI PAWEŁ GRĘBOCIN VIVA-TORUŃ M50 3
             
43   CZUK MAREK TORUŃ   M60 1
62 56 NADRAJKOWSKI ADAM INOWROCŁAW   M60 2
64   BODNAR JAN TORUŃ   M60 3
             
114 192 KAMIŃSKI STEFAN TORUŃ REKREACJA TORUŃ M70 1
124 19 DŁONIAK EDMUND GNIEWKOWO T.G "SOKÓŁ" GNIEWKOWO M70 2
130 131 PROKOPOWICZ NIŁ WŁOCŁAWEK WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK M70 3

 

Klasyfikacja 2018 - szczegóły tutaj

Poprzednie klasyfikacje w 2018 roku:

Bieg w Tucholi tutaj

Bieg we Włocławku tutaj

Bieg w Rypinie  tutaj

Bieg w Lipnie tutaj 

Bieg w Kruszwicy Tutaj

Bieg w Lisewie tutaj

Bieg w Żninie tutaj

 

Klasyfikacja Open Kobiet po XXIV Biegu im. Rodziny Milewskich - 3 listopada 2018

 

Msc

IP GP

Nazwisko Imię

Miejscowość

Klub

Ilość startów

Srednia

1

 

DZIĘGIEL ANDŻELIKA

TORUŃ

GKS FABIANKI

7

00:36:10

2

167

ARSENIUK ANNA

GÓRSK, ZŁAWIEŚ WIELKA

T.S. OPATRUNKI TORUŃ

7

00:38:23

3

394

WOŹNIAKOWSKA AGATA

BYDGOSZCZ

BYDGOSKIE OKONIE

7

00:42:44

4

98

MALICKA-ZACNIEWSKA AGATA

TORUŃ

ANIRO RUN TEAM

8

00:43:11

5

184

GURNA JOLANTA

BYDGOSZCZ

TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ

8

00:44:04

6

92

STAWARSKA ELŻBIETA

TORUŃ

AKPB MARMEL TORUŃ

7

00:45:21

7

 

DUBIELA HALINA

TCZEW

TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ

7

00:45:35

8

 

GAŁUSZKA DOROTA

GRUDZIĄDZ

AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ

8

00:46:39

9

463

ZIELIŃSKA IWONA

WŁOCŁAWEK

WKB MARATOÑCZYK

9

00:47:04

10

189

PODBIELSKA ALINA

TORUŃ

KM UMK TORUŃ

9

00:47:25

 

 KATEGORIE WIEKOWE

 

Msc OPEN IP GP Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat wiek. Miejsce w kategorii wiekowej
1   DZIĘGIEL ANDŻELIKA TORUŃ GKS FABIANKI K18 1
11 9 ŁEPEK TERESA PŁUŻNICA   K18 2
16 236 LUZAK MAGDALENA BYDGOSZCZ STAFF ENEA BYDGOSZCZ TRIATHLON K18 3
20 346 TOMASIK JUSTYNA TORUŃ T.G "SOKÓŁ" GNIEWKOWO K18 4
             
2 167 ARSENIUK ANNA GÓRSK, ZŁAWIEŚ WIELKA T.S. OPATRUNKI TORUŃ K30 1
3 394 WOŹNIAKOWSKA AGATA BYDGOSZCZ BYDGOSKIE OKONIE K30 2
4 98 MALICKA-ZACNIEWSKA AGATA TORUŃ ANIRO RUN TEAM K30 3
8   GAŁUSZKA DOROTA GRUDZIĄDZ AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ K30 4
12   CHOJNACKA KAROLINA TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE.PL K30 5
13 397 KUCHNICKA KATARZYNA RYPIN KB LECH RYPIN K30 6
14   WRÓBLEWSKA DAGMARA BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ K30 7
             
6 92 STAWARSKA ELŻBIETA TORUŃ AKPB MARMEL TORUŃ K40 1
10 189 PODBIELSKA ALINA TORUŃ KM UMK TORUŃ K40 2
15 23 MĄCZEWSKA MARZENA GRUDZIĄDZ V RUNNER K40 3
17 102 WIECZOREK JUSTYNA INOWROCŁAW BBL INOWROCŁAW K40 4
25 312 BARTOSZ MARIOLA KIKÓŁ   K40 5
             
5 184 GURNA JOLANTA BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ K50 1
7   DUBIELA HALINA TCZEW TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ K50 2
9 463 ZIELIŃSKA IWONA WŁOCŁAWEK WKB MARATOÑCZYK K50 3
22 334 PILARSKA ANNA TORUŃ   K50 4
27 73 DOBRUCHOWSKA EMILIA INOWROCŁAW T.G "SOKÓŁ" GNIEWKOWO K50 5
37   JABŁOŃSKA MAŁGORZATA GRUDZIĄDZ DRUŻYNA SZPIKU K50 6
             
35 245 SZADKOWSKA ANNA INOWROCŁAW   K60 1
39 43 STOLARSKA DANUTA WŁOCŁAWEK ANETA TEAM K60 2

 

Klasyfikacja 2018 szczegóły tutaj

Poprzednie klasyfikacje w 2018 roku:

 Bieg w Tucholi tutaj

 Bieg we Włocławku  tutaj

 Bieg w Lipnie tutaj

 Bieg w Rypinie tutaj

 Bieg w Kruszwicy Tutaj

 Bieg w Lisewie tutaj

 Bieg w Żninie tutaj

 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA PO 12 BIEGACH

Msc IP GP Nazwisko Imię Klub Srednia Srednia zespołu
4 345 MYSERA CEZARY GKS FABIANKI 00:34:38  
14 491 WIŚNIEWSKI PIOTR GKS FABIANKI 00:37:39 I MSC
23 405 ŚLIWIŃSKI PAWEŁ GKS FABIANKI 00:38:48  
31   TRZCIŃSKI MARIUSZ GKS FABIANKI 00:40:04  
47 328 NOWICKI JAROSŁAW GKS FABIANKI 00:41:47  
1   DZIĘGIEL ANDŻELIKA GKS FABIANKI 00:36:10 00:36:49
26 158 WITCZAK OLA GKS FABIANKI 00:51:49  
           
5 25 CHOJNICKI DAMIAN BYDGOSKIE OKONIE 00:34:43  
9 78 TUCZYŃSKI SYLWESTER LEON BYDGOSKIE OKONIE 00:36:38 II MSC
10 72 JAGODZIŃSKI MATEUSZ BYDGOSKIE OKONIE 00:36:43  
22   TUCHOLSKI BARTŁOMIEJ BYDGOSKIE OKONIE 00:38:38  
32 145 DURCZAK JERZY BYDGOSKIE OKONIE 00:40:27  
129 84 WOJTYSIAK SZYMON BYDGOSKIE OKONIE 00:57:21  
3 394 WOŹNIAKOWSKA AGATA BYDGOSKIE OKONIE 00:42:44 00:37:42
           
2 264 ŚWIDEREK WOJCIECH T.S. OPATRUNKI TORUŃ 00:34:24 III MSC
24 182 SZYMANDERA PAWEŁ T.S. OPATRUNKI TORUŃ 00:39:01  
28 171 ORCHOLSKI WITOLD T.S. OPATRUNKI TORUŃ 00:39:37  
30 270 KMIECIAK ROBERT T.S. OPATRUNKI TORUŃ 00:39:50  
50 176 GÓRALSKI KRZYSZTOF T.S. OPATRUNKI TORUŃ 00:42:13  
53 178 SADOWSKI JAROSŁAW T.S. OPATRUNKI TORUŃ 00:42:35  
55 204 CHMURZYŃSKI JÓZEF T.S. OPATRUNKI TORUŃ 00:43:07  
123   TYBUSZEWSKI JANUSZ T.S. OPATRUNKI TORUŃ 00:53:34  
2 167 ARSENIUK ANNA T.S. OPATRUNKI TORUŃ 00:38:23 00:37:51
           
8   MOTOCZYŃSKI WOJCIECH TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 00:35:53  
15 277 HOŁTYN PATRYK TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 00:37:47  
18 292 MACZYŃSKI GRZEGORZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 00:38:04  
19 293 JAGIEŁA JAROSŁAW TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 00:38:07 IV MSC
36   KUBARSKI JULIAN TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 00:41:11  
122 241 BRATEK ANDRZEJ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 00:53:25  
5 184 GURNA JOLANTA TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 00:44:04  
7   DUBIELA HALINA TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 00:45:35  
14   WRÓBLEWSKA DAGMARA TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 00:48:03 00:38:57
           
3 46 WILIGALSKI BARTOSZ KM TRUCHCIK ŁUBIANKA 00:34:33  
16 87 SZYMAŃSKI MICHAŁ KM TRUCHCIK ŁUBIANKA 00:37:53 V MSC
25 258 SOWA WOJCIECH KM TRUCHCIK ŁUBIANKA 00:39:09  
80 323 KRAJEWSKI LESZEK KM TRUCHCIK ŁUBIANKA 00:47:24  
23 179 KRZYWDZIŃSKA AGATA KM TRUCHCIK ŁUBIANKA 00:51:12 00:40:42
           
11 105 GRALAK MARCIN T.G "SOKÓŁ" GNIEWKOWO 00:37:01  
13 275 MOKRZYCKI RAFAŁ T.G "SOKÓŁ" GNIEWKOWO 00:37:20  
20 288 KUBIAK TOMASZ T.G "SOKÓŁ" GNIEWKOWO 00:38:15 VI MSC
49 488 MARCHEWKA MAREK T.G "SOKÓŁ" GNIEWKOWO 00:41:54  
51 285 TOMASIK PIOTR T.G "SOKÓŁ" GNIEWKOWO 00:42:24  
69 48 OLSZEWSKI RAFAŁ T.G "SOKÓŁ" GNIEWKOWO 00:45:17  
98 234 MACIEJEWSKI ZBIGNIEW T.G "SOKÓŁ" GNIEWKOWO 00:49:12  
107   POSADZY KAROL T.G "SOKÓŁ" GNIEWKOWO 00:50:44  
124 19 DŁONIAK EDMUND T.G "SOKÓŁ" GNIEWKOWO 00:54:29  
20 346 TOMASIK JUSTYNA T.G "SOKÓŁ" GNIEWKOWO 00:50:41  
27 73 DOBRUCHOWSKA EMILIA T.G "SOKÓŁ" GNIEWKOWO 00:52:21  
36 49 OLSZEWSKA EWA T.G "SOKÓŁ" GNIEWKOWO 00:55:49 00:40:49
           
35 314 BIELEC ADAM WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK 00:41:03  
40 417 GABRYELSKI MARCIN WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK 00:41:20 VII MSC
45 442 PASTERNAK MARCIN WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK 00:41:44  
56   STRZELECKI KONRAD WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK 00:43:11  
72   BIŃCZARSKI PATRYK WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK 00:45:37  
130 131 PROKOPOWICZ NIŁ WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK 00:57:59  
9 463 ZIELIŃSKA IWONA WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK 00:47:04 00:42:48
           
12 243 CIESIELSKI MACIEJ PARKRUN TORUŃ 00:37:06  
58 60 FRĄCZYK JAROSŁAW PARKRUN TORUŃ 00:44:02 VIII MSC
71 76 DZIEŁAK ANDRZEJ PARKRUN TORUŃ 00:45:27  
77 36 DĄDELSKI MARIUSZ PARKRUN TORUŃ 00:47:07  
97 61 KUNICKI TOMASZ PARKRUN TORUŃ 00:49:06  
109 79 KUNICKI KAMIL PARKRUN TORUŃ 00:50:49  
112 244 MAJEWSKI ZDZISŁAW PARKRUN TORUŃ 00:51:22  
117 267 CIESIELSKI JAN PARKRUN TORUŃ 00:52:34  
127 153 BUTRYM ADAM PARKRUN TORUŃ 00:56:45  
24 62 KACZOROWSKA ANNA PARKRUN TORUŃ 00:51:27  
29 136 STANISZEWSKA JOANNA PARKRUN TORUŃ 00:53:31 00:44:31

 

Szczegóły klasyfikacji Kliknij

Klasyfikacja drużynowa po 11 biegach KLIKNIJ

Klasyfikacja drużynowa po 10 biegach KLIKNIJ

Klasyfikacja drużynowa po 9 biegach KLIKNIJ

Klasyfikacja drużynowa po 8 biegach KLIKNIJ

Klasyfikacja drużynowa po 6 biegach KLIKNIJ

 

 

ROK 2013

Klasyfikacja Drużynowa 2013

Klasyfikacja Open Kobiety 2013

Kategoria K18 2013

Kategoria K30 2013

Kategoria K40 2013

Kategoria K50 2013

Klasyfikacja Open Mężczyźni 2013

Kategoria M18 2013

Kategoria M30 2013

Kategoria M40 2013

Kategoria M50 2013

Kategoria M60 2013

Kategoria M70 2013

 

 

 

 

 

 

 

Termin: 1 czerwca 2019

Miejsce: Lisewo

Godzina: godz. 16.00, start: Stadion Ludowego Klubu Sportowego „VICTORIA ul. Toruńska 15 w Lisewie , meta: Stadion Miejski

Trasa: posiada atest PZLA

Biuro zawodów: w Hali Sportowej, przy ul. Toruńskiej 16 (Zespół Szkolno - Przedszkolny w Lisewie) 

Dystans: 10 km

Zapisy: KLIK

Lista startowa: KLIK

Zgłoszenia:  Elektroniczne zgłoszenia można przesyłać  do dnia 30.05.2019 r. lub do momentu osiągnięcia limitu zgłoszeń.

Opłata startowa:

- do dnia 30 kwietnia 2019 - 30,00 zł

- od dnia 1 maja 2019 do 30 maja 2019 - 40,00 zł

Opłata startowa wpłacana na miejscu – 60,00 zł

Osoby które ukończyły cykl Grand Prix Województwa Kujawsko – Pomorskiego w roku 2018 lub 2017 mają prawo do zniżki 5 zł w opłacie startowej, osoby, które ukończyły 2 ostatnie cykle 2017 i 2018 mają prawo do zniżki 10 zł.

Limit zawodników: 400

RegulaminKLIK

Wyniki bieguKLIK

Strona wwwhttp://www.bieg.lisewo.com/ 

Kontakt: 

Bartosz Jaworski - Dyrektor Biegu: +48 513 155 554 mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Michał Lewandowski (Koordynator biegu) – tel. 603 562 820;  mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

Dołącz do wydarzenia na Facebook , aby być na bieżąco z informacjami dotyczącymi biegu.

Zdrowo Zabiegani

Facebook GP

    

Nadleśnictwo Gniewkowo