b5f656ae72a9bbad9f437cf92bfe04d0.jpg
9a3fb700a57a3ab66836aaa3a796cda4.jpg
26ea477dd1af49e952367772dcf9222b.jpg
d1d3bff037e761f93f7f1ddd793d5be3.jpg
Aktualności

Klasyfikacja Mężczyzn Open po Biegu Jaszczurczym w Lisewie - 2 czerwca 2018

(0 głosów)
Napisał 
on 18/07/2018

Klasyfikacja Mężczyzn Open po Biegu Jaszczurczym w Lisewie - 2 czerwca 2018

 

Msc IP GP Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat wiek. BIEG WIOSENNY BARBARKA BIEGI ŻNIŃSKIE BIEG RYCERSKI ŚWIEĆIE BRZEŚĆ KUJAWSKI LISEWSKI BIEG JASZCZURCZY Ilość startów Srednia
1 299 NARTOWSKI KAMIL TORUŃ 12WOG M30 00:33:08 00:34:39   00:33:23 00:33:40 4 00:33:43
2 345 MYSERA CEZARY SIERPC   M18 00:34:03     00:35:07 00:35:40 3 00:34:57
3 46 WILIGALSKI BARTOSZ PIGŻA KM TRUCHCIK ŁUBIANKA M18 00:34:13 00:35:34 00:35:24 00:34:47 00:35:05 5 00:35:01
4 264 ŚWIDEREK WOJCIECH TORUŃ T.S. OPATRUNKI TORUŃ/ZESPÓŁ SZKÓŁ W DOBRZEJEWICACH M30 00:35:46 00:36:30   00:35:15   3 00:35:50
5 95 WOJDYŁO MARIUSZ BRODNICA BRODNICA BIEGA M30 00:34:59   00:35:14 00:36:16 00:37:01 4 00:35:53
6 25 CHOJNICKI DAMIAN GŁOGOWO BYDGOSKIE OKONIE M18   00:36:24 00:35:34   00:35:48 3 00:35:55
7   MOTOCZYŃSKI WOJCIECH BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ M30 00:35:33 00:36:42 00:35:59 00:35:54   4 00:36:02
8 78 TUCZYŃSKI SYLWESTER LEON BYDGOSZCZ BYDGOSKIE OKONIE M18 00:37:21 00:37:54 00:36:19   00:38:08 4 00:37:26
9 405 WIŚNIEWSKI PIOTR PŁOMIANY GKS FABIANKI M30 00:37:49 00:37:25 00:36:44 00:37:13 00:37:57 5 00:37:26
10 105 GRALAK MARCIN INOWROCŁAW T.G "SOKÓŁ" GNIEWKOWO M40 00:37:28 00:37:48 00:37:07 00:37:38 00:37:29 5 00:37:30
11 72 JAGODZIŃSKI MATEUSZ BYDGOSZCZ BYDGOSKIE OKONIE M18 00:36:50 00:38:08 00:37:27 00:37:46 00:37:39 5 00:37:34
12 405 ŚLIWIŃSKI PAWEŁ LIPNO GKS FABIANKI M30 00:37:49 00:37:25 00:38:35 00:39:05   4 00:38:14
13 275 MOKRZYCKI RAFAŁ INOWROCŁAW T.G. SOKÓŁ GNIEWKOWO M40   00:38:20   00:38:23 00:38:13 3 00:38:19
14 277 HOŁTYN PATRYK RADZIEJÓW TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ M30 00:38:23 00:39:24 00:37:40     3 00:38:29
15 292 MACZYŃSKI GRZEGORZ BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ M50 00:37:58 00:39:09 00:37:43   00:39:29 4 00:38:35
16 87 SZYMAŃSKI MICHAŁ TORUŃ TRUCHCIK ŁUBIANKA M30 00:37:52 00:39:35 00:38:22 00:38:45   4 00:38:39
17   ŁOPUSZYŃSKI RAFAŁ TORUŃ 12WOG M40 00:38:16 00:39:02     00:38:54 3 00:38:44
18 182 SZYMANDERA PAWEŁ TORUŃ T.S. OPATRUNKI TORUŃ M40 00:39:38 00:39:06 00:37:51     3 00:38:52
19   SIKUT ARKADIUSZ TORUŃ 12WOG M40 00:38:15 00:39:15 00:39:10   00:39:56 4 00:39:09
20 293 JAGIEŁA JAROSŁAW BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ M40   00:38:33 00:38:03 00:40:14 00:40:02 4 00:39:13
21 12 DĄBROWSKI PAWEŁ GRUDZIĄDZ   M18 00:38:15   00:38:11   00:42:02 3 00:39:29
22 270 KMIECIAK ROBERT TORUŃ T.S.OPATRUNKI TORUŃ M30 00:39:50 00:40:09 00:38:35 00:39:50   4 00:39:36
23 258 SOWA WOJCIECH UNISŁAW KM TRUCHCIK ŁUBIANKA M40 00:38:43 00:39:29 00:38:58 00:42:24   4 00:39:54
24 288 KUBIAK TOMASZ INOWROCŁAW T.G. SOKÓŁ GNIEWKOWO M40 00:39:11 00:41:30     00:40:38 3 00:40:26
25   TRZCIŃSKI MARIUSZ WŁOCŁAWEK GKS FABIANKI M30 00:40:22 00:41:00   00:40:37 00:40:23 4 00:40:36
26 145 DURCZAK JERZY BIAŁE BŁOTA BYDGOSKIE OKONIE M30 00:40:50 00:41:38 00:40:21   00:41:20 4 00:41:02
27   GAPIŃSKI ŁUKASZ WĄBRZEŹNO START WAŁYCZ M30     00:40:10 00:41:37 00:41:52 3 00:41:13
28 207 MARCINKOWSKI PAWEŁ GRĘBOCIN VIVA-TORUŃ M50 00:41:11     00:41:50 00:42:07 3 00:41:43
29   BANACH TOMASZ GRUDZIĄDZ   M30 00:41:32 00:42:27 00:40:54   00:42:04 4 00:41:44
30   BARCZAK PAWEŁ KROBIA ANIRO RUN TEAM M30   00:41:25 00:41:40   00:42:15 3 00:41:47
31 417 GABRYELSKI MARCIN WŁOCŁAWEK WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK M30 00:41:11 00:42:15   00:41:29 00:42:21 4 00:41:49
32 395 KOZŁOWSKI ZBIGNIEW TORUŃ   M30 00:40:38 00:42:38     00:42:39 3 00:41:58
33   CZUK MAREK TORUŃ   M60 00:40:55 00:42:58   00:41:58 00:42:10 4 00:42:00
34 274 OLSZEWSKI ADAM NOWY KOBRZYNIEC KB LECH RYPIN M50 00:42:22     00:41:15 00:42:27 3 00:42:01
35 442 PASTERNAK MARCIN WŁOCŁAWEK WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK M30 00:41:22 00:42:13   00:42:54   3 00:42:10
36 314 BIELEC ADAM SKĘPE WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK M18 00:40:50 00:42:22 00:42:20 00:42:59 00:42:42 5 00:42:15
37 32 NOWAKOWSKI JERZY TORUŃ TG SOKÓŁ GNIEWKOWO M40 00:41:52 00:43:09 00:41:36 00:43:03 00:42:11 5 00:42:22
38 284 GRALIK JĘDRZEJ BYDGOSZCZ BYDGOSKIE OKONIE M18 00:43:46 00:43:54   00:42:19 00:42:01 4 00:43:00
39 176 GÓRALSKI KRZYSZTOF TORUŃ T.S. OPATRUNKI TORUŃ M50 00:42:31 00:43:37 00:42:35 00:42:42 00:43:57 5 00:43:04
40   BUDNIK BARTOSZ INOWROCŁAW   M18 00:44:01 00:44:03   00:41:19   3 00:43:08
41 327 JEŻEWSKI ŁUKASZ STOLNO - M30 00:41:33 00:43:03 00:44:39   00:43:57 4 00:43:18
42 222 WIERZBOWSKI PIOTR BRZOZÓWKA ŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAM M40 00:43:51 00:44:13 00:41:57     3 00:43:20
43 204 CHMURZYŃSKI JÓZEF KROBIA T.S.OPATRUNKI TORUŃ M50 00:42:32   00:44:22 00:43:18 00:43:42 4 00:43:29
44 178 SADOWSKI JAROSŁAW TORUŃ T.S. OPATRUNKI TORUŃ M40 00:42:44 00:43:51 00:43:00 00:44:21   4 00:43:29
45   STRZELECKI KONRAD KRUSZYN WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK M40     00:42:37 00:43:45 00:45:02 3 00:43:48
46 488 MARCHEWKA MAREK TORUŃ T. G. SOKÓŁ GNIEWKOWO M40   00:42:47   00:44:49 00:43:57 3 00:43:51
47 285 TOMASIK PIOTR TORUŃ TG SOKÓŁ GNIEWKOWO M30 00:44:22 00:44:58 00:43:47 00:43:00 00:43:30 5 00:43:55
48 60 FRĄCZYK JAROSŁAW TORUŃ PARKRUN TORUŃ M40 00:43:23 00:43:54 00:44:33 00:44:06 00:44:21 5 00:44:03
49 172 TRZCIŃSKI FRANCISZEK CHEŁMNO TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ M50 00:42:59   00:43:45 00:45:27   3 00:44:04
50   PIERZCHAŁA SŁAWOMIR GOLUB-DOBRZYŃ   M50 00:43:36   00:43:53   00:44:51 3 00:44:07
51   PIERZCHAŁA SŁAWOMIR GOLUB-DOBRZYŃ   M50 00:43:36   00:43:53   00:44:51 3 00:44:07
52 155 DRAPIEWSKI MIROSŁAW TORUŃ HRMAX TEAM M30 00:45:35 00:46:33 00:42:03 00:42:41 00:44:46 5 00:44:20
53 332 JANOWSKI ADAM LISEWO TKKF CHEŁMNO M40 00:44:27 00:45:08     00:45:50 3 00:45:08
54 330 PALIGA MATEUSZ SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE M18 00:44:36 00:47:05 00:44:20   00:44:37 4 00:45:10
55 331 PALIGA ANTONI SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE M50   00:45:47 00:44:36   00:45:31 3 00:45:18
56 76 DZIEŁAK ANDRZEJ GRONOWO PARKRUN TORUŃ M40 00:44:33   00:45:29   00:46:16 3 00:45:26
57   BODNAR JAN TORUŃ   M60 00:43:14 00:45:33   00:47:35   3 00:45:27
58 16 ROSZAK ZBIGNIEW GNIEWKOWO T. G SOKÓŁ GNIEWKOWO M30 00:47:56   00:43:34   00:44:59 3 00:45:30
59 440 NADOLNY PIOTR TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE.PL M40 00:48:41 00:44:58 00:42:54     3 00:45:31
60   JANOWSKI PIOTR NOWAWIEŚ CHEŁMIŃSKA   M50 00:43:35   00:44:43   00:48:46 3 00:45:41
61 40 SIEMIENIECKI DARIUSZ TORUŃ   M40 00:45:07   00:44:59   00:47:13 3 00:45:46
62 53 HENDRZAK SYLWESTER ŁUBIANKA PLUSZOWE NORNICE M30 00:44:31 00:46:18 00:45:29 00:47:00 00:46:39 5 00:45:59
63   CZESZEWSKI RAFAŁ TORUŃ ANIRO RUN TEAM M30   00:46:49 00:46:30   00:45:03 3 00:46:07
64   KŁODZIŃSKI KAROL TORUŃ   M40   00:47:25   00:46:26 00:44:44 3 00:46:12
65 116 ŚWIERCZYŃSKI RAFAŁ RYPIN KB LECH RYPIN M40   00:49:23 00:45:20   00:45:54 3 00:46:52
66 56 NADRAJKOWSKI ADAM INOWROCŁAW   M60 00:48:31 00:47:51   00:46:16 00:46:29 4 00:47:17
67   GRALIK KACPER BYDGOSZCZ BYDGOSKIE OKONIE M18 00:48:07 00:47:32     00:46:54 3 00:47:31
68 86 ANZEL JERZY BRODNICA BRODNICA BIEGA M50 00:46:09   00:47:39   00:48:46 3 00:47:31
69 93 BOGDAN WACŁAW TORUŃ   M40 00:46:24 00:48:00 00:48:02   00:47:55 4 00:47:35
70 483 NIECIECKI WOJTEK TORUŃ BIEGNĘ ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ MARMEL M30   00:51:39   00:46:13 00:45:40 3 00:47:51
71 36 DĄDELSKI MARIUSZ TORUŃ   M40 00:47:12 00:48:10 00:47:44   00:48:28 4 00:47:54
72 301 CISKI ZBIGNIEW TORUŃ   M50   00:48:33 00:47:18 00:47:57 00:48:21 4 00:48:02
73   KIJEWSKI ADRIAN RYPIN LFC.PL TEAM M30 00:46:46 00:47:17 00:50:09     3 00:48:04
74 507 STENBOROWSKI WŁODZIMIERZ CHEŁMŻA   M40   00:48:05   00:49:13 00:47:00 3 00:48:06
75 85 DYCZKO ADAM BRĄCHNOWO   M50 00:47:47 00:48:57 00:47:16 00:48:01 00:48:49 5 00:48:10
76   STERNAL TOMASZ ROJEWO   M40 00:48:59 00:49:40   00:46:51 00:47:19 4 00:48:12
77 63 POPEK MACIEJ WŁOCŁAWEK ANETA TEAM M40 00:46:23 00:49:40 00:45:58   00:50:56 4 00:48:14
78 323 KRAJEWSKI LESZEK PIGŻA KM TRUCHCIK ŁUBIANKA M30 00:47:24 00:49:52 00:47:41     3 00:48:19
79 61 KUNICKI TOMASZ TORUŃ PARKRUN TORUŃ M30 00:46:37 00:47:53 00:50:02 00:47:19 00:49:47 5 00:48:20
80 234 MACIEJEWSKI ZBIGNIEW INOWROCŁAW TG SOKÓŁ GNIEWKOWO M50 00:47:33     00:48:42 00:49:06 3 00:48:27
81 48 OLSZEWSKI RAFAŁ GNIEWKOWO T.G.''SOKÓŁ'' GNIEWKOWO M30 00:42:37 00:43:37 00:57:30 00:47:40 00:51:14 5 00:48:32
82 175 CISKI PRZEMYSŁAW TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE.PL M30 00:46:06 00:50:04 00:48:25 00:48:45 00:49:29 5 00:48:34
83 33 SŁUNIECKI TOMASZ TORUŃ ALUMASTER BIEGA M40 00:48:26 00:49:20 00:47:59 00:49:17 00:49:54 5 00:48:59
84 369 KLATECKI ADAM PRUSZCZ   M30 00:47:24 00:49:39     00:49:56 3 00:49:00
85 191 ŁOŃSKI JERZY PRZYMUSZEWO   M50 00:47:15 00:48:44 00:50:31 00:49:48 00:49:40 5 00:49:12
86 216 LADA PRZEMYSŁAW ZALESIE STALE BIEGAM - NOVA TRADING M30 00:49:28   00:48:20   00:50:03 3 00:49:17
87 42 LIPIŃSKI ARTUR TORUŃ   M30 00:47:31 00:48:38 00:48:52   00:53:05 4 00:49:32
88   GORDON ROMAN BYDGOSZCZ   M60 00:49:15 00:50:33 00:48:58     3 00:49:35
89 237 LEWANDOWSKI WŁADYSŁAW INOWROCŁAW ZGUBIŁEM SPONSORA M60 00:51:23     00:48:45 00:49:24 3 00:49:51
90 22 BOJAKOWSKI TOMASZ TORUŃ TBM M40 00:47:51 00:50:07 00:50:44 00:51:58 00:48:49 5 00:49:54
91   GRZYWIŃSKI BARTOSZ TORUŃ   M30 00:56:58 00:46:24     00:46:21 3 00:49:54
92 24 SADECKI ŁUKASZ ŁUBIANKA   M30 00:48:00     00:51:40 00:50:09 3 00:49:56
93 309 JAKUBOWSKI JANUSZ TORUŃ   M60 00:48:33 00:50:26 00:49:40   00:51:36 4 00:50:04
94 55 SIUDA SEBASTIAN BYDGOSZCZ SOLECCY BIEGACZE M40 00:51:04 00:50:59 00:49:21   00:49:45 4 00:50:17
95 335 PILARSKI MAREK TORUŃ   M50 00:51:51   00:49:27   00:49:34 3 00:50:17
96 82 LUZAK MIROSŁAW BYDGOSZCZ MIKOŁAJ BYDGOSZCZ M50 00:47:42 00:48:25 00:48:14 00:51:47 00:55:22 5 00:50:18
97 219 SOBKOWIAK OLGIERD TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE.PL M30 00:47:16 00:48:56 00:50:31   00:54:44 4 00:50:22
98 188 PIWOŃSKI ROBERT TORUŃ PARAFIALNY KLUB BIEGACZA TORUŃ - KASZCZOREK M40 00:48:57 00:50:41 00:48:34   00:53:37 4 00:50:27
99 143 JETTER PIOTR FABIANKI UKS "CYPRIANKA" M40 00:49:29   00:51:21 00:50:18 00:50:57 4 00:50:31
100 211 MIERZWA DAMIAN SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE M30 00:48:37 00:50:23 00:52:57   00:50:14 4 00:50:33
101 233 MAZERSKI JAROSŁAW TORUŃ   M30 00:49:06 00:50:00 00:50:42   00:52:52 4 00:50:40
102 29 ZIÓŁKOWSKI MIECZYSŁAW JANIKOWO ZGUBIŁEM SPONSORA M50 00:50:09   00:50:01 00:50:42 00:53:05 4 00:50:59
103 308 JAKUBOWSKI PAWEŁ TORUŃ MARMEL M30 00:51:51 00:51:19 00:49:29   00:51:21 4 00:51:00
104 160 ZAWIASIŃSKI BARTŁOMIEJ UNISŁAW UNISŁAW BIEGA M18 00:50:42 00:52:33   00:50:25   3 00:51:13
105 224 GRABOWIECKI SŁAWOMIR ŚWIECIE   M50 00:52:24 00:52:28 00:49:41   00:51:40 4 00:51:33
106 28 WIŚNIEWSKI DARIUSZ TORUŃ ORANGE POLSKA M50 00:50:57 00:52:28 00:51:33     3 00:51:39
107 181 BRZÓSKIEWICZ PRZEMEK LISEWO   M30 00:51:55 00:54:00     00:49:51 3 00:51:55
108 79 KUNICKI KAMIL TORUŃ PARKRUN TORUŃ M30 00:50:49 00:54:29 00:50:55 00:50:15 00:53:10 5 00:51:56
109   KAMIŃSKI STEFAN TORUŃ REKREACJA TORUŃ M70   00:54:35   00:50:15 00:50:57 3 00:51:56
110 190 SUDZIŃSKI MARCIN TORUŃ   M40 00:51:49 00:53:58 00:51:07 00:52:29 00:53:05 5 00:52:30
111 244 MAJEWSKI ZDZISŁAW TORUŃ PARKRUN TORUŃ M50 00:51:50 00:52:32 00:50:13 00:53:33 00:55:13 5 00:52:40
112   GODZIUK ROMAN TORUŃ   M50 00:51:22 00:53:45 00:53:05 00:54:27 00:51:48 5 00:52:53
113 325 GILEWSKI BŁAŻEJ LISEWO AKTYWNE LISEWO M30   00:53:28 00:53:17   00:52:05 3 00:52:57
114   POSADZY KAROL GNIEWKOWO TG SOKÓŁ GNIEWKOWO M40 00:50:14   00:50:57 00:56:35 00:55:01 4 00:53:12
115 144 STANKOWSKI WIESŁAW WĄBRZEŹNO   M50 00:53:06   00:53:03 00:53:43 00:53:08 4 00:53:15
116 130 SZAFKOWSKI ARKADIUSZ SOLEC KUJAWSKI SOLECCYBIEGACZE M40 00:51:16 00:53:59 00:52:48 00:55:00   4 00:53:16
117 303 RASMUS REMIGIUSZ TORUŃ   M30   00:53:08 00:55:23 00:55:54 00:53:20 4 00:54:26
118 44 STOLARSKI JANUSZ WŁOCŁAWEK ANETA TEAM M60 00:50:16 00:53:39   01:01:09   3 00:55:01
119 163 WASTOWSKI DAWID PIOTRKÓW KUJAWSKI   M18 00:54:14 00:57:39 00:54:36 00:57:21 00:55:27 5 00:55:51
120 ID 50 DĘBSKI JAN SUCHARZEWO SOŁTYS M60 00:54:53     00:56:42 00:56:24 3 00:56:00
121 183 GROSKOP GRZEGORZ SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE M18 00:48:19 00:45:30 01:05:46   01:04:28 4 00:56:01
122   TYBUSZEWSKI JANUSZ TORUŃ T.S. OPATRUNKI TOTUŃ M60 00:54:59   00:54:27 00:56:13 00:59:13 4 00:56:13
123 199 WIERSKI JAROSŁAW LIPNIKI KUJAWSKO-POMORSKIE.PL M40 00:58:13 00:56:50 00:55:29     3 00:56:51
124 19 DŁONIAK EDMUND GNIEWKOWO T. G SOKÓŁ GNIEWKOWO M70 00:59:28   00:54:55 00:56:48 00:56:32 4 00:56:56
125 267 CIESIELSKI JAN TORUŃ PARKRUN TORUŃ M40 00:57:21 00:59:11 00:54:18     3 00:56:57
126 84 WOJTYSIAK SZYMON BYDGOSZCZ BYDGOSKIE OKONIE M18 00:56:50 00:59:07 00:56:37   00:57:03 4 00:57:24
127   BRZOZOWSKI JAROSŁAW BRZOZA BRZOZA TRI TEAM M50 00:57:18 00:56:36 00:59:53     3 00:57:56
128 153 BUTRYM ADAM TORUŃ PARKRUN TORUN M30 00:56:13 00:56:07 00:57:25   01:03:19 4 00:58:16
129   BRZOZOWSKI PIOTR BRZOZA BRZOZA TRI TEAM M18 00:57:41 01:00:01 00:59:53     3 00:59:12
130   PODOLSKI MARIUSZ ŁAZIENIEC   M40   00:56:59 00:58:34   01:03:45 3 00:59:46
131 226 GRAPATYN PIOTR BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ NA START M40 01:04:11 01:02:05 00:58:00   00:58:52 4 01:00:47
132 83 BIAŁKA PIOTR GNIEWKOWO   M40 01:01:09 01:02:27 00:59:37 01:02:03 01:01:49 5 01:01:25
133 352 SZYDŁOWSKI ZENON CHEŁMNO   M30 01:00:25 01:07:35 01:07:17   00:52:30 4 01:01:57
134 107 BŁASZCZAK STANISŁAW SKĘPE BIEGAM - ZAPOBIEGAM M70 01:01:30 01:05:32 01:01:29 01:01:52 01:04:22 5 01:02:57
135 18 GOLA GRZEGORZ MARKOWO   M40 01:07:51 01:04:54 01:01:34   01:04:29 4 01:04:42
136 185 PÓŁGĘSEK RAFAŁ SOLEC KUJAWSKI SOLECCY BIEGACZE M40 01:06:17 01:07:40 01:02:52     3 01:05:36
137 128 HACHAJ DAWID LISEWO VICIM TEAM M30 00:59:01 01:13:53     01:07:57 3 01:06:57
138 508 PRZYBYLSKI ADAM BYDGOSZCZ   M30   01:15:46   01:09:11 01:07:10 3 01:10:42
139   KLAYBOR DAWID ŻAGAŃ 34 BKPAN ŻAGAŃ M18       00:34:19 00:33:40 2 00:34:00
140 171 ORCHOLSKI WITOLD TORUŃ T.S. OPATRUNKI TORUŃ M40 00:35:21   00:35:51     2 00:35:36
141 388 CHMIELARZ SEBASTIAN KRUSZWICA CHMIELARZ TEAM KRUSZWICA M30 00:36:10       00:36:26 2 00:36:18
142 194 GÓRNY MACIEJ GRUPA   M30 00:36:13   00:36:27     2 00:36:20
143 386 DZIĘGIELEWSKI PAWEŁ TORUŃ KM TRUCHCIK ŁUBIANKA M30 00:36:37 00:37:34       2 00:37:06
144   GLUGLA MARIUSZ ŚWIECIE THE RUNNERS ŚWIECIE M40     00:37:14   00:37:02 2 00:37:08
145 26 ZIÓŁKOWSKI MARIUSZ ŚWIECIE PACKMAN TEAM M30 00:38:02   00:36:54     2 00:37:28
146   DEPTUŁA GRZEGORZ OSIELSKO VII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W BYDGOSZCZY M30     00:37:35   00:38:32 2 00:38:04
147   MURAWSKI ŁUKASZ BRODNICA TEAM STOLKAR M30     00:38:05   00:38:44 2 00:38:25
148   RONOWSKI MATEUSZ GRUDZIĄDZ MAT KIN RUN M18 00:39:17   00:37:58     2 00:38:38
149 243 CIESIELSKI MACIEJ TORUŃ PARKRUN TORUŃ M18 00:38:15 00:39:06       2 00:38:41
150   DROGORÓB MARCIN TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE.PL M40 00:39:26   00:38:35     2 00:39:01
151   NAWROT PIOTR GRUDZIĄDZ   M40     00:38:51   00:39:20 2 00:39:06
152   KASPRZYK PIOTR TORUŃ ANIRO RUN TEAM M40     00:39:16 00:38:59   2 00:39:08
153   BOJKE MIROSŁAW CHEŁMNO   M40     00:38:45   00:40:17 2 00:39:31
154   SZTOLCMAN PIOTR WŁOCŁAWEK GKS FABIANKI M18 00:41:20       00:38:02 2 00:39:41
155   TUCHOLSKI BARTŁOMIEJ BYDGOSZCZ BYDGOSKIE OKONIE M18   00:40:11     00:40:01 2 00:40:06
156 356 DYJACH ROBERT GRUCZNO   M30 00:41:04   00:39:36     2 00:40:20
157 328 NOWICKI JAROSŁAW WŁOCŁAWEK GKS FABIANKI M30 00:40:36 00:41:38       2 00:41:07
158   BASA JACEK KRUSZWICA ROZBIEGANA KRUSZWICA M40       00:41:00 00:41:40 2 00:41:20
159 180 ZIÓŁKOWSKI MARIUSZ TORUŃ   M40 00:47:29   00:36:54     2 00:42:12
160   OLKOWSKI JUREK ŚWIECIE THE RUNNERS ŚWIECIE M60     00:41:44   00:43:14 2 00:42:29
161 96 PERKOWSKI RAFAŁ KIKÓŁ GKS FABIANKI M30 00:42:38       00:42:27 2 00:42:33
162 382 BARTOSZ MAREK KIKÓŁ   M30 00:41:30       00:43:36 2 00:42:33
163 295 LEWANDOWSKI RADOSŁAW LUBICZ GÓRNY T.S. OPATRUNKI TORUŃ M18 00:41:46   00:43:28     2 00:42:37
164 51 CHUPKA KONRAD GDYNIA GKS FABIANKI M18 00:41:23     00:43:51   2 00:42:37
165 273 PIOTROWSKI DAMIAN LUBIEŃ KUJAWSKI   M18 00:42:23     00:44:03   2 00:43:13
166   CHMIELEWSKI BARTOSZ RYPIN   M18     00:43:28   00:43:00 2 00:43:14
167   LEWANDOWSKI MIROSŁAW BYDGOSZCZ   M30   00:44:23 00:42:14     2 00:43:19
168   WILIŃSKI PAWEŁ LUBIEŃ KUJAWSKI   M18 00:43:28     00:44:06   2 00:43:47
169 164 MUZYK PRZEMYSŁAW TORUŃ AKPB MARMEL TORUŃ M30 00:42:58 00:44:55       2 00:43:57
170   SZARMACH STANISŁAW GRÓDEK PAWEL ELECTRIC M60     00:43:38   00:44:29 2 00:44:04
171   KMIECIAK KRZYSZTOF KRĄPLEWICE MONDI CORRUGATED M30     00:43:54   00:44:54 2 00:44:24
172 321 JABŁOŃSKI JAROSŁAW CIECHOCINEK CIECHOCINEK BIEGA M40 00:43:42 00:45:11       2 00:44:27
173   KOWALSKI KRZYSZTOF GNIEWKOWO   M30 00:44:17 00:44:38       2 00:44:28
174   CHORĄŻAK SŁAWEK UNISŁAW   M40     00:44:07   00:45:02 2 00:44:35
175   RUTKOWSKI MICHAŁ TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE M30 00:44:39       00:44:30 2 00:44:35
176 320 PILARSKI KRZYSZTOF TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE.PL M30 00:45:13       00:44:15 2 00:44:44
177 214 ZAJĄC LESZEK TORUŃ LESVOLT M60 00:45:26 00:45:14       2 00:45:20
178 355 HOŁDA PAWEŁ STOLNO VOLCANO M30 00:44:51       00:46:29 2 00:45:40
179   GOŁĘBIEWSKI JANUSZ ROGÓŹNO   M50     00:46:43   00:47:02 2 00:46:53
180   KALISZ ANDRZEJ CHEŁMŻA MAK BIEGA M50 00:46:44       00:47:15 2 00:47:00
181   PIASECKI ARTUR TORUŃ   M30 00:48:43   00:45:35     2 00:47:09
182 77 KULS MICHAŁ INOWROCŁAW   M18 00:49:18     00:45:39   2 00:47:29
183 318 CZERWIŃSKI MICHAŁ INOWROCŁAW 12WOG M30 00:47:29     00:47:28   2 00:47:29
184 252 JONATOWSKI GRZEGORZ SILNO   M30 00:47:18       00:47:47 2 00:47:33
185   PASZKOWSKI JANUSZ BRODNICA   M60 00:47:15       00:47:55 2 00:47:35
186 54 KRZYŻANOWSKI ROBERT M. BYDGOSZCZ RUN PASJA #NAZWA? 00:46:06 00:49:18       2 00:47:42
187   KRUSZYŃSKI KRZYSZTOF ŚWIECIE   M50     00:46:54   00:48:46 2 00:47:50
188   MILEWSKI BENEDYKT GRĄŻAWY SAMINDRUK BRODNICA M50 00:47:04   00:48:38     2 00:47:51
189 317 MACIASZEK KRZYSZTOF TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE.PL M30 00:46:02       00:49:49 2 00:47:56
190   BIŃCZARSKI PATRYK WŁOCŁAWEK   M30     00:47:58   00:48:28 2 00:48:13
191   BANASZAK ADAM GNIEWKOWO TKKF SOKÓŁ GNIEWKOWO M40   00:48:42 00:48:05     2 00:48:24
192   LIS JANUSZ NOWAWIEŚ CHEŁMIŃSKA TKKF CHEŁMNO M50 00:48:53       00:48:00 2 00:48:27
193 323 KRAJEWSKI LEZSEK PIGŻA KM TRUCHCIK ŁUBIANK M30 00:47:24 00:49:52       2 00:48:38
194 358 PALMA MIROSŁAW TORUŃ   M50 00:48:01       00:49:53 2 00:48:57
195 462 FALKOWSKI MICHAŁ KOWALEWO POMORSKIE KOWALEWO BIEGA M30   00:48:36 00:49:54     2 00:49:15
196 281 KRUSZYNA ROBERT DZIEMIONNA   M40 00:48:59     00:49:38   2 00:49:19
197   NEUMANN ANDRZEJ BYDGOSZCZ WKURW_TEAM M40     00:48:31   00:50:34 2 00:49:33
198 233 JAROSŁAW MAZERSKI TORUŃ   M30 00:49:06 00:50:00       2 00:49:33
199   RUMIŃSKI ARKADIUSZ TORUŃ NADAKTYWNI TORUŃ M18 00:39:29 01:00:04       2 00:49:47
200 122 GRZYWIŃSKI WOJTEK TORUŃ 12WOG M30   00:49:37     00:50:16 2 00:49:57
201   WARCHOŁ MARCIN ŚWIECIE   M18     00:48:10   00:52:16 2 00:50:13
202   KRZEMKOWSKI PIOTR GRUCZNO SOLIDARNOŚĆ POLEDNO M30 00:50:22   00:50:52     2 00:50:37
203   ŻYTOWIECKI DAWID RYPIN KB LECH RYPIN M30 00:51:14 00:50:20       2 00:50:47
204 349 TELEJKO ŁUKASZ BYDGOSZCZ STUDIO ZDROWIA BYDGOSZCZ M18 00:43:51 00:57:55       2 00:50:53
205   RATOWSKI RAFAŁ TORUŃ PARKRUN TORUŃ M40 00:50:10   00:51:44     2 00:50:57
206   WOJTYŁA PAWEŁ SIEMKOWO SOLIDARNOŚĆ POLEDNO M18 00:52:26   00:50:43     2 00:51:35
207 8 BEREBECKI ROMAN RYPIN KB LECH RYPIN M60 00:50:06     00:53:03   2 00:51:35
208 160 ZAWIASIŃSKI BARTLOMIEJ UNISŁAW UNISŁAW BIEGA M18 00:50:42 00:52:33       2 00:51:38
209 454 PIOTROWSKI MACIEJ GNIEWKOWO   M30 00:50:21 00:53:29       2 00:51:55
210   ABCZYŃSKI ROBERT ŚWIECIE SOLIDARNOŚĆ POLEDNO M40 00:51:16   00:52:55     2 00:52:06
211 35 SADOWSKI KACPER KIKÓŁ GKS FABIANKI M18 00:46:25       00:58:38 2 00:52:32
212   SIMSON IRENEUSZ WĄBRZEŹNO   M30     00:53:35   00:52:19 2 00:52:57
213 181 BRZÓSKIEWICZ PRZEMYSŁAW LISEWO   M30 00:51:55 00:54:00       2 00:52:58
214   JEGIERSKI DARIUSZ GRUDZIĄDZ GRUDZIĄDZ BIEGA M40 00:53:13   00:52:45     2 00:52:59
215   RENC PATRYK BYDGOSZCZ SERCE TYBETU M18   00:54:38 00:52:23     2 00:53:31
216   PISKORSKI PIOTR GOLUB-DOBRZYŃ   M40   00:52:36     00:54:36 2 00:53:36
217 241 BRATEK ANDRZEJ BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ M50 00:54:36   00:53:57     2 00:54:17
218   MAJEWSKI WIESŁAW CIECHOCINEK MARMEL TORUŃ M50     00:53:48   00:55:11 2 00:54:30
219   WINIARSKI ŁUKASZ TORUŃ DRUŻYNA SZPIKU M30 00:53:08 00:56:16       2 00:54:42
220   CHOJNICKI GRZEGORZ TORUŃ   M40 00:55:02       00:54:56 2 00:54:59
221   WARCHOŁ RYSZARD ŚWIECIE CAŁY TWÓJ M50     00:59:12   00:52:26 2 00:55:49
222   WEGNER ROMAN NIEMCZ   M50   00:58:21 00:53:33     2 00:55:57
223 114 LIPIŃSKI MAREK TORUŃ   M40 00:58:41   00:55:24     2 00:57:03
224   GUŹDZIOŁ JAREK SOLEC KUJAWSKI SOLECCY BIEGACZE M40 00:56:30   00:58:28     2 00:57:29
225   MAJEWSKI JAN TORUŃ TOWARZYSTWO MIAST PARTNERSKICH TORUNIA M70 00:56:24   00:58:53     2 00:57:39
226   BŁAŻEJEWSKI DARIUSZ ŚWIECIE KLUB HDK ŚWIECIE M50 00:57:09   00:58:56     2 00:58:03
227   SPYCH KRZYSZTOF ŚWIECIE   M40     00:58:42   00:57:50 2 00:58:16
228 131 PROKOPOWICZ NIŁ WŁOCŁAWEK WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK M70 00:57:27 00:59:25       2 00:58:26
229   KILKOWSKI JAROSŁAW TORUŃ   M50       00:59:58 00:57:17 2 00:58:38
230   MORITZ KAROL GRUDZIĄDZ BIEGIEM DLA MAGDY M40   01:01:26 00:56:17     2 00:58:52
231 357 KRZEMIŃSKI ARKADIUSZ TORUN   M40 00:54:35 01:03:24       2 00:59:00
232   NAGÓRSKI RYSZARD CIECHOCINEK   M60 01:01:05   00:57:50     2 00:59:28
233 210 JAWORSKI MARCIN SOLEC KUJAWSKI   M40   01:04:04     00:57:34 2 01:00:49
234 294 HOŁDA JERZY STOLNO   M60 00:59:50       01:02:45 2 01:01:18
235   PODOLSKI MICHAŁ ŁAZIENIEC   M18     01:00:06   01:02:40 2 01:01:23
236 280 LENC JANUSZ BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ M60 01:05:10 01:01:33       2 01:03:22
237   SZARMACH KACPER GRÓDEK PAWEL ELECTRIC M18     00:48:22   01:23:35 2 01:05:59
238 449 KOSIŁO TADEUSZ BYDGOSZCZ RUNBUSTERS M50   01:20:49     01:17:37 2 01:19:13
239 502 KLEDZIK ZBIGNIEW CHOMIĄŻA SZLACHECKA IDEALNIE NIEDOSKONALI M18   00:34:53       1 00:34:53
240   MYŚLAK PIOTR POZNAŃ TRIATHLONISTA.COM #OWOCBIEGA M18     00:35:20     1 00:35:20
241   WŁOCZEWSKI KRZYSZTOF KRUSZYN BROTHERS TEAM M40       00:35:37   1 00:35:37
242   BEDNARCZYK ADRIAN BYDGOSZCZ 1 POMORSKA BRYGADA LOGISTYCZNA BYDGOSZCZ M30     00:35:54     1 00:35:54
243   GRZEGORCZYK BARTOSZ ŻARY ŻARY RUNNERS TEAM M40     00:35:58     1 00:35:58
244   WASZAK KRZYSZTOF WŁOCŁAWEK BROTHERS TEAM M18       00:36:09   1 00:36:09
245   DZIERLIŃSKI PAWEŁ ŚWIECIE THE RUNNERS ŚWIECIE MONDI BAGS M30     00:36:22     1 00:36:22
246   KLEMAŃSKI MARCIN ŚWIECIE THE RUNNERS ŚWIECIE M30     00:36:30     1 00:36:30
247   JANUS DAWID ŚWIECIE THE RUNNERS ŚWIECIE M30     00:36:49     1 00:36:49
248   KŁOS KALUDIUSZ SKÓRCZ WILK KOCIEWSKI M30     00:37:04     1 00:37:04
249   BANDOCH MARIUSZ SOLEC KUJAWSKI   M40   00:37:08       1 00:37:08
250 419 KLUSZCZYŃSKI ROBERT TORUŃ TORUŃ MULTISPORT TEAM M40 00:37:09         1 00:37:09
251   KALINOWSKI DAWID BYDGOSZCZ BTW BYDGOSZCZ M30     00:37:13     1 00:37:13
252   POZNAŃSKI MARTIN GOŁAŃCZ TEAM RUN GOŁAŃCZ M18   00:37:18       1 00:37:18
253   TOMASZEWSKI MACIEJ TORUŃ KM UMK M30         00:37:23 1 00:37:23
254   GRYCKIEWICZ SZYMON TORUŃ FIZJOTERAPIA SZYMON GRYCKIEWICZ M18   00:37:30       1 00:37:30
255   CHMARZYŃSKI JERZY NOWE KRĄPLEWICE LUKS SEROCK M40     00:37:42     1 00:37:42
256   MAĆKOWSKI MACIEJ BYDGOSZCZ UPS BYDGOSZCZ M30     00:37:44     1 00:37:44
257   ZIELINSKI KAMIL BRZESC KUJAWSKI   M18       00:37:48   1 00:37:48
258   MIKA OSKAR BYDGOSZCZ   M30         00:37:50 1 00:37:50
259   LEWANDOWSKI MARIUSZ TOPÓLKA   M18       00:38:03   1 00:38:03
260   CZAJKOWSKI PIOTR KOWALEWO POM AGROLOK SPORT TEAM / BCT TEAM M18 00:38:05         1 00:38:05
261   PRZYBYLSKI KRZYSZTOF BORECZNO   M40     00:38:05     1 00:38:05
262   MĄCZKOWSKI MACIEJ GRUDZIĄDZ   M30     00:38:05     1 00:38:05
263 367 POKORA RAFAŁ SZPETAL GÓRNY GKS FABIANKI M40 00:38:14         1 00:38:14
264 424 FOREMSKI SŁAWOMIR TORUN TORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWY M50 00:38:19         1 00:38:19
265   WASZAK SEBASTIAN WŁOCŁAWEK BROTHERS TEAM M30       00:38:19   1 00:38:19
266   KULPA MICHAŁ BUKOWIEC GMD ZYKAN M30     00:38:23     1 00:38:23
267   WOLNY PIOTR BYDGOSZCZ BRZOZA BIEGA M50       00:38:43   1 00:38:43
268   LENC SEBASTIAN LASKOWICE POMORSKIE TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ M40     00:38:51     1 00:38:51
269   ŁAZ KAMIL BYDGOSZCZ RUN BYDGOSZCZ M30     00:38:52     1 00:38:52
270   RADTKA TOMASZ ŁOBŻENICA LZS JEDNOŚĆ ŁOBŻENICA M40   00:38:55       1 00:38:55
271   RZĄDCA MARCIN KWIDZYN TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN M30     00:38:59     1 00:38:59
272 453 KMITTA LESZEK INOWROCŁAW JANUSZE JOGGINGU M30 00:39:07         1 00:39:07
273   PLUCIŃSKI MICHAŁ TORUŃ TMT TORUN M30 00:39:17         1 00:39:17
274   SOBCZAK TOMASZ POZNAŃ   M40       00:39:21   1 00:39:21
275   RADTKA ARTUR WYRZYSK LZS M40   00:39:31       1 00:39:31
276   WASZAK MARIUSZ NOWY ZBRACHIN BROTHERS TEAM M30       00:39:35   1 00:39:35
277   TOPCZEWSKI GRACJAN BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAM / TRISPACE M40     00:39:38     1 00:39:38
278   SLIWA MAREK KRAPLEWICE   M50     00:39:51     1 00:39:51
279   KUBACKI BARTOSZ SZUBIN   M40   00:39:54       1 00:39:54
280   RACINOWSKI ADAM WIĄG MONDI M40     00:39:56     1 00:39:56
281   BIAŁEK DAWID NAKŁO KWP W BYDGOSZCZY M18   00:40:02       1 00:40:02
282   RUSS ROMAN LASKOWICE TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ M50     00:40:03     1 00:40:03
283   CHOLEWIŃSKI DARIUSZ BYDGSZCZ   M40   00:40:06       1 00:40:06
284   PRZYBYLSKI PATRYK TORUŃ   M30 00:40:07         1 00:40:07
285   FRANKOWSKI JAROSŁAW ZAGÓRÓW   M40   00:40:10       1 00:40:10
286   STADNIK TOMASZ TORUŃ CSAIU M30 00:40:16         1 00:40:16
287 452 CHMURZYŃSKI TOMASZ BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ M40   00:40:16       1 00:40:16
288   ŁAGÓD ŁUKASZ PAPOWO BISKUPIE   M30     00:40:20     1 00:40:20
289   PAWLIK STANISŁAW OSIELSKO   M50     00:40:21     1 00:40:21
290   BĄCZKOWSKI SŁAWOMIR GRUDZIĄDZ V RUNNER M30     00:40:22     1 00:40:22
291   KASZUBOWSKI ZENON MALBORK ACTIV MALBORK M50     00:40:29     1 00:40:29
292   KRYSZTOFIAK SLAWOMIR BYDGOSZCZ   M50   00:40:29       1 00:40:29
293   BOROWSKI ADAM INOWROCŁAW   M40   00:40:30       1 00:40:30
294   CHMIELARZ KRZYSZTOF KRUSZWICA CHMIELARZ TEAM KRUSZWICA M18       00:40:30   1 00:40:30
295   SZULC JACEK STOLNO TKKF CHELMNO M50     00:40:39     1 00:40:39
296   KAMIŃSKI PIOTR TORUŃ   M40       00:40:40   1 00:40:40
297   KARNECKI RAFAŁ ŚWIECIE THE RUNNERS ŚWIECIE M30     00:40:42     1 00:40:42
298   SMOLIŃSKI KAMIL SZUBIN   M18   00:40:51       1 00:40:51
299   WOJCIECHOWSKI MIROSŁAW SZUBIN KOBYLARNIA M30   00:40:52       1 00:40:52
300   LEWANDOWSKI TOMASZ BYDGOSZCZ REGIONALNE CENTRUM INFORMATYKI BYDGOSZCZ M30   00:41:00       1 00:41:00
301   KATNIK JACEK ŁOCHOWO   M40     00:41:02     1 00:41:02
302   JANKIEWICZ MACIEJ BYDGOSZCZ SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA M30 00:41:07         1 00:41:07
303   PAWLACZYK SZYMON BYDGOSZCZ TRISPACE M30     00:41:11     1 00:41:11
304   ROSIŃSKI PRZEMYSŁAW ZIELONKA TRISPACE M40     00:41:14     1 00:41:14
305   STANKIEWICZ JACEK DEBRZNO 77-310 DEBRZNO M18     00:41:15     1 00:41:15
306   BĄK OSKAR MĄKOWARSKO   M30 00:41:17         1 00:41:17
307   TARASKA MARCIN BARCIN ŚLIMAKI BARCIN M40   00:41:21       1 00:41:21
308   BUKOWIŃSKI MICHAŁ BYDGOSZCZ KLUB HANI & ANTKA M40   00:41:22       1 00:41:22
309   SZYSZKA MARIUSZ BYDGOSZCZ PGB | SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA M40     00:41:24     1 00:41:24
310   MOROSZCZAK BOGUMIŁ BYDGOSZCZ PGB SPORTOWA PACZKA / SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA M40     00:41:24     1 00:41:24
311   KOZŁOWSKI ROBERT 8/17   M40       00:41:28   1 00:41:28
312 379 KOSTAŃSKI ADAM BRODNICA BRODNICA BIEGA M30 00:41:29         1 00:41:29
313   SKIBSKI MACIEJ ŚWIECIE   M18     00:41:30     1 00:41:30
314   KUŚNIEREK BARTOSZ ŻNIN PAŁUKI RUNNING TEAM M30   00:41:30       1 00:41:30
315   KUBARSKI JULIAN BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ M40 00:41:31         1 00:41:31
316   PIENIĄŻEK MATEUSZ LISEWO   M18         00:41:33 1 00:41:33
317   SADECKI KAROL CHEŁMNO ATOS TEAM M30     00:41:36     1 00:41:36
318   SZYCHOWSKI JAROSŁAW WIERZCHUCICE TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ M30   00:41:37       1 00:41:37
319   NOWAKOWSKI DARIUSZ TORUŃ   M40 00:41:37         1 00:41:37
320   BOREK ROBERT ŚWIECIE THE RUNNERS ŚWIECIE M40     00:41:42     1 00:41:42
321   KOZŁOWSKI ZBIGNIEW TORUŃ NADAKTYWNI TORUŃ M30       00:41:44   1 00:41:44
322   LEMAŃCZYK TOMASZ NOWE KRĄPLEWICE STREET WORKOUT ŚWIECIE M18     00:41:52     1 00:41:52
323   WĄSIK MARCIN CHEŁMŻA Biegam bo kocham ten stan M30         00:41:53 1 00:41:53
324   KUREK PRZEMEK SZCZEPANOWO   M18   00:41:55       1 00:41:55
325   PRZYBYLSKI MACIEJ PRZYŁĘKI   M40     00:41:56     1 00:41:56
326   BIAŁECKI JAKUB WROCŁAW   M30   00:41:59       1 00:41:59
327   SOCHA WOJCIECH ŚWIECIE   M30     00:42:01     1 00:42:01
328   MUSIAŁ SZYMON UNISŁAW PRZEBIEGLI UNISŁAW M30     00:42:02     1 00:42:02
329   SZTUWE DAWID TORUŃ AKBP MARMEL TORUŃ M18   00:42:12       1 00:42:12
330   KAWUCHA MIROSŁAW GDYNIA KRS FORMOZA M40     00:42:17     1 00:42:17
331   KULPA MARCIN GRUDZIĄDZ   M30     00:42:20     1 00:42:20
332   KLIMEK ŁUKASZ BLIZNO H2O TEAM M30     00:42:22     1 00:42:22
333   PEŻYŃSKI PIOTR BYDGOSZCZ CHUCK ATTACK M30     00:42:23     1 00:42:23
334   DRZAZGOWSKI RADOSŁAW STRZELNO   M40         00:42:25 1 00:42:25
335   PAWŁOWSKI TOMASZ ŚWIECIE MONDI CORRUGATED M18     00:42:30     1 00:42:30
336   KUJAWA MATEUSZ BYDGOSZCZ   M30     00:42:31     1 00:42:31
337   GRZECHOWIAK ARKADIUSZ ŻNIN PAŁUKI RUNNING TEAM M18   00:42:32       1 00:42:32
338   DOBOSZ MACIEJ NAKŁO   M30   00:42:32       1 00:42:32
339   MARCHLEWSKI KAMIL CHEŁMNO MONDI CORRUGATED M30     00:42:33     1 00:42:33
340   CIERNIAK JAROSŁAW POWIEDZ OSIEDLE DRUŻYNA SZPIKU M40   00:42:33       1 00:42:33
341   KAMIŃSKI ARKADIUSZ GRUDZIADZ AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ M40     00:42:36     1 00:42:36
342   KACZMARCZYK DANIEL GRĘBOCIN ANIRO RUN TEAM M40     00:42:37     1 00:42:37
343   GOLIŃSKI MICHAŁ ŚWIECIE THE RUNNERS ŚWIECIE M30     00:42:38     1 00:42:38
344   ŚPICA LESZEK BYDGOSZCZ PGB SPORTOWA PACZKA M40     00:42:49     1 00:42:49
345   GRZENKOWITZ DARIUSZ CHEŁMNO   M40     00:42:51     1 00:42:51
346   ANGIELCZYK MIROSŁAW ŚWIECIE THE RUNNERS ŚWIECIE MONDI ŚWIECIE S.A. M40     00:42:53     1 00:42:53
347   GRYKIEL TOMASZ POZNAŃ KS Julian M30         00:42:53 1 00:42:53
348   STRZELECKI MICHAŁ WARSZAWA SMASHING PĄPKINS M30   00:42:54       1 00:42:54
349   PILARSKI MAKSYMILIAN WAŁKOWISKA/OSIE OSP OSIE M18     00:42:56     1 00:42:56
350   JUREK DAWID ŚWIECIE   M40     00:42:57     1 00:42:57
351   PIWOŃSKI ZBIGNIEW WŁOCŁAWEK   M40       00:42:57   1 00:42:57
352   MARCHLEWSKI JACEK ŚWIECIE THE RUNNERS ŚWIECEI M40     00:42:58     1 00:42:58
353   KALISZEWSKI DANIEL TRYSZCZYN   M40     00:42:58     1 00:42:58
354   RYBARCZYK WOJCIECH OSIELSKO   M40     00:42:59     1 00:42:59
355   SZARMACH KRZYSZTOF STAROGARD GD TRI STAROGARD GD M50     00:42:59     1 00:42:59
356   WITKWSKI KRZYSZTOF GRUDZIĄDZ   M30     00:43:00     1 00:43:00
357   TUŁAZA JAN TORUŃ KLUB BIEGACZA T2/4 M50 00:43:01         1 00:43:01
358   MARCINIAK WITOLD WŁOCŁAWEK WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK M40       00:43:01   1 00:43:01
359   ARBAT MARIUSZ KWIDZYN KWIDZYN BIEGA M40     00:43:02     1 00:43:02
360   SKOWROŃSKI ADRIAN WŁOCŁAWEK   M18       00:43:02   1 00:43:02
361   DRZAZGOWSKI RADOSŁAW STRZELNO   M40       00:43:02   1 00:43:02
362   WAJER MICHAŁ OSIEK NAD/NOTECIA KLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEK M30   00:43:03       1 00:43:03
363   BOMBICKI MIŁOSZ SZUBIN   M30   00:43:03       1 00:43:03
364   JANCZARSKI MARCIN TORUŃ ANIRO RUN TEAM M30     00:43:05     1 00:43:05
365   ŻUK PIOTR ŚWIECIE MONDI BAGS M40     00:43:10     1 00:43:10
366   MURAWSKI MICHAŁ BRODNICA TEAM STOLKAR M30     00:43:13     1 00:43:13
367   PLUCIŃSKI JAKUB INOWROCŁAW   M30 00:43:15         1 00:43:15
368   KRZYWDZIŃSKI DOMINIK GĄBIN UKB SZUBIN M18   00:43:15       1 00:43:15
369   NIEDBALSKI PRZEMYSŁAW ŻNIN PAŁUKI RUNING TEAM M40   00:43:15       1 00:43:15
370   KONIARSKI JANUSZ PRZYSIEK   M50     00:43:22     1 00:43:22
371   BRZEZIŃSKI PAWEŁ BYDGOSZCZ   M40     00:43:23     1 00:43:23
372   DĄBROWSKI JAROSŁAW BYDGOSZCZ CB163 M18     00:43:24     1 00:43:24
373 360 CHORAZAK SŁAWEK UNISŁAW   M40 00:43:28         1 00:43:28
374   POPŁONKOWSKI PAWEŁ WŁOCŁAWEK WIKA POLSKA M50       00:43:32   1 00:43:32
375   JĘDRAL JANUSZ JEŻEWO PACKMAN TEAM M40     00:43:37     1 00:43:37
376   ŁUKASZEWSKI JAROSŁAW WŁOCŁAWEK WŁOCŁAWEK M18 00:43:38         1 00:43:38
377   MATERN ANDRZEJ ŚWIECIE PGB SPORTOWA PACZKA M40     00:43:40     1 00:43:40
378   STRĘCIWILK TOMASZ GRUDZIĄDZ BWM M30     00:43:41     1 00:43:41
379   PRUS MAREK WŁOCŁAWEK ANWIL TEAM M40       00:43:42   1 00:43:42
380   KRUPA GRZEGORZ WŁOCŁAWEK ANWIL TEAM M40       00:43:42   1 00:43:42
381   WROTEK ARTUR TORUŃ   M40     00:43:47     1 00:43:47
382   ŻUCHOWSKI JÓZEF PŁONNE EKO-OPAŁ PŁONNE M40 00:43:50         1 00:43:50
383   MATULA BARTLOMIEJ UNISŁAW PRZEBIEGLI UNISŁAW M40     00:43:51     1 00:43:51
384   ANTONI SĘPULNO KR. RAN TIM SĘPULNO KR. M50 00:43:53         1 00:43:53
385   LEWANDOWSKI RAFAŁ TORUŃ VENI, CUCURRI, VICI M30     00:43:54     1 00:43:54
386   WRÓBEL MICHAŁ GRUDZIĄDZ   M18     00:43:56     1 00:43:56
387   JEŻOWSKI GRZEGORZ GRUDZIADZ AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ M40 00:43:57         1 00:43:57
388 366 ZIEMIŃSKI MACIEJ UNISŁAW GARDENFLORA MTB TEAM M18 00:43:57         1 00:43:57
389   LEWANDOWSKI JAN MOGILNO MOGILNO TEAM M40   00:43:58       1 00:43:58
390   JUREK PIOTR SZUBIN BBL SZUBIN M50   00:44:00       1 00:44:00
391   GRALEWSKI BARTOSZ BRZEŚĆ KUJAWSKI   M18       00:44:01   1 00:44:01
392   KOPACZ ADRIAN BYSŁAW   M30     00:44:06     1 00:44:06
393 101 STRZELECKI DAWID TORUŃ TEAM SPIRIT M30 00:44:09         1 00:44:09
394 119 ZADYLAK JAKUB GOLUB-DOBRZYŃ PSP GOLUB-DOBRZYŃ M18 00:44:09         1 00:44:09
395   SZYSZKA RADOSŁAW BYDGOSZCZ POLONIA BYDGOSZCZ SLA M30     00:44:14     1 00:44:14
396   JAŚKIEWICZ RAFAŁ WŁOCŁAWEK WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK M40       00:44:16   1 00:44:16
397   GREGROWSKI KRZYSZTOF TORUŃ Podgórz Toruń M30         00:44:22 1 00:44:22
398   OGORZAŁEK ŁUKASZ WĄBRZEŹNO miastoaktywni.pl M40         00:44:25 1 00:44:25
399   BONIKOWSKI JAKUB GRUDZIĄDZ   M40     00:44:27     1 00:44:27
400   OSIŃSKI KAROL JAROSZEWO PAŁUKI RUNNING TEAM M30   00:44:30       1 00:44:30
401   MAJEWSKI ŁUKASZ TORUŃ Parkrun Toruń M30         00:44:31 1 00:44:31
402   URBANIAK WOJCIECH ŻNIN   M40   00:44:32       1 00:44:32
403   RETECKI KRZYSZTOF OSTROMECKO Bogmar/Presto Ostromecko M40         00:44:32 1 00:44:32
404   KLEIN LUKASZ TORUN OPTYK ŚWIECKI M30     00:44:33     1 00:44:33
405   CZERWIŃSKI KRZYSZTOF OŚNO AKADEMIABIEGANIA GRUDZIĄDZ M18     00:44:36     1 00:44:36
406   JERZYK PAWEŁ WIŚLINY TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN M30     00:44:41     1 00:44:41
407   WĘGIELEWSKI SZYMON BYDGOSZCZ   M30   00:44:42       1 00:44:42
408   HELSZTAJN ROBERT ŻNIN PAŁUKI RUNNING TEAM M40   00:44:44       1 00:44:44
409   CZARNIAK KACPER NAKONOWO STARE   M18       00:44:45   1 00:44:45
410   WITEK KAROL OSIE   M30 00:44:46         1 00:44:46
411   JANOWSKI ADAM LISEWO TKKF CHEŁMNO M40       00:44:47   1 00:44:47
412   ARCHACKI ANDRZEJ SULNOWO MONDI CORRUGATED M40     00:44:49     1 00:44:49
413   PRZYBYSZ ARTUR POZNAŃ BIEGAJ PO ENDORFINY M18   00:44:50       1 00:44:50
414   WALCZAK TOMASZ ŚWIECIE BIEGAJĄCE CIACHA M40     00:44:52     1 00:44:52
415 108 LIPIŃSKI KRZYSZTOF TORUŃ PARKRUN TORUŃ M30 00:44:56         1 00:44:56
416   STERENCZAK PRZEMYSŁAW KATOWICE BIEGAJ POD OKIEM TRENERA M40       00:44:58   1 00:44:58
417   RUBAJ PIOTR ŚWIECIE ŚWIECIE M30     00:45:02     1 00:45:02
418   CZAPIEWSKI KAZIMIERZ ŚWIECIE   M40     00:45:03     1 00:45:03
419   TOPÓR MIKOŁAJ ŚWIECIE STREET WORKOUT ŚWIECIE M18     00:45:04     1 00:45:04
420   KUNKE TOMASZ GRUDZIĄDZ   M40     00:45:05     1 00:45:05
421   WITCZAK DARIUSZ KRĄPLEWICE   M40     00:45:07     1 00:45:07
422   KOZIŃSKI MAREK OSIELSKO RUN BYDGOSZCZ M40   00:45:10       1 00:45:10
423 106 STECKIEWICZ EDMUND RYPIN KB LECH RYPIN M40 00:45:15         1 00:45:15
424   KWIATKOWSKI TOMASZ KWIDZYN Kwidzyn Biega M30         00:45:16 1 00:45:16
425   GOŁUŃSKI JERZY BYDGOSZCZ PGB SPORTOWA PACZKA M50     00:45:21     1 00:45:21
426   WTOREK TOMASZ GRUDZIĄDZ H2O TEAM M40     00:45:21     1 00:45:21
427   GRZYWIŃSKI GRZEGORZ BYDGOSZCZ RUN BYDGOSZCZ M40 00:45:21         1 00:45:21
428   TACZYŃSKI MAREK RYPIN   M30         00:45:21 1 00:45:21
429   SOBIECH JAKUB WARSZAWA MAMA I TATA MOIM SPONSOREM M18       00:45:22   1 00:45:22
430   PIKULIK JAROSŁAW TRZEBOŃ LZS JEDNOŚĆ ŁOBŻENICA M30   00:45:24       1 00:45:24
431   PŁATEK TOMASZ LISEWO Aktywne Lisewo M40         00:45:27 1 00:45:27
432 415 RUMIŃSKI PIOTR ALEKSANDRÓW KUJAWSKI   M40 00:45:29         1 00:45:29
433   PIZARSKI KRZYSZTOF TORUŃ   M30   00:45:29       1 00:45:29
434   GUMUŁA MARIUSZ INOWROCŁAW   M50 00:45:30         1 00:45:30
435   OLENDER TOMASZ GRUDZIĄDZ   M30         00:45:33 1 00:45:33
436   HEJNA KAMIL BYDGOSZCZ OCOCHODZIWBIEGU M30     00:45:40     1 00:45:40
437   MASŁOWSKI JANUSZ SKARSZEWO   M30     00:45:40     1 00:45:40
438   WŁODZIMIERZ STENBOROWSKI CHEŁMŻA FALKON M40 00:45:40         1 00:45:40
439   MEJGIER PAWEŁ SYPNIEWO TKKF WODNIK WIĘCBORK M40     00:45:41     1 00:45:41
440   KĘSKA RAFAŁ ŚWIECIE NADLEŚNICTWO DĄBROWA M18     00:45:42     1 00:45:42
441   PALUSZKIEWICZ ŁUKASZ ŻNIN   M18   00:45:42       1 00:45:42
442   RAJEWICZ KRZYSZTOF PUSZCZYKOWO   M40   00:45:46       1 00:45:46
443   RASZTUBOWICZ DANIEL BYDGOSZCZ PODGÓRZ TORUŃ M40 00:45:49         1 00:45:49
444   SUPERCZYNSKI ANDRZEJ ŻNIN   M18   00:45:50       1 00:45:50
445   BARTOS ARKADIUSZ GRUDZIĄDZ PGB SPORTOWA PACZKA M50     00:45:53     1 00:45:53
446   MURACZEWSKI PIOTR TORUŃ   M30     00:45:53     1 00:45:53
447   SZYPUŁA MARCIN ŚWIECIE   M30     00:45:55     1 00:45:55
448   KRYSIŃSKI ŁUKASZ ŻNIN   M30   00:45:56       1 00:45:56
449   LEMAŃCZYK MICHAŁ JEŻEWO   M30     00:45:57     1 00:45:57
450   BEDNARCZYK PRZEMYSŁAW GRUDZIĄDZ Dajerade M30         00:45:57 1 00:45:57
451   BARANOWICZ SZYMON MYŚLIBÓRZ   M18 00:46:02         1 00:46:02
452   MONDRY WALDEMAR BYDGOSZCZ   M50     00:46:02     1 00:46:02
453   KUJAWA WOJTEK TORUŃ   M30     00:46:05     1 00:46:05
454   MARCZYŃSKI PAWEŁ BOŻEJEWICZKI PAŁUKI RUNNING TEAM M30   00:46:06       1 00:46:06
455   FISZER JAKUB CZARNE BŁOTO   M40 00:46:07         1 00:46:07
456   ZAWIDZKI MATEUSZ BRZEŚĆ KUJAWSKI MAMA I TATA MOIM SPONSOREM M18       00:46:08   1 00:46:08
457   DUDEK MARIUSZ CHEŁMŻA   M40         00:46:08 1 00:46:08
458   BIŃCZARSKI PATYK WŁOCŁAWEK   M30 00:46:08         1 00:46:08
459   TORZEWSKI ROMAN BONIEWO   M40       00:46:10   1 00:46:10
460   BĄBIŃSKI BARTŁOMIEJ WŁOCŁAWEK BBG-PROJEKT M40       00:46:10   1 00:46:10
461   RUSIECKI MIKOŁAJ BYDGOSZCZ KEEEPER M30     00:46:11     1 00:46:11
462   MAŚLIŃSKI MIROSŁAW SZUBIN   M50   00:46:11       1 00:46:11
463   TROJANOWSKI SŁAWOMIR ŚWIECIE   M30     00:46:12     1 00:46:12
464   ZIĘBA ŁUKASZ SMOLNIKI   M30   00:46:15       1 00:46:15
465   SZATKOWSKI JÓZEF GRUDZIĄDZ Morsy z Grudziądza M60         00:46:15 1 00:46:15
466   KOSEDA ROBERT KARTUZY HONEY BADGER M40     00:46:18     1 00:46:18
467   RUCZEWSKI PAWEŁ WŁOCŁAWEK DRUMET W RUCHU M40       00:46:22   1 00:46:22
468   GREGOR BŁAŻEJ PIECHCIN SPWL POZNAŃ M30   00:46:23       1 00:46:23
469 423 NOWAK JAROSŁAW TORUŃ SPC M50 00:46:24         1 00:46:24
470 430 MŁECKI TOMSZ TORUŃ MALEK M40 00:46:31         1 00:46:31
471   PACKI ŁUKASZ WIELUŃ WIELUŃ BIEGA M18     00:46:31     1 00:46:31
472   KĄTOWSKI TADEUSZ ŚWIECIE   M50     00:46:32     1 00:46:32
473   BUTOWSKI KRZYSZTOF TORUŃ   M30   00:46:38       1 00:46:38
474   KUBIAK RAFAŁ SOLEC KUJAWSKI   M40   00:46:38       1 00:46:38
475   PINIARSKI PAWEŁ MOGILNO MOGILNO TEAM M30   00:46:40       1 00:46:40
476   OWCZARCZYK PATRYK CHEŁMŻA   M18         00:46:40 1 00:46:40
477   WROBEL MATEUSZ FABIANKI   M18 00:46:40         1 00:46:40
478 319 KACZYŃSKI RAFAŁ TORUŃ PLUSZOWE NORNICE M30 00:46:43         1 00:46:43
479   WIŚNIEWSKI BARTŁOMIEJ LISEWO   M18         00:46:43 1 00:46:43
480   OSUCH MARCIN LISEWO OSUCH TEAM M30         00:46:43 1 00:46:43
481   TEKLIŃSKI DAWID GRUDZIĄDZ WTORKOWY TRENING M30     00:46:44     1 00:46:44
482 246 PROJS TOMASZ ŁUBIANKA KM TRUCHCIK ŁUBIANKA M50   00:46:44       1 00:46:44
483   STUCKI MAREK SULNOWO   M18     00:46:45     1 00:46:45
484   MURAWSKI MICHAŁ MURAWSKI BRODNICA Team STOLKAR M30         00:46:45 1 00:46:45
485   MURAS MICHAŁ CZARNOWO 22. ODN/GALAKTYKA M40     00:46:50     1 00:46:50
486 168 DOMINIAK ARKADIUSZ TORUŃ BASKETBALL REFEREES M30 00:46:51         1 00:46:51
487   JABŁOŃSKI MICHAŁ BYDGOSZCZ PKO BANK POLSKI M30     00:46:52     1 00:46:52
488   DOMASIK BOGUSŁAW WŁOCŁAWEK DRUMET W RUCHU M40       00:46:52   1 00:46:52
489   GLISZCZYŃSKI PAWEŁ KORONOWO   M18     00:46:54     1 00:46:54
490   KOCHAŃSKI DARIUSZ BUKOWIEC   M50     00:46:54     1 00:46:54
491   GÓRSKI MICHAŁ GRUCZNO GAZELLE GRUCZNO M30     00:46:56     1 00:46:56
492   CHOJNACKI JACEK TORUŃ TORUŃ PODGÓRZ M30 00:46:57         1 00:46:57
493   ZIELIŃSKI MARCIN WARSZAWA   M30     00:46:57     1 00:46:57
494   GRZESZKIEWICZ ANDRZEJ GDANSK RUNFORFUN GDANSK M40   00:46:58       1 00:46:58
495   NAFTYŃSKI JANUSZ GNIEZNO   M50     00:47:00     1 00:47:00
496   KĘSKA MATEUSZ ŚWIECIE PRZECHOWO TEAM M18     00:47:03     1 00:47:03
497   KANARKOWSKI TOMASZ ŻNIN   M50   00:47:03       1 00:47:03
498   WELCHOWSKI RAFAŁ INOWROCŁAW DZIKI Z BALCZEWA M30 00:47:04         1 00:47:04
499   TARGACZEWSKI PATRYK LASKOWICE   M18     00:47:05     1 00:47:05
500   POCHYLSKI TOMASZ ŻNIN MOS ŻNIN M40   00:47:05       1 00:47:05
501   WYRĄBKIEWICZ JANUSZ CIECHOCINEK APTEKA MIKSTURA CIECHOCINEK M60       00:47:06   1 00:47:06
502   OLSZEWSKI ŁUKASZ KWIDZYN SZKOŁA PODSTAWOWA NR. 2 W KWIDZYNIE M30     00:47:06     1 00:47:06
503   CHMIEL DAMIAN ROGOWO   M18   00:47:08       1 00:47:08
504   PULKOWSKI SŁAWOMIR ROGÓŹNO   M40     00:47:12     1 00:47:12
505   WOJCIECHOWSKI SEBASTIAN SZLACHTA, MALANKOWO   M40         00:47:14 1 00:47:14
506   KLONOWSKI TOMASZ ŚWIECIE PLATAN M40     00:47:18     1 00:47:18
507   MICHALAK PAWEŁ BYDGOSZCZ   M30     00:47:18     1 00:47:18
508   KANARKOWSKI STANISŁAW CZARNOWO NIEZRZESZONY M50   00:47:18       1 00:47:18
509 137 WILIŃSKI GRZEGORZ TORUŃ   M40 00:47:21         1 00:47:21
510   JESKA TOMASZ WĄGROWIEC THE PRODIGY M40   00:47:21       1 00:47:21
511   JAKUBOWSKI LESZEK SZEMBRUK 3 BDM M30     00:47:22     1 00:47:22
512   KONARSKI KRZYSZTOF ŻNIN   M18   00:47:26       1 00:47:26
513   DZIENNIK MACIEJ ŚWIECIE THE RUNNERS ŚWIECIE M30     00:47:27     1 00:47:27
514   PORAJ ARTUR ŚWIECIE   M30     00:47:28     1 00:47:28
515   MAKOWSKI KRZYSZTOF WŁOCŁAWEK   M40       00:47:28   1 00:47:28
516   PERCZYŃSKI ŁUKASZ LUBRANIEC LUBRANIEC TEAM M30       00:47:30   1 00:47:30
517   BARTKOWSKI ZDZISŁAW GRUDZIĄDZ   M50     00:47:30     1 00:47:30
518   ŁUKASZEWSKI DAMIAN KOZŁOWO   M18     00:47:32     1 00:47:32
519   GOŁAŚ PRZEMYSŁAW ŻNIN   M30   00:47:32       1 00:47:32
520   JERZYK ROBERT SADLINKI TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN M40     00:47:35     1 00:47:35
521   KOTLAREK BARTOSZ ŁABISZYN   M18   00:47:35       1 00:47:35
522   PUSZCZ SŁAWEK SOLEC KUJAWSKI VEGE RUNNERS M30   00:47:36       1 00:47:36
523   DRĄŻKOWSKI PIOTR CHEŁMNO HEROBOX M30     00:47:43     1 00:47:43
524   PAZOKO MATEUSZ ŚWIECIE STREET WORKOUT ŚWIECIE M18     00:47:43     1 00:47:43
525   WILIŃSKI MAREK WŁOCŁAWEK DRUMET W RUCHU M50       00:47:43   1 00:47:43
526   BRONIEWSKI ADRIAN ŚWIECIE   M18     00:47:44     1 00:47:44
527   KUJAWA ADAM ŚWIECIE KEEEPER M40     00:47:45     1 00:47:45
528   WIELIŃSKI JACEK GDAŃSK GRUPA LOTOS M60         00:47:48 1 00:47:48
529   MALINOWSKI GRZEGORZ GRUDZIĄDZ Eskapados Grudziądz M30         00:47:56 1 00:47:56
530   WRÓBEL SZYMON ŚWIECIE   M18     00:47:57     1 00:47:57
531 450 KOSIŁO MARCIN BYDGOSZCZ RUNBUSTERS M30   00:47:58       1 00:47:58
532   TOPOLSKI GRZEGORZ WŁOCŁAWEK WIKA POLSKA RUNNING TREAM M30       00:47:58   1 00:47:58
533   SYPNIEWSKI HUBERT JANOWIEC WLKP   M18   00:47:59       1 00:47:59
534 240 ZIELIŃSKI ROBERT INOWROCŁAW ZIELOKI M50 00:48:00         1 00:48:00
535   CYRKLAFF DARIUSZ LISEWO   M18         00:48:01 1 00:48:01
536   MARACH PIOTR TORUŃ AKPB MARMEL TORUŃ M40     00:48:04     1 00:48:04
537   LEWANDOWSKI MARCIN BYDGOSZCZ KEEEPER M18     00:48:05     1 00:48:05
538 364 GRZYWIŃSKI WOJCIECH TORUŃ 12WOG M30 00:48:06         1 00:48:06
539   WALENSIAK KAMIL ROGOŹNO FWK TEAM ROGOŹNO M30   00:48:06       1 00:48:06
540   PRZYBYŁ MACIEJ ŻNIN FRIGO LOGISTICS M30   00:48:07       1 00:48:07
541   LIBECKI MARCIN ŚWIECIE PALIMY PODESZWY M40     00:48:08     1 00:48:08
542   RYBAK REMIGIUSZ BIAŁE BŁOTA KEEEPER M40     00:48:08     1 00:48:08
543   FILIPIAK JAKUB ŻNIN CUK UBEZPIECZENIA ŻNIN M30   00:48:08       1 00:48:08
544   WIŚNIEWSKI PAWEŁ ŚWIECIE WISIENKA TEAM M18     00:48:10     1 00:48:10
545   NARLOCH TOMASZ BYDGOSZCZ   M40   00:48:11       1 00:48:11
546   KWIATKOWSKI ŁUKASZ TORUŃ Orlen Running Team M30         00:48:11 1 00:48:11
547   BACHORSKI MICHAŁ INOWROCŁAW   M30 00:48:12         1 00:48:12
548   STYBORSKI DAWID CHEŁMNO MONDI CORRUGATED M18     00:48:12     1 00:48:12
549   CYRANKOWSKI ARTUR TURZNO Promil Turzno M30         00:48:12 1 00:48:12
550   ŚWIĄTEK MAREK NAKŁO NAD NOTECIĄ   M18   00:48:13       1 00:48:13
551   ŚWIDER JANUSZ KWIDZYN RUN-BIKE TRAVEL TEAM M50     00:48:15     1 00:48:15
552   FIAŁKOWSKI SYLWESTER ŚWIECIE PGB SPORTOWA PACZKA M30     00:48:17     1 00:48:17
553   BĄCZKOWSKI MIROSŁAW GRUPA   M40     00:48:17     1 00:48:17
554   BAGROWSKI MAREK JANOWO/K/ DABROWY CHELMINSKIEJ UMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO-MEDYCZNE RATUJE I BIEGA M50     00:48:17     1 00:48:17
555   JARANTOWICZ ADAM ŚWIECIE MONDI CORRUGATED SWIECIE SP. Z O. O. M30     00:48:20     1 00:48:20
556   BRZEZIŃSKI MARCIN WŁOCŁAWEK WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK M40       00:48:21   1 00:48:21
557   ZDUNOWSKI MACIEJ TORUN MOHERHEAD M30 00:48:22         1 00:48:22
558   TOPÓR BARTŁOMIEJ ŚWIECIE STREET WORKOUT ŚWIECIE M40     00:48:24     1 00:48:24
559   JAKÓBCZYK KRZYSZTOF GRUDZIĄDZ PGB SPORTOWA PACZKA M50     00:48:25     1 00:48:25
560   POL PIOTR GOŁAŃCZ TEAM RUN GOŁAŃCZ M30   00:48:26       1 00:48:26
561   BELTER SŁAWOMIR GOŁAŃCZ TEAM RUN GOŁAŃCZ M18   00:48:26       1 00:48:26
562   GĄSIOROWSKI ROBERT BYDGOSZCZ RUN BYDGOSZCZ M40     00:48:27     1 00:48:27
563   WIŚNIEWSKI JAN LISEWO   M50         00:48:27 1 00:48:27
564   MAKOWSKI MARIUSZ WŁOCŁAWEK   M30       00:48:28   1 00:48:28
565   KUCHCZYŃSKI ADAM BYDGOSZCZ BÓL TO ŚCIEMA M50     00:48:29     1 00:48:29
566   GOŁĘBIEWSKI PIOTR BYDGOSZCZ   M40   00:48:34       1 00:48:34
567   SKWARSKI MAREK ŻNIN PAŁUKI RUNNING TEAM M50   00:48:37       1 00:48:37
568   PAKULSKI PIOTR LUBRANIEC LUBRANIEC TEAM M40       00:48:37   1 00:48:37
569   KABACIŃSKI PAWEŁ ŻNIN   M18   00:48:38       1 00:48:38
570   ŁAZARSKI MARIAN DZIAŁOWO   M30         00:48:39 1 00:48:39
571   KWAŚNIEWSKI CZESŁAW ŚWIECIE   M40     00:48:42     1 00:48:42
572 389 URBAŃSKI MARCIN GRUDZIĄDZ AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ M40 00:48:43         1 00:48:43
573   HUZARSKI KAMIL TORUŃ   M18       00:48:47   1 00:48:47
574   VAN TOL KARIN ŚWIECIE THE RUNNERS ŚWIECIE M50     00:48:49     1 00:48:49
575   GRZECHOWIAK TOMASZ ŻNIN PAŁUKI RUNNING TEAM M40   00:48:50       1 00:48:50
576   TOPOLSKI MARIUSZ RADZIEJÓW   M18       00:48:51   1 00:48:51
577   CICHOWICZ MARCIN GĄSAWA GĄS M40   00:48:53       1 00:48:53
578   MICHAŁOWSKI KRZYSZTOF GRUDZIĄDZ   M40     00:48:56     1 00:48:56
579   JAWORSKI BARTOSZ LISEWO Niezrzeszony M40         00:48:58 1 00:48:58
580   ROMPALSKI DARIUSZ ŚWIECIE   M40     00:49:00     1 00:49:00
581   SUBKOWSKI ARTUR ŚWIECIE   M40     00:49:00     1 00:49:00
582   KESKA RYSZARD WATOROWO   M40     00:49:00     1 00:49:00
583   SZTYPKA KONRAD WŁOCLAWEK WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK M30       00:49:00   1 00:49:00
584   SNARSKI KRZYSZTOF ROZGARTY   M50 00:49:01         1 00:49:01
585   ZASADA KRYSTIAN BARCIN ŚLIMAKI BARCIN M40   00:49:01       1 00:49:01
586   DANIELEWSKI GRZEGORZ ŚWIECIE   M40     00:49:03     1 00:49:03
587   MARCINKIEWICZ JAN ALEKSANDRÓW KUJAWSKI   M60       00:49:04   1 00:49:04
588   STYKAŁA SEBASTIAN BUKOWIEC   M40     00:49:05     1 00:49:05
589   GAJEWSKI MACIEJ WLOCŁAWEK   M30       00:49:06   1 00:49:06
590   KASPEREK RADOSŁAW ŚWIECIE   M30     00:49:07     1 00:49:07
591   KLIMCZAK PIOTR OSIĘCINY   M40       00:49:07   1 00:49:07
592   PACEK MIROSŁAW SEROCK   M50     00:49:09     1 00:49:09
593   WOJTECKI ŁUKASZ SOLEC KUJAWSKI SOLECCY BIEGACZE M30     00:49:11     1 00:49:11
594   ZIELIŃSKI SEBASTIAN TORUŃ   M30     00:49:14     1 00:49:14
595 460 KRYGER STANISŁAW BYDGOSZCZ   M30   00:49:14       1 00:49:14
596 316 BINASZEWSKI ADAM TORUŃ DRUŻYNA SZPIKU M30 00:49:15         1 00:49:15
597   KACZMAREK ROBERT ŻNIN DECATHLON FRANOWO M18   00:49:18       1 00:49:18
598   HERNET ANDRZEJ SOBIEJUCHY ŻNINSKI KLUB BIEGACZA 1992 M50   00:49:20       1 00:49:20
599   ŁUKASZEWSKI JANUSZ KOZŁOWO   M50     00:49:22     1 00:49:22
600   MALICKI RADOSŁAW ŚWIECIE ANDRZEJ BIEGNIJ WOLNIEJ M30     00:49:23     1 00:49:23
601   TADEJA JAKUB TORUŃ ALCO-STRIKE M30     00:49:24     1 00:49:24
602   LIPIŃSKI MICHAŁ UNISLAW PRZEBIEGLI UNISŁAW M30     00:49:27     1 00:49:27
603   LEWANDOWSKI KRZYSZTOF BRZEŚĆ KUJAWSKI   M40       00:49:27   1 00:49:27
604   BIELAWSKI JAROSŁAW OZORKÓW   M30       00:49:27   1 00:49:27
605   TYMIŃSKI PRZEMYSŁAW GRUDZIĄDZ LA RIVE TEAM M30         00:49:28 1 00:49:28
606   SZYMAŃSKI MARCIN TORUŃ ZIELONE BERETTY M30 00:49:29         1 00:49:29
607   <