b5f656ae72a9bbad9f437cf92bfe04d0.jpg
9a3fb700a57a3ab66836aaa3a796cda4.jpg
26ea477dd1af49e952367772dcf9222b.jpg
d1d3bff037e761f93f7f1ddd793d5be3.jpg
Aktualności

PLB ufundował gażdzety

(0 głosów)
Napisał 
on 17/03/2018

Port Lotniczy Bydgoszcz nie tylko lubi podróżujących ale także biegających :) Port ufundował dla zwycięzców w kategoriach wiekowych w Biegu Wiosennym ciekawe gadżety przydatne na co dzień. Jedną z nich jest walizka do wygrania w konkursie „Biegacz vs. samochód – jak bezpiecznie podróżować”, szczegóły tutaj:

Bieganie można połączyć ze zwiedzaniem :) Sezon letni 2018 zapowiada się ciekawie pod względem oferty wylotów z Portu Lotniczego Bydgoszcz. Organizatorzy w tym sezonie proponują wiele interesujących kierunków. Miłośnicy samodzielnego planowania podróży również znajdą coś dla siebie.

Mieszkańcy Kujawsko-Pomorskiego mogą planować wypoczynek mając do dyspozycji 6 wakacyjnych kierunków w tym Antalya, Burgas, Dubrownik, Fuerteventura, Korfu, Zakynthos. 

Osoby szukające bardziej egzotycznych i odległych miejsc mogą zaś z powodzeniem organizować swoje wyjazdy w oparciu o loty Lufthansy. Połączenie do Frankfurtu to ponad 200 kierunków na cały świat. Loty do głównego portu lotniczego niemieckiego przewoźnika odbywają się codziennie, co dodatkowo zwiększa elastyczność planowania podróży. 

Cały czas dostępne są również loty do Lwowa w bardzo atrakcyjnych cenach - już od 205 pln w dwie strony. Rejsy odbywają się w każdy poniedziałek i piątek. Podobnie jak dotychczas start ze Lwowa będzie odbywał się o godzinie 1:40, a lądowanie w Bydgoszczy o 2:20. Wylot z Bydgoszczy zaplanowano na 3:10, a przylot do Lwowa o 05:30. 

Rozkład lotów i dni operowania pozwalają również na planowanie dłuższego pobytu we Lwowie. Czas przelotu to ok. 1h 20min co stanowi doskonałą alternatywę dla podróży samochodem, pociągiem czy autobusem. Dodatkowo pozwala ominąć długie postoje na polsko-ukraińskim lądowym przejściu granicznym. 

Już od 25 marca 2018 liczba połączeń Ryanair na trasie do Londynu Luton zwiększy się do 4 tygodniowo, natomiast loty do Londynu Stansted ponownie będą odbywały się codziennie. Jest to rekordowe w historii Portu Lotniczego Bydgoszcz oferowanie na tej trasie- łącznie 11 lotów tygodniowo. 

Ponadto w ofercie linii Ryanair z wylotem z Portu Lotniczego Bydgoszcz znajdują się przeloty do Dusseldorfu Weeze, Dublin, Birmigham oraz Glasgow

Dogodny dojazd, promocyjne ceny na parking długoterminowy oraz szereg udogodnień pasażerskich w przebudowanych powierzchniach to niewątpliwe atuty bydgoskiego lotniska. 

Dla mieszkańców Torunia przygotowano specjalny Shuttle Bus kursujący na trasie Toruń- Port Lotniczy Bydgoszcz. Autobus dla pasażerów Lufthansy jest bezpłatny, a jego rozkład jest dostosowany do godzin rejsów Bydgoszcz- Frankfurt.

Wszystkie oferowane kierunki są dostępne w sprzedaży, bilety można kupować na stronach przewoźników, w kasie portu lotniczego oraz w biurach podróży.

Strona PLB na Facebooku

 

Zdrowo Zabiegani

Facebook GP

    

Nadleśnictwo Gniewkowo