b5f656ae72a9bbad9f437cf92bfe04d0.jpg
9a3fb700a57a3ab66836aaa3a796cda4.jpg
26ea477dd1af49e952367772dcf9222b.jpg
d1d3bff037e761f93f7f1ddd793d5be3.jpg
Aktualności

Termin: 7.10.2018

Godzina: 11.00

Biuro zawodów: W recepcji stadionu OSiR przy ul. Leśnej 53A, czynnym w dniach:
                            6.10.2018r.(sobota) w godz. 12:00 do 20:00
                            7.10.2018r.(niedziela) w godz. 7:00 do 10:30

Dystans: 10 km lub 21,097 km

Zgłoszenia:

10 km

www.sportevents.time4run.com.pl/konkurencja/register?id=209

Wysokość Opłaty Rejestracyjnej wynosi:

pakiet BASIC  pakiet STANDARD   płatność w terminie
30,00zł               70,00zł                       do 30.06.2018r.
40,00zł               80,00zł                       do 31.08.2018r.
50,00zł               90,00zł                       do 30.09.2018r.
80,00zł              120,00zł                      do 7.10.2018r.

21,097 km

www. sportevents.time4run.com.pl/konkurencja/register?id=208

Wysokość Opłaty Rejestracyjnej wynosi:
pakiet BASIC   pakiet STANDARD    płatność w terminie
40,00zł             80,00zł                        do 30.06.2018r.
50,00zł             90,00zł                        do 31.08.2018r.
60,00zł           100,00zł                        do 30.09.2018r.
90,00zł           130,00zł                        do 7.10.2018r.

Kontakt: Lekkoatletyczny Klub Sportowy VECTRA

               Al. Chopina 10/12, 87-800 Włocławek

               795 530 612

Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Strona internetowa www.time4run.com.pl/imprezy/anwil-polmaraton-wloclawek/

                                www.anwilpolmaratonwloclawek.pl

Dołącz do wydarzenia na Facebooku, aby być na bieżąco z informacjami dotyczącymi biegu.

https://pl-pl.facebook.com/Anwilpolmaratonwloclawek/

 

Termin: 23.09.2018

Godzina: 10.00

Biuro zawodów: Hala PUK Arena czynne od godz.7.00

Dystans: 10 km lub 21,097 km

Lista startowa: zapisy.sts-timing.pl/364/

Zgłoszenia: sts-timing.pl/event/iv-lipnowski-bieg-uliczny/

10 km

Do 20  sierpnia 2018

30 zł

Do 20 września 2018

40 zł

W dniu zawodów 23 września 2018

50 zł

21,097 km

Do 20  Sierpnia

40 zł

Do 20 Września

50 zł

W dniu zawodów

70 zł

Limit zawodników:

10 km - 250

21,097 km - 150

Kontakt: MIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI, ul. Pl. 11-go Listopada 13a,

               87-600 Lipno tel. (54) 288 34 90

Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku, aby być na bieżąco z informacjami dotyczącymi biegu.

www.facebook.com/lipnomosir/

https://www.facebook.com/events/503031526781860/

Klasyfikacja Open po Biegu Jaszczurczym w Lisewie - 2 czerwca 2018

Msc IP GP Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat wiek. BIEG WIOSENNY BARBARKA BIEGI ŻNIŃSKIE BIEG RYCERSKI ŚWIEĆIE BRZEŚĆ KUJAWSKI LISEWSKI BIEG JASZCZURCZY Ilość startów Srednia
1   DZIĘGIEL ANDŻELIKA TORUŃ GKS FABIANKI K18   00:37:26   00:37:28 00:38:03 3 00:37:39
2 167 ARSENIUK ANNA GÓRSK, ZŁAWIEŚ WIELKA T.S. OPATRUNKI TORUŃ K30 00:38:03 00:38:28   00:38:16   3 00:38:16
3 337 BLACHOWSKA ANNA KARNKOWO GKS FABIANKI K18 00:41:37     00:42:10   2 00:41:54
4 394 WOŹNIAKOWSKA AGATA BYDGOSZCZ RUN BYDGOSZCZ K30   00:42:55 00:42:02   00:42:56 3 00:42:38
5 184 GURNA JOLANTA BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ K50 00:44:07 00:45:10 00:43:51   00:44:38 4 00:44:27
6   DUBIELA HALINA TCZEW TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ K50     00:44:34 00:46:25 00:45:52 3 00:45:37
7 463 ZIELIŃSKA IWONA BOBROWNIKI WKB MARATOÑCZYK K50 00:48:23 00:49:03 00:47:00   00:46:47 4 00:47:48
8   KONARSKA SVETLANA ŚWIECIE   K40     00:47:20 00:48:33   2 00:47:57
9   CHOJNACKA KAROLINA TORUŃ   K30   00:48:52   00:47:35 00:47:27 3 00:47:58
10   GAŁUSZKA DOROTA GRUDZIĄDZ AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ K30 00:48:34 00:49:02 00:47:25   00:48:44 4 00:48:26
11 92 STAWARSKA ELŻBIETA TORUŃ   K40 00:47:57   00:48:01   00:49:23 3 00:48:27
12   ŻYWIECKA KINGA GRUDZIĄDZ MAT KIN RUN K18 00:49:37   00:48:02     2 00:48:50
13 397 KUCHNICKA KATARZYNA RYPIN KB LECH RYPIN K30 00:47:19   00:48:12   00:51:54 3 00:49:08
14 9 ŁEPEK TERESA PŁUŻNICA   K18 00:48:29 00:50:40 00:48:54   00:48:37 4 00:49:10
15 189 PODBIELSKA ALINA TORUŃ KM UMK TORUŃ K40 00:49:33 00:50:21 00:48:49     3 00:49:34
16 200 DĄBROWSKA KAROLINA TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE.PL K30 00:48:52 00:50:36 00:50:29     3 00:49:59
17 403 CHMIELARZ JUSTYNA KRUSZWICA CHMIELARZ TEAM KRUSZWICA K30 00:50:11 00:51:16     00:51:55 3 00:51:07
18 102 WIECZOREK JUSTYNA INOWROCŁAW BBL INOWROCŁAW K40   00:52:33 00:49:32 00:52:31 00:51:43 4 00:51:35
19 23 MĄCZEWSKA MARZENA GRUDZIĄDZ V RUNNER K40 00:52:13 00:54:01 00:50:16   00:49:53 4 00:51:36
20 236 LUZAK MAGDALENA BYDGOSZCZ STAFF ENEA BYDGOSZCZ TRIATHLON K18 00:51:40 00:53:57 00:50:22 00:51:06 00:51:58 5 00:51:49
21 396 BŁAŻEJAK KRZYSZTOFA BYDGOSZCZ RUN BYDGOSZCZ K40   00:51:45 00:52:02     2 00:51:54
22 179 KRZYWDZIŃSKA AGATA TORUŃ KM TRUCHCIK ŁUBIANKA K18 00:50:43 00:50:58   00:56:25   3 00:52:42
23 158 WITCZAK OLA WŁOCŁAWEK GKS FABIANKI K40 00:52:00 00:52:49   00:53:16 00:53:09 4 00:52:49
24 62 KACZOROWSKA ANNA TORUŃ PARKRUN TORUŃ K30 00:52:16 00:52:56 00:52:29 00:53:44   4 00:52:51
25 346 TOMASIK JUSTYNA TORUŃ TG SOKÓŁ GNIEWKOWO K18 00:51:54 00:53:27 00:52:39 00:54:26 00:52:51 5 00:53:03
26 31 LEWANDOWSKA MAŁGORZATA GNIEWKOWO TG. SOKÓŁ GNIEWKOWO K50 00:52:13   00:51:10 00:54:33 00:54:31 4 00:53:07
27 312 BARTOSZ MARIOLA KIKÓŁ   K40 00:51:30       00:54:47 2 00:53:09
28 334 PILARSKA ANNA TORUŃ   K50 00:52:36   00:53:00   00:53:59 3 00:53:12
29 10 BIERNAT MAGDALENA INOWROCŁAW BBL INOWROCŁAW K30 00:52:03       00:54:54 2 00:53:29
30 15 ŻOŁNOWSKA MONIKA POLSKA   K30 00:53:35   00:54:23     2 00:53:59
31   MARKOWSKA KATARZYNA GRUDZIĄDZ   K30 00:54:45   00:53:21     2 00:54:03
32 73 DOBRUCHOWSKA EMILIA INOWROCŁAW TG. SOKÓŁ GNIEWKOWO K50 00:53:04 00:54:55     00:54:42 3 00:54:14
33 47 PILECKA KATARZYNA LISEWO AKTYWNE LISEWO K30 00:53:14 00:56:52 00:54:58   00:53:36 4 00:54:40
34   STERNAL ELŻBIETA ROJEWO   K40 00:54:41 00:55:23   00:55:00 00:53:38 4 00:54:41
35 326 JEŻEWSKA EDYTA STOLNO - K18 00:57:42 00:54:13 00:54:28   00:54:32 4 00:55:14
36 11 KOT ALEKSANDRA TORUŃ FITKOT K30   00:56:58 00:54:16   00:55:25 3 00:55:33
37 41 LIPIŃSKA MAŁGORZATA TORUŃ   K30 00:55:44 00:55:00 00:56:10   00:57:43 4 00:56:09
38 136 STANISZEWSKA JOANNA TORUŃ PARKRUN TORUŃ K30 00:54:42 00:55:30     00:58:49 3 00:56:20
39 30 KANTORSKA-WIELGOSZ KINGA WŁOCŁAWEK TRENUJEMYRAZEM.COM K30 00:53:32     00:59:38   2 00:56:35
40 58 DĄDELSKA BEATA LISEWO AKTYWNE LISEWO K30 00:51:54 00:55:11 01:05:39   00:53:47 4 00:56:38
41 350 ZDROJKOWSKA JOANNA PRZYŁĘKI RUN BYDGOSZCZ K50 00:56:12 00:57:56       2 00:57:04
42 245 SZADKOWSKA ANNA INOWROCŁAW   K60 00:58:05     00:55:40 00:57:29 3 00:57:05
43 304 CISKA DARIA TORUŃ   K30 00:56:50 00:56:54 00:55:21 01:00:29 00:56:07 5 00:57:08
44   MURAWSKA ANNA BRODNICA   K30     00:58:35   00:55:44 2 00:57:10
45 282 KRUSZYNA RENATA DZIEMIONNA   K30 00:59:50     00:54:32   2 00:57:11
46   MAZIARZ JOANNA WAGANIEC   K30 00:56:12   00:58:21     2 00:57:17
47   JABŁOŃSKA MAŁGORZATA GRUDZIĄDZ DRUŻYNA SZPIKU K50 00:56:41 00:57:24 00:56:36   00:59:00 4 00:57:25
48   GRZYWIŃSKA ANNA TORUŃ   K30 00:56:58 00:56:04     00:59:37 3 00:57:33
49 351 BARWIKOWSKA BOGUSŁAWA SOLEC KUJAWSKI SOLECCY BIEGACZE K40 00:57:11   00:57:59     2 00:57:35
50   KOPROWICZ KATARZYNA ŚWIECIE THE RUNNERS ŚWIECIE K40     01:01:46   00:54:04 2 00:57:55
51 125 STACHOWIAK KAMILA WIELKA NIESZAWKA AKPB MARMEL TORUŃ K18 00:56:23 00:59:29       2 00:57:56
52 49 OLSZEWSKA EWA GNIEWKOWO T.G.''SOKÓŁ'' GNIEWKOWO K30 00:59:10 00:58:20 00:57:57 00:55:38 00:58:53 5 00:58:00
53   CZYŻEWSKA ANNA BYDGOSZCZ   K30   00:58:33 00:57:34     2 00:58:04
54 133 CHRZANOWSKA CECYLIA LISEWO AKTYWNE LISEWO K50 01:00:40 00:59:47 00:56:59   00:56:22 4 00:58:27
55 43 STOLARSKA DANUTA WŁOCŁAWEK ANETA TEAM K60 01:00:08 00:54:55 00:58:14 01:01:43   4 00:58:45
56 68 CIECHOWSKA ALICJA BŁACHTA   K40 00:58:21 00:59:42 00:58:46   00:58:16 4 00:58:46
57 187 KOZLOWSKA MARTA KORNATOWO   K18 00:58:21 00:59:57 00:58:46   00:58:16 4 00:58:50
58 361 SADOWSKA-CHORĄŻAK ANETA UNISŁAW   K40 00:57:43   00:58:09   01:01:00 3 00:58:57
59 187 KOZŁOWSKA MARTA KORNATOWO AKTYWNE LISEWO K18 00:58:21 00:59:57       2 00:59:09
60   NALEWALSKA JUSTYNA BYDGOSZCZ SERCE TYBETU K18   00:57:12 01:01:08     2 00:59:10
61   JANISZEWSKA MAGDALENA CHEŁMNO   K30     01:00:26   00:58:19 2 00:59:23
62   JELEŃ AGNIESZKA BYDGOSZCZ VEGE RUNNERS K30   01:00:46 00:59:54     2 01:00:20
63 305 KONDRAT ALEKSANDRA TORUŃ   K18 00:59:11 01:01:46     01:00:33 3 01:00:30
64   SEEGER JESSICA PIOTRKÓW KRAJ   K18   01:03:46   01:01:49 00:59:14 3 01:01:36
65 75 STAWICKA EWELINA LISEWO AKTYWNE LISEWO K18 01:02:08 01:06:00 01:05:41   01:04:26 4 01:04:34
66   TRYKOWSKA SYLWIA CHEMNO   K40     01:03:43   01:06:01 2 01:04:52
67   GOŁKOWSKA MARLENA PODGÓRZ   K40 01:07:00   01:03:10     2 01:05:05
68   KILKOWSKA JOANNA WARSZAWA   K40       01:06:39 01:06:03 2 01:06:21
69 365 SZYDŁOWSKA JUSTYNA CHEŁMNO   K30 01:04:48 01:07:34 01:07:16     3 01:06:33
70 509 PRZYBYLSKA NATALIA BYDGOSZCZ   K18   01:07:40   01:06:48 01:05:52 3 01:06:47
71 90 CENTKOWSKA EWELINA CIECHOCINEK   K30 01:07:00       01:06:41 2 01:06:51
72   ŁEPEK MAŁGORZATA PŁUŻNICA   K30 01:03:38       01:10:31 2 01:07:05
73 65 KACZMAREK MONIKA WŁOCŁAWEK   K40 01:04:36     01:09:46   2 01:07:11
74   ORŁOWSKA HANNA CHELMNO   K40     01:07:48   01:10:30 2 01:09:09
75   SZUMSKA ANNA CHEŁMNO   K30     01:12:19   01:13:27 2 01:12:53
76   ROZMARYNOWICZ ANNA DĄBROWA CHEŁMIŃSKA LOVELASY K30     01:10:55   01:16:01 2 01:13:28
77   NOWAKOWSKA ANNA   ALPIMADE TEAM Błąd:520 00:40:13         1 00:40:13
78   RANISZEWSKA MARZENA GRUDZIĄDZ PACKMAN TEAM K40 00:40:58         1 00:40:58
79 98 MALICKA-ZACNIEWSKA AGATA TORUŃ ANIRO RUN TEAM K30 00:41:34         1 00:41:34
80   KLAYBOR NATALIA ŻAGAŃ 34 BKPAN ŻAGAŃ K18       00:41:46   1 00:41:46
81   SURMACEWICZ PAULINA TORUŃ ANIRO RUN TEAM K30     00:43:48     1 00:43:48
82   MOLTZAN-MAŁKOWSKA MAGDALENA TORUŃ REEBOK RUN CREW/KROK ZA GROSZ K40 00:44:11         1 00:44:11
83 451 SZCZUTKOWSKA JUSTYNA JANIKOWO TG SOKÓŁ GNIEWKOWO K50 00:44:24         1 00:44:24
84   LEWANDOWSKA MARLENA TORUŃ KM TRUCHCIK ŁUBIANKA K40 00:44:52         1 00:44:52
85   HENECZKOWSKA ANNA KAMIONKI DECATHLON FRANOWO K18   00:45:14       1 00:45:14
86   KACZMAREK SARA ŚWIECIE KACZMI IF YOU CAN K30     00:45:37     1 00:45:37
87   NAGÓRSKA ELŻBIETA ŁOCHOWICE TRISPACE K40   00:46:16       1 00:46:16
88   PŁATEK WERONIKA LISEWO Aktywne Lisewo K18         00:47:06 1 00:47:06
89   GABRYCH KAROLINA CHEŁMNO GRUPA NEUCA K30     00:47:34     1 00:47:34
90   FRANCKOWSKA MARTA ŚWIECIE ASICSFRONTRUNNER / WKURW_TEAM K18     00:47:43     1 00:47:43
91   PAWLIK KATARZYNA OBORNIKI JANUSZE MOTORYZACJI K30   00:47:46       1 00:47:46
92   LASKOWSKA KAROLINA FABIANKI GKS FABIANKI K30         00:48:05 1 00:48:05
93   DERING HANNA BYDGOSZCZ BYDGOSKIE ŻÓŁWIE K30     00:48:20     1 00:48:20
94   OREMUS ZUZANNA LIPINKI   K18     00:48:28     1 00:48:28
95   RATKOWSKA MAŁGORZATA ŚWIECIE THE RUNNERS ŚWIECIE K40     00:48:29     1 00:48:29
96   MACIEJEWSKA KAMILA BARCIN ŚLIMAKI BARCIN& NATUR HOUSE K30   00:48:32       1 00:48:32
97   MIRASZEWSKA MARTA LISEWO Aktywne Lisewo K18         00:48:55 1 00:48:55
98   STYKAŁA MAGDALENA BUKOWIEC   K40     00:49:06     1 00:49:06
99   CHABROS MAŁGORZATA ŚWIECIE THE RUNNERS ŚWIECIE K18     00:49:18     1 00:49:18
100   GŁOWSKA MAGDALENA BYDGOSZCZ   K18   00:49:21       1 00:49:21
101   SZTYPKA JUSTYNA WŁOCLAWEK WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK K30       00:49:27   1 00:49:27
102   KLIMEK MAGDALENA WŁOCŁAWEK   K30       00:49:41   1 00:49:41
103   JABŁOŃSKA OLIWIA LUBIEŃ KUJAWSKI OSP KRZEWIE K18       00:49:55   1 00:49:55
104   LAMPARSKA KATARZYNA PRUSZCZ   K30     00:49:56     1 00:49:56
105   ORŁOWSKA KLAUDIA TORUŃ CELEBRYTKI K40 00:50:05         1 00:50:05
106 197 CHODUKIEWICZ MONIKA KWIDZYN   K18 00:50:08         1 00:50:08
107   WRÓBLEWSKA DAGMARA BYDGOSZCZ TKKF Kolejarz Bydgoszcz K30         00:50:14 1 00:50:14
108   DOBROWOLSKA AGNIESZKA ŚWIECIE HEROBOX K30     00:50:41     1 00:50:41
109   BARTOS LIGIA GRUDZIĄDZ WTORKOWY TRENING GRUDZIĄDZ K40     00:50:42     1 00:50:42
110   PILAKOWSKA ANGELIKA ŁOCHOWO ELTRA W BIEGU K30   00:50:50       1 00:50:50
111   KALISZEWSKA MAŁGORZATA TRYSZCZYN   K40     00:50:52     1 00:50:52
112   STUDNICKA ANNA LISEWO   K30         00:51:06 1 00:51:06
113   SUCHOMSKA BEATA ŚWIEKATOWO   K40     00:51:10     1 00:51:10
114   KAMIŃSKA MAGDALENA LISEWO Aktywne Lisewo K18         00:51:20 1 00:51:20
115   KAMIŃSKA MAGDALENA TORUŃ   K30         00:51:20 1 00:51:20
116   STUCKA DOROTA ŚWIECIE   K18     00:51:31     1 00:51:31
117   WOLAN MAGDALENA BYDGOSZCZ   K30     00:51:32     1 00:51:32
118   LUBISZEWSKA KAROLINA TORUŃ   K30 00:51:33         1 00:51:33
119   GIERSZEWSKA GRAŻYNA BYDGOSZCZ   K40     00:51:40     1 00:51:40
120   SZULC LUDMIŁA ŚWIECIE RUNNERS ŚWIECIE K30     00:51:58     1 00:51:58
121   KRZYWDZIŃSKA KAMILA KOWALEWO POMORSKIE   K30     00:51:59     1 00:51:59
122   JARZĄBSKA MAŁGORZATA ŚWIECIE PLATAN K30     00:52:02     1 00:52:02
123   ZABOROWSKA BEATA DRZYCIM   K40     00:52:02     1 00:52:02
124   STRYSIK MAGDALENA JEŻEWO   K30     00:52:16     1 00:52:16
125   KRAJEWSKA LUCYNA ŻNIN PAŁKI RUNNING TEAM K40   00:52:16       1 00:52:16
126   JANCZEWSKA AGNIESZKA BYDGOSZCZ   K30     00:52:17     1 00:52:17
127   CHYŁA MONIKA GRUDZIĄDZ   K30     00:52:19     1 00:52:19
128   KAMIŃSKA MONIKA KOWALEWO POMORSKIE KOWALEWO BIEGA K18     00:52:26     1 00:52:26
129   MATCZAK ANNA WŁOCŁAWEK WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK K30       00:52:39   1 00:52:39
130   SMYK AGNIESZKA ŚWIECIE   K18     00:52:47     1 00:52:47
131   ULOWSKA KATARZYNA KIJEWO KRÓLEWSKIE   K18         00:53:03 1 00:53:03
132   SUBKOWSKA KLAUDIA ŚWIECIE   K30     00:53:26     1 00:53:26
133   BARAŃSKA BEATA ZŁOTORIA TEAM ERBUD K30 00:53:27         1 00:53:27
134   KOTUK MAŁGORZATA GDAŃSK   K18     00:53:28     1 00:53:28
135   JEZIORSKA MAGDALENA CHEŁMNO   K18         00:53:40 1 00:53:40
136   WRONA PAULINA TORUŃ   K40 00:53:40         1 00:53:40
137   KLONOWSKA AGNIESZKA ŚWIECIE   K40     00:53:45     1 00:53:45
138   SZYCZEWSKA EWA BYDGOSZCZ KEEEPER K40     00:53:51     1 00:53:51
139 239 ZIELIŃSKA BARBARA INOWROCŁAW ZIELOKI K50 00:53:58         1 00:53:58
140   MICHNA JUSTYNA ŚWIECIE   K40     00:53:58     1 00:53:58
141   MĄDRA LIDIA KAMIENIEC   K18   00:54:09       1 00:54:09
142   GOŁASZEWSKA JOLANTA TORUŃ MAKMEL K40 00:54:10         1 00:54:10
143   PAZDRO MAŁGORZATA ŚWIECIE   K40     00:54:11     1 00:54:11
144   CZYŻEWSKA JUSTYNA BRZOZA   K30     00:54:15     1 00:54:15
145   BUDZICH MAGDALENA TORUŃ   K18 00:54:24         1 00:54:24
146   CABAŃSKA KATARZYNA BARCIN #SLIMAKIBARCIN K40   00:54:37       1 00:54:37
147   DZIEŻA ROMA BYDGOSZCZ RUN BYDGOSZCZ K40     00:54:38     1 00:54:38
148   HOFFMANN-GUIT KAROLINA JANIKOWO   K40   00:54:39       1 00:54:39
149   ZIELIŃSKA IGNASZAK IWONA ŚWIECIE HEROBOX K40     00:54:46     1 00:54:46
150   KACPRZYK IWONA GRUDZIĄDZ   K40     00:54:51     1 00:54:51
151   WŁODARCZYK ANNA BYDGOSZCZ   K30     00:54:51     1 00:54:51
152 310 EHLERT SONIA TORUŃ   K18 00:54:53         1 00:54:53
153   GESING JOANNA CHEŁMNO 3BDM K30     00:54:56     1 00:54:56
154   SZYDŁOWSKA RENATA BRZEŚĆ KUJAWSKI   K40       00:55:00   1 00:55:00
155   MACIEJEWSKA KAROLINA ŻNIN PAŁUKI RUNNING TEAM K40   00:55:01       1 00:55:01
156   OSTROWSKA MONIKA BRODNICA SZALONE BRODNICZANKI K30 00:55:04         1 00:55:04
157   SENSKA KAMILA ŚWIECIE MIESZKANKA ŚWIECIA K40     00:55:05     1 00:55:05
158   NIEDBALSKA ANNA ŻNIN PAŁUKI RUNNING TEAM K40   00:55:05       1 00:55:05
159   MARCINKOWSKA JADWIGA ROZGARTY   K40     00:55:08     1 00:55:08
160   STYKAŁA ADRIANNA BUKOWIEC   K18     00:55:15     1 00:55:15
161   ORŁOWICZ NATALIA ŚWIECIE   K18     00:55:16     1 00:55:16
162 506 SZMECHTIG-GAUDEN EWA TORUŃ 12 WOG K40   00:55:16       1 00:55:16
163   RADTKE MAGDALENA GÖTEBORG   K30     00:55:18     1 00:55:18
164   MAKSAJDOWSKA BEATA GRUDZIĄDZ   K40     00:55:22     1 00:55:22
165   SEKLECKA NATALIA WŁOCŁAWEK   K18       00:55:23   1 00:55:23
166   PIASECKA KAROLINA CHOCEŃ DRUŻYNA PIASKI K18       00:55:27   1 00:55:27
167   SARNOWSKA MAGDA LIPNO   K30 00:55:27         1 00:55:27
168 109 WEJMAN MONIKA TORUŃ   K40 00:55:28         1 00:55:28
169   BOROWIEC WIOLETA SZUBIN BBL SZUBIN K30   00:55:36       1 00:55:36
170 146 RUMINSKA KATARZYNA GRUDZIĄDZ   K30 00:55:53         1 00:55:53
171   LEWANDOWSKA BEATA BRZEŚĆ KUJAWSKI   K40       00:55:56   1 00:55:56
172   WEILAND EMILA UNISŁAW   K40     00:56:02     1 00:56:02
173   ROBACZEWSKA KINGA DOBRCZ   K30     00:56:02     1 00:56:02
174   PIÓRKOWSKA SYLWIA CHEŁMNO PLATAN K30     00:56:08     1 00:56:08
175   MAZUR-HAPKA MONIKA TORUŃ   K30 00:56:10         1 00:56:10
176   KARWASZ PAULINA UBIEWO   K18         00:56:10 1 00:56:10
177   TUCHOLSKA HELENA ŻNIN PAŁUKI RUNNING TEAM K18   00:56:12       1 00:56:12
178   MARCINKIEWICZ KATARZYNA RAKOWO SOSNOWY SKRZAT K30     00:56:29     1 00:56:29
179   MACIUCH DOBOSZ URSZULA BYDGOSZCZ 12WOG K40   00:56:31       1 00:56:31
180   SADOLEWSKA EWELINA CHEŁMŻA   K40     00:56:34     1 00:56:34
181 99 KOSTECKA JUSTYNA ŁUBIANKA   K18 00:56:42         1 00:56:42
182   KITA ANNA TORUŃ   K30     00:56:45     1 00:56:45
183   REPKA ANNA BYDGOSZCZ LUPUS TEAM K40   00:56:46       1 00:56:46
184   JAGŁA DAGMARA WAŁKOWISKA MONDI CORRUGATED ŚWIECIE SP.ZOO K18     00:56:50     1 00:56:50
185   GNIOT BOŻENA MINIKOWO   K30     00:56:54     1 00:56:54
186   KUBIAK MAŁGORZATA INOWROCŁAW   K50 00:56:54         1 00:56:54
187   CZYZEWSKA BERNADETA BYDGOSZCZ   K30     00:56:55     1 00:56:55
188   GOŁAŚ BEATA ŻNIN   K40   00:57:03       1 00:57:03
189   RUPAR- ZAWADZKA MONIKA LIPNO VIRTUAL RUNNER CLUB K40       00:57:05   1 00:57:05
190   SZYMBORSKA MILENA TORUŃ TEAM ERBUD K30 00:57:36         1 00:57:36
191   CHMARA MARZENNA ŚWIECIE   K40     00:57:37     1 00:57:37
192   KUJAWSKA ANNA WARSZAWA   K40     00:57:39     1 00:57:39
193   PILIŃSKA ANNA ŚWIECIE   K30     00:57:48     1 00:57:48
194   TYNKIEWICZ ALICJA GRUCZNO   K50     00:57:51     1 00:57:51
195   KONIECZNA KAROLINA TORUŃ   K30     00:58:03     1 00:58:03
196   CZAJKA JOANNA ŻNIN   K40   00:58:04       1 00:58:04
197   POR AGATA GOŁAŃCZ TEAM RUN GOŁAŃCZ K18   00:58:06       1 00:58:06
198   KUBAJKA AGATA 87-880   K40       00:58:10   1 00:58:10
199   ZAWADA WERONIKA TORUŃ   K18     00:58:19     1 00:58:19
200   KORYCKA MAGDALENA ŁYSOMICE   K30     00:58:43     1 00:58:43
201   POPOWSKA BARBARA BYDGOSZCZ RUN BUDGOSZCZ K60     00:58:54     1 00:58:54
202   GŁOWSKA HALINA BYDGOSZCZ   K60   00:58:54       1 00:58:54
203 302 DUDZIC PAULINA TORUŃ   K30 00:59:01         1 00:59:01
204   PELA OLIWIA ŁUBIANKA TMT TORUN K18 00:59:05         1 00:59:05
205   BRAC GRAŻYNA GRUDZIĄDZ   K60     00:59:06     1 00:59:06
206   IGNATOWSKA DOROTA ŚWIECIE STREET WORKOUT ŚWIECIE K30     00:59:08     1 00:59:08
207   SKWAREK BOGUMIŁA PRUSZCZ   K50     00:59:09     1 00:59:09
208   CYBUL ANNA BYDGOSZCZ   K40     00:59:10     1 00:59:10
209   SZNIANIA AGATA TORUŃ ERBUO TEAM K30 00:59:16         1 00:59:16
210   MAKOWSKA MONIKA WŁOCŁAWEK   K18       00:59:31   1 00:59:31
211   JĘDYKIEWICZ MARTA ŚWIECIE HERO BOX K30     00:59:31     1 00:59:31
212   KRZEMIŃSKA ADRIANA ŚWIECIE KANGOO JUMPS K30     00:59:31     1 00:59:31
213   ULATOWSKA DARIA TORUŃ CELEBRYTKI K40 00:59:34         1 00:59:34
214   SEMPOŁOWICZ ANETA TORUŃ CELEBRYTKI K40 00:59:36         1 00:59:36
215   REMUS SANDRA BYDGOSZCZ   K18     00:59:42     1 00:59:42
216   JERZYK PAULINA WIŚLINY TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN K30     00:59:44     1 00:59:44
217   JOANNA BARTNIK ŚWIECIE   K30     00:59:45     1 00:59:45
218   PIOTROWSKA MAŁGORZATA ŚWIECIE   K30     00:59:46     1 00:59:46
219   SZUFRAJDA WERONIKA CHARZYKOWY ROBKI K30 00:59:47         1 00:59:47
220   GADOMSKA MARIA BYDGOSZCZ RUN BYDGOSZCZ K60     00:59:49     1 00:59:49
221   APCZYNSKA MARTA BRODNICA BRODNICA BIEGA K18 00:59:56         1 00:59:56
222   BABALSKA JOANNA POKRZYDOWO ĆWICZYĆ I BYĆ SZCZEŚLIWYM K30 00:59:56         1 00:59:56
223   WIECZOREK IWONA TORUŃ   K50 00:59:57         1 00:59:57
224   SZTEJKA JOLANTA BYDGOSZCZ PGB SPORTOWA PACZKA K40     01:00:04     1 01:00:04
225   CZECZINSKA PAMELA ŚWIECIE   K18     01:00:10     1 01:00:10
226   ORŁOWSKA KAMILLA PIASECZNO   K40     01:00:12     1 01:00:12
227   HAUS KATARZYNA SZUBIN BBL SZUBIN K40   01:00:16       1 01:00:16
228   DZIARKOWSKA EDYTA CZARNE BŁOTO   K30 01:00:21         1 01:00:21
229   DRĄŻKOWSKA KATARZYNA TORUŃ NEUCA RUNNING TEAM K40     01:00:29     1 01:00:29
230   WILCZYŃSKA MAGDALENA TORUŃ   K40     01:00:31     1 01:00:31
231   MATUSIAK EWELINA SOLEC KUJAWSKI SOLECCY BIEGACZE K18     01:00:40     1 01:00:40
232   STOBIŃSKA MONIKA ŚWIECIE STREET WORKOUT ŚWIECIE K40     01:00:45     1 01:00:45
233   BRÓŹDZIAK KATARZYNA ŚWIECIE   K40     01:00:46     1 01:00:46
234   TOMASIK EMILIA ŚWIECIE   K30     01:00:46     1 01:00:46
235   KOSTECKA MARIOLA SOLEC KUJAWSKI SOLECCY BIEGACZE K30 01:00:51         1 01:00:51
236   MELZER HANNA RUMIA   K50     01:00:55     1 01:00:55
237   MIŁKOWSKA MONIKA BYDGOSZCZ RUN BYDGOSZCZ K40     01:00:59     1 01:00:59
238   LENSER EWA SOLEC KUJAWSKI SOLECCY BIEGACZE K40     01:01:00     1 01:01:00
239   NIKOŁAJCZYK AGNIESZKA ŚWIECIE   K30     01:01:14     1 01:01:14
240   ŁUKASIK KAROLINA GRUCZNO CN LETS GO K30     01:01:18     1 01:01:18
241   CHABROS TERESA ŚWIECIE MONDI BAGS K50     01:01:26     1 01:01:26
242   ORŁOWICZ MAJA ŚWIECIE   K40     01:01:29     1 01:01:29
243   SOSKA JOANNA BIEDRUSKO   K30   01:01:32       1 01:01:32
244   GŁOWACKA ANNA ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG K40     01:01:39     1 01:01:39
245   JANOWSKA AGNIESZKA ŚWIECIE MONDI CORRUGATED K18     01:01:40     1 01:01:40
246 170 CHOJNACKA PAULINA TORUŃ TORUN PODGORZ K30 01:01:40         1 01:01:40
247 470 TOMKIEWICZ MARTYNA BYDGOSZCZ ATOS K18 01:01:41         1 01:01:41
248   SZKARPIETINA ANNA BRZEŚĆ KUJAWSKI   K30       01:01:47   1 01:01:47
249 441 ZIEMIŃSKA AGATA ALEKSANDRÓW KUJAWSKI   K30 01:01:50         1 01:01:50
250   BEDNARCZYK JOANNA BYDGOSZCZ AXA RUNNING TEAM K30     01:01:51     1 01:01:51
251   GRACZKOWSKA MIROSŁAWA BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ NA START K40     01:01:54     1 01:01:54
252   PODSIEDLIK ZUZANNA BYDGOSZCZ JW 1197 K40   01:01:54       1 01:01:54
253   BEDNARCZUK MAŁGORZATA TORUŃ   K30 01:01:55         1 01:01:55
254   SZNEIDROWSKA AGNIESZKA ŚWIEKATOWO HUSARIA RACE TEAM K18     01:01:57     1 01:01:57
255   SERGER JESSICA PIOTRKÓW KUJAWSKI   K18 01:01:59         1 01:01:59
256   KOSZUCKA ZUZANNA GRUCZNO   K18     01:02:16     1 01:02:16
257   RONOWSKA MARIA ŚWIECIE MONDI CORRUGATED K50     01:02:17     1 01:02:17
258   BRYWCZYŃSKA JUSTYNA PIECHCIN RODOS TEAM K40   01:02:38       1 01:02:38
259   GZUBICKA JUSTYNA ŻNIN   K18   01:02:39       1 01:02:39
260   DZIĘGIELEWSKA GRAŻYNA TORUŃ GRAŻKA K50 01:02:40         1 01:02:40
261   FILEWSKA IZABELA ŚWIECIE HERO BOX K40     01:03:04     1 01:03:04
262   KOWALCZEWSKA JOANNA ŚWIECIE MTB ELDAR ŚWIECIE K40     01:03:04     1 01:03:04
263   ZWIEWKA PAULINA BYDGOSZCZ TEAM KUCYKI K30   01:03:06       1 01:03:06
264   RYDELSKA MARIA TUCHOLA   K30     01:03:14     1 01:03:14
265   TYCZYŃSKA MAŁGORZATA POGWIZDÓW SZYBKIE ŻÓŁWIE K50   01:03:17       1 01:03:17
266   BIELASZEWSKA BARBARA ŚWIECIE HAS TEAM K30     01:03:19     1 01:03:19
267   KOWALSKA DANUTA ŚWIECIE   K50     01:03:19     1 01:03:19
268   MICHALAK MARIANNA ŚWIECIE HAS TEAM K30     01:03:19     1 01:03:19
269   RYBAK ANGELIKA ŚWIECIE   K30     01:03:24     1 01:03:24
270   NIESZCZERZEWSKA HANNA ŚWIECIE   K50     01:03:26     1 01:03:26
271   KUNOWICZ BEATA ŚWIECIE VEOLIA PÓŁNOC K40     01:03:33     1 01:03:33
272   SZATANIK SŁAWOMIRA ŁUBIANKA   K30 01:03:33         1 01:03:33
273   DYMEK MARZENA ŚWIECIE   K30     01:03:42     1 01:03:42
274   ŚPICA DOROTA BYDGOSZCZ   K50     01:03:47     1 01:03:47
275   WITT MAŁGORZATA ŚWIECIE BIEGAJĄCE CIACHA K40     01:03:58     1 01:03:58
276   WALCZAK JOANNA ŚWIECIE BIEGAJĄCE CIACHA K30     01:03:58     1 01:03:58
277   SPASIŃSKA IZABELA ŚWIECIE   K40     01:03:59     1 01:03:59
278   DANIŁOWSKA MAŁGORZATA ŚWIECIE   K30     01:04:00     1 01:04:00
279   GOŁATA AGNIESZKA DĄBROWA CHEŁMIŃSKA WILCZA WATAHA K30     01:04:04     1 01:04:04
280 428 RUDNIK DAGMARA PRUSZCZ GDAŃSKI   K30 01:04:04         1 01:04:04
281   ZIELIŃSKA MARTA WARSZAWA AVIVA RUNNING TEAM K30     01:04:12     1 01:04:12
282   BYSTRAM ALEKSANDRA PUCK TRI-SEA WŁADYSŁAWOWO K50     01:04:30     1 01:04:30
283   NITKOWSKA ARLETA SZPETAL GÓRNY   K40       01:04:40   1 01:04:40
284   MORITZ MONICA BARCIN   K30   01:04:51       1 01:04:51
285   SAPALSKA MICHALINA LUBIEWO   K18     01:04:56     1 01:04:56
286   SKWIERCZ JUSTYNA JEŻEWO THE RUNNERS ŚWIECIE K18     01:04:58     1 01:04:58
287 139 WASILEWSKA LUIZA ŁUBIANKA   K30 01:05:11         1 01:05:11
288 251 RUAPR- ZAWADZKA MONIKA LIPNO   K40 01:05:12         1 01:05:12
289   NOWICKA TATIANA ŚWIECIE   K40     01:05:17     1 01:05:17
290   LIPNIEWSKA MAGDALENA CHEŁMNO   K30     01:05:18     1 01:05:18
291   SKONIECZNA KLAUDIA ŚWIECIE NAJSZYBSZY OPTYK NA ŚWIECIE :) K30     01:05:19     1 01:05:19
292   KUCHNO WERONIKA BRZEŹNO   K18     01:05:24     1 01:05:24
293   HETEL BEATA BYDGOSZCZ   K30     01:05:26     1 01:05:26
294   HINZ BARBARA WĄBRZEŹNO   K60     01:05:26     1 01:05:26
295   BETLIŃSKA AGATA LUBRANIEC   K40       01:05:29   1 01:05:29
296   HIRSZ DOROTA GDAŃSK   K40     01:05:38     1 01:05:38
297   WESOŁOWSKA AGNIESZKA ŚWIĄTKOWO   K30   01:05:39       1 01:05:39
298   SULIGA ARLETA ŚWIECIE   K40     01:05:44     1 01:05:44
299   FIEREK BERNADETA TUCHOLA   K40     01:06:05     1 01:06:05
300   ŚLEDŹ - ACHENBACH MAGDALENA TORUŃ ZIELONE BERETTY K40 01:06:05         1 01:06:05
301   NOWAKOWSKA MAGDALENA ŚWIECIE   K18     01:06:36     1 01:06:36
302   RYBOWSKA MAGDALENA LUBRANIEC   K40       01:06:40   1 01:06:40
303   KWIECIEŃ DOROTA ŚWIECIE BIEGAMY DLA MEDALI K18     01:06:47     1 01:06:47
304   MARCINIAK AGNIESZKA SKÓRZEWO BIEGAMY DLA MEDALI K30     01:06:48     1 01:06:48
305   TALMA MAGDALENA GRUDZIĄDZ GRUDZIĄDZKA FIT MAMA K18     01:06:50     1 01:06:50
306   JERZYK ANETA SADLINKI TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN K40     01:07:11     1 01:07:11
307   STASIAK MONIKA WŁOCŁAWEK   K40       01:07:16   1 01:07:16
308   GRZYWACZ KAROLINA BYDGOSZCZ   K30     01:07:18     1 01:07:18
309   GRACZYKOWSKA ANNA INOWROCŁAW   K30 01:07:35         1 01:07:35
310   JAWORSKA MONIKA SULNOWO JAWORY K30     01:07:47     1 01:07:47
311   SLOMSKA MONIKA ŚWIECIE   K30     01:07:47     1 01:07:47
312   CZARNECKA JOANNA TORUŃ AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ K30     01:07:48     1 01:07:48
313   PIÓRKOWSKA WIOLETTA OKRĄGŁA ŁĄKA   K40     01:07:52     1 01:07:52
314   PORAJ JOANNA ŚWIECIE   K40     01:08:25     1 01:08:25
315   LIBECKA MONIKA ŚWIECIE PALIMY PODESZWY K40     01:08:25     1 01:08:25
316   ZIELIŃSKA JUSTYNA SOLEC KUJAWSKI SOLECCY BIEGACZE K30     01:08:43     1 01:08:43
317 412 ULANDOWSKA-MONARCHA PATRYCJA BYDGOSZCZ   K18 01:08:47         1 01:08:47
318   BRAC-WALCZYK MAŁGORZATA DOLNA GRUPA AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ K60 01:08:48         1 01:08:48
319   TYKARSKA IZABELLA TORUŃ   K40     01:08:49     1 01:08:49
320   ARENDT ANNA ŚWIECIE   K30     01:08:53     1 01:08:53
321   KRAJEWSKA EMILIA WŁOCŁAWEK   K30       01:09:34   1 01:09:34
322   PAWŁOWSKA GABRIELA ŚWIECIE   K50     01:09:48     1 01:09:48
323   GRZECHOWIAK AGNIESZKA ŻNIN PAŁUKI RANNING TEAM K40   01:10:11       1 01:10:11
324   WRZOSIŃSKA AGNIESZKA ŚWIECIE MONDI ŚWIECIE S.A. K30     01:10:21     1 01:10:21
325   PYRA-KUCZYŃSKA MARZENA JEŻEWO AKTYWNIE ZAKRĘCENI K40     01:10:24     1 01:10:24
326   BĄCZKOWSKA ELŻBIETA ŚWIECIE   K50     01:10:28     1 01:10:28
327   TRZEBIATOWSKA AGATA ŚWIECIE   K18     01:10:34     1 01:10:34
328   KACZMAREK ANNA TORUŃ   K30     01:11:08     1 01:11:08
329   MACHTYL-KOBUS PATRYCJA WŁOCŁAWEK   K30       01:11:47   1 01:11:47
330   URMAN MONIKA ŚWIECIE   K30     01:12:13     1 01:12:13
331   WIŚNIEWSKA EWA ŚWIECIE WISIENKA TEAM K50     01:12:15     1 01:12:15
332   KUCHCZYŃSKA WIOLETTA CHEŁMNO   K30     01:12:20     1 01:12:20
333   KUBACKA MONIKA CHEŁMNO   K30     01:12:20     1 01:12:20
334   TOBOLSKA GRAŻYNA GRUDZIADZ AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ K60 01:12:39         1 01:12:39
335   DUZIAK WIOLETTA CHEŁMNO   K40     01:12:50     1 01:12:50
336   STACHOWSKA ALEKSANDRA ŚWIECIE MONDI ŚWIECIE S.A. K30     01:13:54     1 01:13:54
337   JANKOWSKA MAŁGORZATA BYDGOSZCZ   K30     01:13:57     1 01:13:57
338   PAŚ KATARZYNA GNIEZNO CHARTY SZELEJEWO K40   01:14:12       1 01:14:12
339   KWIECIEŃ OLIWIA ŚWIECIE BIEGAMY DLA MEDALI K18     01:14:15     1 01:14:15
340   LORYŃSKA SANDRA LASKOWICE MONDI CORRUGATED ŚWIECIE SP. Z O.O. K18     01:14:17     1 01:14:17
341   BIERNACKA AGNIESZKA ŚWIECIE MONDI ŚWIECIE S.A. K18     01:14:18     1 01:14:18
342   PAWŁOWSKA ANGELIKA ŚWIECIE   K18     01:14:39     1 01:14:39
343   KOWALSKA-PASIEKA BOŻENA KWIDZYN DRUŻYNA SZPIKU K50     01:15:41     1 01:15:41
344   MARCINIAK JOLANTA TUCHOLA   K40     01:16:18     1 01:16:18
345   SZELAŁ JAREK BUYDGOSZCZ   Błąd:520 01:16:25         1 01:16:25
346 410 SUDOŁ KAROLINA BYDGOSZCZ   K40 01:16:26         1 01:16:26
347   CHAMRYGA ADRIANNA BRZEŚĆ KUJAWSKI   K18       01:16:54   1 01:16:54
348   LUBOCKA PATRYCJA TORUŃ TOP CROSS TORUŃ K18     01:17:04     1 01:17:04
349   PIÓRKOWSKA AGNIESZKA BYDGOSZCZ   K40   01:17:05       1 01:17:05
350   GRABOWSKA KAMILA PRUSZCZ   K30     01:17:09     1 01:17:09
351   WEŁNIŃSKA ANNA ŚWIECIE   K30     01:18:02     1 01:18:02
352   SOWA RENIA ELBLĄG IKS ATAK ELBLAG K40     01:18:17     1 01:18:17
353   ANDRZEJCZAK NATALIA KCYNIA   K18   01:20:18       1 01:20:18

 

 

 

Najlepszą biegaczką po Biegu Jaszczurczym w Lisewie jest Angelika Dzięgiel, druga Anna Arseniuk, na pozycji trzeciej Agata Woźniakowska a następnie na pozycji czwartej  Jolanta Gurna,  piąta -Halina Dubiela, szósta -  Iwona Zielińska, siódma -Karolina Chojnacka, ósma - Dorota Gałuszka, dziewiąta - Elżbieta Stawarska i dziesiątkę zamyka Katarzyna Kuchnicka.
Natomiast prym wśród biegaczy w tegorocznym cyklu wiedzie ponownie Kamil Nartowski, ale o drugą pozycję trwa nadal zacięta walka pomiędzy Czarkiem Myserą i a obecnie trzecim Bartoszem Wiligalskim, tuż za podium czwarty jest Wojciech Świderek. O piątą lokatę bój toczy nadal Mariusz Wojdyło z Damianem Chojnickim tuż za nimi plasuje się Wojciech Motoczyński, a natomiast miejsce ósme wspólnie zajmują z tym samym czasem Sylwester Leon Tuczyński oraz Piotr Wiśniewski. O dziesiątą lokatę rywalizują Marcin Gralak i Mateusz Jagodziński.

Klasyfikacja mężczyzn: tutaj 

Klasyfikacja kobiet: tutaj 

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lipnie uruchomił zapisy na IV Lipnowski Bieg Uliczny. Jest 9 bieg z cyklu Grand Prix Województwa Kujawsko- Pomorskiego, który zaplanowany jest na 23 września 2018. Podobnie jak w ubiegłym roku mamy do do wyboru start na dwóch dystansach tj. 10 km i półmaratonu ponadto imprezie będą towarzyszyły także biegi dla dzieci. Więcej informacji, regulaminy oraz zapisy na stronie http://sts-timing.pl/event/iv-lipnowski-bieg-uliczny/

Już w najbliższą niedzielę, zapraszamy na III Bieg Nowalijkowy w Kruszwicy. Lista startowa została zamknięta gdyż limit zawodników został osiągnięty.Organizatorzy informują, że w dniu Biegu będzie można się zapisać pod warunkiem, że zawodniczka lub zawodnik z listy startowej nie stawi się na weryfikację i odbiór pakietu startowego.Zapraszamy od godz. 8.30 do godz. 10.00 do biura zawodów będzie się mieściło przy ulicy Poznańskiej 17 w Hotelu Sportowym. Start o godz.10.30 na Stadionie Miejskim przy Poznańskiej 17. Uroczyste zakończenie i ceremonia wręczenia pucharów i nagród o godz.13.00 Pod Mysią Wieżą (Wzgórze Zamkowe). Serdecznie zapraszamy do kibicowania oraz przy okazji skorzystania co oprócz imprezy biegowej organizatorzy przygotowali w ramach festynu Kujawskich Nowalijek, A na zdjęciu medal jaki otrzymacie po przekroczeniu mety :)

Bydgoskie Okonie

Napisał on 19/06/2018

Bydgoskie Okonie to grupa biegowa założona w listopadzie 2013 roku przez Jędrzeja Gralika i Sylwestra Leona Tuczyńskiego. Bierze czynny udział w zawodach biegowych i triathlonowych w naszym województwie i kraju. Główny trzon zespołu tworzą: Mateusz Jagodziński, Bartłomiej Tucholski, Jerzy Durczak, Szymon Wojtysiak, Kacper i Jędrzej Gralik oraz Sylwester Leon Tuczyński. Dużym wzmocnieniem zespołu są Agata Wożniakowska i Damian Chojnicki. Często zajmuje nagradzane miejsca w klasyfikacjach Open, wiekowych i drużynowych.

fot. Sylwester Leon Tuczyński

Nagrody dla zawodników GP

Napisał on 20/04/2018
Dzięki Samorządowi Województwa Kujawsko-Pomorskiego zawodnicy i zawodniczki nagradzani w kategorii Open w Grand Prix Województwa Kujawsko-Pomorskiego 2018, którzy mają 40 lat i więcej oraz zwycięzcy (I-III miejsca) w kategoriach od 40+ do 70+ otrzymają bezpłatny pakiet startowy na jedną konkurencję Halowych Mistrzostwach Świata Masters, które odbędą się 24-30 marca 2019 w Toruniu.
Więcej o Halowych Mistrzostwach Świata Masters na: https://web.facebook.com/pzlamasters/?fref=mentions

12WOG

Napisał on 20/04/2018

Zdrowo Zabiegani

Facebook GP

 

 

Nadleśnictwo Gniewkowo