b5f656ae72a9bbad9f437cf92bfe04d0.jpg
9a3fb700a57a3ab66836aaa3a796cda4.jpg
26ea477dd1af49e952367772dcf9222b.jpg
d1d3bff037e761f93f7f1ddd793d5be3.jpg
Aktualności

TS Opatrunki Toruń

Napisał on 07/08/2018

TS Opatrunki Toruń 

Skład drużyny: Anna Arseniuk - kapitan, Ewa Kowalska, Wojciech Świderek, Paweł Szymandera, Krzysztof Góralski, Radosław Lewandowski, Jarosław Sadowski, Robert Kmieciak, Józef Chmurzyński, Witold Orcholski, Janusz Tybuszewski

Foto: Krzysztof Lewandowski

 
 

Znany jest już termin finałowego biegu VII Grand Prix.

XXVI Bieg im. Rodziny Milewskich odbędzie się w sobotę 3 listopada 2018.

Tym samy ruszają zapisy na stronie STS Timing  www.zapisy.sts-timing.pl/375/, oraz można zapoznać się z regulaminem KLIKNIJ .

Termin: 3 listopada 2018 r

Miejsce: Gniewkowo

Biuro Zawodów: Szkoła Podstawowa nr.1 w Gniewkowie, ul. Dworcowa 11

Godzina: 12:00

Dystans: 10 km

Trasa: www.planetagor.pl/places/application/TrialPage.php?ID=18523 

Zgłoszenia: www. zapisy.sts-timing.pl/375/

opłaty do dnia 30.09. 2018 - opłata 30 zł

* opłaty do dnia 28.10. 2018 – opłata 40 zł

Limit zawodników: 400

Regulamin: KLIKNIJ

Kontakt: Artur Woźniak tel. 791-927-213

              e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Parkrun Toruń

Napisał on 01/08/2018

Parkrun Toruń

Skład drużyny: Edyta Dziarkowska, Anna Kaczorowska, Aleksandra Kot, Patrycja Lubocka, Krystyna Ludwik, Sylwia Rok – Szpala, Joanna Staniszewska, Kornel Beszczyński, Adam Butrym, Jan Ciesielski, Maciej Ciesielski, Mariusz Dądelski, Andrzej Dziełak, Jakub Fiszer, Jarosław Frączyk – kapitan, Jarosław Kruczkowski, Kamil Kunicki, Tomasz Kunicki, Krzysztof Lipiński, Robert Lubiszewski, Łukasz  Majewski, Zdzisław Majewski, Rafał Ratowski, Michał Rutkowicz, Mariusz Śliwiński, Jerzy Łoński

foto: Maciej Ciesielski


 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA PO 12 BIEGACH

Msc IP GP Nazwisko Imię Klub Srednia Srednia zespołu
4 345 MYSERA CEZARY GKS FABIANKI 00:34:38  
14 491 WIŚNIEWSKI PIOTR GKS FABIANKI 00:37:39 I MSC
23 405 ŚLIWIŃSKI PAWEŁ GKS FABIANKI 00:38:48  
31   TRZCIŃSKI MARIUSZ GKS FABIANKI 00:40:04  
47 328 NOWICKI JAROSŁAW GKS FABIANKI 00:41:47  
1   DZIĘGIEL ANDŻELIKA GKS FABIANKI 00:36:10 00:36:49
26 158 WITCZAK OLA GKS FABIANKI 00:51:49  
           
5 25 CHOJNICKI DAMIAN BYDGOSKIE OKONIE 00:34:43  
9 78 TUCZYŃSKI SYLWESTER LEON BYDGOSKIE OKONIE 00:36:38 II MSC
10 72 JAGODZIŃSKI MATEUSZ BYDGOSKIE OKONIE 00:36:43  
22   TUCHOLSKI BARTŁOMIEJ BYDGOSKIE OKONIE 00:38:38  
32 145 DURCZAK JERZY BYDGOSKIE OKONIE 00:40:27  
129 84 WOJTYSIAK SZYMON BYDGOSKIE OKONIE 00:57:21  
3 394 WOŹNIAKOWSKA AGATA BYDGOSKIE OKONIE 00:42:44 00:37:42
           
2 264 ŚWIDEREK WOJCIECH T.S. OPATRUNKI TORUŃ 00:34:24 III MSC
24 182 SZYMANDERA PAWEŁ T.S. OPATRUNKI TORUŃ 00:39:01  
28 171 ORCHOLSKI WITOLD T.S. OPATRUNKI TORUŃ 00:39:37  
30 270 KMIECIAK ROBERT T.S. OPATRUNKI TORUŃ 00:39:50  
50 176 GÓRALSKI KRZYSZTOF T.S. OPATRUNKI TORUŃ 00:42:13  
53 178 SADOWSKI JAROSŁAW T.S. OPATRUNKI TORUŃ 00:42:35  
55 204 CHMURZYŃSKI JÓZEF T.S. OPATRUNKI TORUŃ 00:43:07  
123   TYBUSZEWSKI JANUSZ T.S. OPATRUNKI TORUŃ 00:53:34  
2 167 ARSENIUK ANNA T.S. OPATRUNKI TORUŃ 00:38:23 00:37:51
           
8   MOTOCZYŃSKI WOJCIECH TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 00:35:53  
15 277 HOŁTYN PATRYK TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 00:37:47  
18 292 MACZYŃSKI GRZEGORZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 00:38:04  
19 293 JAGIEŁA JAROSŁAW TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 00:38:07 IV MSC
36   KUBARSKI JULIAN TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 00:41:11  
122 241 BRATEK ANDRZEJ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 00:53:25  
5 184 GURNA JOLANTA TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 00:44:04  
7   DUBIELA HALINA TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 00:45:35  
14   WRÓBLEWSKA DAGMARA TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 00:48:03 00:38:57
           
3 46 WILIGALSKI BARTOSZ KM TRUCHCIK ŁUBIANKA 00:34:33  
16 87 SZYMAŃSKI MICHAŁ KM TRUCHCIK ŁUBIANKA 00:37:53 V MSC
25 258 SOWA WOJCIECH KM TRUCHCIK ŁUBIANKA 00:39:09  
80 323 KRAJEWSKI LESZEK KM TRUCHCIK ŁUBIANKA 00:47:24  
23 179 KRZYWDZIŃSKA AGATA KM TRUCHCIK ŁUBIANKA 00:51:12 00:40:42
           
11 105 GRALAK MARCIN T.G "SOKÓŁ" GNIEWKOWO 00:37:01  
13 275 MOKRZYCKI RAFAŁ T.G "SOKÓŁ" GNIEWKOWO 00:37:20  
20 288 KUBIAK TOMASZ T.G "SOKÓŁ" GNIEWKOWO 00:38:15 VI MSC
49 488 MARCHEWKA MAREK T.G "SOKÓŁ" GNIEWKOWO 00:41:54  
51 285 TOMASIK PIOTR T.G "SOKÓŁ" GNIEWKOWO 00:42:24  
69 48 OLSZEWSKI RAFAŁ T.G "SOKÓŁ" GNIEWKOWO 00:45:17  
98 234 MACIEJEWSKI ZBIGNIEW T.G "SOKÓŁ" GNIEWKOWO 00:49:12  
107   POSADZY KAROL T.G "SOKÓŁ" GNIEWKOWO 00:50:44  
124 19 DŁONIAK EDMUND T.G "SOKÓŁ" GNIEWKOWO 00:54:29  
20 346 TOMASIK JUSTYNA T.G "SOKÓŁ" GNIEWKOWO 00:50:41  
27 73 DOBRUCHOWSKA EMILIA T.G "SOKÓŁ" GNIEWKOWO 00:52:21  
36 49 OLSZEWSKA EWA T.G "SOKÓŁ" GNIEWKOWO 00:55:49 00:40:49
           
35 314 BIELEC ADAM WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK 00:41:03  
40 417 GABRYELSKI MARCIN WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK 00:41:20 VII MSC
45 442 PASTERNAK MARCIN WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK 00:41:44  
56   STRZELECKI KONRAD WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK 00:43:11  
72   BIŃCZARSKI PATRYK WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK 00:45:37  
130 131 PROKOPOWICZ NIŁ WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK 00:57:59  
9 463 ZIELIŃSKA IWONA WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK 00:47:04 00:42:48
           
12 243 CIESIELSKI MACIEJ PARKRUN TORUŃ 00:37:06  
58 60 FRĄCZYK JAROSŁAW PARKRUN TORUŃ 00:44:02 VIII MSC
71 76 DZIEŁAK ANDRZEJ PARKRUN TORUŃ 00:45:27  
77 36 DĄDELSKI MARIUSZ PARKRUN TORUŃ 00:47:07  
97 61 KUNICKI TOMASZ PARKRUN TORUŃ 00:49:06  
109 79 KUNICKI KAMIL PARKRUN TORUŃ 00:50:49  
112 244 MAJEWSKI ZDZISŁAW PARKRUN TORUŃ 00:51:22  
117 267 CIESIELSKI JAN PARKRUN TORUŃ 00:52:34  
127 153 BUTRYM ADAM PARKRUN TORUŃ 00:56:45  
24 62 KACZOROWSKA ANNA PARKRUN TORUŃ 00:51:27  
29 136 STANISZEWSKA JOANNA PARKRUN TORUŃ 00:53:31 00:44:31

 

Szczegóły klasyfikacji Kliknij

Klasyfikacja drużynowa po 11 biegach KLIKNIJ

Klasyfikacja drużynowa po 10 biegach KLIKNIJ

Klasyfikacja drużynowa po 9 biegach KLIKNIJ

Klasyfikacja drużynowa po 8 biegach KLIKNIJ

Klasyfikacja drużynowa po 6 biegach KLIKNIJ

Swój akces w rywalizacji drużynowej w roku 2018 zgłosiło jedenaście drużyn. Na chwilę obecną jednakże zapisy regulaminowe udało się spełnić 8 drużynom w mistrzostwach naszego województwa.

Po VI Biegu zaliczanym do klasyfikacji Grand Prix nastąpiły niewielkie kosmetyczne zmiany. Jeżeli chodzi o rywalizację Pań to awansowała na 10 miejsce Teresa Łepek z Płużnicy w zamian za Katarzynę Kuchnicką z Rypina.Pozostała 9 Pań zachowała "status quo". Natomiast wśród Panów 3 pierwsze  miejsca bez zmian, nastąpiły przetasowania od miejsca 4 do 8 chociaż różnice są niewielkie sekundowe pomiędzy zawodnikami - rywalizacja nabiera rumieńców.

Klasyfikacja Mężczyzn Open po XXIV Biegu im. Rodziny Milewskich - 3 listopada 2018

Msc

IP GP

Nazwisko Imię

Miejscowość

Klub

Ilość startów

Srednia

1

299

NARTOWSKI KAMIL

TORUŃ

12WOG

7

00:32:58

2

264

ŚWIDEREK WOJCIECH

TORUŃ

T.S. OPATRUNKI TORUŃ

9

00:34:24

3

46

WILIGALSKI BARTOSZ

PIGŻA

KM TRUCHCIK ŁUBIANKA

10

00:34:33

4

345

MYSERA CEZARY

SIERPC

GKS FABIANKI

8

00:34:38

5

25

CHOJNICKI DAMIAN

GŁOGOWO

BYDGOSKIE OKONIE

9

00:34:43

6

95

WOJDYŁO MARIUSZ

BRODNICA

BRODNICA BIEGA

9

00:35:16

7

388

CHMIELARZ SEBASTIAN

KRUSZWICA

CHMIELARZ TEAM KRUSZWICA

8

00:35:45

8

 

MOTOCZYŃSKI WOJCIECH

BYDGOSZCZ

TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ

7

00:35:53

9

78

TUCZYŃSKI SYLWESTER LEON

BYDGOSZCZ

BYDGOSKIE OKONIE

9

00:36:38

10

72

JAGODZIŃSKI MATEUSZ

BYDGOSZCZ

BYDGOSKIE OKONIE

10

00:36:43

11

105

GRALAK MARCIN

INOWROCŁAW

T.G "SOKÓŁ" GNIEWKOWO

12

00:37:01

12

243

CIESIELSKI MACIEJ

TORUŃ

PARKRUN TORUŃ

7

00:37:06

13

275

MOKRZYCKI RAFAŁ

INOWROCŁAW

T.G "SOKÓŁ" GNIEWKOWO

8

00:37:20

14

491

WIŚNIEWSKI PIOTR

PŁOMIANY

GKS FABIANKI

7

00:37:39

15

277

HOŁTYN PATRYK

RADZIEJÓW

TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ

7

00:37:47

 KATEGORIE WIEKOWE

 

Msc Open IP GP Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat wiek. Miejsce w kategorii wiekowej
3 46 WILIGALSKI BARTOSZ PIGŻA KM TRUCHCIK ŁUBIANKA M18 1
4 345 MYSERA CEZARY SIERPC GKS FABIANKI M18 2
5 25 CHOJNICKI DAMIAN GŁOGOWO BYDGOSKIE OKONIE M18 3
9 78 TUCZYŃSKI SYLWESTER LEON BYDGOSZCZ BYDGOSKIE OKONIE M18 4
10 72 JAGODZIŃSKI MATEUSZ BYDGOSZCZ BYDGOSKIE OKONIE M18 5
12 243 CIESIELSKI MACIEJ TORUŃ PARKRUN TORUŃ M18 6
21 12 DĄBROWSKI PAWEŁ GRUDZIĄDZ   M18 7
22   TUCHOLSKI BARTŁOMIEJ BYDGOSZCZ BYDGOSKIE OKONIE M18 8
35 314 BIELEC ADAM SKĘPE WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK M18 9
             
1 299 NARTOWSKI KAMIL TORUŃ 12WOG M30 1
2 264 ŚWIDEREK WOJCIECH TORUŃ T.S. OPATRUNKI TORUŃ M30 2
6 95 WOJDYŁO MARIUSZ BRODNICA BRODNICA BIEGA M30 3
7 388 CHMIELARZ SEBASTIAN KRUSZWICA CHMIELARZ TEAM KRUSZWICA M30 4
8   MOTOCZYŃSKI WOJCIECH BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ M30 5
14 491 WIŚNIEWSKI PIOTR PŁOMIANY GKS FABIANKI M30 6
15 277 HOŁTYN PATRYK RADZIEJÓW TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ M30 7
16 87 SZYMAŃSKI MICHAŁ TORUŃ KM TRUCHCIK ŁUBIANKA M30 8
23 405 ŚLIWIŃSKI PAWEŁ LIPNO GKS FABIANKI M30 9
27 487 SENGER MICHAŁ GĄSAWA SOKÓŁ GĄSAWA M30 10
             
11 105 GRALAK MARCIN INOWROCŁAW T.G "SOKÓŁ" GNIEWKOWO M40 1
13 275 MOKRZYCKI RAFAŁ INOWROCŁAW T.G "SOKÓŁ" GNIEWKOWO M40 2
17   ŁOPUSZYŃSKI RAFAŁ TORUŃ 12WOG M40 3
19 293 JAGIEŁA JAROSŁAW BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ M40 4
20 288 KUBIAK TOMASZ INOWROCŁAW T.G "SOKÓŁ" GNIEWKOWO M40 5
             
18 292 MACZYŃSKI GRZEGORZ BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ M50 1
41 274 OLSZEWSKI ADAM NOWY KOBRZYNIEC KB LECH RYPIN M50 2
46 207 MARCINKOWSKI PAWEŁ GRĘBOCIN VIVA-TORUŃ M50 3
             
43   CZUK MAREK TORUŃ   M60 1
62 56 NADRAJKOWSKI ADAM INOWROCŁAW   M60 2
64   BODNAR JAN TORUŃ   M60 3
             
114 192 KAMIŃSKI STEFAN TORUŃ REKREACJA TORUŃ M70 1
124 19 DŁONIAK EDMUND GNIEWKOWO T.G "SOKÓŁ" GNIEWKOWO M70 2
130 131 PROKOPOWICZ NIŁ WŁOCŁAWEK WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK M70 3

 

 

Klasyfikacja 2018 - szczegóły tutaj

Poprzednie klasyfikacje w 2018 roku:

Bieg w Tucholi tutaj

Bieg we Włocławku tutaj

Bieg w Rypinie  tutaj

Bieg w Lipnie tutaj 

Bieg w Kruszwicy Tutaj

Bieg w Lisewie tutaj

Bieg w Żninie tutaj

 

Klasyfikacja Kobiet

Napisał on 26/07/2018

Klasyfikacja Open Kobiet po XXIV Biegu im. Rodziny Milewskich - 3 listopada 2018

Msc

IP GP

Nazwisko Imię

Miejscowość

Klub

Ilość startów

Srednia

1

 

DZIĘGIEL ANDŻELIKA

TORUŃ

GKS FABIANKI

7

00:36:10

2

167

ARSENIUK ANNA

GÓRSK, ZŁAWIEŚ WIELKA

T.S. OPATRUNKI TORUŃ

7

00:38:23

3

394

WOŹNIAKOWSKA AGATA

BYDGOSZCZ

BYDGOSKIE OKONIE

7

00:42:44

4

98

MALICKA-ZACNIEWSKA AGATA

TORUŃ

ANIRO RUN TEAM

8

00:43:11

5

184

GURNA JOLANTA

BYDGOSZCZ

TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ

8

00:44:04

6

92

STAWARSKA ELŻBIETA

TORUŃ

AKPB MARMEL TORUŃ

7

00:45:21

7

 

DUBIELA HALINA

TCZEW

TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ

7

00:45:35

8

 

GAŁUSZKA DOROTA

GRUDZIĄDZ

AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ

8

00:46:39

9

463

ZIELIŃSKA IWONA

WŁOCŁAWEK

WKB MARATOÑCZYK

9

00:47:04

10

189

PODBIELSKA ALINA

TORUŃ

KM UMK TORUŃ

9

00:47:25

 KATEGORIE WIEKOWE

Msc OPEN IP GP Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat wiek. Miejsce w kategorii wiekowej
1   DZIĘGIEL ANDŻELIKA TORUŃ GKS FABIANKI K18 1
11 9 ŁEPEK TERESA PŁUŻNICA   K18 2
16 236 LUZAK MAGDALENA BYDGOSZCZ STAFF ENEA BYDGOSZCZ TRIATHLON K18 3
20 346 TOMASIK JUSTYNA TORUŃ T.G "SOKÓŁ" GNIEWKOWO K18 4
             
2 167 ARSENIUK ANNA GÓRSK, ZŁAWIEŚ WIELKA T.S. OPATRUNKI TORUŃ K30 1
3 394 WOŹNIAKOWSKA AGATA BYDGOSZCZ BYDGOSKIE OKONIE K30 2
4 98 MALICKA-ZACNIEWSKA AGATA TORUŃ ANIRO RUN TEAM K30 3
8   GAŁUSZKA DOROTA GRUDZIĄDZ AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ K30 4
12   CHOJNACKA KAROLINA TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE.PL K30 5
13 397 KUCHNICKA KATARZYNA RYPIN KB LECH RYPIN K30 6
14   WRÓBLEWSKA DAGMARA BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ K30 7
             
6 92 STAWARSKA ELŻBIETA TORUŃ AKPB MARMEL TORUŃ K40 1
10 189 PODBIELSKA ALINA TORUŃ KM UMK TORUŃ K40 2
15 23 MĄCZEWSKA MARZENA GRUDZIĄDZ V RUNNER K40 3
17 102 WIECZOREK JUSTYNA INOWROCŁAW BBL INOWROCŁAW K40 4
25 312 BARTOSZ MARIOLA KIKÓŁ   K40 5
             
5 184 GURNA JOLANTA BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ K50 1
7   DUBIELA HALINA TCZEW TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ K50 2
9 463 ZIELIŃSKA IWONA WŁOCŁAWEK WKB MARATOÑCZYK K50 3
22 334 PILARSKA ANNA TORUŃ   K50 4
27 73 DOBRUCHOWSKA EMILIA INOWROCŁAW T.G "SOKÓŁ" GNIEWKOWO K50 5
37   JABŁOŃSKA MAŁGORZATA GRUDZIĄDZ DRUŻYNA SZPIKU K50 6
             
35 245 SZADKOWSKA ANNA INOWROCŁAW   K60 1
39 43 STOLARSKA DANUTA WŁOCŁAWEK ANETA TEAM K60 2

 

Klasyfikacja 2018 szczegóły tutaj

Poprzednie klasyfikacje w 2018 roku:

Bieg w Tucholi tutaj

Bieg we Włocławku  tutaj

Bieg w Lipnie tutaj

Bieg w Rypinie tutaj

Bieg w Kruszwicy Tutaj

Bieg w Lisewie tutaj

Bieg w Żninie tutaj

Druga odsłona konkursu ekologicznego za nami. Podczas III Biegu Nowalijkowego w Kruszwicy biegacze mieli szansę sprawdzenia swojej wiedzy odpowiadając na kolejne cztery pytania w ramach konkursu EcoRunner.

Zdrowo Zabiegani

Facebook GP

 

 

Nadleśnictwo Gniewkowo