b5f656ae72a9bbad9f437cf92bfe04d0.jpg
9a3fb700a57a3ab66836aaa3a796cda4.jpg
26ea477dd1af49e952367772dcf9222b.jpg
d1d3bff037e761f93f7f1ddd793d5be3.jpg
Aktualności

Gotowi do startu po najbardziej buraczanych ścieżkach w województwie? Podajemy kilka szczegółów informacyjnych.

Bieg zaczyna się o godz. 10:00

Biuro zawodów otwarte jest od 8:00 do 9:30

Czy jeszcze można się zapisać?

Prezentujemy medal wręczany każdemu uczestnikowi, który ukończy bieg. Pozostało nie wiele czasu, bo już tylko do jutra potrwają zapisy na Bieg Buraka ;)

 

Klasyfikacja OPEN mężczyzn

Napisał on 09/06/2017

Klasyfikacja Open po Biegach Żnińskich - 8 kwietnia 2018

 

Miejsce Nazwisko i imię Średnia
1 NARTOWSKI KAMIL 00:33:54
2 MYSERA CEZARY 00:34:03
3 WILIGALSKI BARTOSZ 00:34:54
4 KLEDZIK ZBIGNIEW 00:34:54
5 WOJDYŁO MARIUSZ 00:34:59
6 ORCHOLSKI WITOLD 00:35:21
7 MOTOCZYŃSKI WOJCIECH 00:36:08
8 ŚWIDEREK WOJCIECH 00:36:09
9 CHMIELARZ SEBASTIAN 00:36:10
10 GÓRNY MACIEJ 00:36:15
11 CHOJNICKI DAMIAN 00:36:25
12 JAGODZIŃSKI MATEUSZ 00:36:50
13 DZIĘGIELEWSKI PAWEŁ 00:37:07
14 BANDOCH MARIUSZ 00:37:10
15 KLUSZCZYŃSKI ROBERT 00:37:11
16 POZNAŃSKI MARTIN 00:37:19
17 GRYCKIEWICZ SZYMON 00:37:31
18 TUCZYŃSKI SYLWESTER LEON 00:37:38
19 GRALAK MARCIN 00:37:39
20 ŚLIWIŃSKI PAWEŁ 00:37:40
21 WIŚNIEWSKI PIOTR 00:37:40
22 ZIÓŁKOWSKI MARIUSZ 00:38:03
23 CZAJKOWSKI PIOTR 00:38:07
24 POKORA RAFAŁ 00:38:14
25 DĄBROWSKI PAWEŁ 00:38:18
26 FOREMSKI SŁAWOMIR 00:38:19
27 MOKRZYCKI RAFAŁ 00:38:21
28 MACZYŃSKI GRZEGORZ 00:38:34
29 JAGIEŁA JAROSŁAW 00:38:37
30 ŁOPUSZYŃSKI RAFAŁ 00:38:44
31 CIESIELSKI MACIEJ 00:38:44
32 SZYMAŃSKI MICHAŁ 00:38:45
33 SIKUT ARKADIUSZ 00:38:48
34 HOŁTYN PATRYK 00:38:57
35 RADTKA TOMASZ 00:38:57
36 SOWA WOJCIECH 00:39:07
37 KMITTA LESZEK 00:39:09
38 PLUCIŃSKI MICHAŁ 00:39:19
39 RONOWSKI MATEUSZ 00:39:23
40 DROGORÓB MARCIN 00:39:26
41 RADTKA ARTUR 00:39:34
42 SZYMANDERA PAWEŁ 00:39:39
43 KUBACKI BARTOSZ 00:39:55
44 KMIECIAK ROBERT 00:40:01
45 BIAŁEK DAWID 00:40:06
46 CHOLEWIŃSKI DARIUSZ 00:40:08
47 PRZYBYLSKI PATRYK 00:40:09
48 FRANKOWSKI JAROSŁAW 00:40:10
49 TUCHOLSKI BARTŁOMIEJ 00:40:16
50 CHMURZYŃSKI TOMASZ 00:40:16
51 STADNIK TOMASZ 00:40:18
52 KUBIAK TOMASZ 00:40:25
53 KRYSZTOFIAK SLAWOMIR 00:40:32
54 BOROWSKI ADAM 00:40:33
55 KOZŁOWSKI ZBIGNIEW 00:40:41
56 TRZCIŃSKI MARIUSZ 00:40:44
57 SMOLIŃSKI KAMIL 00:40:55
58 WOJCIECHOWSKI MIROSŁAW 00:40:57
59 LEWANDOWSKI TOMASZ 00:41:03
60 DYJACH ROBERT 00:41:06
61 NOWICKI JAROSŁAW 00:41:08
62 JANKIEWICZ MACIEJ 00:41:09
63 DURCZAK JERZY 00:41:11
64 MARCINKOWSKI PAWEŁ 00:41:15
65 BĄK OSKAR 00:41:22
66 CHUPKA KONRAD 00:41:24
67 SZTOLLMAN PIOTR 00:41:25
68 TARASKA MARCIN 00:41:25
69 BUKOWIŃSKI MICHAŁ 00:41:27
70 BARCZAK PAWEŁ 00:41:29
71 KOSTAŃSKI ADAM 00:41:31
72 BARTOSZ MAREK 00:41:32
73 KUBARSKI JULIAN 00:41:33
74 NOWAKOWSKI DARIUSZ 00:41:38
75 KUŚNIEREK BARTOSZ 00:41:38
76 BIELEC ADAM 00:41:40
77 SZYCHOWSKI JAROSŁAW 00:41:41
78 GABRYELSKI MARCIN 00:41:45
79 LEWANDOWSKI RADOSŁAW 00:41:47
80 PASTERNAK MARCIN 00:41:52
81 CZUK MAREK 00:41:59
82 KUREK PRZEMEK 00:42:00
83 BIAŁECKI JAKUB 00:42:03
84 BANACH TOMASZ 00:42:05
85 SZTUWE DAWID 00:42:19
86 OLSZEWSKI ADAM 00:42:23
87 JEŻEWSKI ŁUKASZ 00:42:28
88 PIOTROWSKI DAMIAN 00:42:32
89 GÓRALSKI KRZYSZTOF 00:42:34
90 CIERNIAK JAROSŁAW 00:42:34
91 GRZECHOWIAK ARKADIUSZ 00:42:36
92 DOBOSZ MACIEJ 00:42:37
93 NOWAKOWSKI JERZY 00:42:37
94 CHMURZYŃSKI JÓZEF 00:42:38
95 PERKOWSKI RAFAŁ 00:42:39
96 OLSZEWSKI RAFAŁ 00:42:45
97 MARCHEWKA MAREK 00:42:55
98 STRZELECKI MICHAŁ 00:42:58
99 TRZCIŃSKI FRANCISZEK 00:43:03
100 WAJER MICHAŁ 00:43:06
101 TUŁAZA JAN 00:43:08
102 BOMBICKI MIŁOSZ 00:43:10
103 KRZYWDZIŃSKI DOMINIK 00:43:17
104 PLUCIŃSKI JAKUB 00:43:19
105 SADOWSKI JAROSŁAW 00:43:22
106 NIEDBALSKI PRZEMYSŁAW 00:43:24
107 FRĄCZYK JAROSŁAW 00:43:29
108 CHORAZAK SŁAWEK 00:43:32
109 PIERZCHAŁA SŁAWOMIR 00:43:36
110 WILIŃSKI PAWEŁ 00:43:37
111 JANOWSKI PIOTR 00:43:39
112 ŁUKASZEWSKI JAROSŁAW 00:43:40
113 ŻUCHOWSKI JÓZEF 00:43:52
114 JEŻOWSKI GRZEGORZ 00:44:02
115 MUZYK PRZEMYSŁAW 00:44:03
116 GRALIK JĘDRZEJ 00:44:03
117 LEWANDOWSKI JAN 00:44:05
118 JUREK PIOTR 00:44:06
119 BUDNIK BARTOSZ 00:44:07
120 WIERZBOWSKI PIOTR 00:44:09
121 ZIEMIŃSKI MACIEJ 00:44:09
122 ANTONI 00:44:13
123 ZADYLAK JAKUB 00:44:15
124 STRZELECKI DAWID 00:44:16
125 BODNAR JAN 00:44:25
126 LEWANDOWSKI MIROSŁAW 00:44:26
127 JANOWSKI ADAM 00:44:30
128 JABŁOŃSKI JAROSŁAW 00:44:30
129 URBANIAK WOJCIECH 00:44:36
130 DZIEŁAK ANDRZEJ 00:44:38
131 OSIŃSKI KAROL 00:44:38
132 KOWALSKI KRZYSZTOF 00:44:42
133 RUTKOWSKI MICHAŁ 00:44:45
134 WITEK KAROL 00:44:50
135 WĘGIELEWSKI SZYMON 00:44:50
136 TOMASIK PIOTR 00:44:52
137 HELSZTAJN ROBERT 00:44:53
138 PRZYBYSZ ARTUR 00:44:55
139 LIPIŃSKI KRZYSZTOF 00:45:02
140 SIEMIENIECKI DARIUSZ 00:45:13
141 KOZIŃSKI MAREK 00:45:14
142 HOŁDA PAWEŁ 00:45:15
143 PILARSKI KRZYSZTOF 00:45:15
144 STECKIEWICZ EDMUND 00:45:19
145 ZAJĄC LESZEK 00:45:24
146 PIKULIK JAROSŁAW 00:45:32
147 HENDRZAK SYLWESTER 00:45:33
148 GRZYWIŃSKI GRZEGORZ 00:45:35
149 PIZARSKI KRZYSZTOF 00:45:36
150 RUMIŃSKI PIOTR 00:45:37
151 DRAPIEWSKI MIROSŁAW 00:45:38
152 GUMUŁA MARIUSZ 00:45:39
153 PALUSZKIEWICZ ŁUKASZ 00:45:46
154 PALIGA ANTONI 00:45:54
155 RAJEWICZ KRZYSZTOF 00:45:56
156 WŁODZIMIERZ STENBOROWSKI 00:45:58
157 RASZTUBOWICZ DANIEL 00:45:58
158 SUPERCZYNSKI ANDRZEJ 00:46:00
159 KRYSIŃSKI ŁUKASZ 00:46:01
160 PALIGA MATEUSZ 00:46:05
161 MACIASZEK KRZYSZTOF 00:46:05
162 BARANOWICZ SZYMON 00:46:09
163 CISKI PRZEMYSŁAW 00:46:11
164 BIŃCZARSKI PATYK 00:46:13
165 ANZEL JERZY 00:46:14
166 MARCZYŃSKI PAWEŁ 00:46:15
167 MAŚLIŃSKI MIROSŁAW 00:46:18
168 FISZER JAKUB 00:46:19
169 ZIĘBA ŁUKASZ 00:46:23
170 BOGDAN WACŁAW 00:46:29
171 SADOWSKI KACPER 00:46:29
172 MŁECKI TOMSZ 00:46:33
173 NOWAK JAROSŁAW 00:46:36
174 GREGOR BŁAŻEJ 00:46:39
175 WROBEL MATEUSZ 00:46:43
176 BUTOWSKI KRZYSZTOF 00:46:45
177 PROJS TOMASZ 00:46:47
178 KACZYŃSKI RAFAŁ 00:46:48
179 PINIARSKI PAWEŁ 00:46:48
180 KALISZ ANDRZEJ 00:46:50
181 DOMINIAK ARKADIUSZ 00:46:57
182 KUBIAK RAFAŁ 00:46:57
183 CHOJNACKI JACEK 00:47:05
184 CZESZEWSKI RAFAŁ 00:47:06
185 WELCHOWSKI RAFAŁ 00:47:07
186 KIJEWSKI ADRIAN 00:47:09
187 KANARKOWSKI TOMASZ 00:47:14
188 MILEWSKI BENEDYKT 00:47:19
189 GRZESZKIEWICZ ANDRZEJ 00:47:20
190 CHMIEL DAMIAN 00:47:20
191 KUNICKI TOMASZ 00:47:22
192 POCHYLSKI TOMASZ 00:47:22
193 DĄDELSKI MARIUSZ 00:47:23
194 PASZKOWSKI JANUSZ 00:47:29
195 KANARKOWSKI STANISŁAW 00:47:29
196 JONATOWSKI GRZEGORZ 00:47:30
197 WILIŃSKI GRZEGORZ 00:47:31
198 KONARSKI KRZYSZTOF 00:47:31
199 JESKA TOMASZ 00:47:32
200 ZIÓŁKOWSKI MARIUSZ 00:47:33
201 KŁODZIŃSKI KAROL 00:47:33
202 MACIEJEWSKI ZBIGNIEW 00:47:34
203 PUSZCZ SŁAWEK 00:47:43
204 KOTLAREK BARTOSZ 00:47:47
205 LUZAK MIROSŁAW 00:47:50
206 KRZYŻANOWSKI ROBERT 00:47:54
207 CZERWIŃSKI MICHAŁ 00:47:57
208 ROSZAK ZBIGNIEW 00:47:58
209 BOJAKOWSKI TOMASZ 00:47:59
210 GOŁAŚ PRZEMYSŁAW 00:47:59
211 GRALIK KACPER 00:48:03
212 KOSIŁO MARCIN 00:48:03
213 DYCZKO ADAM 00:48:08
214 ŁOŃSKI JERZY 00:48:11
215 STENBOROWSKI WŁODZIMIERZ 00:48:12
216 LIPIŃSKI ARTUR 00:48:13
217 PALMA MIROSŁAW 00:48:15
218 NARLOCH TOMASZ 00:48:15
219 POPEK MACIEJ 00:48:16
220 SADECKI ŁUKASZ 00:48:16
221 ZIELIŃSKI ROBERT 00:48:16
222 BACHORSKI MICHAŁ 00:48:17
223 WALENSIAK KAMIL 00:48:17
224 FILIPIAK JAKUB 00:48:18
225 NADRAJKOWSKI ADAM 00:48:20
226 ŚWIĄTEK MAREK 00:48:22
227 SYPNIEWSKI HUBERT 00:48:26
228 SOBKOWIAK OLGIERD 00:48:27
229 PRZYBYŁ MACIEJ 00:48:29
230 ZDUNOWSKI MACIEJ 00:48:32
231 GRZYWIŃSKI WOJCIECH 00:48:33
232 SŁUNIECKI TOMASZ 00:48:35
233 KLATECKI ADAM 00:48:43
234 KRAJEWSKI LESZEK 00:48:44
235 KRAJEWSKI LEZSEK 00:48:44
236 GOŁĘBIEWSKI PIOTR 00:48:44
237 POL PIOTR 00:48:45
238 BELTER SŁAWOMIR 00:48:45
239 NADOLNY PIOTR 00:48:46
240 SKWARSKI MAREK 00:48:47
241 KABACIŃSKI PAWEŁ 00:48:48
242 CISKI ZBIGNIEW 00:48:52
243 GROSKOP GRZEGORZ 00:48:55
244 GRZECHOWIAK TOMASZ 00:48:56
245 LIS JANUSZ 00:48:58
246 URBAŃSKI MARCIN 00:48:59
247 FALKOWSKI MICHAŁ 00:49:01
248 CICHOWICZ MARCIN 00:49:07
249 PIASECKI ARTUR 00:49:09
250 ZASADA KRYSTIAN 00:49:15
251 KRUSZYNA ROBERT 00:49:16
252 SNARSKI KRZYSZTOF 00:49:16
253 PIWOŃSKI ROBERT 00:49:18
254 BINASZEWSKI ADAM 00:49:22
255 HERNET ANDRZEJ 00:49:28
256 KRYGER STANISŁAW 00:49:29
257 ŚWIERCZYŃSKI RAFAŁ 00:49:30
258 KACZMAREK ROBERT 00:49:30
259 BANASZAK ADAM 00:49:30
260 JETTER PIOTR 00:49:33
261 KULS MICHAŁ 00:49:35
262 JAKUBOWSKI JANUSZ 00:49:38
263 LADA PRZEMYSŁAW 00:49:38
264 JAROSŁAW MAZERSKI 00:49:38
265 MAZERSKI JAROSŁAW 00:49:38
266 BORUCZENKO ARKADIUSZ 00:49:40
267 MIERZWA DAMIAN 00:49:44
268 STERNAL TOMASZ 00:49:44
269 SZYMAŃSKI MARCIN 00:49:48
270 POCHEŁ MICHAŁ 00:49:48
271 RYBARCZYK BARTOSZ 00:49:48
272 REPKA MAREK 00:49:52
273 BURCZYŃSKI MARCIN 00:49:53
274 BRZÓSKIEWICZ RAFAŁ 00:49:58
275 RUMIŃSKI ARKADIUSZ 00:49:59
276 ŻYŁKOWSKI JAROSŁAW 00:50:01
277 DUDKOWIAK ŁUKASZ 00:50:04
278 SKRZYPIŃSKI MAREK 00:50:05
279 PINIARSKI MICHAŁ 00:50:05
280 GORDON ROMAN 00:50:07
281 GRZYWIŃSKI WOJTEK 00:50:07
282 NIEWOLSKI MARCIN 00:50:07
283 BEREBECKI ROMAN 00:50:09
284 RYBICKI ARTUR 00:50:09
285 MRÓWCZYŃSKI SZYMON 00:50:11
286 PANFILAK ŁUKASZ 00:50:12
287 ZIÓŁKOWSKI MIECZYSŁAW 00:50:17
288 RATOWSKI RAFAŁ 00:50:18
289 POSADZY KAROL 00:50:20
290 STOLARSKI JANUSZ 00:50:20
291 MICHNA MARCIN 00:50:20
292 RZĄD SZYMON 00:50:23
293 DUDKOWIAK MICHAŁ 00:50:24
294 FLEJTER ARTUR 00:50:24
295 FLEJTER RADOSŁAW 00:50:27
296 WIELIŃSKI MICHAŁ 00:50:28
297 KRZEMKOWSKI PIOTR 00:50:35
298 SYPNIEWSKI MAREK 00:50:38
299 MRÓWCZYŃSKI TOMASZ 00:50:38
300 SMOTER PRZEMYSŁAW 00:50:39
301 PAWŁOWSKI SŁAWEK 00:50:41
302 ADAMSKI ADAM 00:50:45
303 PILARSKI SZYMON 00:50:46
304 SZULC ANDRZEJ 00:50:51
305 ŻYTOWIECKI DAWID 00:50:55
306 SIUDA SEBASTIAN 00:51:09
307 TELEJKO ŁUKASZ 00:51:10
308 WIŚNIEWSKI DARIUSZ 00:51:11
309 PIDRZKOWSKI ALEKSANDER 00:51:17
310 KANIA DARIUSZ 00:51:24
311 MODRZYŃSKI PAWEŁ 00:51:26
312 WRÓBEL MATEUSZ 00:51:26
313 SZAFKOWSKI ARKADIUSZ 00:51:27
314 MĄKA ARKADIUSZ 00:51:28
315 ABCZYŃSKI ROBERT 00:51:30
316 LEWANDOWSKI WŁADYSŁAW 00:51:34
317 JANIK ROMAN 00:51:34
318 RUTKOWSKI KRZYSZTOF 00:51:38
319 TOMICKI TOMASZ 00:51:39
320 ZAWIASIŃSKI BARTŁOMIEJ 00:51:41
321 ZAWIASIŃSKI BARTLOMIEJ 00:51:41
322 RUDNICKI KAROL 00:51:47
323 JAKUBOWSKI PAWEŁ 00:51:49
324 NIECIECKI WOJTEK 00:51:56
325 WIĘCŁAWSKI DANIEL 00:51:57
326 TUREK MICHAŁ 00:51:59
327 PILARSKI MAREK 00:52:01
328 SZCZUBLEWSKI MARCIN 00:52:03
329 NIEWOLAK DAWID 00:52:08
330 GRZYWIŃSKI BARTOSZ 00:52:09
331 PRĄDZYŃSKI PIOTR 00:52:10
332 MAŁKOWSKI SEBASTIAN 00:52:12
333 PIOTROWSKI MACIEJ 00:52:22
334 ARACH PRZEMYSŁAW 00:52:23
335 MAJEWSKI ZDZISŁAW 00:52:31
336 GRABOWIECKI SŁAWOMIR 00:52:36
337 WACHOWIAK PATRYK 00:52:37
338 PALACZ MICHAŁ 00:52:38
339 WOJTYŁA PAWEŁ 00:52:39
340 KLAWIKOWSKI DAWID 00:52:42
341 OLEJNIK MATEUSZ 00:52:43
342 KUNICKI KAMIL 00:52:45
343 GODZIUK ROMAN 00:52:51
344 WILK ANDRZEJ 00:52:56
345 KOWALSKI MACIEJ 00:53:00
346 PAŚ MICHAŁ 00:53:01
347 PISKORSKI PIOTR 00:53:04
348 BRZÓSKIEWICZ PRZEMYSŁAW 00:53:07
349 BRZÓSKIEWICZ PRZEMEK 00:53:07
350 BŁOŃSKI DARIUSZ 00:53:08
351 SUDZIŃSKI MARCIN 00:53:09
352 KUCHARSKI JACEK 00:53:17
353 OSIECKI GRZEGORZ 00:53:19
354 TOKARZ KRZYSZTOF 00:53:19
355 STANKOWSKI WIESŁAW 00:53:22
356 MILO ADAM 00:53:25
357 RASMUS REMIGIUSZ 00:53:27
358 JEGIERSKI DARIUSZ 00:53:30
359 KOWAL KRZYSZTOF 00:53:34
360 ZĘBIK MIROSŁAW 00:53:34
361 SKOCZYŃSKI EUGENIUSZ 00:53:39
362 GILEWSKI BŁAŻEJ 00:53:42
363 SÓJKOWSKI DARIUSZ 00:53:46
364 MAKOWSKI PIOTR 00:53:54
365 ŚWIDERSKI MIKOŁAJ 00:53:55
366 RATAJCZAK PAWEŁ 00:53:59
367 SZARY RADOSŁAW 00:54:04
368 POPIOŁEK LESZEK 00:54:05
369 PODSIEDLIK ZBIGNIEW 00:54:09
370 KATULSKI RADOSŁAW 00:54:15
371 KASPRZYK ANDRZEJ 00:54:18
372 PIOTROWSKI TOMASZ 00:54:20
373 KRAWACZYŃSKI TOMASZ 00:54:22
374 MARCINKOWSKI ADAM 00:54:29
375 SIKORA ANTONI 00:54:36
376 KAMIŃSKI STEFAN 00:54:37
377 BRATEK ANDRZEJ 00:54:50
378 WINIARSKI ŁUKASZ 00:54:51
379 BIEL MAREK 00:54:52
380 DĘBSKI JAN 00:55:01
381 RENC PATRYK 00:55:01
382 TYBUSZEWSKI JANUSZ 00:55:02
383 POPKOWSKI MICHAŁ 00:55:11
384 GRZYWACZ MARCIN 00:55:15
385 MACIEJEWSKI RAFAŁ 00:55:20
386 PRYKANOWSKI MARCIN 00:55:22
387 CHOJNICKI GRZEGORZ 00:55:24
388 ŁUKASZCZYK ŁUKASZ 00:55:38
389 KOWALCZYK RAFAŁ 00:55:45
390 MUSZYŃSKI ROBERT 00:55:52
391 PRZYBYŁ BARTŁOMIEJ 00:55:54
392 JASIŃSKI MAREK 00:55:58
393 JANKOWSKI DARIUSZ 00:56:00
394 MAJEWS WIESŁAW 00:56:01
395 KASZUBSKI MARCIN 00:56:03
396 TARNOWSKI MATEUSZ 00:56:12
397 WASTOWSKI DAWID 00:56:19
398 CZERWIŃSKI ARTUR 00:56:19
399 ZMARZŁY MATEUSZ 00:56:24
400 BESZCZYŃSKI KORNEL 00:56:27
401 RÓŻYCKI IRENEUSZ 00:56:29
402 TUCHOLSKI MIKOŁAJ 00:56:31
403 BUTRYM ADAM 00:56:35
404 MAJEWSKI JAN 00:56:37
405 GUŹDZIOŁ JAREK 00:56:38
406 SENGER MICHAŁ 00:56:38
407 KIEDRZYŃSKI ARKADIUSZ 00:56:38
408 MORAWSKI PIOTR 00:56:43
409 LIZAK KAROL 00:56:45
410 DOMBER ROBERT 00:56:46
411 OŻÓG ANDRZEJ 00:56:53
412 KRAJEWSKI ADAM 00:56:53
413 BARTOSZYŃSKI MARCIN 00:56:54
414 SAWIŃSKI ŁUKASZ 00:56:54
415 KUŚ SŁAWOMIR 00:56:57
416 CICHOŃ MAREK 00:56:57
417 MALAK JACEK 00:57:07
418 WIECZOREK KAMIL 00:57:08
419 MARCINKOWSKI ALEKSANDER 00:57:14
420 BRZOZOWSKI JAROSŁAW 00:57:19
421 PODOLSKI MARIUSZ 00:57:23
422 BŁAŻEJEWSKI DARIUSZ 00:57:26
423 SKIBICKI MARCIN 00:57:26
424 MAZUREK ŁUKASZ 00:57:27
425 SIEKIERKA ZBIGNIEW 00:57:29
426 WIERSKI JAROSŁAW 00:57:55
427 MAJDAN ADAM 00:58:08
428 ZAKASZEWSKI TOMASZ 00:58:10
429 GIERACH KRZYSZTOF 00:58:12
430 WOJTYSIAK SZYMON 00:58:19
431 KORYTOWSKI ROBERT 00:58:24
432 WEGNER ROMAN 00:58:28
433 BORUSIEWICZ MARCIN 00:58:36
434 PROKOPOWICZ NIŁ 00:58:40
435 CIESIELSKI JAN 00:58:41
436 OŻÓG PIOTR 00:58:42
437 JABŁOŃSKI PATRYK 00:58:46
438 LIPIŃSKI MAREK 00:58:57
439 SENGER PIOTR 00:58:59
440 KŁOS DARIUSZ 00:59:08
441 BRZOZOWSKI PIOTR 00:59:15
442 KOTLAREK MARIUSZ 00:59:17
443 SALITA LECH 00:59:22
444 WILGÓRSKI MAREK 00:59:23
445 KRZEMIŃSKI ARKADIUSZ 00:59:27
446 DŁONIAK EDMUND 00:59:34
447 SZYMONIAK KRZYSZTOF 00:59:40
448 PIECHOCKI MARCIN 00:59:49
449 SZUFRAJDA ROBERT 00:59:57
450 WIDZIŃSKI ADAM 01:00:02
451 MAKUCH MIKOŁAJ 01:00:11
452 HOŁDA JERZY 01:00:14
453 GAJEWSKI EMILIUSZ 01:00:16
454 CZABAN BARTOSZ JAKUB 01:00:23
455 SOSKA JACEK 01:00:33
456 NIZWANTOWSKI RAFAŁ 01:01:01
457 DOBERSZTYN PATRYK 01:01:02
458 PABIANEK KAMIL 01:01:10
459 NAGÓRSKI RYSZARD 01:01:21
460 BŁASZCZAK STANISŁAW 01:01:34
461 MORITZ KAROL 01:01:38
462 BEDNARCZUK ARTUR 01:02:14
463 BIAŁKA PIOTR 01:02:15
464 KRZYŻANOWSKI JAKUB 01:03:00
465 GRAPATYN PIOTR 01:03:21
466 SZWEDO PIOTR 01:03:25
467 LENC JANUSZ 01:03:50
468 SZYMAŃSKI JERZY 01:03:59
469 BOGUSŁAWSKI MARCIN 01:04:05
470 JAWORSKI MARCIN 01:04:10
471 SKAPULA RADEK 01:04:17
472 SZYDŁOWSKI ZENON 01:04:22
473 MELLER WŁADYSŁAW 01:04:39
474 KONRAD ŁUKASZ 01:05:09
475 SKORUPKA RADOSŁAW 01:05:09
476 CIECHAN PIOTR 01:05:21
477 JANIAK KAZIMIERZ 01:05:52
478 KALOTKA KRZYSZTOF 01:05:53
479 WESOŁOWSKI PAWEŁ 01:06:08
480 HACHAJ DAWID 01:06:46
481 FABISZAK MACIEJ 01:06:49
482 PÓŁGĘSEK RAFAŁ 01:07:26
483 GOLA GRZEGORZ 01:08:18
484 KAPELIŃSKI STANISŁAW 01:08:59
485 GOLEC WOJCIECH 01:10:57
486 PRZYBYLSKI ADAM 01:16:13
487 ANGIEL WŁADYSŁAW 01:16:39
488 KUŁAKOWSKI ROBERT 01:17:46
489 KOSIŁO TADEUSZ 01:21:10

 Szczegóły klasyfikacji tutaj

 

Finał Grand Prix 2017:

OPEN

KATEGORIE

 

POPRZEDNIE KLASYFIKACJE w 2017:

Bieg św. Huberta: KLIK

Bieg Uliczny/Półmaraton Lipnowski: KLIK

Bieg Szlakiem Trzech Wież: KLIK

Wąbrzeska Dziesiątka: KLIK

Bieg Nowalijkowy: KLIK

Dziesiątka Unisławska/Półmaraton Unisławski: KLIK

Memoriał im. Czesława Wasielewskiego w Brześciu Kujawskim: KLIK

 

Klasyfikacja OPEN kobiet

Napisał on 09/06/2017

Klasyfikacja Open po Biegach Żnińskich - 8 kwietnia 2018

 

Miejsce Nazwisko i imię Średnia
1 DZIĘGIEL ANDŻELIKA 00:37:27
2 ARSENIUK ANNA 00:38:04
3 RANISZEWSKA MARZENA 00:40:58
4 MALICKA-ZACNIEWSKA AGATA 00:41:38
5 BLACHOWSKA ANNA 00:41:38
6 WOŹNIAKOWSKA AGATA 00:43:02
7 MOLTZAN-MAŁKOWSKA MAGDALENA 00:44:17
8 SZCZUTKOWSKA JUSTYNA 00:44:28
9 GURNA JOLANTA 00:44:43
10 LEWANDOWSKA MARLENA 00:44:57
11 HENECZKOWSKA ANNA 00:45:19
12 NAGÓRSKA ELŻBIETA 00:46:30
13 KUCHNICKA KATARZYNA 00:47:26
14 PAWLIK KATARZYNA 00:47:48
15 STAWARSKA ELŻBIETA 00:48:04
16 ŁEPEK TERESA 00:48:36
17 MACIEJEWSKA KAMILA 00:48:40
18 ZIELIŃSKA IWONA 00:48:50
19 CHOJNACKA KAROLINA 00:49:00
20 GAŁUSZKA DOROTA 00:49:03
21 GŁOWSKA MAGDALENA 00:49:29
22 PODBIELSKA ALINA 00:49:47
23 ŻYWIECKA KINGA 00:49:49
24 DĄBROWSKA KAROLINA 00:50:05
25 CHODUKIEWICZ MONIKA 00:50:12
26 ORŁOWSKA KLAUDIA 00:50:18
27 CHMIELARZ JUSTYNA 00:50:48
28 PILAKOWSKA ANGELIKA 00:50:52
29 KRZYWDZIŃSKA AGATA 00:50:56
30 BARTOSZ MARIOLA 00:51:34
31 LUBISZEWSKA KAROLINA 00:51:47
32 BŁAŻEJAK KRZYSZTOFA 00:51:52
33 DĄDELSKA BEATA 00:51:59
34 BIERNAT MAGDALENA 00:52:15
35 LEWANDOWSKA MAŁGORZATA 00:52:19
36 WITCZAK OLA 00:52:33
37 KRAJEWSKA LUCYNA 00:52:37
38 WIECZOREK JUSTYNA 00:52:39
39 PILARSKA ANNA 00:52:45
40 KACZOROWSKA ANNA 00:52:52
41 TOMASIK JUSTYNA 00:52:54
42 LUZAK MAGDALENA 00:52:58
43 DOBRUCHOWSKA EMILIA 00:53:16
44 MĄCZEWSKA MARZENA 00:53:17
45 PILECKA KATARZYNA 00:53:19
46 BARAŃSKA BEATA 00:53:30
47 ŻOŁNOWSKA MONIKA 00:53:45
48 WRONA PAULINA 00:54:00
49 KANTORSKA-WIELGOSZ KINGA 00:54:02
50 ZIELIŃSKA BARBARA 00:54:14
51 GOŁASZEWSKA JOLANTA 00:54:25
52 BUDZICH MAGDALENA 00:54:35
53 MĄDRA LIDIA 00:54:35
54 HOFFMANN-GUIT KAROLINA 00:54:49
55 CABAŃSKA KATARZYNA 00:54:51
56 MARKOWSKA KATARZYNA 00:54:57
57 EHLERT SONIA 00:55:03
58 OSTROWSKA MONIKA 00:55:13
59 MACIEJEWSKA KAROLINA 00:55:21
60 STERNAL ELŻBIETA 00:55:23
61 NIEDBALSKA ANNA 00:55:25
62 STANISZEWSKA JOANNA 00:55:26
63 SARNOWSKA MAGDA 00:55:30
64 LIPIŃSKA MAŁGORZATA 00:55:31
65 WEJMAN MONIKA 00:55:38
66 SZMECHTIG-GAUDEN EWA 00:55:44
67 BOROWIEC WIOLETA 00:55:48
68 RUMINSKA KATARZYNA 00:55:57
69 JEŻEWSKA EDYTA 00:56:11
70 MAZIARZ JOANNA 00:56:12
71 MAZUR-HAPKA MONIKA 00:56:20
72 TUCHOLSKA HELENA 00:56:31
73 KOSTECKA JUSTYNA 00:56:54
74 GRZYWIŃSKA ANNA 00:56:58
75 MACIUCH DOBOSZ URSZULA 00:57:01
76 CISKA DARIA 00:57:04
77 REPKA ANNA 00:57:05
78 KUBIAK MAŁGORZATA 00:57:10
79 KOT ALEKSANDRA 00:57:15
80 JABŁOŃSKA MAŁGORZATA 00:57:21
81 ZDROJKOWSKA JOANNA 00:57:28
82 BARWIKOWSKA BOGUSLAWA 00:57:29
83 GOŁAŚ BEATA 00:57:29
84 NALEWALSKA JUSTYNA 00:57:36
85 SZYMBORSKA MILENA 00:57:42
86 STOLARSKA DANUTA 00:57:46
87 SADOWSKA-CHORĄŻAK ANETA 00:57:50
88 STACHOWIAK KAMILA 00:58:12
89 CZAJKA JOANNA 00:58:17
90 SZADKOWSKA ANNA 00:58:25
91 CIECHOWSKA ALICJA 00:58:26
92 POR AGATA 00:58:26
93 CZYŻEWSKA ANNA 00:58:37
94 GŁOWSKA HALINA 00:59:05
95 DUDZIC PAULINA 00:59:16
96 KOZLOWSKA MARTA 00:59:18
97 KOZŁOWSKA MARTA 00:59:18
98 SZNIANIA AGATA 00:59:23
99 PELA OLIWIA 00:59:26
100 OLSZEWSKA EWA 00:59:26
101 ULATOWSKA DARIA 00:59:49
102 SEMPOŁOWICZ ANETA 00:59:50
103 SZUFRAJDA WERONIKA 00:59:57
104 APCZYNSKA MARTA 01:00:05
105 BABALSKA JOANNA 01:00:05
106 KRUSZYNA RENATA 01:00:07
107 WIECZOREK IWONA 01:00:15
108 HAUS KATARZYNA 01:00:29
109 DZIARKOWSKA EDYTA 01:00:33
110 CHRZANOWSKA CECYLIA 01:00:36
111 KONDRAT ALEKSANDRA 01:00:52
112 JELEŃ AGNIESZKA 01:01:08
113 KOSTECKA MARIOLA 01:01:09
114 TOMKIEWICZ MARTYNA 01:01:51
115 SOSKA JOANNA 01:01:51
116 ZIEMIŃSKA AGATA 01:02:00
117 CHOJNACKA PAULINA 01:02:01
118 BEDNARCZUK MAŁGORZATA 01:02:12
119 STAWICKA EWELINA 01:02:12
120 PODSIEDLIK ZUZANNA 01:02:14
121 SERGER JESSICA 01:02:21
122 GZUBICKA JUSTYNA 01:02:50
123 BRYWCZYŃSKA JUSTYNA 01:02:53
124 DZIĘGIELEWSKA GRAŻYNA 01:02:59
125 ZWIEWKA PAULINA 01:03:21
126 TYCZYŃSKA MAŁGORZATA 01:03:28
127 ŁEPEK MAŁGORZATA 01:03:42
128 SZATANIK SŁAWOMIRA 01:03:50
129 SEEGER JESSICA 01:04:10
130 RUDNIK DAGMARA 01:04:17
131 KACZMAREK MONIKA 01:04:54
132 RUAPR- ZAWADZKA MONIKA 01:05:15
133 MORITZ MONICA 01:05:21
134 WASILEWSKA LUIZA 01:05:32
135 WESOŁOWSKA AGNIESZKA 01:06:08
136 ŚLEDŹ - ACHENBACH MAGDALENA 01:06:25
137 SZYDŁOWSKA JUSTYNA 01:06:34
138 CENTKOWSKA EWELINA 01:07:16
139 GOŁKOWSKA MARLENA 01:07:18
140 GRACZYKOWSKA ANNA 01:07:56
141 PRZYBYLSKA NATALIA 01:08:07
142 ULANDOWSKA-MONARCHA PATRYCJA 01:09:04
143 BRAC-WALCZYK MAŁGORZATA 01:09:05
144 GRZECHOWIAK AGNIESZKA 01:10:11
145 TOBOLSKA GRAŻYNA 01:12:56
146 PAŚ KATARZYNA 01:14:27
147 SUDOŁ KAROLINA 01:16:36
148 PIÓRKOWSKA AGNIESZKA 01:17:34
149 ANDRZEJCZAK NATALIA 01:20:41

 

Szczegóły klasyfikacji tutaj

 

 

 

Klasyfikacja Grand Prix 2017

OPEN: KLIK

KATEGORIE: KLIK

 

POPRZEDNIE KLASYFIKACJE:

Bieg św. Huberta, Tuchola: KLIK

Bieg Szlakiem Trzech Wież, Lubiewo: KLIK

Wąbrzeska Dziesiątka: KLIK

Bieg Nowalijkowy, Kruszwica: KLIK

Dziesiątka Unisławska/Półmaraton Unisławski: KLIK

Memoriał im. Czesława Wasielewskiego, Brześć Kujawski: KLIK

Prezentujemy trasę Biegu Buraka.

Start biegu jest oddalony o około 400 m od biura zawodów.
Meta będzie na miękkiej trawie stadionu, tam też zapraszamy na rozgrzewkę ;-)
Tylko 1,5 km trasy biegu prowadzić będzie duktem śródpolnym. Pozostała cześć z 10km trasy to nawierzchnia asfaltowa.

A oto szczegółowa mapa trasy dla zainteresowanych ;)

 

Regulamin

Zapisz się tutaj

Dołącz do wydarzenia na Facebooku i bądź na bieżąco!

Już w najbliższą sobotę w Lisewie odbędzie się trzecia edycja Biegu Jaszczurczego. Osoby, które chcą skorzystać z możliwości elektronicznego zapisu mają czas do jutra.  Pozostało już nie wiele miejsc a pełne zgłoszenie zawodnika do biegu następuje w momencie uiszczenia opłaty startowej. Wobec tego nie zwlekajcie:)

Start i meta biegu znajdować się będą na stadionie sportowym w Lisewie przy ul. Toruńskie 13. Uczestnicy biegu rywalizować będą na odcinku 10 km, którego trasa prowadzić będzie ulicami Lisewa m.in. obok gotyckiego kościoła z XIII w. oraz ulicą Mikołaja z Ryńska jak również poprzez okoliczne wsie. Na trasie umieszczone będę dwa punkty nawadniające, aby zawodnicy mogli uzupełnić potrzebne w dalszym etapie bieg płyny.

Lisewski Bieg Jaszczurczy cieszy się wieloma pozytywnymi opiniami osób, które do tej pory miały przyjemność uczestniczenia w poprzednich edycjach biegu.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do wspólnego uczestnictwa w III Biegu Jaszczurczym.  

Glukoza to najważniejsze źródło energii dla czerwonych krwinek, mięśni szkieletowych, mózgu, serca i innych tkanek. Z jednego grama uzyskujemy ok. 4 kcal.

Energetycznego powera dodadzą nam produkty Polskiego Cukru - cukier biały oraz cukier brązowy, które znajdziecie w pakietach startowych Bieg Buraka, 17 czerwca !

Polski Cukier i nogi same Cię poniosą.

Zdrowo zabiegani nie mogą obejść się bez warzyw i owoców dlatego też Fundacja Marwit Smak Zdrowia ufundowała dla wszystkich zawodników Biegu Buraka, który odbędzie się 17 czerwca pyszne soki Marwit, które znajdziecie w pakiecie startowym.

Fundacja Marwit Smak Zdrowia działa w zakresie promocji zdrowia i zdrowego stylu życia, edukacji żywieniowej oraz propagowania aktywności fizycznej. http://fundacjamarwit.pl/

Regulamin

Zapisz się tutaj

Dołącz do wydarzenia na Facebooku i bądź na bieżąco! 

Czwarta edycja upamiętniająca biegacza Czesława Wasilewskiego już za nami. Pomimo słonecznego i gorącego dnia daliśmy radę! Poraz kolejny w niesamowitej atmosferze mogliśmy doświadczyć wielu, nie tylko sportowych emocji, którzych dostarczyli nam biegacze. Jako pierwszy do mety dobiegł Klaybor Dawid z Żagania, który ukończył bieg z czasem 33:06 sekund, tuż za nim na mecie pojawili się Poczwardowski Kamil ze GKS FABIANKI z czasem 34:31 oraz Wiligalski Bartosz z KM Truchnik Łubianka uzyskując 34:42. Wśród pań całe podium zajęły biegaczki cyklu GP. Wygrała Angelika Dzięgiel z GKS Fabianki 37:55 przed Anną Arseniuk z TS Opatrunki Toruń i Pauliną Surmacewicz z KM Truchnik Łubianka. Podsumowując podium w ponad 80% należało do biegaczy z cyklu Grand Prix.

Poniżej przedstawiamy osoby, które zdobyły 6 lub więcej punktów. Już jutro kolejny bieg a wraz z nim kolejny etap naszego Quizu. Życzymy powodzenia i do zobaczenia.

Piotr Lis

8

Robert Kmieciak

8

Janusz Tybuszewski

7

Robert Piwoński

6

Alina Podbielska

6

Jarosław Jagieła

6

Jolanta Gurna

6

Zdrowo Zabiegani

Facebook GP

 

 

Nadleśnictwo Gniewkowo