b5f656ae72a9bbad9f437cf92bfe04d0.jpg
9a3fb700a57a3ab66836aaa3a796cda4.jpg
26ea477dd1af49e952367772dcf9222b.jpg
d1d3bff037e761f93f7f1ddd793d5be3.jpg
Aktualności
Prezentujemy Państwu nagrodę dla każdego, kto ukończy cykl biegów tegorocznej wirtualnej edycji Grand-Prix Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Biegach Długodystansowych - aby ukończyć cykl należy zaliczyć minimum 5 biegów.
Zapisy na bieg w Tucholi i w Gniewkowie nadal trwają. Zachęcamy do zapisów i udziału w biegach.
Aktywność fizyczna w tym trudnym czasie jest nam niezwykle potrzebna. Służy nie tylko przyjemności. Jest także niezbędna w budowaniu odporności i pomaga w walce ze stresem.

Rejestrujmy wyniki :-)

Napisane przez on 27/10/2020
Przypominamy, że warunkiem zaliczenia udziału w Wirtualnym XXVI Biegu im. Rodziny Milewskich i otrzymania upominków jest wprowadzenie wyniku do dnia 8 listopada 2020 roku do godz. 23.59.
Rejestrujmy je tutaj -> klik

VII Memoriał im. Czesława Wasielewskiego w Brześciu Kujawskim nie odbędzie się.
W związku z zaistniałą sytuacją do zaliczenia całego cyklu wirtualnego Grand Prix Województwa Kujawsko-Pomorskiego wystarczy udział w 5 biegach.
Zachęcamy do zapisów i udziału ????‍♀️????????‍♂️ przed nami jeszcze XI Bieg Św. Huberta w Tucholi oraz XXVI Bieg im. Rodziny Milewskich w Gniewkowie.

Prezentujemy Państwu medal ???? tegorocznego wirtualnego XXVI Biegu im. Rodziny Milewskich Rojewo-Gniewkowo ????‍♀️????‍♂️Zachęcamy do zapisów:
tutaj
oraz do dodawania swoich wyników:
tutaj

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do udziału w Wirtualnym XXVI Biegu im. Rodziny Milewskich Rojewo-Gniewkowo 10 km ????‍♀️????‍♂️, który jednocześnie kończy tegoroczne Wirtualne Grand-Prix Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Biegach Długodystansowych.

Link do zapisów tutaj

 

Featured Item Background

Wyniki biegów wirtualnych wrzucamy na stronę tutaj zakładka LIVE ????
Zachęcamy do udziału w biegach zaliczanych do Grand Prix Kujawsko-Pomorskiego w Biegach Długodystansowych ????‍♀️????‍♂️????

Kochani biegacze i wierni przyjaciele Biegu św. Huberta. Otwieramy panel zapisów na XI Bieg św. Huberta.

Serdecznie zachęcamy do zapisów i udziału klik

Pełne informacje tutaj

 

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lipnie zaprasza na VI Lipnowski Bieg Uliczny - z cyklu Grand Prix Województwa Kujawsko- Pomorskiego ( bieg wirtualny)
Udział w biegu jest darmowy, termin na pokonanie trasy od 1 do 30 września 2020 r.
Zapraszamy
link do zapisów: klik
W załączonym pliku dostępny jest regulamin biegu.

Zapraszamy do uczestnictwa w IX Półmaratonie Uzdrowisko Ciechocinek!

W tym roku, z uwagi na panującą sytuację odbędzie się BIEG WIRTUALNY - biegamy w dowolnym miejscu i czasie zgodnie z zasadami fair play!

Zapraszamy do wzięcia udziału w wirtualnym biegu na dystansie półmaratonu oraz 10 km w terminie od dnia 23 Sierpnia do 30 Września 2020 r.

Zapisy za pośrednictwem STS Timing
klik

Regulamin oraz szczegółowe informacje znajdziecie na stronie klik

Celem wydarzenia jest promocja walorów prozdrowotnych Uzdrowiska Ciechocinek oraz indywidualnej aktywności fizycznej w celu utrzymania kondycji oraz dobrego zdrowia. Tego nie można przegapić.

Strona 1 z 40

Zdrowo Zabiegani

Facebook GP

    

Nadleśnictwo Gniewkowo