b5f656ae72a9bbad9f437cf92bfe04d0.jpg
9a3fb700a57a3ab66836aaa3a796cda4.jpg
26ea477dd1af49e952367772dcf9222b.jpg
d1d3bff037e761f93f7f1ddd793d5be3.jpg
Klasyfikacja Kobiet OPEN

Klasyfikacja Kobiet

(0 głosów)
Napisał 
on 26/07/2018

Klasyfikacja Open Kobiet po XXIV Biegu im. Rodziny Milewskich - 3 listopada 2018

Msc

IP GP

Nazwisko Imię

Miejscowość

Klub

Ilość startów

Srednia

1

 

DZIĘGIEL ANDŻELIKA

TORUŃ

GKS FABIANKI

7

00:36:10

2

167

ARSENIUK ANNA

GÓRSK, ZŁAWIEŚ WIELKA

T.S. OPATRUNKI TORUŃ

7

00:38:23

3

394

WOŹNIAKOWSKA AGATA

BYDGOSZCZ

BYDGOSKIE OKONIE

7

00:42:44

4

98

MALICKA-ZACNIEWSKA AGATA

TORUŃ

ANIRO RUN TEAM

8

00:43:11

5

184

GURNA JOLANTA

BYDGOSZCZ

TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ

8

00:44:04

6

92

STAWARSKA ELŻBIETA

TORUŃ

AKPB MARMEL TORUŃ

7

00:45:21

7

 

DUBIELA HALINA

TCZEW

TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ

7

00:45:35

8

 

GAŁUSZKA DOROTA

GRUDZIĄDZ

AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ

8

00:46:39

9

463

ZIELIŃSKA IWONA

WŁOCŁAWEK

WKB MARATOÑCZYK

9

00:47:04

10

189

PODBIELSKA ALINA

TORUŃ

KM UMK TORUŃ

9

00:47:25

 KATEGORIE WIEKOWE

Msc OPEN IP GP Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat wiek. Miejsce w kategorii wiekowej
1   DZIĘGIEL ANDŻELIKA TORUŃ GKS FABIANKI K18 1
11 9 ŁEPEK TERESA PŁUŻNICA   K18 2
16 236 LUZAK MAGDALENA BYDGOSZCZ STAFF ENEA BYDGOSZCZ TRIATHLON K18 3
20 346 TOMASIK JUSTYNA TORUŃ T.G "SOKÓŁ" GNIEWKOWO K18 4
             
2 167 ARSENIUK ANNA GÓRSK, ZŁAWIEŚ WIELKA T.S. OPATRUNKI TORUŃ K30 1
3 394 WOŹNIAKOWSKA AGATA BYDGOSZCZ BYDGOSKIE OKONIE K30 2
4 98 MALICKA-ZACNIEWSKA AGATA TORUŃ ANIRO RUN TEAM K30 3
8   GAŁUSZKA DOROTA GRUDZIĄDZ AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ K30 4
12   CHOJNACKA KAROLINA TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE.PL K30 5
13 397 KUCHNICKA KATARZYNA RYPIN KB LECH RYPIN K30 6
14   WRÓBLEWSKA DAGMARA BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ K30 7
             
6 92 STAWARSKA ELŻBIETA TORUŃ AKPB MARMEL TORUŃ K40 1
10 189 PODBIELSKA ALINA TORUŃ KM UMK TORUŃ K40 2
15 23 MĄCZEWSKA MARZENA GRUDZIĄDZ V RUNNER K40 3
17 102 WIECZOREK JUSTYNA INOWROCŁAW BBL INOWROCŁAW K40 4
25 312 BARTOSZ MARIOLA KIKÓŁ   K40 5
             
5 184 GURNA JOLANTA BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ K50 1
7   DUBIELA HALINA TCZEW TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ K50 2
9 463 ZIELIŃSKA IWONA WŁOCŁAWEK WKB MARATOÑCZYK K50 3
22 334 PILARSKA ANNA TORUŃ   K50 4
27 73 DOBRUCHOWSKA EMILIA INOWROCŁAW T.G "SOKÓŁ" GNIEWKOWO K50 5
37   JABŁOŃSKA MAŁGORZATA GRUDZIĄDZ DRUŻYNA SZPIKU K50 6
             
35 245 SZADKOWSKA ANNA INOWROCŁAW   K60 1
39 43 STOLARSKA DANUTA WŁOCŁAWEK ANETA TEAM K60 2

 

Klasyfikacja 2018 szczegóły tutaj

Poprzednie klasyfikacje w 2018 roku:

Bieg w Tucholi tutaj

Bieg we Włocławku  tutaj

Bieg w Lipnie tutaj

Bieg w Rypinie tutaj

Bieg w Kruszwicy Tutaj

Bieg w Lisewie tutaj

Bieg w Żninie tutaj

 

 

Nadleśnictwo Gniewkowo