b5f656ae72a9bbad9f437cf92bfe04d0.jpg
9a3fb700a57a3ab66836aaa3a796cda4.jpg
26ea477dd1af49e952367772dcf9222b.jpg
d1d3bff037e761f93f7f1ddd793d5be3.jpg
Klasyfikacja Mężczyzn OPEN

Klasyfikacja Mężczyzn

(0 głosów)
Napisał 
on 26/07/2018

Klasyfikacja Mężczyzn Open po XXIV Biegu im. Rodziny Milewskich - 3 listopada 2018

Msc

IP GP

Nazwisko Imię

Miejscowość

Klub

Ilość startów

Srednia

1

299

NARTOWSKI KAMIL

TORUŃ

12WOG

7

00:32:58

2

264

ŚWIDEREK WOJCIECH

TORUŃ

T.S. OPATRUNKI TORUŃ

9

00:34:24

3

46

WILIGALSKI BARTOSZ

PIGŻA

KM TRUCHCIK ŁUBIANKA

10

00:34:33

4

345

MYSERA CEZARY

SIERPC

GKS FABIANKI

8

00:34:38

5

25

CHOJNICKI DAMIAN

GŁOGOWO

BYDGOSKIE OKONIE

9

00:34:43

6

95

WOJDYŁO MARIUSZ

BRODNICA

BRODNICA BIEGA

9

00:35:16

7

388

CHMIELARZ SEBASTIAN

KRUSZWICA

CHMIELARZ TEAM KRUSZWICA

8

00:35:45

8

 

MOTOCZYŃSKI WOJCIECH

BYDGOSZCZ

TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ

7

00:35:53

9

78

TUCZYŃSKI SYLWESTER LEON

BYDGOSZCZ

BYDGOSKIE OKONIE

9

00:36:38

10

72

JAGODZIŃSKI MATEUSZ

BYDGOSZCZ

BYDGOSKIE OKONIE

10

00:36:43

11

105

GRALAK MARCIN

INOWROCŁAW

T.G "SOKÓŁ" GNIEWKOWO

12

00:37:01

12

243

CIESIELSKI MACIEJ

TORUŃ

PARKRUN TORUŃ

7

00:37:06

13

275

MOKRZYCKI RAFAŁ

INOWROCŁAW

T.G "SOKÓŁ" GNIEWKOWO

8

00:37:20

14

491

WIŚNIEWSKI PIOTR

PŁOMIANY

GKS FABIANKI

7

00:37:39

15

277

HOŁTYN PATRYK

RADZIEJÓW

TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ

7

00:37:47

 KATEGORIE WIEKOWE

 

Msc Open IP GP Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat wiek. Miejsce w kategorii wiekowej
3 46 WILIGALSKI BARTOSZ PIGŻA KM TRUCHCIK ŁUBIANKA M18 1
4 345 MYSERA CEZARY SIERPC GKS FABIANKI M18 2
5 25 CHOJNICKI DAMIAN GŁOGOWO BYDGOSKIE OKONIE M18 3
9 78 TUCZYŃSKI SYLWESTER LEON BYDGOSZCZ BYDGOSKIE OKONIE M18 4
10 72 JAGODZIŃSKI MATEUSZ BYDGOSZCZ BYDGOSKIE OKONIE M18 5
12 243 CIESIELSKI MACIEJ TORUŃ PARKRUN TORUŃ M18 6
21 12 DĄBROWSKI PAWEŁ GRUDZIĄDZ   M18 7
22   TUCHOLSKI BARTŁOMIEJ BYDGOSZCZ BYDGOSKIE OKONIE M18 8
35 314 BIELEC ADAM SKĘPE WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK M18 9
             
1 299 NARTOWSKI KAMIL TORUŃ 12WOG M30 1
2 264 ŚWIDEREK WOJCIECH TORUŃ T.S. OPATRUNKI TORUŃ M30 2
6 95 WOJDYŁO MARIUSZ BRODNICA BRODNICA BIEGA M30 3
7 388 CHMIELARZ SEBASTIAN KRUSZWICA CHMIELARZ TEAM KRUSZWICA M30 4
8   MOTOCZYŃSKI WOJCIECH BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ M30 5
14 491 WIŚNIEWSKI PIOTR PŁOMIANY GKS FABIANKI M30 6
15 277 HOŁTYN PATRYK RADZIEJÓW TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ M30 7
16 87 SZYMAŃSKI MICHAŁ TORUŃ KM TRUCHCIK ŁUBIANKA M30 8
23 405 ŚLIWIŃSKI PAWEŁ LIPNO GKS FABIANKI M30 9
27 487 SENGER MICHAŁ GĄSAWA SOKÓŁ GĄSAWA M30 10
             
11 105 GRALAK MARCIN INOWROCŁAW T.G "SOKÓŁ" GNIEWKOWO M40 1
13 275 MOKRZYCKI RAFAŁ INOWROCŁAW T.G "SOKÓŁ" GNIEWKOWO M40 2
17   ŁOPUSZYŃSKI RAFAŁ TORUŃ 12WOG M40 3
19 293 JAGIEŁA JAROSŁAW BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ M40 4
20 288 KUBIAK TOMASZ INOWROCŁAW T.G "SOKÓŁ" GNIEWKOWO M40 5
             
18 292 MACZYŃSKI GRZEGORZ BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ M50 1
41 274 OLSZEWSKI ADAM NOWY KOBRZYNIEC KB LECH RYPIN M50 2
46 207 MARCINKOWSKI PAWEŁ GRĘBOCIN VIVA-TORUŃ M50 3
             
43   CZUK MAREK TORUŃ   M60 1
62 56 NADRAJKOWSKI ADAM INOWROCŁAW   M60 2
64   BODNAR JAN TORUŃ   M60 3
             
114 192 KAMIŃSKI STEFAN TORUŃ REKREACJA TORUŃ M70 1
124 19 DŁONIAK EDMUND GNIEWKOWO T.G "SOKÓŁ" GNIEWKOWO M70 2
130 131 PROKOPOWICZ NIŁ WŁOCŁAWEK WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK M70 3

 

 

Klasyfikacja 2018 - szczegóły tutaj

Poprzednie klasyfikacje w 2018 roku:

Bieg w Tucholi tutaj

Bieg we Włocławku tutaj

Bieg w Rypinie  tutaj

Bieg w Lipnie tutaj 

Bieg w Kruszwicy Tutaj

Bieg w Lisewie tutaj

Bieg w Żninie tutaj

 

 

 

Nadleśnictwo Gniewkowo